+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 38
Total: 39

Autorius Tema: Renkuosi TV  (Skaityta 252221 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2010.12.11-14:10:37 »
na dar tokios mobilkos nesu mates. nebent ten ledai tik skaiciukus terodo. turiu gana nauja modeli bet ekranas spalvotas ir kazkodel lcd. tik pasvietimas su ledais. telika grynai ledini pamelavau esu mates bet tik fabrike. ir tai ne siauliu darbo o kaip kazkoki pavyzdi. tiesa kai jau isejau sake megino bandomaja partija daryt. ir tikrai ne lietuvos rinkai. nepainiokit led ekrano pasvietimo su tikru led ekranu. jei telikas lcd tai realiai jis tikrai nebus 100hz o tik kazkokia reklama. kokiais dazniais turetu dirbt procesorius kad tokia kruva tasku atnaujint 100 kartu per sekunde ? lcd inertiskumas neduoda jokio skirtumo ar 50 ar 100. dbar va sedziu prie apynaujo lcd monitoriaus ir jis dirba 60hz dazniu. niekas niekur nemirguliuoja. virtuvej turiu seniena moitoriu tai va tas mirguliuoja prie tokio daznio. tiksliau akis eda. dar 1 dalykas i ka reikia kreipt demesi - vaizdo apdorojimas. na fabrike turejom kelis testinius cd. ta pati vaizda skirtingi modeliai skirtingai rodo. aisku paprasta televizija jie rodo praktiskai vienodai. su vyr. konstruktorium gerai sueidavom, tai jis man paaiskino kad yra keli vaizdo apdorojimo algoritmai ir kuo jie skirias. o ir tie grynai led'iniai ekranai dar labai nesenai atsirado. o kas nauja tas paprastai greitai ir genda. lcd ekranai praktiskai yra 2 standartu, todel gaut ji nera problema o led is kur paimsi ? beto lyginom mes ten ta vaizda tai led praktiskai niekuo nesiskyre, tik elektros ta pati istrizaine srebe maziau zymiai.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2010.12.11-15:27:33 »
o 200 Hz kai raso ant tv ?
CFX

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010.12.11-15:46:22 »
Citata
Pinigas rašė:
o 200 Hz kai raso ant tv ?

http://www.gadgetguy.com.au/200hz-tv-technology-what-why-and-how--blog-488-101.html ;)
Visgi idomus dalykas su tais dazniais. Kai atsirado pirmieji CRT 100 Hz telikai. Atrode keistai. Kam to reikia . Televizija vistiek transliuoja 50 kadru/s (24puskadriu) greiciu. Bet kad pripratus prie 100Hz vaizdo i 50 nebesinori ziuret. Dabar su lcd tas pats.
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

edmundasl

  • Svečias
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2010.12.11-16:02:56 »
"tik yra bet, kad plazma neremontuojama. lcd da yra sansu. ledu isvis nereikia remontuot - greiciau tau jis nusibos ir pirksi nauja, nei jis suges."

"o ir tie grynai led'iniai ekranai dar labai nesenai atsirado. o kas nauja tas paprastai greitai ir genda. lcd ekranai praktiskai yra 2 standartu, todel gaut ji nera problema o led is kur paimsi ?"

Berazumijau,gali situs du savo teiginius paaiskinti.

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2010.12.11-16:41:13 »
kaip suprast plazma neremontuojama, o lcd panele tai remontuojama, išemi ir išmeti :D paskui dedi nauja, PDP panelės tarnavimo laikas apie 12 metu nepertraukiamo žiurėjimo
o kad dauk elektros ryja tai jau atgyvena
http://panasonic.net/avc/viera/eu2010/technology_plasma/index.html
truputi pasidomėt texnologijom reikia

kai kada nors lcd ar led rekcijos laikas pasieks bent 0,5s tada bus galima žiurėt ir TV o siuo metu pasiliksiu prie senu geru nauju texnologiju ir nieks manes neitikins kad PDP šuds,
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2010.12.11-18:07:21 »
pritariu grandziui. jei biudzetas ribotas tai plazma vienareiksmiskai. rodo ir lcd padoriai. tik jei imtume pvz 50" plazma ~3-4tLt tai kad paimt atitinkamai rodanti LCD, kainuos 7-8tLt. ir uz dviguba permoka turim pora cm plonesne panele ir koki viena lita per menesi sutaupyta uz elektra:) As visom keturiom uz plazma...
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2010.12.11-19:15:42 »
va va ,ka as ir sakau:)

Logun ( Viktoras)

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 830
  • Karma: +11/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2010.12.11-19:29:56 »
Kas koki telika turi,tas toki ir giria...:inno: Pas mane namuose,Samsungas,94 cm,6 klases,negaliu skustis.
:azn:

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2010.12.11-20:03:46 »
Apie pusmeti praeitais metais rukiau ne lietuviskus puslapius apie telikus.
Vienas is rimtesniu:
http://www.avsforum.com/avs-vb/forumdisplay.php?f=9

Siai dienai jei yra atliekami 6-8 gabalai- tada LCD
Uz 3,5 panasio plazma geriau rodis negu LCD uz 6K.

Siai dienai jei rinkciaus dar viena dideli telika, tai tik plazma.
Jei mazas tada LCD.
Jei filmams ir televizijai-plazma
Kompas-televizija gal LCD.

Mano parašas...

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2010.12.11-20:25:53 »
va va,ka as ir sakau:beer:

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2010.12.11-20:31:36 »

Citata
jonas_m rašė:
va va,ka as ir sakau

Jonai, tu kaip tas tigro Šerchano pakalikas šakalas iš mauglio:lol:
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2010.12.11-21:11:14 »
tamsta paskaityk ka as pries tai rasiau ,plazma-jega(KOL KAS):) o plaktis as prie nieko nesiplaku,tamsta ziurek man ,o tai bus kaip sakiau;)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2010.12.11-21:17:39 »

Citata
Logun rašė:
Kas koki telika turi,tas toki ir giria... Pas mane namuose,Samsungas,94 cm,6 klases,negaliu skustis.


gal ir tiesos yra,
pats žiurau 4 metu PDP Samsuka ušviam kaip nebutu gėda per klaida susigundžiau kaina ir itaisiau LCD 5kl. samsuka 102cm ne 1080i  grybu grybas ne telikas, pas tėvus 82cm tai dar žiurėt galima
teliku kas liečia samsungus esu pardaves kelias dešimtis nesakau kad jie š... ir LED pašvietimas tikrai geras ryškumas ir t.t.  
bet jie niekada nerodys taip kaip rodo PDP , galim ginčytis iki pamėlynavimo,
nueik i kokia gera parde, tokia kaip belcanto ar analogiška kur sėdi profai, ne tokie kur topo centre ar kokioi nusmurgusioi euroniks pardėj ir vadinasi texnikos profisionalai, ir jau nebežino kas yra plazma, ka čia apie telikus jie net nežino i kuria puse skalbimo mašina sukasi  :D, atskiras bajeris
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2010.12.12-05:52:23 »
na reziumuojant visa reikala tai pasirinkimo praktiskai nera protingo. praktiskai visi telikai eina 16:9 formato. lietuvoj tokiu niekas netransliuoja. matyt zininoma matysi, bet tokie geometriniai istampymai, kad na jau ir plika akim atvirai matos. plazma galima drasiai pamirst - tai nepasiteisinus technologija. beto jei parduotuvej graziai rodo koki lnk tai nereiskia ka gerai rodys koki filma. ne vienas kas pirko plazmini ji pardave po pigiaja ir nusiprko lcd. lcd praktiskai amzinas o 1 lempa kainuoja apie 10-15lt. jei jau kam labai prireiktu tai atsiusciau tuos testinius cd ir pamatytunet skirtumus. na aisku ten irgi reikia zinot i ka ziuret. dauguma ziuri tik i kontrasta o ne atkuriamas spalvas. parduotuves lentynoj aisku atrodo graziai. kai viskas susukta ant maksimumo. o paskui ir prasideda bajeriai. ziurek va rodo tamsesni vaizda tai mirguliuoja ir isvis nesimato ka rodo. plazma turi savo pliusa del spalvu atkurimo. isku tai nera labai aktualu jei ziuri tik sok su manimi ir panasias laidas. ten jau is studijos viskas pakoreguota. asmeniskai jei jau man prireiktu tai rinkciaus tik gera lcd. dabar nbenaujiena kad ir iraso laidas i usb flesiuka. yra modeliu kur net i isorini hdd raso. beto reiktu nepamirst kad neuzilgo nalogine tv bus isjungta. vadinas turi but ir integruotas skaitmeninis dekoderis. ir ne bet koks o mpeg4. dar patartina kad butu isorinis maitinimas i antena. tai schemoj buna numatyta bet tai nepadaryta. buvau cia kazka kazmokiam centre pasiziuret ka naujo turi. bardakas. paliedzia is dvd kazkokiu vaizdu ir atrodo kaipo super. sakau antena ikiskit ir paziuresim. na toj vietoj ir baiges bajeriai. beto praktiskai 90% nauju teliku yra su gamykliniais defektais. ir tie defektai atsiranda visai netiketose vietose. visai imanoma kad uz atseit gera telika sumokesi dvigubi brangiau nei uz kita o po savaites priduosi i garantini. garantinis ale remontas uztruks menesi kita.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Renkuosi TV
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2010.12.12-09:18:14 »

galim ginčytis iki pamėlynavimo :) kaip rase grandis.
16:9- kam lieti ta formata jei nieko kito negalima pasirinkti. Darai 1 dydi vaizdo ir ziuri kuo puikiausiai apkarpyta vaizda.

Citata
berazumijus rašė:
ne vienas kas pirko plazmini ji pardave po pigiaja ir nusiprko lcd


Del ko pardave gali konkreciai pasakyti, nes dirbant, suprantant sia sryti, man tikrai del sportinio intereso butu idomu paklausti zmogaus kodel jis taip padare?

Citata
berazumijus rašė:
lcd praktiskai amzinas


Netiesa- Is mano bendro rato 2 zmonems  LCD tiesiog buvo netycia sudauzyti kristalai- telika ismest.
Plazmos visos turi apsaugyni stikla- del apsaugos.


Citata
berazumijus rašė:
testinius cd ir pamatytunet skirtumus
 Kalbu apie ne Lietuva- jei zmones perka plazmas ir lygina profesionaliai su LCD ir visa tai paviesinama forumuose- tai kam tie CD?

Citata
berazumijus rašė:
patartina kad butu isorinis maitinimas i antena


Kaip tai galima atrasti pamatyti perkant televizoriu?

Citata
berazumijus rašė:
beto praktiskai 90% nauju teliku yra su gamykliniais defektais. ir tie defektai atsiranda visai netiketose vietose. visai imanoma kad uz atseit gera telika sumokesi dvigubi brangiau nei uz kita o po savaites priduosi i garantini


Blin mane tokie zodziai isvis zudo. Berazumijau suprantu teko ar tenka dirbti teliku gamyboje. Nejaugi tiek broko daro Siauliai?


Blin noreciau kad konkreciais faktais man kasnors irodytu siai dienai, kad LCD yra geriau uz plazma del kainos, dydzio, spalvu ir rekcijos laiko 0,5s.
Taigi renkantis telika man atrodo dauguma ir atsizvelgiame i tuos parametrus.
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal