+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 56
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 59
Total: 59

Autorius Tema: Apie graižtvas  (Skaityta 107202 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2007.10.09-21:51:52 »
Tada kaip sako Audrius reikia: dauk saudyt ir kartais pataikysi :inno:

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2007.10.09-21:52:58 »
Taip, as irgi is pradziu kaltinau sautuva, bet paziuriu i Lii rezultatus ir vis delto sautuvas kaltas. :D
Mano parašas...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2007.10.09-22:01:44 »
Tai cia tik apsilimas - isitikinti, kad vamzdis neskyletas, kad kruva renka, o tikrasis vargas parinkineti man bus kai galingumas pasiderins - rimtoms varzyboms dar nesiruosiu, po FX Monsoon patrankos esamas galingumas manes nedziugina... Tik neuzmetykite pomidorais :), mol "kam tas galingumas" - man tiesiog tai patinka :inno:
Please, pasakykite kas nors gi apie tas graiztvas - jos vidines ar isorines? Girdejau tvirtinima, kad didesniems greiciams "idubusios" geriau. Kokios graiztvos pas jusu galingus PPP, kur ~300m/s ir daugiau daro?

Citata
zalias7 rašė:
Niu Axsorius praktishkai jau ne mano, rankpinigaiai duoti  .

Jei nuejo CP pabandyk mano minetas melinas JSB ,  itariu, kad tuo tavo ieshkojimai ir baiksis
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2007.10.09-22:08:34 »
na kitaijoze iskilios o crosmane 2100 idubusios. crosmanui visi kaip susitare nerekomenduoja didesniu 240-280 greiciu. o kitajozas (kolkas nesu tikras ar ne as ar optika) su ~200 kruva daro siaubinga. 3 suviai vos ne i viena skyle 2 neitema poto skyle kitoj vietoj ir visas tas procesas kartojas. crosmanas su 240 tokiom pat salygom be problemu kruvike dare.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

shulcas

  • Svečias
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2007.10.09-22:13:41 »

Citata
jundar rašė:
Tai cia tik apsilimas - isitikinti, kad vamzdis neskyletas, kad kruva renka, o tikrasis vargas parinkineti man bus kai galingumas pasiderins - rimtoms varzyboms dar nesiruosiu, po FX Monsoon patrankos esamas galingumas manes nedziugina... Tik neuzmetykite pomidorais :), mol "kam tas galingumas" - man tiesiog tai patinka
Please, pasakykite kas nors gi apie tas graiztvas - jos vidines ar isorines? Girdejau tvirtinima, kad didesniems greiciams "idubusios" geriau. Kokios graiztvos pas jusu galingus PPP, kur ~300m/s ir daugiau daro?

zalias7 rašė:
Niu Axsorius praktishkai jau ne mano, rankpinigaiai duoti  .

Jei nuejo CP pabandyk mano minetas melinas JSB ,  itariu, kad tuo tavo ieshkojimai ir baiksis


nepamenu, pas rusus kazkur buvau rades info apie iskilias ir idubusias graistvas, reik pasikuist...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2007.10.09-22:18:41 »
Pas rusus tiek info, kad daznai sunku ir issifiltruoti kazka naudingo :) Bet jei sakai, kad kazkas buvo, bandysiu ir as paieskoti.

TO berazumijus
Tai tarsi butu teiginys i vidiniu graiztvu puse... Tik va as niekaip nenusprendziu, kokios butent graiztvos toje fotografijoje ;D

Citata
shulcas rašė:
nepamenu, pas rusus kazkur buvau rades info apie iskilias ir idubusias graistvas, reik pasikuist...
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2007.10.09-22:21:49 »
na jo pas rusus ilindus i foruma reikia arba sirgt namie arba ant tiek darbo neturet kad viska perknist :D
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2007.10.10-00:01:04 »
Jundar - o po stogu saudei? Nes jei lauke prie tokio vejo - tai tau labai labai sekasi :)

Dar variantas - gal su optika kas, ar kas nors truputi kleba. Pabandyk be modero.

Yra ir dar vienas labai geras budas kruvai tikrinti - reikia kokia grazia diena susitikt su Lii, paprasyt, kad issautu.

As irgi visada kaltinau savo sautuva, kol Kol2nas neparode, kaip reikia saudyti...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2007.10.10-00:43:21 »
Bandziau saudyti tarpais, kai vejas lyg nurimdavo, sededamas ir kaip galint ramiau laikydamas - kryzius prie x16 praktiskai nejudejo. Sutemo per greit, gal ir per anksti dar apsidziaugiau. Tiesa, GAMO  paralaksas nera is tiksliuju, gal tai, ka jis rodo kaip 30m yra +-5m, bet CP7.9 tikrai tai, kas iki sio momento skrido geriausiai.
Buvo didelis irarimas ir del modero ir del magazino - iki siol jau buvau bandes be abieju - nepadejo. Bandziau ir kulka paanalizuoti - jokiu deformaciju uztaisant is magazino neaptikau. Moderas niekur nedyla ir chronius pastebimu greicio nukrypimu neparode. Visgi, manau vamzdis kulkoms reiklus, teks papluseti, kol surasiu "tas vieninteles" :)
Lii autoritetu neabejoju, bet tolokai man iki jo (Alytus/Vilnius). O del saudymo, tai beabejo, man dar mokintis ir mokintis...

Citata
liova rašė:
Jundar - o po stogu saudei? Nes jei lauke prie tokio vejo - tai tau labai labai sekasi :)

Dar variantas - gal su optika kas, ar kas nors truputi kleba. Pabandyk be modero.

Yra ir dar vienas labai geras budas kruvai tikrinti - reikia kokia grazia diena susitikt su Lii, paprasyt, kad issautu.

As irgi visada kaltinau savo sautuva, kol Kol2nas neparode, kaip reikia saudyti...
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Kaljanas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 564
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2007.10.10-00:56:20 »
na pas cometa fenix graiztvos kiek paziurejes suprantu iskilusios, o greitis 300 m/s jai kaip ir neproblema.
Mano parašas...

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2007.10.10-10:13:27 »
Siaip turiu toki itarima, kad prie 16x@50m Gamo kryzius visiskai uzstoja tuos 2 ar 3 cm... Manau, kad problema gali buti ir tame.

Saudymas "tarpais" - geriau, nei saudymas per gusius, bet norint suzinoti tikra sklaida, reikia arba sulaukti stilio, arba eit i uzdara saudykla, sandeli ar angara. Kai kuriuose pastatuose ir techniniai aukstai tam neblogai tinka.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2007.10.10-12:49:30 »
Aurelijau, dar tikrai turėsi ne vieną progą:)
O kad Linas nepataikytų reikia, kad pavestų šautuvas. Tai tikrai atvejis, kai kaltas šautuvas.
Maniškis iki šiol dar nepavedė (tfu,tfu,tfu, kad jam Dievulis duotų sveikatos).
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2007.10.10-15:14:47 »

Citata
Audrius rašė:
Aurelijau, dar tikrai turėsi ne vieną progą:)
O kad Linas nepataikytų reikia, kad pavestų šautuvas. Tai tikrai atvejis, kai kaltas šautuvas.
Maniškis iki šiol dar nepavedė (tfu,tfu,tfu, kad jam Dievulis duotų sveikatos).


Nu nereik varyt.. Neesu dievas.. Gal saudau biski taikliau nei kiti ir tiek..
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

shulcas

  • Svečias
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2007.10.10-16:51:08 »

Citata
Lii rašė:

Audrius rašė:
Aurelijau, dar tikrai turėsi ne vieną progą:)
O kad Linas nepataikytų reikia, kad pavestų šautuvas. Tai tikrai atvejis, kai kaltas šautuvas.
Maniškis iki šiol dar nepavedė (tfu,tfu,tfu, kad jam Dievulis duotų sveikatos).

Nu nereik varyt.. Neesu dievas.. Gal saudau biski taikliau nei kiti ir tiek..


nors yra i ka lygiuotis:)

Adeptas

  • Svečias
Re: Apie graižtvas
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2007.10.10-20:09:47 »
Kartais galima kaltinti ir šautuvą... Taip atrodo CFX graižtvos-"faskė"(kontūras rodo graižtvų pabaigą):
O taip - sklaida:


kulkos: CP 7,9; CP 10,5; JSB 4,52
atstumas: 30m
nuo minkštos atramos

Su JSB krūva nestabili ir pasislinkusi žemyn ir į dešinę, su CP 7,9 iš 5-ių šūvių būtinai bus panašus atotrūkis. Manau, kad tai kreivos faskės įtaka...

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal