+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1307
Latest: sniegs
New This Month: 3
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 94
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 79
Total: 79

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1299738 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #825 Įrašytas: 2012.05.27-21:25:11 »
Mano mazda jungta prie kompo. Sako- klaidų nėra. Oro srauto matuoklis: jo kaip klaidos nerodė, bet atlikau bandymą, keičiau į kitą- jokio skirtumo. Apskritai jis pajungtas ar atjungtas- jokio skirtumo.
Paskikartosiu- netraukia nei ant benzo, nei ant dujų. Tad koks skirtumas kokį slėgį sukelia kuro siurblys??

Mastau vis dėl diržo perkėlimo per dantį... Paprasčiau būtų daviklį paslinkti, bet ar taip įmanoma?


P.S. Patarimas dujininkams. Juodai šaudė, žvakės keistos prieš... gal 5 mėnesius. Galvoju pasikeisiu, tiek to. Bet prieš tai dar išsisukau- baltos kaip naujos. Tarpus sumažinau gal iki 0,5- iš akies. Nustojo šaudyti.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.05.27-21:37:48 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #826 Įrašytas: 2012.05.27-21:41:11 »
Pofik kad klaidu nerodo, reik gyvus parametrus stebet ,
Jaigu turi laida prie masinos ir sugebi perskaityt tik klaidas ir jas trinti tai tokio diagnostiko reik bijot kaip velnio,
Gal detonacinis visa laika mato triuksma ir velina degima ,gal  lamdas pjauna pieva , o gal katalyzas kemsasi , 
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #827 Įrašytas: 2012.05.27-22:09:15 »
O tai gal kompresijos neber???
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #828 Įrašytas: 2012.05.27-22:26:19 »
Sakė pylė kompresijos bent du kibirus...
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #829 Įrašytas: 2012.05.27-22:28:39 »
Elastic
[/quote]pala pala tamsta,is kur toks zinios???audi quattro 1.8 karbiuratorius,86m.zodziu perexodas su degimo kamerom 98 oktanui.pasistaciau dujas pats,bendzinas 15-25 litrai /100km....dujos 8-10 litru /100 km afigieniais dugnais...taip,dar tais laikais nezinojom kas yra driftas,bet pedagoginio ziede tebera ratu zymes ant asfalto...neskleiskim ereziju.
ar zinot koks butano-propano oktanas?
[/quote]
Tereikejo tik su benzinu SUSITVARKYT,tada neduotum tu pliusu dujoms.
As rasiau MAX greitis.....ant benzino tiek,o ant duju jau maziau bus.
Oktanas savaimines detonacijos matmuo,o ne kuro galingumo.
Benzino molekuline mase zymiai didesne,tai kuro koloringumas.

Audriau,oro matuokle save parodo vaziuojant.
BET ....pradejus vaziuot su atjungta matuokle(crysleriui dizeliui 100%),meta klaida ir jungiasi serviso rezimas,-iki 2000 apsuku.  :(
Susitvarko tik istrynus klaida.
As minejau apie kompleksiuka,tai yra,kad dujom gali netraukt del dujiniu problemu ir visai nebuti susise su vaziavu ant benzino.
Gal dujine iranga reikia reguliuot,tvarkyt.Gal pas tave nera blokelio,kompiuterio apgaviklio.Tada pasaudo....kompas nesupranta kas vyksta  :) kai vaziuoji ant duju,pradeda vest savo korekcijas.

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #830 Įrašytas: 2012.05.27-22:37:43 »
Teisingai Grandis sako - reikia gyvus parametrus stebeti, ir suprasti, kaip jie turi keistis. Normalus softai dar ir grafikus papaiso, tada gali pusvalandi varineti po miesta, o paskui ramiai viska analizuoti.
Tai, kad su matuokle ir be jos veikia vienodai - mazu maziausiai keista. Pajudinus jos sklende pirstu ar pagazavus turi ir praeinancio oro rodmenys keistis. Liambda irgi turi pastoviai makaluotis tarp 0 ir 1V. Visos temperaturos turi buti logiskos ir atitinkamai keistis sylant varikliui. Taip pat problemos gali buti ir ne elektronikoje, kolegos jau paminejo keleta galimu priezasciu: katalizatorius, siurblys, vakuumas, kuro filtras, kuro slegio reguliatorius, EGR, kompresija...

Jei tau saude su dujom - labai didele tikimybe, kad nusove oro srauto matuokle, del to vienodai blogai veikia ir su ja, ir be jos, cia tokia mazdu su dujom liga. Gali buti, kad srotas tau kita tokia pacia nusauta matuokle dave. Saudyti galejo del blogu zvakiu, blogu zvakiniu laidu, blogos uzdegimo rites, blogo alkuninio veleno daviklio, blogo liambda zondo, gedimo duju irangoje ar del blogu kontaktu kur nors. Zvakes tavo atveju geriau pasikeisti, dar geriau - patikrinti visa uzdegimo sistema. Tam yra uzdegimo sistemos diagnostikos prietaisai, ir jais taip pat reikia moketi naudotis. Zvaklaidzius galima paprastai patikrinti matuojant ju varza, bet paprasto multimetro itampa daznai buna per maza - reikia arba aukstavolcio ommetro, arba jungti zvaklaidi prie akumo ir isskaiciuoti varza is sroves, pagal vidurineje mokykloje ismokta Omo desni.

Baltos zvakes reiskia per liesa misini. Normalios zvakes turi tureti sviesiai ruda atspalvi. Jei koks vienas cilindras nedirbo - tai ir traukos nebuvo, ir liambda misini liesindavo, ir pasaudyti del to gali.

Degimo ankstinimas prasukant dirza yra briedas visiskas, nes isderinsi voztuvu fazes. Ir siaip, jei kompas ima duomenis kuo smagracio, tai skirstymo veleneliu sukiojimas degimo kampo nepakeis. Jei jau gamykliniu zymejimu nepasitiki, tai nuimk voztuvu dangteli, issukes zvakes surask tikra VMT, sutikrink ismetimo - isiurbimo faziu pradzios ir pabaigos kampus, kurie duodami zinynuose, patikrink 0° zyme ant skriemulio, ir su stroboskopu patikrink realu degimo kampa bei kaip jis keciasi gazuojant ir nuo apsuku. Atitinkamos degimo kampo vertes irgi turi buti zinynuose. Va tada ir galesi priimti logiska bei pagrista sprendima.

P.S. Apie airgunerio kelia jus visi jau zinot. Taip pat yra ir savamokslio automobiliu meistro kelias:
http://reviews.drom.ru/toyota/sprinter/11441/
« Paskutinį kartą keitė: 2012.05.28-06:17:01 sukūrė liova »

mariux

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +4/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #831 Įrašytas: 2012.05.28-15:56:11 »
atjungus gerai veikiancia oro srauto matuokle, trauka suprasteja. jei nera jokio skirtumo ar matuokle atjungta, ar prijungta - matuokle neveikia/blogai veikia
SHANGHAI GLYN B2 4.5mm su pusgramine 115 m/s + Lensolux 4x32

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #832 Įrašytas: 2012.05.28-20:50:14 »
Katalizatorius neužsikišęs- išbandžiau, važiavau antsijungęs išmetimo vamzdį prie katalizatorių: daug garso ir dar pablogėjusi trauka.
Oro srauto matuoklis mazdoje be jokių sklendžių, ten nėra ką nušaut. Tai jeigu jis neveikiantis, kodėl nerodo klaidos???
Dėl dujų... Trauktų nors ant benzo , būtų gali pradėti žiūrėti dujas, dabar jas palikim nuošalyje.

Būtų labai puiku, kad kas nors pasijungtų ir pažiūrėtų, kaip kinta parametrai važinėjant, bet kas tai padarys?
Bėda tame, kad mano mazda 98 gimimo ir aš priverstas su ja važinėti. Nuvarau pas meistrus, o jie tarp eilučių sako- ”ko tu nori iš to seno triperio, na jau mes su juo tai nesi......m.” Visi mane gražiai siunčia tolyn.

Taip, mišinys greičiausiai per liesas.
Detonacijos davikliai ir visi kiti davikliai... jeigu motoras dirba avariniu režimu- ar kompas to neturėtų rodyti?

Laidai keisti vieną kartą, žvakės du kartus. Niekada nebuvo juntamas traukos pagerėjimas.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #833 Įrašytas: 2012.05.28-21:38:16 »
Katalizatorius............ziurint kur stovi lamda zondas,buna kad seimininkui ,,uzdirbus,, su katalizatorium,tenka pirkt nauja ,moket 3- gubai.Variklis nenori dirbt kaip reikia be katalizatoriaus. :(
Reikia ardyt dusle ir ziuret katalizatoriaus bakeli.

Oro matuoklese jokiu sklendziu ir nebuna.
Kur MINI velytes,kur MINI keramikines ploksteles,kuriu valyt negalima.Galima tik nupurkst su valomuoju skysciu.
Labai trapus davikliai. :-\

Rasyciau toliau,bet tu labai jau kategoriskai isitikines. :)
p.s. avarinis rezimas isijungia tik sugedus,
kazkam grybaujant ,dazniausiai tik VAZIUOJANT nuimamas ankstinimas,
ir ,,meistrai,, vienodai siuncia nach.. ir senus ir naujus TRANTUS. :funny:

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #834 Įrašytas: 2012.05.29-09:08:11 »
Atleisk, nesu aš kategoriškai įsitikinęs. Tik pasakoju, ką ir kaip esu jau tikrinęs. Gal mano tonas ir grubokas- supraskit, esu suirzęs, seniai tą gaidį bandau prikelt ir vis nesėkmingai..
Apie ankstinimą, būtent kažkuris meistras begazuojant sakė- va, ankstina. Bet mašina stovėjo vietoje, nevažiavo.
Lamda zondas išmetimo kolektoriuje. Katalizatorių buvau atjungęs- trauka ženkliai sumažėjo.
Senesnių automobilių oro srauto matuoklės , kiek suprantu, buvo su sklendėm, pvz. 1,9 tdi vw motore.

Kita vertus, ar būna taip, kad oro srauto matuoklė, lamda zondas, detonacijos daviklis yra blogi, bet diagnostikos metu nėra jokių klaidų? Suprantu kad gali būti tarpinis variantas- "truputį" blogi davikliai ir todėl  prisijungus nieko nerodo?

Jaučiu, kad pas mane bėda su tuo ankstinimu.

Katalizatorius............ziurint kur stovi lamda zondas,buna kad seimininkui ,,uzdirbus,, su katalizatorium,tenka pirkt nauja ,moket 3- gubai.Variklis nenori dirbt kaip reikia be katalizatoriaus. :(
Reikia ardyt dusle ir ziuret katalizatoriaus bakeli.

Oro matuoklese jokiu sklendziu ir nebuna.
Kur MINI velytes,kur MINI keramikines ploksteles,kuriu valyt negalima.Galima tik nupurkst su valomuoju skysciu.
Labai trapus davikliai. :-\

Rasyciau toliau,bet tu labai jau kategoriskai isitikines. :)
p.s. avarinis rezimas isijungia tik sugedus,
kazkam grybaujant ,dazniausiai tik VAZIUOJANT nuimamas ankstinimas,
ir ,,meistrai,, vienodai siuncia nach.. ir senus ir naujus TRANTUS. :funny:
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #835 Įrašytas: 2012.05.29-12:20:36 »
Uzsikimsus katalizatoriui,slegis padideja,dujos uzsilaiko ir lemda gali pradet meluot.Ji gali pradet liesint misini ir kompas nerodis klaidos.Pradeciau nuo sito patikrinimo.
Man  pasake kas yra Kaune,statybininku 8 chip tuninge.Su cryslerio originalia diagnostika  :o ,neradau Kaune pagalbos,nesitikejau.
Lauziau galva ilgai,kur neziurejau,o kiek vietu,mazgu gali but kalti,15000km padariau,o pasirodo serviso klaida,-ne gedimas. :-\
Variklis ant zymiu,o siurblys pasuktas vietoj 0 laipsniu,ant 7,kaip machaninis.Startuoju liuks,kompas bando pradet valdyt,pasimeta ir isjungia ankstinima,pradedu guma tampyt. :-[






grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #836 Įrašytas: 2012.05.30-08:19:57 »
katalizatoriu reik tikrint priešais šviesa turi persišviest,
kad nuktito trauka, atjungus dudle tai yra naturalu, 4 taktis variklis turi turėt išmetimo duju persidengimo faze, taisiklingai parinkus išmetimo vamzdžio diametra, atitinkamais atstumais sudėliojus rezonatorius ir bakelius galima išgaut iki 30 AG ,
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #837 Įrašytas: 2012.05.30-08:43:58 »
Audriau ar as teisingai supratau, Pas tave problema kad masina netraukia 200 (gamykliniu) , o tik 170 ? Ar tikrai verta del to ieskoti slieku ? Esu mates kaip zmones noredami idealiai sutvarkyti savo ir taip tvarkingas auto , sukisa begales pinigu betampydami po servizus , kol masina tenka parduoti ir dar dziaugtis kad kazkas nupirko...  Aisku jei yra rimtas gedimas tai reikia susitvarkyt  :-X
Beto nevienas zmogus keliaujantis po uzsienius pastebejo kad kuro sanaudos uzsipylus lietuvisku degalu gerokai padideja, tai gal cia beda  :-\
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #838 Įrašytas: 2012.05.30-08:55:04 »
Suprantu, kad paprastai žmonės neskaito tai ką aš rašau, arba tik pusę sakinio..
Aš nevažinėju nei ant 200 nei ant 170 km/h. Bėda yra automobilio dinamika. Važiuoji 90 reikia lenkti- jungi 4 ar net 3 pavarą, variklį kaukini ir tada šiaip ne taip apsilenki. Kas  važiavo, tame tarpe ir meistrai, sako- kurčia ta mašina. Tame bėda. Važinėjęs aš įvairiais automobiliais, realiai net 1,6 motoras ( tarkim mazdos F)yra kur tai gyvesnis ir geriau traukia.
Aš nesu lenktynininkas, bet pastoviai važinėti kaip su priekaba, bijoti išvažiuoti iš šalutinio kelio- užknisa.

Vakar buvau pasijungęs- sako klaida temperatūros daviklyje. Yra prasmės pasikeisti? Spėju dėl to gali riebinti mišinį, bet ant dujų?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #839 Įrašytas: 2012.05.30-09:01:51 »
20 metų senumo 1.9TDI 66kw variklis netraukia, kol nepasiekia darbinės temperatūros, ir gali daryt ką nori :) man taip aiškino, kad kuro mišinio kiekis kitoks ir jo mažiau paduodama, nors tu ir dugną spaustum. Tiesa, kadangi šis variklis darbinę temperatūrą sugeba pasiekt tik vasarą, tai truputį erzina. Bet gal pas tave bus kažkas panašaus? Kompas gauna info apie klaidingą temperatūrą, atitinkamai keičia mišinį...
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal