+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 96
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 77
Total: 79

Autorius Tema: RC Hobis  (Skaityta 150451 kartus)

edmundasl

  • Svečias
Re: RC Hobis
« Atsakymas #225 Įrašytas: 2014.07.25-16:46:35 »
Siulyciau pradziai paziureti, kuris bus smugiams atsparesnis. Man wl apie 120 lt kainavo

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: RC Hobis
« Atsakymas #226 Įrašytas: 2014.07.25-21:12:57 »
nu sito nepabandes nesuzinosi.Pvz pirmadieni nusipirkom rc masina,kuri atsistojus ant virsaus pilnai atlaiko mano 80 kg. Bet sugebejo suluzti priekiniu ratu pasukimo reduktorius.buvau issiardes tai toks ten miniatiurinis stovi kad atrodo jog visai ne nuo tos masinos.Taip panasiai zuvo ir pirmoji rc masina,kuriai pirma numire priekinis tiltas o po to ir galinis, tai tuoj ir keliu galesiu viena konstruoti  :funny:
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

edmundasl

  • Svečias
Re: RC Hobis
« Atsakymas #227 Įrašytas: 2014.07.25-22:23:13 »
Wl as pats turiu, su kinderiu atbuli skrendam ir sukam ratus. Daug kartu piltas i siena ir nieko. Pradziai toks, kad ismokti valdyti, suprasti veikima pats tas. Po to jau ir i 3d galima dairyti

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: RC Hobis
« Atsakymas #228 Įrašytas: 2014.07.26-23:52:16 »
Na ka apvaziavau 2 vietinius kaimus ir radau tik Align 100x, kuris ir buvo nupirktas.Buvo dar visokiu Nine eagle ir Lrp.gryzes spejau tik surinkt ir 4 baterijas istustinti, zodziu kylant traukia i viena puse ir atbulas labiau skrenda,reiskias reikia kazka reguliuot.Reiks pra youtubinti gal kas paaiskes.Visi geri patarimai priimami  :beer:
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

edmundasl

  • Svečias
Re: RC Hobis
« Atsakymas #229 Įrašytas: 2014.07.27-08:31:12 »
Ant valdymo turi pasireguliuoti. Jei nepadeda jau, tada traukutes teks pareguliuot
Jei ne paslaptis, kiek atsiejo ?

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: RC Hobis
« Atsakymas #230 Įrašytas: 2014.07.27-11:48:02 »
Bandziau an valdymo pasireguliuot,neuztenka.Dabar galvos skausmas kuria traukute sukt,kad blogiau nepasidaryt.  :-X O atsejo tas malonumas apie 400 lt.  :-\
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

edmundasl

  • Svečias
Re: RC Hobis
« Atsakymas #231 Įrašytas: 2014.07.27-12:26:03 »
Del atbulumo, galine. Nieko ten neprisizaisi. Pasuk pora apsisukimu ir ziurek

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: RC Hobis
« Atsakymas #232 Įrašytas: 2014.07.27-20:25:17 »
nu ka jau sulauzem viena didziaja mente ;D ir šalmas visas jau suklijuotas lipnia juosta
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: RC Hobis
« Atsakymas #233 Įrašytas: 2014.08.02-17:15:01 »
Na ka atskraidem pora dienu ir jau galiu padaryt isvadas apie Align 100x. Kaip uz tokius pinigus tai naminis paukštis paskutinis,valdosi sunkiai,pameta batarke pastoviai skrisdamas,vienas servo mechanizmas uzstringa pastoviai arba negryzta i savo vieta.kaip trauke i viena puse taip traukia nors atsukau jau kokius 8 apsisukimus bet jau normaliau skrenda, ir siaip visas kazkos drebulys  >:(

 
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #234 Įrašytas: 2015.01.19-19:54:44 »
Blin kad jau visi čia vyrai suvaikėję tai ir aš toks tampu :D nu kirba mintis pabandyt paskraidyt :) Čia tas visų rekomenduojamas naujokams WL 911 yra šis daiktas?

http://www.rcdalys.lt/index.php?route=product/product&product_id=11544

Keli klausimai:
1. Imi ir skrendi? nieko daugiau jam nereikia?
2. Vis minima kad skraidoma namie, o lauke galima su juo?
2. Kokios išlaidos tarkim sėkmingo (be avarijų) skraidymo?
3. Kokios išlaidos tarkim nesėkmingo (su avarijom) skraidymo? Na nereikia tikslių litas į litą bet daug maž dažniausiai keičiamų dalių
4. ar ilgai tarnauja baterija, jos keitimo kaštai
5. Ten rašo skraidymas iki 8 min. Čia labai mažai atrodo, tai nėra erzinantis dalykas, kad kas 8 min krauti reikia valanda?
6. kur geriausia kaina?

Kol kas tiek. Jei kas nepatingės atsakyti, bus didelis ačiū  :-\
« Paskutinį kartą keitė: 2015.01.19-19:56:30 sukūrė MindaugasMc »
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

Phantom-

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 664
  • Karma: +1/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #235 Įrašytas: 2015.01.19-22:37:08 »
Blin kad jau visi čia vyrai suvaikėję tai ir aš toks tampu :D nu kirba mintis pabandyt paskraidyt :) Čia tas visų rekomenduojamas naujokams WL 911 yra šis daiktas?

http://www.rcdalys.lt/index.php?route=product/product&product_id=11544

Keli klausimai:
1. Imi ir skrendi? nieko daugiau jam nereikia?
2. Vis minima kad skraidoma namie, o lauke galima su juo?
2. Kokios išlaidos tarkim sėkmingo (be avarijų) skraidymo?
3. Kokios išlaidos tarkim nesėkmingo (su avarijom) skraidymo? Na nereikia tikslių litas į litą bet daug maž dažniausiai keičiamų dalių
4. ar ilgai tarnauja baterija, jos keitimo kaštai
5. Ten rašo skraidymas iki 8 min. Čia labai mažai atrodo, tai nėra erzinantis dalykas, kad kas 8 min krauti reikia valanda?
6. kur geriausia kaina?

Kol kas tiek. Jei kas nepatingės atsakyti, bus didelis ačiū  :-\
Man irgi buvo užėjęs suvaikėjimas  ;D
Turiu labai panašų, ko gero toks pats tik spalvos skiriasi:
http://propeleris.lt/helicopters/models/4-channel/radijo-bangomis-valdomas-excell-200-2-4ghz-sraigtasparnis-rtf
1. Taip
2. Galima ir lauke jei vėjo visai nėra, jei yra vėjas nešioja. Bandžiau ir kieme skraidyti, tai kaip musę valdytum, bet kur kas smagiau nei kambary, gali didesniais greišiais ir atstumais paskraidyti. Tokiam daikčiukui būtų pats tas kokia mokyklinė sporto salė ar panašaus dydžio patalpa.
3. Jei sėkmingai skraidai tai išlaidos tik ant pulto bterijų, o jei turi kraunamas, tada elektra :)
4. Bent jau maniškis tai daug patyręs, sakyčiau labai patvarus, tiesa, kol pramokau skraidyti, tai pakeičiau kelis komplektus menčių (komplekto kaina apie 16lt buvo) ir stabilizatorių (apie 12 lt) :) bet jos lūžta tik tada kai dideliu greičiu kali į siena, jei biški kepšteli, ar nukrenti ant žemės nieko (jei nukritęs netyčia gazo nepaspaudi)  :-[
5. Pas mane tik viena komplekte buvo, tai kol kas dar normaliai veikia, intensyviai skraidžiau gal kokį mėnesį, po to retsykiais išsitraukiu pažaisti, kai nėra kas veikti.
6. jo, skraidymas nėra ilgas, bet ir baterija pasikrauna per 10 min. tavo nurodytame komplekte yra dvi baterijos/akumuliatoriai, tai nelabai ir erzins, kol vieną išskraidai, žiūrėk jau kitas pasikrovęs ;)
7. Dėl kainos negaliu pasakyti

Šiaip tikrai smagus daikčiukas  ;)
CZ 200, Umarex 850 PCP [azn]

RCDonce

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 395
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #236 Įrašytas: 2015.01.20-07:43:36 »
Blin kad jau visi čia vyrai suvaikėję tai ir aš toks tampu :D nu kirba mintis pabandyt paskraidyt :) Čia tas visų rekomenduojamas naujokams WL 911 yra šis daiktas?

http://www.rcdalys.lt/index.php?route=product/product&product_id=11544

Keli klausimai:
1. Imi ir skrendi? nieko daugiau jam nereikia?
2. Vis minima kad skraidoma namie, o lauke galima su juo?
2. Kokios išlaidos tarkim sėkmingo (be avarijų) skraidymo?



3. Kokios išlaidos tarkim nesėkmingo (su avarijom) skraidymo? Na nereikia tikslių litas į litą bet daug maž dažniausiai keičiamų dalių
4. ar ilgai tarnauja baterija, jos keitimo kaštai
5. Ten rašo skraidymas iki 8 min. Čia labai mažai atrodo, tai nėra erzinantis dalykas, kad kas 8 min krauti reikia valanda?
6. kur geriausia kaina?

Kol kas tiek. Jei kas nepatingės atsakyti, bus didelis ačiū  :-\

Mielas kolega, apie suvaikejima rchobyje truputi nepataikei, sis hobis yra tikrai brangus, tikslus, ir gan sudetingas, jis toli grazune vaikam. Mano nuomone saudymas yra gerokai paprastesnis uzsiemimas, negu rc hobis.
Metau is akmenu ir niekur nepataikau...

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #237 Įrašytas: 2015.01.20-17:49:17 »
Na buvo mintis, kad ne visi juoką supras   :-[  Aš taip negalvoju todėl ir noriu pabandyti paskraidyti, bet man žmona vis primena kad suvaikėjau  :lol: Nieko neturi pridurti prie Phantom pasisakymo? kuo daugiau sužinosiu to labiau žinosiu ar man to reikia. Ačiū
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

RCDonce

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 395
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #238 Įrašytas: 2015.01.20-19:37:12 »
Na buvo mintis, kad ne visi juoką supras   :-[  Aš taip negalvoju todėl ir noriu pabandyti paskraidyti, bet man žmona vis primena kad suvaikėjau  :lol: Nieko neturi pridurti prie Phantom pasisakymo? kuo daugiau sužinosiu to labiau žinosiu ar man to reikia. Ačiū

Pradziai tokio modeliuko koki tu nusiziurejai, bus per akis, tik va su sraigtasparniu skristi yra gan sunkiau negu lektuveliu. Tavo vietoje pabandyciau toki modeliuka kur ant virsaus 2 sraigtai, tik aisku ne is maximos. Jis nebus toks jautrus o va pradziai pasibandyti uzteks. As BLADE MCX, jeigu pirksi kartu su pultu, tai ateiciai, sios firmos sraigtams tiks tas pultelis, o del pacio sraigto, jis teisingai padarytas ir veiks kaip priklauso, palyginimui weihrauch ir gamo.
Metau is akmenu ir niekur nepataikau...

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: RC Hobis
« Atsakymas #239 Įrašytas: 2015.01.20-19:56:01 »
O tas BLADE bus toks pat patvarus? Nes apie w911 tai kiek skaičiau yra sunkiai sulaužomas (nenorint), net video žiūrėjau kur specialiai daromos klaidos ir nieko - skraido toliau. Žinot kol neturi rankose tai atrodo: nu jezau, nejau taip sunku? :D juk gali neskubėt ir išmoksi :) bet nujaučiu, kad taip sakot ne veltui.

Dar klausimas dėl tų kanalų. Kad apsiversti aukštyn (tolimoj ateitį) su 4 kanalų heliu lyg supratau jog neišeis, o kas dar? na pvz 90 laipsniu kampu jis gali skristi? ar 4 kanalai tai jau labai ribotas daiktas, tik pradžiamoksliui?
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal