+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1307
Latest: Seo-Ul-Kam
New This Month: 3
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 31
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 20
Total: 22

Autorius Tema: Pumpuojami Crosman šautuvėliai ir jų tobilinimas  (Skaityta 46960 kartus)

Hablicelis

  • Svečias
Pumpuojami Crosman šautuvėliai ir jų tobilinimas
« Įrašytas: 2007.06.30-01:01:22 »
Ryšium su tuo, kad esmi didelis narcizas, sutaplinsiu nuotraukėles to, ką su savo turbūt jau 10 metų senumo šautuvėliu esu padaręs šiai dienai. Mano senukas - Crossman 2100 Classic. Jei kas turite minčių apie tai, kaip ir ką galima tobulint šiuose, anot Girininko - jaunųjų onanistų šautuvuose, nesikuklinkite - dalinkitės.
Sumažintas kaupiklio tūris:

(raudona teflono/ftoroplasto dalis pašalinta)
Perdarytas "nustūmėjas"/adata kulkai įstumti į vamzdį:

Pakeista užtaisymo/pertaisymo svirtis (siliumininė, anoduota):


Lyg ir tiek kol kas. Jei kažką konstravote patys, pasidalinkite.


« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.06-21:26:28 sukūrė xatabyc »

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.06.30-09:10:01 »
Puiku! Tik yra pora niuanseliu:
1. tas ziedeis nuo ziebtuvelio - niekam tikes. Reik eit i HansaFlex, ir pirkti paciu maziausiu, kokiu jie turi (vidine skyle apie 3.5mm, isorinis diametras - 6.5mm). Tie ziedeliai buna stipriai perdidelio diametro. Tai as juos maunu ant tinkamo skersmens atsuktuvo ar vinies, istatau i drele - ir slifuoju su dremeliu iki tinkamo skersmens ir formos. Taip apdirbtas ziedelis igauna skersmeni, kiek didesni uz skyles, kuria sandarina - todel jis pats is karto labai gerai prisispaudzia. Bandant prapusti pro vamzdi buna girdimas nestiprus oro nutekejimas - cia del to, kad pas mane griovelis, kuriame sedi ziedelis, netiksliai padarytas. Bet suvio metu oras prispaudzia  ziedeli prie griovelio sieneles, ir viskas patampa labai sandaru (sandarumas po suvio islieka).

2. Originalus Crosmano manzetas yra blogis. Originalaus kompresoriaus parazitiniai turiai taip pat dideli. Sprendimas - kaupiklis plokscia nosimi ir plokscias stumoklis su guminiu ziedeliu. Pats sitos stadijos dar nepraejau, todel nieko gudro nepapasakosiu. Na, nebent tiek, kad turiu minciu issitekinti stumokli be ziedelio, is teflono. Teflonas nera labai brangus - apie 70 Lt/kg, Plastenoj.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.06.30-17:26:22 »
na gal pas mane ziebtuveliai stebuklingi bet kai padariau tinkamo diamiatro vieta jam uzmaut tai laiko ir dar kaip. o del tu parazitiniu turiu ir plokstio stumoklio ir nakopiteliaus tai vis dar abejoju nors ir pats turiu salygas jas pasidaryt. gal kas turi pasidares ir ka tai duoda ? dabar tos vietos nekeitus sautuvekas ismeta kulka 220 greiciu is 10 pumpavimu. tiesa faskes slifavimas dave si ta i geraja puse nors ir visi giria crosmano vamzdzius.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.07.02-00:18:22 »
Antrinant Berazumijuj - man ta gumelė taip pat visai neblogai laiko ir nors ir pučiant skylėn jaučiasi, kad pro kažkur minimaliai, man panašiau, kad arba pro falsšstovlo plyčius arba per moderatoriaus srėgius eina.
O dėl kaupiklio ir parazitinių tūrių, tai turiu grandiozinių planų atsisakyti to pompavimo. Kaip bus - laikas parodys.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.07.17-21:18:14 »
na va siendie paskrodziau galutinai savo krosmaniuka. primontuot baliona kilo gana paprasta ideja - pakeist kaupiklio gala is pompos puses ir ten padarius sriegi isukt nuo peintbolo quickconnecta. slangute iseitu per pompa o balionas kazkur per viduri pompos kuo puikiausiai tvirtintus. tuo paciu ir buoze butu galima teisinga padaryt ir vamzdziai susitvirtintu gana lengvai. tas variantas kaip sheridanui na gal ir tiktu bet viskas ant milimetrovkiu nes kaupiklis pas 2100 mazesnis ir praktiskai nera vietos kur ten skyle padoriai padaryt. taip kad laukiu arba kol i darba prie stakliu ileis arba kol koki kaimyna su staklem pasigausiu. tik va sriegiai tai kazkokie keisti ir peintbole ir 2100 ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.07.17-21:23:52 »
ei turiu klausima prasiilginau sovinio istumimo adata ir dabar kaip uztaisineji pries pat gala pastringa biski nu reikia smarkiau pastumt kad uzsidarytu tai cia kame problema gali buti? gal buvot susidure?
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.07.17-21:33:53 »
pas mane lygiai tas pats. bet kad taiklumui kenktu nepajutau. cia greiciausiai del to kad vamzdio pradzia be graiztvo o su ilgesniu dastumeju kol ant graiztvo uzsuki ir gaunas tas biski sunkiau.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.07.17-21:39:26 »
as pagalvojau kad nebutu koks (zausencas)paliktas nu jei pas tave taip yra tai ir pas mane taip bus;D
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

Gytis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 549
  • Karma: +0/-0
  • ai nzn
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.07.17-21:42:04 »
manau cia yra gerai kad vyksta toks veiksmas nes tada kulka yra pastatoma tiesiogiai ant graistvu
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.07.17-21:57:21 »
na del taiklumo tai gal ir gerai. bet del galingumo tai kazin kaip cia yra. tiesiog nera kaip ismegint abu variantus. man atrodo ka uzvarius kulka ant graiztvo galingumas gali nukentet nes iseidamas oras is karto pradeda plestis ir stumt. o jei pirmiau priedziama suspausto oro uz kulkos o tik paskui ji islekia tai turetu geriau gautis. bet pati kamera 2100 tai juokingai maza. ten butinai reikia jos apipjaustyma daryt :) p.s zausenicus apziurejau net vamzi nuemes - nera. beto kulkele i taikini sminga visu plotu po to pailginimo o pries tai smigdavo turputi sonu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Gytis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 549
  • Karma: +0/-0
  • ai nzn
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.07.17-22:08:38 »
as pagalvojau apie viena dalyka tik nzn ar taip gali but juk kol neprailgini adatos tai ta kulka tiksliau jos sijonelis stovi ant tos skyles is kurios iseina oras kadangi oras iseina staigiai ir trenkiasi i tos kulkos sijoneli tai ji fiziskai kasiek turetu deformuotis o paveikta kulka jau skrenda ne taip  na cia tokie mano pamastymai o kaip jus manot?
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.07.17-22:43:41 »
na kulkos sijonelis buna jau uz tos skylutes. sijonelis buna biski platesnis uz galvute. bet deformuotis deformuodavos. as cia issiaiskinau tik isardes visiskai. tai va poto ir susimasciau ar yra tolkas ta pailginima daryt. na bet blogiau tai tikrai nesigavo :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.07.17-22:46:01 »
Citata
berazumijus rašė:
na va siendie paskrodziau galutinai savo krosmaniuka. primontuot baliona kilo gana paprasta ideja - pakeist kaupiklio gala is pompos puses ir ten padarius sriegi isukt nuo peintbolo quickconnecta. slangute iseitu per pompa o balionas kazkur per viduri pompos kuo puikiausiai tvirtintus. tuo paciu ir buoze butu galima teisinga padaryt ir vamzdziai susitvirtintu gana lengvai. tas variantas kaip sheridanui na gal ir tiktu bet viskas ant milimetrovkiu nes kaupiklis pas 2100 mazesnis ir praktiskai nera vietos kur ten skyle padoriai padaryt. taip kad laukiu arba kol i darba prie stakliu ileis arba kol koki kaimyna su staklem pasigausiu. tik va sriegiai tai kazkokie keisti ir peintbole ir 2100 ...


berazumijus neskubink sreigiu daryt, dabar neturiu fotiko (gimines i italija isiveze) , bet labai patiko  QB-79 excentrikas o jo ant krosmano tikrai reiks. Pabandysiu paaishknit, pazek i foto atidziai, cia QB-79 excentrikas.



Ten kur du grioveliai gumytem, kishasi i vamzdzio vidu, vamzdi dvi skylutes ir isiuka varstai kur matosi toliau.
Ta prasme jokio sriegio ant galo nereikia, cia fabrichnas daiktas tarp kitko. Nupjauni krosmano iki kol prasideda lygus vamzdis apatinis, be ishpjovu pompai ir idedi toki excentrika, padares dvi skylutes. is kito galo skyle su sriegiu reduktoriui.

Is kuklios patirties galiu pasakyt, kad palikt crosmano kiek galima daugiau vamzdzio, kad veiktu kaip kaupiklis ir kuo daugiau bus oro uz reduktoriaus, tuo maziau jausis netikslaus , peintbolinio reduktoriaus itaka.

Kas del peintboliniu sriegiu , storas jei neklystu 15-os vamzdinis sriegis, a va kitas tai jau retas musu krastuose , buvau rades nauja sreigikli, bet jis kainavo virs 70lt.  tai nepirkau. Pas mane reduktoriui mesos buvo dauk, tai persriegem kitu, kai dare is vamzdzio rezervuara :) .

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.07.17-22:47:41 »
jo butu gerai ismatuot greiti su prailginta adata ir su standartine gaila kad neturiu su kuo matuot nes adata as galiu keist labai jau tiksliai padariau:super: geras prietaisas tas mikrometras:inno:
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Pompuojami Crossman šautuvėliai ir jų tobil
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.07.17-22:53:51 »
tas ekscentrikas krosmanui greiciau gemarojus bus nei nauda :) ten viskas visai kitaip nei qb. paprasciausiai nera kur ji primontuot. pompos vamzdis be sriegio ir kazi ar tokio diametro. beto  sugalvojau zymiai paprasciau ir padaroma net mano apyklisemis rankomis su staklem per valanda. mintis sekanti - kadangi nenoriu gadint originalaus kaupiklio tai reiks 1 gala pasidaryt paciam. bet ten nieko nera - sriegis skyle ir dar 1 sriegis. jei pasirasyciau gadint originalu tai jau siendie buciau baliona pajunges. bet tik ka tvarka pas mus darbe - visas fabrikas atostogauja ir nieko neileidzia be spec leidimu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal