+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 96
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 74
Total: 74

Autorius Tema: Alkoholio gurmanai  (Skaityta 75735 kartus)

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2011.04.14-13:13:12 »

Citata
Fedia rašė:
Valinskis rašė:
yra dar SENOJO VILNIAUS. Jis ir bonkeje neprastas. Maciau Rimi ir Norfoj jei ka. O pilstomo teko gauti tik Vilniaus senamiestyje. Geras siaip dalykas.
taip ir vadinas? senojo vilniaus?


cia parasyta kazkiek daugiau:
http://mgkolekcija.wordpress.com/2010/12/26/senojo-vilniaus-alus/
Mano parašas...

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2011.04.14-13:29:03 »
sadlave pavydžiu pabinio gineso:) analogų, mano manymu, ant svieto nėra. Alus Lietuvoje man skaniausi Kauno porteris, Vilniaus tamsus. o šiaip paragauju visų be išimties, naujus skonius rūšis, gyvus, negyvus, filtruotus, nefiltruotus, kaimiškus, naminius, pramoninius, nelietuviškus ir tt, kai kuriuos ir dažniausiai vieną kartą. ...ir kas vienam kaip sako "ne kakutis" kitam gali taip susukti vidurius, kad maža nepasirodys :D tas pats su vynu, stipriais gėrimais. tam ir yra jų tiek rūšių, kad kiekvienas rastų savo pagal kainą, skonį, spalvą, rūšį .... :) o savijauta ryte tas pats, vienam nieko, kitas vemia.
CFX

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2011.04.14-13:47:25 »
prisiminiau, skanesnio alaus negu kauno senamiesti alaus bare -restorane AVILYS nesu ragaves ypac medaus alaus:beer:
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

Povilas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 561
  • Karma: +0/-0
  • Come crawling faster&&Obey your Master&&Your life burns faster&&Obey your Master
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2011.04.14-16:47:32 »
Kartais issiverdu naminio alaus, misos koncentratu, yvairiu apyniu ir mieliu lietuvoj pasirinkimas yra, reik tik moket ieskot:) Is lietuvisku tai Svyturys-Utena tinka tik tuo atveju kai jau visiskai nieko daugiau ner :) Megstamiausia lietuviska alaus produkcija butu Kauno Alaus, pvz "Senasis Porteris", "Gyvas tamsus, Gyvas sviesus".
Highway To Hell!

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2011.04.14-17:03:36 »

Citata
Pinigas rašė:
sadlave pavydžiu pabinio gineso:) analogų, mano manymu, ant svieto nėra. Alus Lietuvoje man skaniausi Kauno porteris, Vilniaus tamsus. o šiaip paragauju visų be išimties, naujus skonius rūšis, gyvus, negyvus, filtruotus, nefiltruotus, kaimiškus, naminius, pramoninius, nelietuviškus ir tt, kai kuriuos ir dažniausiai vieną kartą. ...ir kas vienam kaip sako "ne kakutis" kitam gali taip susukti vidurius, kad maža nepasirodys :D tas pats su vynu, stipriais gėrimais. tam ir yra jų tiek rūšių, kad kiekvienas rastų savo pagal kainą, skonį, spalvą, rūšį .... :) o savijauta ryte tas pats, vienam nieko, kitas vemia.

Geri paskutiniai zodziai :super:! Niekad nepamirsiu,kai pries kokius 10 geru metu su draugu baliavojom :beer::beer::beer:...Luzom :azn: ir ryte beveik nieko :inno:...O zmonos daresi visokius skanius(tikrai ;)!) kokteiliukus,laize laize :azn:, o ryte negalejo galvu pakelt :lol::lol::lol:(v....e!)!!! Abi tik po poros dienu :o kazkur normaliai pradejo jaustis :azn:...Visus namu darbus mes su draugeliu dirbom :'(:'(:'(...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

pyfpafz

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 415
  • Karma: +1/-0
  • Anksčiau forume buvau žinomas kaip "brakonieriuz"
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2011.04.14-18:43:23 »
Citata
doli rašė:
kad akcijinis snapsas nuodas, as ir mano sabutilnykai jau isitikinom. Is lietuvisku kol kas dar galima vartot Bajoru premium ir Sobiestka superior (ne akcijines). 0,7 ant dvieju pats tas


Va va, tą aš ir pastebėjęs, būna tie kas po litrą ant galvos susivartyt gali tai net nuo puslitrio perlaužto ant dviejų apsivemia (čia tikrai iš patirties, pirkta maximoj).


Citata
esox rašė:
siaip ka as per savo alhaso aptirti pastebejau, ir uosvis per dar ilgesne, tai kai atsiranda nauja rusis snapso, kad ir piguva ji buna gera, kol ja reklamuoja, kai pradeda pirkt , po menesiu tryju kokiu ar daugiau pasidaro visiskas slamstas.


Šitą taip pat pastebėjau.


Citata
zydelis rašė:
Paskaičius gurmanų pasisakymus tenka apgailestauti, kad niekam nepatinka lietuviškas alus. Nors man tamsus lietuviškas (švyturio) tinka ir patinka
O iš stipresnių tai tai pat palaikau lietuvišką gavintoją - auksinė
P.s. gal dar savo bačkos neišgėriau, todėl ir nesu toks gurmanas


Matyt dar per mažas gurmanas, pvz pas mane labai kyla rūgštis, tai aš priverstas būti gurmanu.
Išgeriu kokio Švyturio extros ar auksinės vodkės ir pzd... rūgštis krūminius semia, geriu čekišką alų ar tam tikrą šnabę viskas ok.
Kirvis su optika ...pyff paff...

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2011.04.14-22:36:19 »
Citata
Povilas rašė:
Kartais issiverdu naminio alaus, misos koncentratu, yvairiu apyniu ir mieliu lietuvoj pasirinkimas yra, reik tik moket ieskot:) Is lietuvisku tai Svyturys-Utena tinka tik tuo atveju kai jau visiskai nieko daugiau ner :) Megstamiausia lietuviska alaus produkcija butu Kauno Alaus, pvz "Senasis Porteris", "Gyvas tamsus, Gyvas sviesus".


kauno ir porteri ir tuos abu gyvus as taip pat megstu. Jei sveikatos bus tai savaitgaliui reiks kauno gyvo uzsipirkt.
Mano parašas...

mahelad

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 657
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2011.04.14-22:52:00 »
Nezinau kas yra remuo kol neisgeriu cerkos. Na tik labai nesijuokite - megstu toki saldu bobu likeri. Irish cream vadinasi. Nuo jo remuo negrauzia ir skonis kaip saldainiu su konjaku :)
CZ Slavia 631, QB-78 perdaromas i PCP, Dar vienas QB-78 su Slexo buoze. MP-651.

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2011.04.14-23:31:16 »
Alaus esu isragaves begale rusiu is viso pasaulio  bet kad butu kazkos išskirtinis nera(matyt per mazas gurmanas).seniau darbe sefas  budavo priperka ivairiausio alaus, pastato stala vidury garazo nu ir sėdim per piet ragaujam.prisiragavus taip po piet jau dirbt dazniausiai nereikia.geriausia ispudi yra palikes tik gaila kad ji labai trumpai gamino 2003-2007 'carlzberg dark '.ir siaip irmenybe teikiu  tamsiam alui.:beer:
Is stipriuju  gerimu paskutiniu metu geriausiai lenda 'captain morgan'romas  ir visa  krumine pagal uzsakyma, o kruminuke padaryta su raudonaja arbata tai isvis dalykas.kuo ilgiau ja laikau tuo skanesne darosi
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

six_feet_under

  • Svečias
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2011.04.15-13:59:30 »
niekada nemegau alaus. dabar megstiu viskius. renkuosi skotiskus ir airiskus, siauriniu regionu. taip pat megstu koki viena kita egzotini paragaut viskeli. daugiausiai isgeres esu black groose viskio. duminis, nuostabaus skonio ir poskonio viskis.

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2011.04.15-14:31:02 »

Citata
grandis rašė:
neturiu atestato dirbt su 10Kv

10kV jei ka ;)
alu megstu, dabar atsylant orams jo bus geriama daug, nors ne tike daug, kad prarasti sveika prota :lol:
Megstu sviesu, neesu isrankus, eina viskas isskyrus bambalines brogas :inno:
Brendziu nemegstu, iki viskio "nedaaugau" manau, is stipresniu dazniausiai kita diena gera savijauta buna po Zelionaja Marka ir Absolut, lietuviskos jokios negeriu :P
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2011.04.15-22:05:49 »
mano kaime atsidarė firminė "Vilniaus alaus" lafkė,
yra visa produkcija plius dar i butelius pilsto šviežia alų pripila i bambali  :beer: jai šendien neapsivošiu tai gerai paimiau  tris rūšis  po du litru  niekaip neatsiragauju kap skanu ;D
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

laisve

  • Svečias
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2011.04.15-22:09:22 »

Citata
grandis rašė:
mano kaime atsidarė firminė "Vilniaus alaus" lafkė,
yra visa produkcija plius dar i butelius pilsto šviežia alų pripila i bambali   jai šendien neapsivošiu tai gerai paimiau  tris rūšis  po du litru  niekaip neatsiragauju kap skanu


Na jei visus tris sugurksnosi skaniai,gali ir neprisimint kaip miegucio nuejes,ar vietoi uzmiges.:lol:
Nesupyk,jei netikusiai pajiuokavau :)

Igor

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2011.04.15-22:15:01 »

Citata
Fedia rašė:
Valinskis rašė:
yra dar SENOJO VILNIAUS. Jis ir bonkeje neprastas. Maciau Rimi ir Norfoj jei ka. O pilstomo teko gauti tik Vilniaus senamiestyje. Geras siaip dalykas.
taip ir vadinas? senojo vilniaus?

senojo vilniaus alaus dar galima rasti norfos bazei, alus.lt parduotuvei, pilstomo ir buteliuose.
Dont drink and drive

Igor

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alkoholio gurmanai
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2011.04.15-22:25:46 »
Citata
pyfpafz rašė:
Aš kaip vienas iš šio gėrimo gėrėjų sumislijau užvesti tokią temą :)
Kai jaunesnis buvau toleravau tik alų, bet su laiku perėjau ant grynos degtinės be prieskonių.
O dar su amžiumi supratau, kad ir su ta pačia degtine yra niuansų...
Yra tekę pastebėti tokių bajerių, kad pradžioje buvusi gera degtinė po kiek laiko pasidaro nebegeriama, arba pirkta per akcijas irgi būną prasta (sprendžiama pagal savijautą ir išgertą kiekį ne vieno žmogaus).
Aš pats jei jau neskačiuoti pinigo tai rinkčiausi GREY GOOSE (viena geriausių ką teko gerti), o jei skaičiuoti pinigus tai rinkčiausi SWEDKA ar kažką iš baltarušijos KRYSTAL' gamyklos, bet tik su sąlyga, kad tai atvežta iš Baltarusijos, o ne pirkta LT.

apie snapsa buvo gera laida "среда обитания" ten pasake visa tiesa apie snapsa, vyna ir kitus gerimus. pats geriu is lietuvishku karvedys, o is uzsinietishku tai бульбаш,первак ir kitus visokius :)(http://www.vitvodka.by/catalog/24_48.html)
Dont drink and drive

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal