+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1311
Latest: VjiupsHatok
New This Month: 7
New This Week: 6
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5332
Most Online Today: 40
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 3
Guests: 34
Total: 37

Autorius Tema: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles  (Skaityta 210128 kartus)

Driskius

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 96
  • Karma: +0/-0
  • GuestAtsibodo rasyt : skaitykit irasus apie pensininka , ziopli ,dieduka ir tt.irasai vieno zmogaus = tie patys...
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #150 Įrašytas: 2012.08.15-09:46:33 »
                 Viena beda - ne beda ! Siais laikais tekintojams labai aktualus klausymas kietlydinio ploksteliu ( TK ir Vk )privirinimas prie koto. Is savo pensijos nedaug nusipirksi , kai 1 vnt kainuoja 10-12 litu . Draugas turi pasidares vandens skaidymo aparata ( Kazkada jis buvo aprasytas zurnale '' Modelist - Konstruktor "'). Padavus 220 voltu , liepsnos liezuvis yra apie 20 cm ilgio ir kokiu 8 mm storio , virina visai normaliai , reikia tik ranka ''damusti'' ( iprasti ) kietlidinio ploksteles prisivirina  normaliai.
     Varztais tvirtinamu ploksteliu nevisada rasi reikiamos konfiguracijos  , o ir su ju laikikliais - problema.
     Idomu butu isgirsti kaip sia problema sprendzia kiti vyrai .
Mano parašas...

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #151 Įrašytas: 2012.08.15-11:30:53 »
pasidarau reikiamos konfiguracijos kota ir primisingiuoju su sidabru reikiama plokstele  :-\

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #152 Įrašytas: 2012.08.15-14:52:41 »
Driskius - www.komisas.lt, KB"Inovesta", Fabiola Siauliai Vairo g. 3 papildomas kontakt. tel/nr 868028451, bet nemanau kad pats is kito LT krasto vaziuosi i Siauliu, bet yra ir siuntu tarnyba issirinksi kas domina - atsius.
      Kaltus galima variuotis ir paciam, bet kam tai daryti jei kaiminysteje yra zemes ukio bendrove ir salia parduotuve kurioje "Gaspadoriu" alus. Uz bambali "gaspadorisko" puse bulvinio krepso kaltu privariuoja ir dar padekoja kad neleidi is troskulio numirti  :beer:
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #153 Įrašytas: 2012.08.16-19:17:38 »
driskius - 20cm ilgio liepsna su hho generatorium ?  :o gal mm ? 2cm pilnai uztenka gana padoriam virinimui ir tuo labiau peiliams. as su kokiais tik 2mm liepsnos terliojaus ir tai jau stora vini labai greitai ikaitindavo iki raudonumo ir ta nukrisdavo per puse. del tu peiliu tai nezinau ... karscio turetu uztekt ir su parpasta dujine svarke. bet yra ten kazkoks specialus lydmetalis. man irgi yra tokiu minciu juos lituot su tig'o pagalba. nors gal apie tai galvodamas visai nusipaistau, bet manau su elektros lanku galima butu ikaitint abu pavirsius.
p.s. is kiniecio parejo automatine suvirinimo kauke uz 30 svaru  :super: reikia eit ismegint :) tikiuos veiks neblogiau nei cia uz 600lt :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #154 Įrašytas: 2012.08.16-19:31:09 »
Berazumijus skydeliu pas kiniecius buvau ir uz 20$ rades, tik problema , kad minimalus kiekis 1000vnt. Bet manau kokie senukai uz tiek pasiima poto po 300lt prekiauja.. As pats kinieti pigu turiu ir veikia. Nezinau kaip veikia tie brangus, bet man svarbiausia ne pavadinimas, o kad "zuikiu" neprigaudyti ;)

Del 20cm hho man irgi keistai pasirode.Nu cia kaip tam anekdote, "gal numes nuo auksles kilograma ar reiks skautus saudyti"  :D
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #155 Įrašytas: 2012.08.17-00:54:39 »
na kas virina tai tikrai patariu automatini. tiesiog pasaka - abi rankos laisvos ir nei vieno zuikio ir stiklelio tamsumas reguliuojasi kiek nori :super: tiesa ko gero ne pati pigiausia nusipirkau nes ir instrukcija tokia padori ir padarytas ne is snargliu. kas del kainu tai pardaveja stipriai nustebinau kai pasakiau uz kiek. o man beveik toki pat uz 400 siule.
dar klausimas iskilo del reduktoriaus. na naujas ir kinietiskas bet itarimas kad su juo kazkas netaip. prisukau manometra prie slangos galo. atsukau baliona tai po biski dakilo iki 12bar ir apsistojo. balione70 beveik. gal ir teisybe. bet pro kazkokia skylute ar tai apsaugini voztuva snypscia vosvos. padirbus koki 20min lyg ir nusiramino. ar taip turi but ? ir del duju padavimo kazkaip idomiai - visur rekomenduoja apie 5l/min. kai toki padavima nustatau tai po keliu sek. pradeda taskytis skysta faze o ir pacia liepsna gerokai nupucia i sona. garazo kaimynas sako uztenka kad tik vos vos pustu. kinietis aparato instrukcijoj irgi raso kad iki 1.5l/min tereikia paduot. kur cia teisybe ? ir dar toks keistas dalykas - volframas "apauga" virinamu metalu. laikau kokiu 3-5mm atstumu kai uzsidega ir nelieciu virinamo pavirsiaus.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #156 Įrašytas: 2012.08.18-09:43:55 »
argonas tikrai neturi niekur snypst (gal praleidzia elektromagnetinis klapanas?), as virinu 5L- sociai. apauga, nes mano manymu per arti volframas 3-5mm?? arba amperazas didokas :) aisku is manes irgi toks virintojas, savamokslis  ;) koks volframo storis? tutos numeriukas? pagal tai turi but parinkti visi pribambasai (cangos, cangu laikikliai ir tt)  as naudoju 2.5mm elektroda ir 4Nr keramika, smulkmei uztenka. aliuma virina puikiai, tik ne visada susitvarkau su parametrais, ant mano aparato 9 reguliavimo rankeneles :o
Power paragliding. Apco Force, Sky100

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #157 Įrašytas: 2012.08.19-00:26:39 »
praleidzia tai ant tos apvalios reduktoriaus dalies i kuria viskas susisuka. tokia skylute yra, panasu butu kazkoks apsauginis voztuvas. ir tai paaiskintu kodel dakyla iki 12bar ir nebekyla. pro ja viskas iseina. elektrodas 1.6 ir tuta buvo 6 bet pasikeiciau i 4mm. atstumas tai manyciau optimalus nes didesniu atstumu kazkaip lankas metosi ir nestabiliai dega. daug kur randu kad toks ir turetu but. tiesa pavirsiai kaip ir priklauso nuo visko ir nusveisti ir acetonu nuvalyti. reiks pamegint papust i koki ziebtuveli ar zvake ir paziuret prie kokios rankeneles padeties geriausiai pucia. daug kur skaiciau kad net skersvejis kenkia kokybei ir suvirintojai beveik su baltais chalatais vaiksto :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #158 Įrašytas: 2012.08.19-10:34:15 »
reduktorius veikia panasiu principu kaip ir PCP  ;) as virinu su 5-6 barais, pilnai uztenka. 1.6mm elektrodui 4 nr tuta - pats tas.  as tai jokiu pavirsiu nesveiciu ir nevalau, net surudijusi puikiausiai virina, nesuprantu , kam tas valymas :o skersvejis ner gerai, nupucia, o tie 3mm man kazkaip tikrai mazoka :-\ sunku per tuta iziuret virinama vieta ir dar pridetine viela i ta tarpeli kaisiot... as laikau apie 6-8mm, srautas garaziausias. koks pas tave aparatukas?

apie virinima:
http://websvarka.ru/
http://www.mig-welding.co.uk/tig-tutorial.htm

« Paskutinį kartą keitė: 2012.08.19-10:36:16 sukūrė hadas »
Power paragliding. Apco Force, Sky100

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #159 Įrašytas: 2012.08.19-15:03:08 »
ar slegis 5-6 bar ar 0.5-0.6 ? man biski didokas atrodo  :-\
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #160 Įrašytas: 2012.08.19-21:22:43 »
na po paskutinio reduktoriaus perrinkimo nebematavau, bet jau prie mazo srauto galima su pirstu uzkimst. tiesa ir tas indikatorius su sratuku toks man keistas - nesuprasi kuo ten matuoja. padariau toki srauta, kad nenupustu liepsnos ir kad "nesusiburbuliuotu" siule ir beveik tvarkele - vos vos tepucia. bet dabar nezinau ka ir apkaltint - islydis sokineja arba ratu eina aplink islydyto metalo taska. niekaip neiseina pataikyt ten kur nori. pasiziuri video na kur laiko ten ir virina. belieka tik co2. ta is gaistrininku emiau tai manau ne pacios geriausios kokybes duoda. i stikline vandens paburbuliavus ir paragavus kazkas baisaus. ir dar kaip ten su srove ? kiek suprantu gerokai skiriasi kur su paprastu elektrodu ir kur tig'u virini ? tig 1mm aliumini tiesiog momentaliai su 20a srove islydo netai kad nupjauna. nors al man kolkas dar nerupi.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

csauli

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 297
  • Karma: +5/-0
  • Aukštaitija
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #161 Įrašytas: 2012.08.20-16:14:45 »
Labai, labai!!! svarbu kaip užgaląstas volframo elektrodas!!!
http://www.millerwelds.com/resources/tech_tips/TIG_tips/setup.html

 

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #162 Įrašytas: 2012.08.20-19:07:52 »
Lyg girdėjau susidomėjimą sovietiniais matuokliais... Prašau. Panašu, kad sovietinis: http://www.mainyk.lt/daiktas/mikrometrai/492424

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #163 Įrašytas: 2012.08.20-22:14:36 »
na siendie galutinai priejau isvados beskaitinedamas ir pas amerikonus ir pas rusus kad co2 tai peilis tigui. is principo kitoks veikimo principas nei kempo. pagrindine mintis - co2 su islydziu gaunasi kaip laidininkas ir is to visos pasekmes. net nuotraukas radau tokias pat kaip pas mane gaunasi. o del galandimo ta as jau zinojau :) tik dabar gaunasi kad su 10a srove 2mm pliena gana nesunkiai perpjauna. pameginau 50 tai kaip per sviesta. kitaip sakant gaunasi kazkas panasaus i plazmine pjaustykle o ne suvirinimo aparata. ir raso jokiu argomixu ir panasiai tik grynas argonas arba helis jei aliuminiui.
tiesa o kaip vadinas kinietiskas metalas ir prie ko jis priskiriamas ? nei plienas nei aliuminis...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Tekinimo, frezavimo ir kt stakles
« Atsakymas #164 Įrašytas: 2012.08.21-08:00:14 »
co2 net nebandziau, virinu tik su argonu ;)
Power paragliding. Apco Force, Sky100

 

+-Naujausi įrašai

Wanted to get the drift what your idea is on this topic by VjiupsHatok
Šiandien 07:48:13

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Powered by EzPortal