Forum > Visi Kiti Klausimai

JSB fenomenas

(1/5) > >>

Aidas:
Kažkada Alpha-ai skundžiausi, kad JSB vienoje naujoje dėžutėje (nepamenu iš kur gavau) buvo skirtingų rūšių kulkelės.  :-\ Niekas manim netikėjo sakė taip nebūna, na bent jau neturėtų būti. Pasijutau visišku kvailiu,  :-[ galvojau gal tikrai pasivaideno.   :-X Bet ne, pasirodo tai ne aš užrūkiau kažko ne to, bet JSB rūko kažką pigaus. Ar yra kam nors dar taip pasitaikę?  :o
https://shooting-the-breeze.com/threads/jsb-quality-control.49489/

paularta:
Nera taip   pasitaike  ir  ne is  nieko negirdejes   ..Jei  kazkam papuola dezute sukrautu likuciu  tai  vienetiniai  variantai ir nereikia varyti  ant JSB   ,KITOS  alternativos nebera   ....jei netinka saudyk is Cobros.Pries keleta dienu  galvojau pasitikrinti Alfos kalibratoriu,istraukiau 2015 metu JSB dezute ekspresu  ir pradejau tikrinti   ....is  50  kulkeliu viena vos vos   atitruko nuo visos  kruveles
  ...meciau ta brudna darba ir uzdariau dezute atgal ...Jei kas  netingi ir turi kruva laisvo laiko    tai gali pravaryti visus 500 vnt.....Man uztenka 50  ir matau kokybe

Aidas:
Turiu dėžutę Exact-ų 4,53. Pati didžiausia galva kurią radau dėžutėje 4,44, kitos (dauguma) 4,39-4,41. Įdedi į vamzdį palenki šautuvą žemyn ir kulkelė krenta iki pat čioko. Beja tai yra 2020 metų JSB šedevras.
O kad JSB praktikuoja sušluot atliekas į dėžutes tai faktas ir ne tik aš tokių turėjau bet ir kitur po pasaulį tai paplitę.  :'(

paularta:
as pastebejau  kad tokie neatitinkantis dydziai     rodomi  skirtingai jei viena kulkele  prastumi kelis kartus isstumus atgal ir pavertes sonu kalibratoriu kad ji gautu suktis slenkant ...gali buti kad galvos turi elipsa

Alpha:
As exactų visai atsisakiau. Kokybė jų dabar ženkliai prastesnė nei bet kurių kitų JSB. Galvos elipsės, dydžiai galvos labai skirtingi, formos skiriasi per partijas,svoriai irgi.  Pokalibriai 4.51,4.52.....ir t.t. yra lochotronas. Realiai į dėžutes subyra iš tos pačios krūvos. Dydžiai skiriasi nuo partijos, ir ženkliai. Su šortais, expressais , heaviais to nėra. Matyt gamybos mastai nėra tokie dideli ir dar pavyksta kokybę išlaikyti. Taigi rekomenduoju exactus pamiršti aplamai iki geresnių laikų.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją