+- +-

Nuorodos

+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.

Forgot your password?

Varžybos

REGISTRUOTIS 
»

+-Statistika

Members
Total Members: 1643
Latest: Gintaras
New This Month: 0
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 180457
Total Topics: 5076
Most Online Today: 141
Most Online Ever: 478
(2019.11.27-22:56:02)
Users Online
Members: 2
Guests: 95
Total: 97

Autorius Tema: Kodėl trinami pasisakymai?  (Skaityta 1907 kartus)

SergoT

• Administrator
  • Sr. Member
  • Įrašai: 422
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kodėl trinami pasisakymai?
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2020.10.16-13:52:08 »
tai va kai pasaulini cempionata vaizduoja megejiskose, gaunasi kaip ir daug kas lietuvoj... dabar ir vaziuoja tik i pasaulini cempionata taikantys o ne siaip smagiai laika praleist su sautuvu. ir vel  bedos kad nebera kas vaziuoja ...
Tamsta kada tu paskutini karta buvai varzybose?
Mano parašas...

Aidas

• Full Member
  • Įrašai: 212
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2020.10.16-15:11:51 »
tai va kai pasaulini cempionata vaizduoja megejiskose, gaunasi kaip ir daug kas lietuvoj... dabar ir vaziuoja tik i pasaulini cempionata taikantys o ne siaip smagiai laika praleist su sautuvu. ir vel  bedos kad nebera kas vaziuoja ...
Berazumijau,  :beer: tikrai tavęs tokiu nelaikau, tiesiog tavo nikas toks  :beer: juk, kad sportas vystytųsi ir klestėtų reikalingi ir čempionai ir dalyviai/mėgėjai smagiai laiką praleist su šautuvu, ar kaip ten pavadinsi nesvarbu. Vat todėl ir norisi atgaivinti tą dalyvių segmentą 7,5J kur žmonės atvažiuotų smagiai parleisti laiką su šautuvu, nesivaikant super duper rezultatų, tiesiog for fun, kuriems nerūpėtų visokie leidimai ir tt, tiesiog pasiėmiau šautuvą ir atvažiavau į varžybas susitikti su draugais, pabendrauti su bendraminčiais ir tuo pačiu pašaudyti  :dance:  :beer: O kai jau pasidarys nuobodu pas mėgėjus - mielai prašom į 16J  :beer: kur reikės labai stipriai pasistengt, kad nebūtų nuobodu  ;) Tai vat tokia yra mano idėja ir aš pats su malonumu prisijungčiau prie 7,5j jei tik kas nors pajudėtų ta linkme  ::)
Norėsiu šaudysiu, nenorėsiu nešaudysiu ir niekas man nenurodys ką man daryti.

GSK

• Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 951
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2020.10.16-17:12:52 »
juk, kad sportas vystytųsi ir klestėtų reikalingi ir čempionai ir dalyviai/mėgėjai smagiai laiką praleist su šautuvu, ar kaip ten pavadinsi nesvarbu. Vat todėl ir norisi atgaivinti tą dalyvių segmentą 7,5J kur žmonės atvažiuotų smagiai parleisti laiką su šautuvu, nesivaikant super duper rezultatų, tiesiog for fun, kuriems nerūpėtų visokie leidimai ir tt, tiesiog pasiėmiau šautuvą ir atvažiavau į varžybas susitikti su draugais, pabendrauti su bendraminčiais ir tuo pačiu pašaudyti  :dance:  :beer: O kai jau pasidarys nuobodu pas mėgėjus - mielai prašom į 16J  :beer: kur reikės labai stipriai pasistengt, kad nebūtų nuobodu  ;) Tai vat tokia yra mano idėja ir aš pats su malonumu prisijungčiau prie 7,5j jei tik kas nors pajudėtų ta linkme  ::)

Ech Aidai, tavo žodžiai lai Dievui į ausį...
teisingas PPP

paularta

• Hero Member
  • Įrašai: 749
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2020.10.16-21:02:29 »
Cia   aplamai paskutiniu metu  pastebejau   kad     is tu kas  vazynejo  trecdalis   jau nebevazyneja.Vieni coronu bijo  ,kiti laiko nebeturi nes uzsieme kitais sportais ir darbais .Jauniems mergos rupi  /Kur dingo  Plastikai,Kurmiai ,Vaidodazasvydziai.Berazumiai  ir  dar kruva kitu  kas  ateidavo treniruotis i Kaisiadorius ....Tai kokio velnio ten ejo   
   Faktiskai  esame like   beveik kaip dinozaurai   ir dar tarp saves  edames ...Nereikes ir asteroido.Greit visi  rinksimes po 3-4  zmones  i  kategorija su tokiais tempais/Laimej dar ira entuziastu rengianciu varzybas ir  randanciu tam laiko.Vien del to ir vaziuoju kad  bent atsilyginti  jiems  nors  dalyvavimu   ir   su kuo nors  pamalti  lezuviu   /Na  ir  papleskinti,kartais pasiseka  /Rietesnis  medalis brangesnis
« Paskutinį kartą keitė: 2020.10.17-08:51:54 sukūrė paularta »
Ataman M2R SE  .Feinwerkbau LP 100.Feinwerkbau p70

Gedosius

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 32
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2020.10.16-23:47:33 »
Taip, paularta as ir pritariu tau. As pats vaziuoju i varzybas nesvarbu ar sergu ar ne. As pasidariau sios sportos sakos fanas ir man zdzin kokios aplinkybes. As susiplanuoju ir vaziuoju. Per metus ant LT 10 varzybu islenta as rankom ploju ir vaziuoju..... manau si sporto saka nedaug kam zinokma + konkurencija yra nemaza. Jei tovo tiklas per pirmas varzybas laimeti medali? Ir tu jo melaimi ir sakai kad ne man sis reikalas.... o tokiu galvojanciu yra daug... visi naujokai gedinasi kaip ir as kaip prisimenu savo pirmases varzybas. Bet svabu saves pasitikejimas ir tikslo siekimas. Ir nereiskia kad jei per vieneres varzybas nepasiseke ir nesiseks toliau. As cia sakau is savo patirties. Ir jei tikrai nori ir dirbi gali tapti cempionu ir per savo antrus saudymo metus.
P.s. visi kas iki siol nori bet nedrysta saudyti del pigesnio sautuvo ar aprangos ar dar del ko..... nepabijokit atvaziuokit cia ne mokykla niekas ,neprades tyciotis is jusu inventoriau. Visi tai praejome ir zinome kas, kur, kada....
Mes visi norime tureti kuo daugiau varzovu, taip tik idomiau.
Lauksime jusu sekanciose varzybose.

www.vaidodazasvydis.lt

• Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 91
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2020.10.17-07:59:52 »
pavarysiu
niekur nedingau, paprasciausiai penktadienis ir sestadienis dar sekmadienis man juodos dienos. ariu ir ariu nes valgyt tai noris ir dabar ir ateiti, nes neaiski ta musu visu ateitis ir del tos tariamos verygines coronos ir del biznio ateities, nes dygsta nauji konkurentai man. juk negaliu as vaziuot tik savo malonumui PLESKINTI, jei prarandu per savaitgali pusantro gabalo. vel viska isukti metus salin butu sunku.
Del varzybu, kiek teko DALYVAUT buvo viskas gerai, nieks nesijuoke su kuom ir kaip saudziau. Gavau tik patarimu, patirties ir rezultatai tik su kiekvienom varzybom kilo, nors namu darbu atlikdavau mazai. Patiko , uzkabino ir nieko nemeciau, nes jau isigijau 16 J rimta daikta, putiova treneri su bazarais.
Dalyvauti galima pas Jus ir su kitaisku sautuvu uz 20 euru. Atmosfera draugiska buvo visur kur dalyvavau, o tu intrigu yra visur. Nekreipkit labai demesio i tuos intrigantus kurie nevaziuoja niekur ir saudo namie gulinedami ant sofkuciu tik su uzpakaliu, jie daugiau nieko ir nesugeba. O dalyvaut galima ir nebrangu jei nori idomiai praleist laika, jei nekeli sau dideliu reikalavimu del laimetu tauriu, medaliu.
Paskutinese varzybose jau dalyvajau ne su perelomke tariama, bet su PCP nebloga, rezultatais buvau patenkintas, nes darbo buvo mazai ideta, nes pamiegot ir dar reikia, kai suki namie viska vienas. Turejau 7,5 J sautuveli, bet taip girdejau PATARIMU< KAD JEI NORIU PASIEKIMU< ANS (SAUTUVEKS) MAN PER SILPNAS. Reikia tik 16 J. As ir isigijau, man del pinigu ner problemu, nes susirgau ta nepagydoma saUDYMO liga. Bet kitiem girdint tokias kalbas, bet as sakyciau gal daugiau patarimus butu sudetinga ir noretus mesti. Taip su tais leidimas tikras sudas, kalbu kaip naujokas, del tu galingesniu ginklu, bet jei pasiryzti viskas imanoma.
Ir is savo puses kiek maciau NAUJOKAI tikrai LAUKIAMI. Jiems ir varzybos nekainuoja ir duodami pasinaudot neblogi sautuvekai jei neturi savo, ir patarimu neikyriai duodama.
LABIAUSIAI tai aciu tiems ORGANIZATORIAMS, kurie kazka daro ir organizuoja, kuria ta pridetine verte taip sakant, o mes bezdaliai jau susirenkam i tas varzybas dar ir atsikalbinedami pagal galimybes, o jos juk visiem skirtingos, nes mes marga publika ir tokiu direktoriu kuriems nereik eiti i darba yra mazai musu tarpe.
Visks yra gere, dalyvaukim NAUJOKAI kas skaitot, papolitikuot tai visi norim uz tai cia mes ir vanojames truputuka. O tokiu diskusiju reik ir trint ju tikrai nereiketu, kur kitur nuleist gara, jei zmonos  vaikai nebedomina vyruku.

paularta

• Hero Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2020.10.17-08:54:23 »
Tai  kiek galima  su tuom paciom  vargti....reikia ir  pas  svetimas  nueiti ir dar rasti laiko varzyboms :)

Nakabis

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2020.10.17-10:52:16 »
Tai  kiek galima  su tuom paciom  vargti....reikia ir  pas  svetimas  nueiti ir dar rasti laiko varzyboms :)

Paularta,pasirodo tu dar ir ištvirkęs  ;D liežuviu malti yra kur vietos  ;D

paularta

• Hero Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2020.10.17-10:54:25 »
O gal as pas svetimus  einu pamalti liezuviu...Svarbu zinoti ka malti ir kaip  elgtis   ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2020.10.17-10:56:47 sukūrė paularta »

Nakabis

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2020.10.17-10:55:32 »
O gal as pas svetimus  einu ;D
pas elnius?  ;D

paularta

• Hero Member
    • Žiūrėti profilį
« Paskutinį kartą keitė: 2020.10.17-11:01:20 sukūrė paularta »

inge

• Full Member
  • Įrašai: 137
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2020.10.18-14:28:44 »
Labai gerai budavo dvidienes varžybos, kur visi kas norejo pasilikdavo vakarais prie laužo ir padiskutuodavo apie problemas akis i aki. Per daug mes išdidus pasidare, tašku, medalių reikia... Kur dingo tas paprastas noras pamatyt visus hobio brolius ir tiesiog smagiai paplinkinti be pykčiu prisikabinejimu, kad lapas maišo, žolė, ar eit metrus tikrint... Nu labai be ryšio atrodo. Salygos visiems tos pačios, bet ne visiems jos patinka.Organizatoriams tikrai nenumatyt kad taikynys gali nebegriuti, man pvz dzin. Kas kovoja dėl čempiono vardo ne, tai sprendimo budas butu pasikabinti side shot kam aktualu ir fsio rodik teisejams ir lai jie vertina kliude kil zona ar ne. Visada galime rasti iseiti tik turime patys to noreti  :beer:

Alpha

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Įrašai: 3292
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2020.10.18-14:44:48 »
Dvidienės kasmet būna, ir šiemet buvo. Su palapinėm, šašlyku, ir diskusijom iki aušros. :beer:  ;)
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

inge

• Full Member
  • Įrašai: 137
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2020.10.18-14:48:29 »
Dvidienės kasmet būna, ir šiemet buvo. Su palapinėm, šašlyku, ir diskusijom iki aušros. :beer:  ;)

Šiemet aš pats nebuvau  :)

+-Naujausi įrašai

Vėl bus stipriai keičiamas ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas by Aidas
Šiandien 13:17:21

Siluetai by Lii
Šiandien 12:09:55

Nupirkciau Pilad Р1х20 М kolimatoriu by sadlave
2020.10.26-21:28:28

Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga) by antanasg123456
2020.10.26-16:29:47

Crosman 2240 by Ovidijus
2020.10.25-19:22:51

QB-78 & Co adapteris paintbolo kolbai by berazumijus
2020.10.21-12:31:50

Kodėl trinami pasisakymai? by inge
2020.10.18-14:48:29

HW 97K by Imka
2020.10.16-21:42:15

KalibrGun Cricket by 87edvas
2020.10.15-10:37:22

Planuojamas pirkimas is https://www.mundilar.net/en/ by Salle