+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 67
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 50
Total: 51

Autorius Tema: Weihrauch HW100  (Skaityta 106200 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2008.10.20-21:21:56 »
Kiek pamenu is aprasymu ten varstas yra, ji isukus isuki perejima i manometra, pagal varsto sriegi ir reiktu daryt perexoda.

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2008.10.20-22:06:42 »
Aciu Zalias uz info. Na, jei tai paprasciausia skyle, tada viskas aisku. Man pasivaideno, kad ten po varztu dar kokia nors ch%^$ia stovi...

Cia pas mane idomi situacija su HW100 reduktoriumi - jis pagal gamyklines specifikacijas turetu buti suderintas 120bar, bet krintant slegiui zemiau 120bar kulkos greitis ima dideti ir pika pasiekia ties ~100-90 bar slegiu (pagal rezervuaro monometra). Turiu itarima, kad reduktororiaus poreduktorinis slegis "stovi" kylancioje PLATO puseje. Noriu pasijungti monometra ir issiaiskinti kaip ten is tikruju :)

Citata
zalias7 rašė:
Kiek pamenu is aprasymu ten varstas yra, ji isukus isuki perejima i manometra, pagal varsto sriegi ir reiktu daryt perexoda.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2008.10.20-23:03:56 »
Na rusai rekomenduoja dedant reduktoriu: nustatyti plato ir jo zemiausia taska tada reduktoriu nustatom, zemiausias plato slegis +5 bar.

Kaip gamyklishkai padarytam daiktui pas tave labai neblogai  suregliuota :)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2008.10.22-00:34:47 »
Na, gamykliniai nustatymai tai man nelabai patiko - dar nekisus nagu prie jo, atsaudymai 200-120baru diapazone parode kulkos greicio dreifa nuosekliai ausktyn ir po to zemyn 11m/s koridoriuje, kas manau reduktoriniam tokios kainos sautuvui yra nepriimtina.
Pareguliavus siek tiek, stabilumas tapo +-1m/s. Matyt reduktriaus slegis atsistojo ant plato. Kazkaip netycia :)

Siandien pagaliau pavyko ismatuoti poreduktorini slegi. Nustebau ten surades ~135bar. Kita vertus, naudoju monometra nuo Nasa pardavinejamu stociu ir jo parodymai >10bar uz monometro, esancio rezervuaro gale. Susiparinau ir nezinau kuom tiketi. :(

Dar nustebino tai, kad gamyklines kovine ir kovinio voztuvo spyruokles labai stangrios, spyna su jomis skamba garsiau uz pati suvio garsa. Todel voztuvo spyruokle pakeiciau dvigubai silpnesne, kovine spyruokle maksimaliai atleidau ir prisukes reduktoriaus poreduktorini iki 120bar pagal monometro parodymus gavau ta pati gamyklini galinguma. Panasu, kad plato zemuose slegiuose (~100-120bar). Siauras, bet reduktoriniam sautuvui i tai nusispjauti...
Jei apskaiciavus oro sanaudas pasirodys, kad parametrai nepablogejo, liksiu visiskai nesuprates uz ka jame gamykliskai lauzomas mechanizmas tokiomis stangriomis spyruoklemis - su naujomis viskas veikia tyliau, svelniau ir be prievartos :)

p.s. O siaip, sautuvas lengvai ardosi, kokybiskai padarytas ir as juo labai patenkintas!
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2008.10.22-12:34:31 »
Prie ko cia plato ir reduktorius ? :) tai du skirtingi dalykai.
Jei nori paziuret ar yra plato, isimk reduktoriaus shtoka, gausi be reduktorini varianta ir galesi paziuret ar yra tas plato , jei yra koks optimaliausias reduktoriaus nustatymas.

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2008.10.22-14:56:35 »
O kodel nesusije? As tai nematau dvieju neatskiriamu dalyku. Gal tiesiog issireiksiau nevienareiksmiskai.
Kai reduktroriaus poreduktorinis dreifuoja kintant isoriniam slegiui ir to pasalinti nepavyksta, matau tik viena iseiti (nekeiciant pacio reduktoriaus) - statyti reduktoriu ant plato, kad poreduktorinio slegio dreifas neturetu itakos kulkos greiciui. Jei plato labai siauras, tada su nestabiliu reduktoriumi poreduktoriniu kartu "plaukios" ir kulkos greitis...

O reduktoriu jau "isjungiau", stengdamasis kuo maziau itakoti poreduktorini turi, ir atsaudziau - plato is tiesu nuo 103bar iki 90baru (5m/s koridoriuje) arba 100-95bar (2m/s koridoriuje) (ant nelabai tikslaus rezervuaro monometro) ir reduktoriaus dreifas (10bar) i plato neisitenka... Reduktoriaus kol kas neliesiu, derinsiu plato, kad isitektu... :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012.03.14-13:25:08 sukūrė Justasmaske »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Hunter13

  • Svečias
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2008.10.22-15:26:17 »
Geriau daryk kitaip:
Mesk nach reduktoriu :)
Dek dideli rezervuara, per visa vamzdi :)
"Uzturbink" iki milijono dziauliu :)
Shaudyt galesi i varnas (nebutinai gelezines) nat jei jos slepiasi uz metalinio garazo :)

Sorry, cia bajeris buvo :)
Idomu kuo baigsis tavo reguliavimai... nors itariu kuo.... Bus plato 50 shuviu ir stabilumas +/- 0.5 m/s....

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2008.10.22-15:41:34 »
:super: Cia butu idealus orinukas :)

Pasukinesiu dar, kol entuziazmas neatlego. Del sventos ramybes ir kad kirminas manes neuzgrauztu, kad gal buvo galima padaryti geriau, o as to nepadariau :) Bet nedarysiu sitam sautuvui jokiu negriztamu modernizaciju - juk ir is dezutes jis pakankamai geras :)

O rezervuaro reikes vienareiksmiskai bet kuriuo atveju, nes ~170 kubiku gamyklinis per mazas.


Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2008.10.22-15:45:28 »
jai bus +-0,5 m/s tai kai sveicariskas laikrodis i manometrus neziurek nes mano maziukas su nasos paklaida 20-40 bar :inno:
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2008.10.22-17:35:10 »
Gerai sakai del paklaidos. Mano priekinis ant rezervuaro (WIKA) ir monometras nuo nasos (SABRE) - beveik stabiliai 10bar skirtumas (beje, lyginau 2 monometru is Nasos parodymus - identiski, blyn...). Bet tikesiu tuo, kurio parodymai labiau sirdi paglostys ;D

Siandien po pasukinejimu gavau toki rezultata:

1.37g H&B
x83m/s +-1m/s
2 soviniu detuves is uzpildymo (2x14).
Oro sanaudos - apie ~8.5cm3/J ...

Rytoj leksiu atsaudyti ...

O kai pamenu, kiek prie BSA SuperTen vakaru praleista, kiek slifuota, grezta ir pjaustyta...  - ir kodel man HW100 anksciau i rankas nepapuole...
« Paskutinį kartą keitė: 2012.03.14-13:35:41 sukūrė Justasmaske »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Rytis

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 237
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2008.10.22-23:58:25 »
Na, aš savo truputį atardžiau, nors stabilumo +/-1 m tikrai negavau. Na ir reguliavau labai ūkiškai, tikrindamas, kada tolygiau šaudo. Dabar laiko nėra net pašaudyti. Gal kai pasnigs ir užšals viskas, bus daugiau...
Mano parašas...

Tukis

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 57
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2008.10.23-01:26:39 »
Na as irgi saviski ardziau ir regulevau ,bet man nieko gero kol kas pasiekti nepavyko tik sumazeko suviu is vieno uzpildimo:),o seip sautuveku esu labai patenkintas
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2008.10.23-09:29:54 »
Nors nezinau, kokios pas jus HW100 versijos, bet siulau pameginti taip, kaip as dariau, gal bus lengviau:

a. Isjungti reduktroriu;
b. Isukti tikslesni monometra i skylute po reduktoriumi (kaip foto keliais postais auksciau);
c. Atsaudyti bent jau 150-80bar diapazone ir pasiziureti, kurioje vietoje plato, ar bent jau keletas didziausio greicio stabiliu suviu.
c.a. jei greitis netenkina, pabandyti ji pareguliuoti kovines spyruokles paspaudimu. Atleidziant spyruokle, plato greiciausiai ims slinkti zemyn, gali keliais suviais ir prasiplesti, bet prie mazesniu slegiu greiciausiai kris ir galingumas. Suspaudziant - plato ims kilti aukstyn, turetu kilti ir galingumas, bet stabiliu suviu ims mazeti. Persistengus ir nekeiciant kovinio voztuvo spyruokles (velgi, paprasciausias budas), stabilizuoti plato sunkiai pavyks.
Kaip jau minejau anksciau, nors reduktoriaus konstukcija man patiko (viskas elementaru, paprasta, svaru, tvarkinga, blizga), bet jo uzdarantysis voztuvas greiciausiai nepakankamai stabilus ir prie aukstesnio isorinio slegio uzsidaro siek tiek veliau, nei prie zemesnio ir krintant rezervuaro slegiui jo pereduktorinis slegis taip pat letai kinta (bent jau pas mane ~7bar diapazone). Todel kalbedamas apie plato siame sautuve as turiu omenyje stabiliu suviu zona bent 10bar diapazone. Saudant priamotoku tai butu juokinga, bet reduktoriniam HW100 to pilnai turi pakakti padengti reduktoriaus poreduktorinio slegio dreifui ir isgauti stabiluma.
d. Ijungti reduktoriu ir pareguliuoti jo poreduktorini slegi iki plato slegio. Jei reguliavima atliksite prie 200bar, statykite poreduktorini bent jau 10bar auksciau nuo plato pabaigos.

p.s. Patarimas butu netaupyti oro ir vengti sukioti reduktoriaus varzta po slegimu - jo gymytes gali ilgai negyventi.
Visos sios manipuliacijos man padejo labiau, nei keletas dienu aklo sukinejimo, kas man kainavo dezute soviniu ir baliona oro :) ..ir be jokiu esminiu pokyciu i geraja puse.

Del +-1 m/s detalesnis atsaudymas lauko salygomis viska parodys tiksliau - tikiuosi, rezultatai nelabai skirsis nuo "laboratoriniu" bandymu :)

Citata
Rytis rašė:
Na, aš savo truputį atardžiau, nors stabilumo +/-1 m tikrai negavau. Na ir reguliavau labai ūkiškai, tikrindamas, kada tolygiau šaudo. Dabar laiko nėra net pašaudyti. Gal kai pasnigs ir užšals viskas, bus daugiau...
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Rytis

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 237
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2008.10.23-23:01:58 »
Pas mane 7,5J versija, beveik padvigubinau. Galima ir daugiau, bet reiktų keisti dūžiklio spyruokę, o pas mane niekas nekeista. Stabilių šūvių gaunasi apie 90, bet pagrindinė bėda, kad būna nedaug, bet būna greičio atitrūkimų, kurie ir duoda svyravima +/- 2-3m. Prie to reikėtų pasėdėti, ir gal pasikabinėti prie kulkų jas gerai apžiūrint ir sveriant.
Tarp kitko, po slėgiu reduktoriaus sukioti kategoriškai nerekomenduotina, išmintis ne mano. Mano pastebėjimas, kad po paskutinio sukiojimo padarius 300-500 šūvių, greitis truputį pasidaro stabilesnis. Dar, gal būti visiškai subjektyvi mano nuomonė, greičiui įtakos turi intervalai tarp šūvių. Reikia atlikti bandymą- 10 šūvių kas minutę ir 10 kas kokias 5 sekundes, arba skirtingais intervalais. Reikės vėliau pabandyti.
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Weihrauch HW100
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2008.10.24-01:04:50 »
Kiek pastebejau, reduktorius gana inertiskas - per 5 sekundes reduktoriaus poreduktorinis nespeja nusistoveti. Kiek stebejau, 90% galutinio slegio nusistovi per keleta pirmu sekundziu po suvio, like 10% - gerokai ilgiau. Greiciausiai, pastovejus, slegis dar siek tiek pakyla. Tai prie tam tikru aplinkybiu, zinoma gali itakoti kulkos greiti.
O kaip tavo sautuve kovine spyruokle? Neuztaisytoje busenoje mustukas prispaustas prie kovinio voztuvo, ar turi kokio laisvumo? Mano aparate mustukas siek tiek spaudzia voztuva, manau tai didina oro sanaudas suvio metu, nes voztuvui trukdoma greiciau uzsidaryti. Noretusi paekspedimentuoti, bet vis nerandu tinkamo pakaitalo originaliai spyruoklei.

Citata
Rytis rašė:
Dar, gal būti visiškai subjektyvi mano nuomonė, greičiui įtakos turi intervalai tarp šūvių. Reikia atlikti bandymą- 10 šūvių kas minutę ir 10 kas kokias 5 sekundes, arba skirtingais intervalais. Reikės vėliau pabandyti.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal