+- +-

+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1341
Latest: rolka33
New This Month: 5
New This Week: 4
New Today: 3
Stats
Total Posts: 176398
Total Topics: 4759
Most Online Today: 134
Most Online Ever: 156
(2018.04.23-12:21:29)
Users Online
Members: 1
Guests: 113
Total: 114

Autorius Tema: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !  (Skaityta 61580 kartus)

mahelad

 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 657
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Jei Moderatoriams nepatiks, trinkite, jei patiks, prisekite, gal dar pakoreguosite kur suklydau. Jei patiks, paredaguosiu, įdėsiu ne apitiksles o geras kainas, įdėsiu nuotraukų, ir bus straipsnis. Toks temos pavadinimas naujokų dėmesio atkreipimui.

Iškart noriu perspėti kad esu prieš medžiokle, girta pramogavimą su pneumatiniais ginklais ir savigyną su pneumatika.

Kiek mačiau kas dvi savaites užduodamas naujokų klausymas, ką rinktis.
Jei ir Jus norite užduoti šį klausymą, prieš tai perskaitykite šią temą iki galo.
Atėjo supratimas, kad reikia kokio pneumatinio šautuvo. Pavažinėjote per parduotuves, pažiūrėjote pas draugą ir supratote, kad labai jau jie skirtingi.
Pirmiausia Jus turite žinoti ko Jums reikia. Jei Jūs jau užduodate klausymą iš kokio ginklo po perdarymo išspausiu daugiausia galios, Jums į gretima tema "Aigainėrio kelias". Galimi Jūsų poreikiai:

1) Šaudyti į bonkas, prie laužo, gal būt tuso metu
2) Nešiotis su savimi krutą "pušką" savigynai
3) Medžioti varnas su galingu "snaiperiniu" šautuvu
4) Gražaus papuošalo prie kamino namie.
5) Išmokti taikliai šaudyti į taikinius ir gal būt dalyvauti varžybose

Pneumatiniai šautuvai pagal savo veikimą dalijami į spyruoklinę pneumatiką - PPP, CO2 - angliarukštinę pneumatiką, multikompresinę pneumatika - MK ir suspausto oro pneumatinius ginklus - PCP. Na daugiau apie šiuos ypatumus galite perskaityti forumo platybėse.

Priklausomai nuo Jūsų poreikio, skirsis ir reikalingas biudžetas. Be nepamirškite - geriausias ekstremalių pramogų kainynas yra Lietuvos baudžiamasis kodeksas, o galingesnio nei 7,5J pneumatinio ginklo turėjimo be leidimo įkainiai tame kodekse irgi aprašyti. Taip pat ten aprašytos pasekmės dėl kitu žmonių sužeidimo ir žiauraus elgesio su gyvūnais.


Jums reikia tiesiog papramogauti gamtoje, saugioje vietoje, niekam iš pašalinių netrukdant, ramiai šaudant į bonkutes. Dar ši pramoga yra vadinama "Plinku". Tokiu atveju nuo biudžeto priklausys taiklumas, o pasirinkimas labai didelis. Nuo kinietiško šautuvo iki Čekoslovakijos arba Vokietijos ginklininkų gaminių. Kiniški šautuvai būna labai skirtingų kainų ir dar skirtingesnės kokybės. Bet su visais kinais daugiau ar mažiau reikia pameistrauti, taip pat labai dažnai pakliūna sunkiai pataisomas brokas. Šaudymui iki 15-20 m tiks ir kinas uz 150 - 220 lt. Bet kai kurie iš jų gali Jums užtaisymo metu nukapoti pirštą (PVZ B-3). Kinijos gamintojai labai mėgsta kopijuoti kitų šalių pneumatinių šautuvų gamintojų konstrukcijas. Pasitaiko ir labai neblogų kopijų pvz BAM-19, BAM-21, BAM-30, BAM-41. Už savo kainą visai geri yra CO2 kiniški šautuvai QB-78, QB-79, esantys Crossman 160 kopijomis. Taip pat į PCP pasaulį kelią gali parodyti BAM 50/51 šautuvas. Kai kurie iš kiniškų šautuvų turi savyje dideli stiprinimo potencialą. Kuo didesnė kinietiško šautovo kaina, tuo dažniausiai (bet ne visada) geresnė būna buožės ir pačio mechanizmo kokybė.

Taip pat mažiems atstumams tinka ir Rusijos IŽ gaminiai. MP-512, MP-514, IŽ-60, IŽ-61. Su visais šiais šautuvais galima šaudyti po iškonservacijos. Jei teisingai išrinktas egzempliorius, jis tarnauja ilgai ir žada gera potencialą taiklumo didinime. MP-512 dar ir labiau pagalingintas gali būti, po ko yra tinkamas Plinkui didesniais nuotoliais. Kainos IŽ gaminių 250-450 lt. Tiesa paskutiniu metų IŽ gaminiuose labai padaugėjo pigaus plastiko svarbiose mazguose. Turkiški Hatsan šautuvai pritraukia savo kaina ir dauguma modeliu turi dideli galios didinimo potencialą. Reikalauja geros akies juos renkantis, ir tiesių rankų pavedant iki normalios būsenos. Na čia situacija artima Kinams.
GAMO, Norica, Cometa šautuvai turi labai platų spyruoklinių šautuvų asortimentą. Taip pat žymiai skiriasi ir šautuvų kainuos. Vidutiniškai kainuoja nuo 300 iki 1200lt. Pigesni tinka Plinkui mažais 10-20m atstumais. Brangesni, pridėjus tiesiais rankas, laisvo laiko ir investicijų, gali suteikti daug džiaugsmo, šaudant ne tik į bonkutes, bet ir į taikinius arba medžiojant varnas. Renkantis šiuos šautuvus, reikia prieš tai išnagrinėti konkretaus dominančio modelio individualius būdingus defektus ir trukumus. Visi ispaniški šautuvai reikalauja daugiau ar mažiau tiesiu, nagingų rangų.

Na kaip verta toliau rašyti ar brokuojant straipsniuką?
CZ Slavia 631, QB-78 perdaromas i PCP, Dar vienas QB-78 su Slexo buoze. MP-651.

Gudis

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 1564
 • Karma: +10/-0
 • Me
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011.02.14-16:59:36 »
As ne moderis , bet uz . Kai ka pakoregavus , istaisiu klaidas, pakeitus pavadinima  galima testi ir deti i foruma. Visa pasiskleidusi informacija vienoje vietoje visada naudinga. Tik kiek pati pazistu tai dar daug ko paciam reikia ismokt. Bet padesim. Iniciatyva sveikintina . :super:
HW 97 K / CFX / Steyr LG 110 FT su NS 10X50-60 Diamond ir naujasis HW 75

Piktas

 • Svečias
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011.02.14-17:24:11 »
Man nepatinka pati sio puslapio forumo sistema. Bet kas prisiregistraves gali iskart kurti temas. Tai pacios geriausios salygos niekinei informacijai sklisti. Pilna temu kur tiesiog nesamoniu muziejus. Tai as siulau apribot naujoku galimybes (kaip ir bandomaji laikotarpi padaryt). Pvz.: neleisti kurti temu menesi nuo uzsiregistravimo arba kol neparasys 15 ar 20 zinuciu forume. Per ta menesi sis puslapis bus arba uzmirstas arba isskaityta puse forumo ir atkris daugybe kvailu klausimu. Taipogi per tas 15-20 zinuciu bus daug ko issiklausineta. Zdz kuo maziau galimybiu naujokams (taip pat ir man, kolkas), tuo ramiau gyvens "veteranai"

O del sios temos, kam nerupi tas viskiek kurs sesta identiska tema ir neskaitys kas cia parasyta.

FortNox

 • Svečias
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011.02.14-17:36:01 »
Ne nu pzdc... Mahelad as tave gerbiu uz teorijas! Nepyk , bet rusu kalboj yra patarle:
- Pyzdetj - ne meshki s kanmniami taskatj!
Jofana! Nu tikrai nesuprantu, ar ieskai tribunos pasisakymam, ar ant tiek rimtai domiesi pniauma, kad gyenimas eina prasilenkdamas su tavim? Pats sedziu forume puse metu, uzduodu kartais durnus klausimus (senbuviu poziuriu) , bet stengiuosi nelyst i temas kuriu neperskaiciau, lendu tik tada kai atrodo , kad kazko neradau...
Zinau, tu geras diedas, bet kartais su savo vykruntasais uz..... Skaitau tema , ieskau info ir prasideda ,, slovesnyj ponos..."  Sakyk ta ka gali pasakyt pats, o ne tai ka kazkur , kazkada skaiciau ar kazkas sake... Padaryk shedevra, parodyk kolektyvui ir visi zinos , kad esi kazka pats padares , o teorijas palik univeram!

(Jei izedziau nepyk, bet darbai pasako geriau nei bet kokie zodziai...)

Ryklys

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 1077
 • Karma: +31/-1
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011.02.14-17:53:39 »

Citata
Piktas rašė:
/.../ Zdz kuo maziau galimybiu naujokams (taip pat ir man, kolkas), tuo ramiau gyvens "veteranai"/.../


Gal keistai nuskambės, bet forumas nėra tam, kad ramiau gyventų ,,veteranai''. Visokie ribojimai turi savo šalutinius efektus. Lygiai kaip ir neribojimai. Kaip kartą sakė Ramanauskas-Greitai: ,,aš (turėjo omenyje savo personažus Radio ir panašiuose šou) esu kaina už demokratiją (citata nepažodinė)''. Pasikartojančios naujokų temos irgi yra kaina už gyvą ir laisvą (požiūrių prasme) forumą. Su pasikartojančiomis temomis yra keli būdai kovoti. Tai trinti dėl nesilaikytų taisyklių arba nekreipti dėmesio. Dėmesio nekreipimas, beje, veikia geriau, nei burnojimai.

Mahelad, nepyk — neskaičiau tamstos žinutės, tik pastebėsiu, kad yra tokia svetainės skiltis — straipsniai. Ten ir derėtų talpinti tokios apimties kūrinius.

zalias7

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 2604
 • Karma: +50/-20
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011.02.14-19:12:03 »
Sutinku su Rykliu, atkoreguok,kaip priklauso ir i straipsnius.

Piktas tokiems kaip tavo klausimams yra kita tema, pats pyksti ir pats tersi foruma, pirmiausia reiktu pradet nuo saves ...

mahelad

 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 657
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011.02.14-20:31:30 »
Ok. Straipsnis bus. Vienam portale, kur sedziu, adminai patys is portalo fondo kas met skelbia konkursus, kad portalas vystitusi. Prizines vietos prizas kainuoja ~800 - 1000 lt.
Kazhkaip naturalu atrode, kad jei nesugebu padaryti PCP shedevro ir jo aprašyti, turiu kitaip palaikyti tinklapio gyvavima. Nemanau kad viskas susideda prie reklamos maigymo.
CZ Slavia 631, QB-78 perdaromas i PCP, Dar vienas QB-78 su Slexo buoze. MP-651.

FortNox

 • Svečias
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011.02.14-20:43:05 »
Taip! 100 kart taip! Tokie kaip tu, ar bet kuris naujokas inesa sumaisti i foruma ir tai gerai, kazkas juda , kazkas kruta , forumas gyvena... Bet .... Turejau savo foruma, skyremes nuomonem su oficialia versija, issilaikiau 1.5 metu (cia ne sauliu forumas buvo), tik administruojant , ar moderuojant temas , turetum tik tuo ir uzsiimt, paprasciausiai laiko visam kitam nelieka. Todel ir pats nudeges nagus su kvailais klausimais (tuo metu man taip neatrode...) Stengiuosi gerbt tu zmoniu darba, kuriu deka sis forumas gyvuoja.
P.S. tie patys zmogai randa laiko sudalyaut ir varzybose... Taip kad tai nera tik tusti zodziai.

mahelad

 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 657
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011.02.14-20:58:16 »
Aš juk ne prašau iškarto dėti straipsnio. Pažiurėsite, pasakysite kas yra klaidinančio, pataisysiu, įdėsim. Štai pvz kas daroma, kad paskatinti portalo vystimasį.
http://vrtp.ru/index.php?showtopic=16616
Man dar paprasčiau būtų nieko neveikti, vartyti pele puslapius ir viskas. Bet jei esu valtyje, bent šiek tiek pairkluosiu.
CZ Slavia 631, QB-78 perdaromas i PCP, Dar vienas QB-78 su Slexo buoze. MP-651.

Gudis

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 1564
 • Karma: +10/-0
 • Me
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011.02.14-21:15:00 »
Nekreipk demesio i burnojimus , mahelad. Daryk tai ka sumanei. Buciau forumo savininkas premija skirciau. Labai tikiuosi ,kad viskas pavyks. Tikiuosi ir ,kad netruks kompetencijos. Visai gerai butu jei aprasytum viska nuosekliai. PPP ir PCP skirtumus , taikluma , paminetum atatrankas ir t.t.  Nepamirstum ir kokybisku sautuvu . Tokiu kaip HW 97, AA pro sport ar Steyr.  Jei reiks pagalbos kreipkis.
HW 97 K / CFX / Steyr LG 110 FT su NS 10X50-60 Diamond ir naujasis HW 75

mahelad

 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 657
 • Karma: +1/-0
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011.02.14-21:41:45 »
Ačiu už palaikyma. Rašysim. Gal kas gero ir gausys.
CZ Slavia 631, QB-78 perdaromas i PCP, Dar vienas QB-78 su Slexo buoze. MP-651.

elmaras

 • Orinukas
 • Hero Member
 • *
 • Įrašai: 1447
 • Karma: +13/-0
 • SIAULIA
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011.02.14-22:04:25 »
Ikisiu ir as savo trigrasti.Iniciatyva-liuks bet paskaicius foruma kai kur jau kaip siukslyne, nes temos kartojasi pastoviai tos pacios.Kazkas siule naujokams 1 men.neleisti kurti nauju temu-as uz.Pats buvau cia naujokas ir pridirbes molio nes patingejau viska perskaityti ir jei man butu tuo metu neleista kurti nauju temu nieko blogo tame nematau o tik buciau daugiau skaites kas kur ir maziau problemu su trinimais ar rakinimais.Dabar vienus nervina kad reikia triti nesamones kiti nervuojasi ir vel uzduoda klausimus naujose temose kodel istryne ar uzrakino.To butu galima isvengti-ir vilkas sotus ir avis sveika;D
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

zalias7

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 2604
 • Karma: +50/-20
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011.02.14-22:28:57 »

Citata
Gudis rašė:
Nekreipk demesio i burnojimus , mahelad. Daryk tai ka sumanei. Buciau forumo savininkas premija skirciau. Labai tikiuosi ,kad viskas pavyks. Tikiuosi ir ,kad netruks kompetencijos. Visai gerai butu jei aprasytum viska nuosekliai. PPP ir PCP skirtumus , taikluma , paminetum atatrankas ir t.t.  Nepamirstum ir kokybisku sautuvu . Tokiu kaip HW 97, AA pro sport ar Steyr.  Jei reiks pagalbos kreipkis.


norint skirt premija, reikia ja uzdirbt, pats forumas is mano kisenes, aciu tiems kurie paminko melynas raideles, us hostinima atrodo surinksim nebereikes man is savo kisenes.


Daugiau pajamu neber, o ir nebuvo planuot uzdirbinet, belieka nebent pinigai is varzybu, bet ten nemano, ten visu todel visiems ir sprest.

Evaldas

 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 718
 • Karma: +19/-0
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011.02.14-22:36:22 »
Citata
zalias7 rašė:

aciu tiems kurie paminko melynas raideles


O imanoma taip padaryti, jog jas paspaudus link'as atsidarytu naujame lange, o ne tame paciame? Man labiau patiktu paspaust link'a ir uzdaryti nauja langa, negu paspaudus, veliau back spausti. Tikiuosi supratot mane:-[
Tram pam pam

zalias7

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Įrašai: 2604
 • Karma: +50/-20
  • Žiūrėti profilį
Re: Parduodu snaiperini gera galinga pneumatini sautuva. Pygiai !
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011.02.14-22:38:02 »
As viska labai gerai supratau, BET ...

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=en&answer=9737

galima naudot desini peles klavisa -> "open link in new window "

 

+-Naujausi įrašai

Darom peili by elmaras
2018.06.19-21:42:47

HW 97K by Alpha
2018.06.19-20:08:08

Neterminuotas Leidimas laikyti (nešiotis) ginklus. by Arunčiks
2018.06.19-17:05:14

Rusiški nardymo balionai by AlexWest
2018.06.19-14:21:36

Estija 06.30-07.01 prie Tartu by Lii
2018.06.19-12:43:43

Telsiai by Telse
2018.06.18-22:38:32

Klubo nariai ir stojimo sąlygos 2018 m. by Michail
2018.06.17-22:05:27

Uogų ūkis www.uogosmandeikiuose. lt by paulius
2018.06.16-22:53:55

WEIHRAUCH HW100 tarpinių rinkinys 5,5mm by Roel
2018.06.16-00:20:05

Kaunas by Alpha
2018.06.15-13:08:16

Powered by EzPortal