Forum > Airsoftas

 KJ Works GBB Glock G32

(1/1)

uzzi:
Sveiki visi,

parduodu gerai prižiūrėtą KJ Works Glock G32 pistoletą.

Ginklas veikia suspaustų dujų („Green gas“) pagrindu. Šūvio metu persitaisant, juda spyna (Gas Blow Beck), kuri dalinai imituojama atatranka - taip išsaugoma dalis autentikos. Pasibaigus šoviniams spyna sustoja galinėje padėtyje.

Ginklas mažai naudotas (net nespejo sudalivauti nei viename žaidime), ne subraižytas, patogumui išimtas gaiduke buvęs saugiklis. Saugojau jį ir prižiūrėjau, tačiau yra viena bėda, kurios niekaip nesusiruošiu pašalinti - su pirmuoju šuviu išeina visos dujos. Kadangi su kitomis apkabomis ginklas veikia idealei, spėju problema dėtuvėje (manau reiktu sutepti dujų ventilio spiruoklę, tačiau pats list į vidų ne drįstu).

Gloką atiduočiau kartu su nešiojimui skirtu lagaminėliu, naudojimosi instrukcija, pora taikinių bei pridėsiu 60 ml silikono tepalo, tinkančio visų AEG vamzdžių valymui, GBB pistoletų ir Hop-Up sutepimui.

Hopup: Reguliuojamas
Ilgis: 190 mm
Svoris: 645 g
Kalibras: 6 MM
Dėtuvės talpa: 21 šratukas - BB'sas
Pagamintas iš ABS plastmasės ir metalo.
Energija: 0,8 J
Gamintojas: KJW

Tai pirmasis mano įsigytas Airsoft ginklas, kuris man suteikė ne mažai džiaugsmo. Dėka jo pamilau šį žaidimą, todėl labai ne norei, tačiau nusprendžiau su juo išsiskirti - reikia $ naujam AEG ginklui.

Kaina: 300 LTL

Visi klausymai ir pasiūlymai į uzsakymai@hotmail.com


uzzi:
Viskas tvarkoje[/color] - apkaba sutvarkyta (tereikejo sutempti voztuva) - veikia kaip laikrodukas! :)

uzzi:
Pasikeite kaina![/color] Uz beveik naujuteli Gloka prasau vos 250 LTL[/color]

+ draugo prasymu pridedu nauja preke:

Dar vienas Glokas - senukas, patrintas, kazkas stringa (kas tikslei dar ne issiaiskinau). Galima bandyt prikelt antram gyvenimui arba tiesiog panaudoti detalem. Taip pat pridedamas apypilnis Ultrair power gas duju.

Prasoma kaina: vos 150 LTL[/color]

Pasiulymai, klausymai tel.: 867464060 arba jei neatsilieps - man emailu.

uzzi:
Kaina pasiekė dugną! Žemiau jau nera kur leist - 200 LTL:) Jei niekam nereiks, teks slėpti į stalčių.

uzzi:
PARDUOTA

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją