+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: ppu-pro_miz
New This Month: 4
New This Week: 3
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 52
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 41
Total: 41

Autorius Tema: Problemos su chronografu  (Skaityta 15928 kartus)

plikis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • 868645586 OMNI tinklas&&865770844 BITĖ tinklas
    • Žiūrėti profilį
Problemos su chronografu
« Įrašytas: 2007.07.02-16:55:30 »
Atsiprašau, bet rusiškai skamba - KNYGA ŠKANDALOV.
Sužinojau kad quiccronas turi stabiliai dirbti, o ne kas 5-12 šūvį gaudyti. Ar visiems taip pasitaiko ar aš vienas durnius?
O Gal visi choru šaukiam- geras, geras daiktas ir galvojam, pirkit ir kiti  š...tai ne aš vienas TOKS būsiu.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-11:06:35 sukūrė xatabyc »
Norėjau kaip geriau- išėjo kaip visada......

quicker

  • Svečias
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.07.02-17:00:12 »
Jei blogai veikia - siusk atgal, arba suremontuosiu arba pinigus grazhinsiu, nera problemos...

isotoxin

  • Svečias
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.07.02-17:04:44 »
O apie ka tu cia? :D

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.07.02-17:12:21 »
visuose chronuose yra beda su davikliais. as lygiai taip pat knisuos. iseiti matau tik viena - tekint perejima sautuvo vamzdis - chroniaus vamzdzio skyle. ir visa tai turi but taip kad kulka lektu tiksliai per davikliu viduri. kitaip ir is 20 suviu 1 teuzregistruoja. tik vis rankos nedaeina ... nors kai meginu krosmaniuka ismatuot ir po 10 kartu pumpavimo is kazkelinto karto tepagauna tai niervas tikrai ima :) o chronius jei bent 1 matavima atlieka vadinas jis geras.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

quicker

  • Svečias
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.07.02-17:22:28 »
Taip, berazumijus ish dalies teisus, kad jei bent viena matavima parodo, tai chrono elektronika yra gera.

Bet ish kitos puses yra dar du niuansai. Man tikrai kazhkokius nekokybishkus shviesdiodzhius pardave paskutini karta Lemonoj ir nors priesh parduodamas tikrinau visus chronus, matomai per laika jie nusilpo. Jau du ar tris chronus teko remontuot ish 19 parduotu, o vienas nepraejo net pirmo patikrinimo. Remontas paprastas - reikia ilituoti kitoki rezistoriu uzh 10cnt., kad srove per diodus teketu didesne arba pakeisti tuos diodus. Fototranzai rodos visi buvo geri.

Kitas niuansas yra tas, kad mano chronas fiksuoja paskutinius du davikliu suveikimus, todel kartais parodo kazhkur dvigubai mazhesni greiti (suklysti sunku), kai jau po kulkos ishlekimo davikliai uzhdengiami dumais (jeigu shautuvas sudyzeliuoja).

Jei yra problemu su davikliais (o ne su pataikymu) - be jokiu problemu keichiu arba grazhinu pinigus (pasirinktinai).

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.07.02-17:23:16 »
Yra keletas butinu salygu, kad chronius gerai veiktu:

1. Davikliai turi buti svarus. Daug saudant jie apsinesa. Kai sautuvas dyzeliuoja - apsinesa labai greitai. Tada chronius pradeda grybauti. Todel i KIT'a idejau rimta daviklio testa - kad butu aisku, kada davikliai apsinesa.

2. Kulka turi eiti pro chroniaus vamzdzio centra. Tai uztikrintai pasiekiama tik STABILIAI pritvirtinus davikli prie vamzdzio, ir sureguliavus jo padeti. Matavimas "pridejus is rankos" gali duoti tik apytikslius rezultatus, ir suveikimas nebus 100%. Isimtis - jei tas, kuris prideda chroniu, moka visada prideti vienodai, ir zino, kaip reikia prideti.
Kadangi chroniaus davikliai 3mm skersmens, o kulkos skersmuo - 4.5mm, tai davikli reikia pastatyti 1mm tikslumu, kad chronius uztikrintai veiktu ir teisingai matuotu.

Su Kol2nu bandem - nejudamai uzmovus davikli ant vamzdzio, gaunamas labai stabilus greitis (max +/- 1 m/s) ir 100% suveikimas, kai su pridejimu is rankos matome didesni barstyma pagal greiti ir 30 - 70% suveikima (nes ne visada pavyksta tiksliai prideti davikli).

P.S. mineti bandymai vyko su Chronolite KIT prototipu, bet tai, ka pasakiau - galioja visiems tokiu principu veikiantiems chroniams, iskaitant QuickChrono, Chronolite, Chronolite KIT by liova, S-04, S-06, ir kaip pas Zalia7.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.07.02-17:31:23 »
na su fotodiodais lemonoj pastovi beda - kiek kartu nueini tiek skirtingus siulo. sviesdiodzius tai imu ir teliko pultelio nes darbe ju saujom yra :) o visos kitos bedos tik del to kad kulka tvarkingai nepralekia pro abu daviklius. beja pats jei rasei softa tai imesk koki timeouta jei per kazkiek laiko nesuveike antra karta. kad ir wdt panaudot.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.07.02-20:37:11 »
nu nepamirsiu is ryto tai pasiimsiu i darba ir istekinsiu perechoda. ziuresiu kaip tada stabiliai veiks. beto kiek pastebejau kuo didesnis greitis tuo tiksliau reikia uztaikyt. beto ne po 10 skirtingu sautuvu turim, tai nematau dideles bedos padaryt tuos perechodus
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Adeptas

  • Svečias
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.07.02-21:52:11 »

Citata
plikis rašė:
Atsiprašau, bet rusiškai skamba - KNYGA ŠKANDALOV.
Sužinojau kad quiccronas turi stabiliai dirbti, o ne kas 5-12 šūvį gaudyti. Ar visiems taip pasitaiko ar aš vienas durnius?
O Gal visi choru šaukiam- geras, geras daiktas ir galvojam, pirkit ir kiti  š...tai ne aš vienas TOKS būsiu.

Pas mane lygiai tas pats: pradžioj gaudė kas 15-20 šūvių, po to iš vis užsilenkė...Quicker sąžiningai žadėjo sutvarkyt, todėl bangų labai nekeliu

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.07.02-22:14:17 »
Mariokas, pas tavo kulka didesne. Net jei sauni kreivai - vistiek sviesos pluosta kerta.

plikis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • 868645586 OMNI tinklas&&865770844 BITĖ tinklas
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.07.03-07:31:44 »
jokio dyzelio-PCP 5,5.
na bet pažadėjo- patiešijo. Reiks varyt garantiniui.
Norėjau kaip geriau- išėjo kaip visada......

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.07.03-12:52:14 »
Noriu papasakoti vieną istoriją iš savo praktikos. Beja- nesu naudojęsis Quickerio chronu. Tačiau sveikinu už tai, kad ir Lietuvoje buvo padarytas šis prietaisas, kurį privalo turėti padorus orinukų mylėtojas.
Taigi, istorija. Kaip žinia, aš daug metų pragyvenau neturėdamas chronografo- gyvenimas buvo sunkus ir liūdnas, be aiškių gairių ir krypties..
Visur klausinėjau- parduokit ponai.. Tyla. Iš prieinamų man atrodė tinkamiausi rusiški "samapalai" S04 ir S06. Aišku, pastarasis- S06 yra tobulesnis. Pagaliau atsiliepė į mano beviltišką klyksmą vaikinas iš Vilniaus (atleiskit, nebepamenu jo vardo, bet iki šiol labai dėkingas jam). Sumokėjau 200 Lt ir gavau S06.  JAu buvo tekę naudotis S04. Įsigytojo komponuotė kiek kitokia. Taigi, bandau šaudyti per jį- fiksuoja kas kokį 5 šūvį:( Dvi dienas pasimūčinu, supykstu. Rašau ką per š.. pardavei? (tik gražiais žodžiais, nes aš ne akiplėša). Sako pas mane veikė gerai, ką gi duok atgal. Aš atgal nedaviau.
Toliau vargau- matuoja, nematuoja. Nervas jama, daiktas rusiškas, tad drasiai į taburetės koją padaužau, bet tai nepadeda. Galiausiai savo durna galva įsitikinu, kad kulka turi lėkti būtent per centrą. Iš karto reikalai susitvarkė. Beja, jeigu atkreipėt dėmesį, mano CFX antgalis taip aptekintas, kad yra 15 mm skersmens 3 mm iškilimas - jis būtent chronografui. Dar taip nebuvo, kad neužfiksuotų greičio. Taigi, labai džiaugiuosi chronografu, kurį kažkada keikiau ir jaučiausi apsipirkęs.
Kaip yra su Quickerio chronais aš nežinau, bet noriu akcentuoti, kad reikia šauti per davuiklių centrą. Pataikyti tik pridėjus prie vamzdžio tikrai nėra lengva. Tai tik jums atrodo, kad laikote tiesiai, orealiai ne. Tuo jau ne kartą įsitikinau.

Be to yra kita išeitis, kad nevargti su taikymu- pirkti rėminius chronografus. Tiesa jie "šiek tiek" brangesni.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.07.03-13:49:39 »
Pas mus su shulcu su anglishku chronu irgi ish pradziu problemu buvo, butent del tvirtinimo, paskui atrinkom kas kaip ir visai nieko, nors buna irgi kas koki 10 suvi sudurniuoja, kas sito nesupranta pirkit remini pvz.



http://cgi.ebay.co.uk/Chrony-indoor-light-fixture-New-In-Box_W0QQitemZ320098976737QQihZ011QQcategoryZ7307QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

Ir ieskodamas foto apakau, koki pigu radau tik 40 svaru :question: . Ju kaina visada budavo zymiai didesne. A galimybes gi ismatuot kulkos greiti , kad ir uz 50 metru.
Susinervijau :(

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.07.03-14:00:21 »
Nevirsija kaina 300 lt. jokiu mokesciu , isbandyta.

Postage costs:  
To Lithuania -- Free
Other courier or delivery service
Service to Lithuania

Taip, kad kam reikia sakykyt parsiusiu.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Skundų knyga
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.07.03-14:22:49 »

Citata
Hablicelis rašė:
O geras, nu tai reikia nusipirkt. Bus galima ir karabiną pamatuot. tik vat man neeaišku, kokias dimensijas jis duoda ir ar indoor nereišk, kad laukuose šaudant (karabinais uždarose patalpose šaudyt gal ir smagu, bet ne praktiška) reikės su lietsargiu stovėt?


home page - http://shootingchrony.com/

studijuok, klausk :)

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal