Forum > Kartu Linksmiau

Renkamas uzsakymas masinei gamybai plieniniu ziedu 30 mm kaklui

(1/94) > >>

Melodrama:
Renkamas uzsakymas (apklausa ar butu norinciu) masinei gamybai plieniniu ziedu 30 mm kaklui, aukstis 25 mm nuo kregzdes iki ziedo dugno. Brezini pateiksiu kiek veliau. Tvirtinimas ant kregzdes 11 mm. Butu gerai kad atsakoma butu tik kiekiais kiek noretumete, o ne tusti zodziai ir bereikalingi fludai, tarp kuriu nieko neimanoma veliau suprasti. Ko netenkina sitas renkamas uzsakymas, forumas platus tegul kuria savo uzsakyma (pvz uzsimanys 25mm ziedu ar monbloko). As renku Tik 30 mm kaklui ir tik ziedai. Kaina kaip zinia priklausytu labai nuo uzsakymo kiekio. Ideja paimta is sio skelbimo http://www.airguns.lt/cgi-bin/index.cgi?action=forum&board=skelbimai&op=display&num=2RQwZLxyHZJZ

P.S. aisku neisipareigoju vykdyti uzsakymo, jeigu kiekis mazas bus ir kaina neprotinga :)

P.P.S. Rasome taip: 1 vnt; 2vnt; 3vnt; 4vnt ir t.t. nes esu mates jog kiti deda net tris ziedus ant optikos :P Visi kiti pasaliniai zodziai per privata :type:

Preliminarus brezinelis:  

DeividoX:
Gal butu visai nieko, bet man pvz. reiketu kad aukstis butu 24-26mm.
Ir aisku kaina :beer:

Melodrama:


--- Citata ---DeividoX rašė:
Gal butu visai nieko, bet man pvz. reiketu kad aukstis butu 24-26mm.
Ir aisku kaina
--- Baigti citatą ---


pakeiciau i 25 mm auksti ir viskas daugiau keitimu nebus, turetu beveik visiem tikti, nebent jau butu labai per auksti (man tinka nuo 20mm iki ...) Toliau sakau butu malonu kad sektu tik uzsakymas, papildomi klausimai ar komentarai i PM :inno:

DeividoX:
Brzinukas tik is priekio, turi but ir is sono, nes, jei ziedai plieniniai,turetu but 2 varztai prie kregzdes pritvirtint ir 4 optikos gurkli prisukt, cia vienam ziedui.

Melodrama:


--- Citata ---iGOR rašė:
igarsink kaina, tada gal atsiras daugiau norinciu
--- Baigti citatą ---


Jeigu atsiras norinciu apie nupirkti 100 vnt, t.y. 50 zmoniu po du ziedus, vieno ziedo kaina bus apie 40 - 60 lt, dar neaisku, dar vyksta braizymas ir derinimas. Tik kad tu norinciu butu! :azn:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją