Forum > PCP
Fx wildcat Mk3 bt sniper
mafas:
Sveiki ,mąstau pirkti ši aparatą ar jis paprastesnės konstrukcijos nei impact?galbūt oringu mažiau?
Aidas:
Ir ką veiksi su juo nusipirkęs?
Šiaip įdomu kodėl žmonės renkasi tokius daiktus Lietuvoje?
mafas:
Kariuomenėje buvau gana taiklus šaulys saudžiau efinskaru dbr išėjęs keli metai o noras šaudyti niekur nedingo -čia tokia kaip ir liga jau 😀 parako jau nenoriu noriu ramaus tylaus pneumatinio papliauškint
Aidas:
Papliauškint, tai papliauškint, tik kur tu tą ruošiesi daryti? Čia Lietuva, čia ne Amerika ;)
O jei rimtai, pamiršk tu tuos visus "voniamušius", Lietuvoje su jais nėra ką veikt :-X . Nei varžybų, nei gamtoj kur nors su jais galima. :type:
Pasiimi normalų sportinį 16J šautuvą ir atvarai į varžybas nesvarbu FT ar HFT, ir parodai mums pencininkams ko armija išmokė ;)
Beje va Darenas ledinį Steyr-ą pardavinėja, http://www.airguns.lt/index.php/topic,11043.0.html imi ir vargo nematai ir bus ką veikt :beer:
Kalibrgun.:
--- Citata iš: mafas 2024.10.18-23:38:16 ---Sveiki ,mąstau pirkti ši aparatą ar jis paprastesnės konstrukcijos nei impact?galbūt oringu mažiau?
--- Baigti citatą ---
Geras sautuvas. O-ringu maziau. Bet esant galimibei pirkciau impacta. Daugiau galimibiu turintis sautuvas. Ir nereikia bijoti o-ringu. Ir neklausik bezdalu apie vonemusius. Dazniausei nieko nesuprantantis tik taip rekomenduoja.
Navigacija
[#] Kitas puslapis
Eiti į pilną versiją