+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: EdwinFen
New This Month: 5
New This Week: 4
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 22
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 25
Total: 25

Autorius Tema: Išmokti šaudyti  (Skaityta 51821 kartus)

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Išmokti šaudyti
« Įrašytas: 2007.08.04-11:48:44 »
Rimas54 rašė:

Keletą pirmųjų šūvių...Pastebėjau, kad pradėjus šaudyti, vienas, kitas- pirmieji šūviai nebūna itin taiklūs.Galvojau ,jog iš ryto rankos dreba[trys metai nevartoju-atseit-uždraudė].Pasirodo-mano CFX-o  DS.-kažkaip apšilti turi.Toliau -šaudau jau ganėtinai taikliai.Ir dar pastebėjau,kad ir nuo oro temperatūros keičiasi šautuvo darbas-bent man taip atrodo, kai oras  vėsesnis, iš ryto 8-10c -vienaip lekia kulkos,- dieną prie + 30c-kitaip.Nežinau gal čia tik mano šautuvas taip šauna, tik žinau ,kodėl į varnas nepataikau. Jos nelaukia, kol aš iššausiu apšilimo šuvius  - nuskrenda...
Žiema pilkosios labiau gerbė mane...,nors šautuvas buvo su paprasta spyruokle ir optinio taikiklio neturėjau...
Laikas pasiklysti...

mariokas

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.08.04-11:57:36 »
ne tau vienam taip pas mane tas pats nors nera ds bet pirmus kokiu 3 suvius seip saunu zemen  ir tik tada einu varniciu fotkinti :inno:

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.08.11-16:47:25 »
iš FT pozos šaudosi geriau, jei ant kelio padėjus alkūnę remiasi ne raumuo, o sąnarys (kaulas). Netrūkčioja ir nepulsuoja.

Čia tiems, kas šaudo klasikiniais, ne FT spec formų šautuvais.

Gerai kol alkūnės ir keliai vis dar jaučiami po lašiniais ...
:dance:
Laikas pasiklysti...

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.08.16-10:34:00 »
Blyn - žiūriu, forume užsiregistravę per 200 žmonių. Į varžybas susirenka apie 50. Kur kiti?
tai ir galvoju - ką reikėtų organizuoti, kad daugiau susirinktų...?
gal kokią super treniruotę pradedantiems, jei į varžybėles nedrįsta?
Visus senius veteranus su medaliais, dar iš asociacijos gal kas sutiktų pabūti instruktoriais, pasidalinti mažom grupėm ir porą valandų beveik individualiai pakonsultuoti dėl šautuvų, padirbėti prie taikinių.
Ar yra kam tai patiktų daug labiau už varžybas?
Laikas pasiklysti...

Daktariukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 568
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.08.16-11:36:30 »
tikrai geri ketinimai,bet manyciau gal nevisi del FT sautuvus perka,taip pat nevisiems zmonems olimpinis principas patinka.... ???
Gyvenime svarbiausia pralenkti ne kitus,o save patį.

Paliulis

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.08.16-11:46:42 »
Dar dar kai kurie iš jų yra tik pradedantys :-[ tai apie varžybas kolkas dar negalvoja....

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.08.16-12:08:45 »
as va dar treniruojus namuose, bandau i 45m taikinius saudyt, dar nelabai sekasi:-[ kai prasisaudysiu, tai butinai sudalyvausiu:super:
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

vilkas

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.08.16-12:46:24 »
o man kazkaip nedrasu vaziuot :-[

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.08.16-13:25:04 »
o kas cia nedrasu? o ko cia bijot? niekas gi nesijuokia, jei lieki paskutinis. ejau i savo pirmasias varzybas su pneumatika net neprisisaudes, su tik is parduotuves paimta MP-512 ir nieko, likau gyvas ir net ne paskutinis. bet ne tame esme. esme tame, kad po varzybu pats sau atsakai i daugeli senai kankinusiu klausimu del pataikymo/nepataikymo, nezinau, man vienos varzybos patirties duodavo tiek, kiek menesi savaitgaliais miskelyj pasisaudinejimas...
o su ugniasaudziais pirmas varzybas dalyvavau tarp nusipelniusiu sporto meistru, ir rekordininku. likau pries gala, bet vistiek gyvas, neisjuoktas, susipazinau sau nemazai zmoniu, saudymo sporto ASU is didziosios raides is kuriu ir dabar mokausi.
na nezinau, neisnesa mano galva tu pasiteisinimu, kad nedrasu, kad dar tik naujokas. drasiau, drambliai :)
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

Daktariukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 568
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.08.16-14:00:02 »
taigi sakau,olimpinis principas nevisems patinka..:)-aisku gerai pataikyt gerai,bet susipazint su bendraminciais ir pasimokyt is toliau pazengusiu tikrai verta,beto varzybeles MEGEJISKOS DRAUGISKOS,ir taip yra is tikruju..;),o jei nenori,sugalvosi tikrai simta priezasciau kad nedalyvauti..
Gyvenime svarbiausia pralenkti ne kitus,o save patį.

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.08.16-15:16:15 »
Tai ir sakau. Varžybos nepatinka, gal į treniruotę atvažiuotų daugiau?
Laikas pasiklysti...

Tominukas

  • Svečias
Išmokti šaudyti
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.08.16-15:23:28 »

Citata
Girininkas rašė:
Tai ir sakau. Varžybos nepatinka, gal į  treniruotę  atvažiuotų daugiau?


Manau atvažiuotu, o jai dar galimybė būtu pašaudyt iš tobulesnių šautuvų, tai dar daugiau atvažiuotu ir klausimų kvailų forume sumažėtu :) :) :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.08.16-15:42:37 »
Kaip pavadinsi taip nepagadinsi , ar varzybos ar treniruote ....  . Manau geriau viena kart pamatyt nei 10 ishgirst, visi abejojantys bent karta atvaziuokit pabandykit/paziurekit, o paskui spreskit reikia jums to ar ne.
Yra zmoniu (pirstais nerodysim) kurie sake, na.. man nereikia ir t.t. ir po ilgu ikalbinejimu atvaziave, paskui sake "buvau durnas ir neteisus" ar kas tai tokio :) .

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.08.16-17:53:14 »
Kaip suprantu, Girininkas pamate 200 uzsiregistravusiu forume, ir tik 50 gyvu varzybose - pavadinkime tai problema.

As manau, kad dideles problemos cia nera. Kaip speju, nemaza dalis uzsiregistravusiu gali buti:
  • pasyviai besidomintys pneumatika
  • dar neturintys sautuvo
  • galvojantys, ka pirkti (floberta/dujini/pneumatini/ragatke/airsoftini)
  • nepakankamai susirge
  • su itin mazomis pajamomis, is tolimiausiu LT pakrasciu
  • rimti vyrai, kurie tokiems dalykams neranda laiko
  • vaikai, kuriems dar mazai metu, ir jiems atvykti savarankiskai - problema
  • zmonos, kurioms idomu, ka ju vyrai pastoviai kompe skaito
  • ir t.t., ir pan.

Galime palyginti 50/200 reiskini su kitu hobiu - dviratizmu. Dviracius turi vos ne kiekvienas. O kiek susirenka i "Kritine Mase", i sekmadieninius dviraciu zygelius?
Galiu atsakyti, kodel manes ten nebuna:
  • nemegstu miesto
  • mano dviratis dar nebuvo surinktas siais metais
  • reikia prisiderinti laika, anksti keltis ir pan.
  • tingiu

Is to isplaukia - nei dviraciu tiuningo konkursas, nei profesionaliu sportininku konsultacija, nei MTB varzybos su prizais uz 10000 manes ten nepritrauks. Ir as zinau - niekada nebusiu dviraciu sportininkas, ir nevazinesiu MTB. O kazkada ant dviracio praleisdavau po puse dienos, ir taip - visa vasara...

Is kitos puses paziurejus, kai maziau zmoniu - tai ir problemu maziau. Kas nori ir gali - tas atvaziuoja. O kas nenori - tai jau jo reikalas. Turbut neverta elgtis kaip sektantams - vaikscioti vakarais po namus, siulant paciupineti sautuva...

P.S. vienas mano kolega, kai uzeina kalba apie saudyma, labai uzsidega ir sakosi labai labai norintis pasaudyti. Tik va kai sutariam laika ir kai tas laikas ateina - tai pasirodo, kad jis jau negali... Taip pat zinau 1 mergina, labai norincia pasaudyti. Bet del man nezinomu priezasciu ji nei medziotoju kursus lanko, nei "kitaica" perka, nei i tira ar saudykla eina. Manau, tokiu yra ir daugiau.

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.08.16-18:27:52 »
galetu zalias padaryt, kad neprisiregistravus pvz 1men. salinti is saraso, manau, sarasas sumazetu tikrai, o liova siaip teisus. nenori nereikia, noresi nebus. nors kita vertus, as girdejau kaip buvo habliceliui, reikejo stiprokai ispirt i sedima.... ar ne habliceli?
Man dzin - aš dėl kitų.

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal