+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 96
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 33
Total: 35

Autorius Tema: mobilieji telefonai  (Skaityta 182627 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #675 Įrašytas: 2017.05.23-09:20:57 »
:) :)  taip, ne nuo to pradėjau ir išvis be reikalo pradėjau :)  Žinoma, kad kaltas aš :) Negi vargšas pardavėjas.

Iš tikro dariau viską iš eilės, pagal įstatymą: pas pardavėją, po to į vart..., teismą. Vienintelė mano klaida- pasitikėjau pardavėjo burtais ir kreipiausi žodžiu, mane įtikino, kad viskas ok,  patikrinam gedimą ir grąžinam pinigus. O reikėjo RAŠTU!
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #676 Įrašytas: 2017.05.23-20:23:10 »
Daikto kokybiniai parametrai yra dydis, svoris, spalva, interneto greitis ir pan.
Jei po visu remontu daiktas atitinka deklaruotus kokybinius parametrus - vadinasi, atitinka.

Cia kaip sporte - reikia arba panaudoti labai daug dzauliu, arba tiksliai bei laiku pataikyti.

Pagarba uz atkakluma ir uzuojauta uz sistemos praktini testavima...
Tegyvuoja teisingumas!

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #677 Įrašytas: 2017.05.24-07:45:25 »
Tas žodžiu tai slidus reikalas. Žodžių prie bylos nepridėsi, aš stengiuosi bent elektroniniu kažkokius užrašus gauti.
Dabar va vaikui iš rankų telefonas krito, dužo ekranas. Kai draudžiausi, draudėjai (ERGO), pasakė, kad telefono ar jo ekrano daužimas įeina į sutartį. Dabar registruojam įvykį, praeina pora savaičių, gaunam atsakymą, kad draudimas nekompensuos remonto. O pasirodo skirtumas tas, kad jei telefonas būtų dužęs namie, tai viskas OK, bet kadangi sudužo mokykloje, tai kompensacija nepriklauso :).
Ergo aišku siunčiu nx ir pereisiu į kitą bendrovę. Ir sutartis reikės atidžiau paskaityti :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #678 Įrašytas: 2017.05.24-21:25:24 »
liova- turim du telefonus: vienas niekad nebuvo sugedęs, kitas buvo sugedęs tris kartus. Dabar jie abudu veikia. Kurį imtum?

Kitas klausimas: ar pirktum telefoną, jeigu tau pasakytų - jis suges tris kartus?
Del pastarojo klausimo civilinis kodeksas turi konkretų atsakymą.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #679 Įrašytas: 2017.05.27-07:17:15 »
liova- turim du telefonus: vienas niekad nebuvo sugedęs, kitas buvo sugedęs tris kartus. Dabar jie abudu veikia. Kurį imtum?
Jei vienodi - abu. Nes, imant abu is karto, padarys gera kaina. Jei ka - vienas bus ant daliu. Ir siaip, kartais sveika tureti kita atsargini telefona.
Citata
Kitas klausimas: ar pirktum telefoną, jeigu tau pasakytų - jis suges tris kartus?
Del pastarojo klausimo civilinis kodeksas turi konkretų atsakymą.
Priklausomai nuo aplinkybiu. Viena savo megstama telefona esu taises apie 10 kartu ir vis dar esu juo patenkintas. Dabar jis vel sugedo. Turiu 3 naujesnius telefonus, bet vis tiek man norisi ta senuka prikelti.
Kitam, nemegstamam telefonui, tycia nulauziau integruota antena, nors dar buvo 1,5+ metu garantijos.

Vienas mano megstamas zibintuvelis buvo pakeistas pagal garantija kelis kartus. Kai, besibaigiant garantijai, vel sugedo - parduotuve neturejo kuo jo pakeisti ir grazino pinigus. Tada, kitoje parduotuveje, nusipirkau kita toki pati zibintuveli. Turbut nereikia sakyti, kad ir jis sugedo. Nepaisant to, esu juo labai patenkintas. Kad nebuciau be sviesos, kol mano megstamas zibintuvelis taisomas -turiu keleta atsarginiu, kurie genda maziau.

Nors si zinute ne visai panasi i adekvacia - tokie mano sprendimai turi labai tvirtus argumentus.
Kadangi tema ne apie mane, o apie telefonus - daugiau neissiplesiu.


P.S. Audriau, o tu ar pirktum automobili uz puse milijono euru, jei jo dalys butu be proto brangios, kuriu LT parduotovese net negausi, jei jo aptarnavimui reiketu sunkvezimio su detalemis ir keleto, specialiai apmokytu, geriausiu mechaniku komandos, jei jis gestu kiekviena diena po kelis kartus, jei kiekviena diena jam reiketu technines prieziuros ir jei valgytu jis apie 60l/100km brangaus aviacinio kuro? Na, ir, be viso to - isvaziavus i 2 savaiciu pasivazinejima, jam jau trecia diena, nuvaziavus vos kelis simtus km nuo keliones pradzios, nusibaigtu sankaba... Nepirktum, net jei jame butu lietuvisku daliu? O yra tautieciu, kas perka...

P.S.2 Tai koks gi tas CK atsakymas?

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #680 Įrašytas: 2017.05.27-07:39:16 »
Tai pasirodo pas Audriu labai prabangus-vienetinis telefonas  :o. Ai tai aisku ko gamintojas issigando....
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #681 Įrašytas: 2017.05.27-12:52:53 »
Principai...  Jei jau toki kara pradedi reikia gerai istatymus zinot. Tokios imones dazniausiai turi savo teisininkus ir paprastam zmogui mazai sansu kazka laimeti.
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #682 Įrašytas: 2017.05.30-14:44:50 »
Na, liova pridėjo savo sąlygų ir interpretacijų :) Aš tai imčiau tą nuolat gendantį, nes greičiausiai prie jo pardavėjas dar pridėtų ir automobilį mazda :) :) O jeigu rimtai, žmogus už tą pačia kainą renkasi daiktą, kuris negenda.
Jeigu yra užslėptų defektų, apie kuriuos pardavėjas neperspėja pirkėjo ir tie defektai paaiškėja per 6 mėn., pirkėjas turi teisę nutraukti sutartį. Pardavėjas gali pats nežinoti apie tuos defektus, tačiau tai nešalina jo atsakomybės dėl parduodamo daikto kokybės.

Ginčą pradėjau  būdamas susipažinęs su įstatymais ir neabejodamas, kad jie mano pusėje. Kitas dalykas yra įstatymų taikymas.. Tai yra kvaziunofantazija. Kas kaip nori, taip ir taiko.. Nesvarbu kaip baigsis, svarbu, kad galėsiu sau pasakyti- išnaudojau visas teisėtas priemones įrodyti tiesą.  Tai pernelyg vargina, todėl daugiau tokių eksperimentų neatlikinėsiu :)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #683 Įrašytas: 2017.05.30-19:39:30 »
Starsburas dar lieka  ::)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #684 Įrašytas: 2017.05.31-12:01:38 »
Na jau ne. Gana tą Lietuvos verslą pulti ir taip sunkiai išgyvena.
Dabar susimasčiau.. Matematika ... Aš prašiau grąžinti 150 Eur, jie nesutiko, samdėsi fainą advokatą, jeigu tikėti teismui pateiktais dokumentais, jis verslui kainavo 1500 Eur. Teismus jie laimėjo- nebereiks man grąžinti tų 150.  Iš manęs teismas priteisė 500 Eur bylinėjimosi išlaidų.  Gaunasi: aš -500; verslas norėjo pasilikti 150 - pasiliko 150, gaus iš manęs dar 500 Eur, bet advokatui išleido 1500 Eur, vadinas -1000. Aš -500, verslas -1000. Kas laimėjo? Teisingai- fainas advokatas !  Aišku, laimi ir verslas- jie nuolat parduoda kalnus šlamšto ir jei laimėčiau aš, būriai pirkėjų juos užmėtytų tuo šlamštu. Tikėkimės taip neatsitiks, juk ant verslininko  pečių laikosi visa mūsų gerovė.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #685 Įrašytas: 2017.05.31-16:03:38 »
OT kaip sakė mano draugas teisininkas, nėra nieko geriau už besipykstančius, kurie turi turto :) .
Kol pusės viena kitai akis kabina ir ilgiais matuojasi, advokatai raštais stumdosi ir gyvena....
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #686 Įrašytas: 2017.06.01-09:39:55 »
Tai galioja tik advokatams. Kitiems teisininkams (teisėjams, prokurorams, tyrėjams, juristams), nuo to nieko gero- atlyginimas fiksuotas ir kaip tik blogiau- tik daugiau darbo.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #687 Įrašytas: 2017.06.02-23:48:23 »
Teismų praktika yra rimtas argumentas teismo procese - todėl verslui ir reikėjo įrodyti savo teisumą.

Aš irgi mėgstu daiktus, kurie negenda. Tie gendantys daiktai, apie kuriuos kalbėjau - beveik negenda, tiesiog tam tikros jų dalys natūraliai susidėvi nuo aktyvaus naudojimo, dėl to jas reikia pakeisti, ir tai nėra sudėtinga. Ba, bet jei daiktas neveikia kaip priklauso - jį galima vadinti sugedusiu...

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #688 Įrašytas: 2017.06.05-21:27:32 »
Sveiki.Klausmelis,ka gero ar blogo galit pasakyt apie samsunga S6 edge?
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

acernys

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: mobilieji telefonai
« Atsakymas #689 Įrašytas: 2017.06.05-21:33:35 »
vikas su juo gerai,nusipirkau kai tik pasirode,veikia zaraza iki siol

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal