+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 127
Total: 127

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1300004 kartus)

laisve

  • Svečias
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3090 Įrašytas: 2015.10.30-11:42:13 »
Pvz.Visada yra zmoniu kuriem patinka saudyt su PCP ir tampytis baliona kitam labai gerai ir sprandzina.
Taspat ir sitoi diskusijoi,man patinka traktorius,turejau masina su dujom man nepatiko ir taskas  :P

ManTasPats

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3091 Įrašytas: 2015.10.30-11:52:05 »
Jei negauni is ukininko salerkos tai dyzeline masina yra snipstas atsizvelgiant i taisymo kaztus.... :P

ivan

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 401
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3092 Įrašytas: 2015.10.30-20:42:52 »
Jei negauni is ukininko salerkos tai dyzeline masina yra snipstas atsizvelgiant i taisymo kaztus.... :P
Vaziuoju su dizeline masina "Mondeo" jau trecius metus,netaisiau ne karto pries tai turejau skoda irgi dizeli vazinejau 4 metus variklio netaisiau ne karto.Ka turejei omeni taisimo kastus nezinau  :-X
CheyTac M200

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3093 Įrašytas: 2015.10.30-21:20:34 »
Na man idomiai klausytis kai zmones sako kad dizeliniu varikliu remontas brangesnis negu bendzino nors kogero nei vienas dizelio neremontavo kapitaliskai ...visi pirkdami masina pagrinde ir ziurim i varikli kad butu gyvas .Na masina vazineju pastaruoju metu po pirkimo apie 5 metus po to parduodu ir vel perku kita.Na nebuvo nei vienos, kad tektu varikli remontuoti  :o.Su tom duju irangom- niekas kazkaip neskaiciuoja jos pacios kainos ,dar tehnicka brangesne,jos pacios aptarnavimas ir dar kad ir dujom vaziuoji o bendzes vistiek suvalgo kol uzsyla sistema (pamirstam).Gal ir geriau uz dizeli ir ekonomiskiau bet tada kilomertazas turi buti oi oi koks.Kazkada skaiciavau,atsipirktu gal po kokiu 5 metu...jau masina laikas keisti.Tada klausimas kam tas knisius su tom irangom?
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3094 Įrašytas: 2015.10.30-22:47:30 »
Na man idomiai klausytis kai zmones sako kad dizeliniu varikliu remontas brangesnis negu bendzino nors kogero nei vienas dizelio neremontavo kapitaliskai ...visi pirkdami masina pagrinde ir ziurim i varikli kad butu gyvas .Na masina vazineju pastaruoju metu po pirkimo apie 5 metus po to parduodu ir vel perku kita.Na nebuvo nei vienos, kad tektu varikli remontuoti  :o.Su tom duju irangom- niekas kazkaip neskaiciuoja jos pacios kainos ,dar tehnicka brangesne,jos pacios aptarnavimas ir dar kad ir dujom vaziuoji o bendzes vistiek suvalgo kol uzsyla sistema (pamirstam).Gal ir geriau uz dizeli ir ekonomiskiau bet tada kilomertazas turi buti oi oi koks.Kazkada skaiciavau,atsipirktu gal po kokiu 5 metu...jau masina laikas keisti.Tada klausimas kam tas knisius su tom irangom?

Chebra manau veltui sita diskusija uzvire "kieno ilgesnis ir geresnis" is praktikos zinau kad viska gali baiktis pestynem :)

Bet,kas liecia apsipirkima draugei atsipirko per 9 menesius. vazineja kasdiena po 70km Jonava-Kaunas.
Kainavo duju yranga 1800LT oficialiai su visom garantijom ir t.t.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3095 Įrašytas: 2015.10.30-23:05:55 »
paskaičiuokim
dujų iranga 4 cilindrai 580,- eu
važiuojant benzu 1 km. = 0,11 euro centu  15k. km gaunasi 1650 eurų
važiuojant dujom 1 km = 0,05 euro centu  15k. km 750,- eu  + 120 litrų benzo 150 euru plius dujos : viso 1500,- eu  atsipirko greičiau nei per tepalų keitima
PS paskaičiuota 4 cilindrai  ir vidutinės 10 litrų sanaudos 
kažkada lopai sudėjo tai spjaudžausi ir kryžium guliau kakutis dujos, dabar jau per keturias mašinas daugiau kaip 250k km nei vienai nieko nedariau, ir jokių lašaliniu nestates

seno traktoriaus remontas gal ir gerai, o naujasnis su ekologija, DPF, EGR, Purkštukai, Turbo, Kuro siurbliai,  vien tik Pasatas su siemens purkštukais ir elektronika, Toyota su D4D žalia raide 
« Paskutinį kartą keitė: 2015.10.30-23:11:46 sukūrė grandis »
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3096 Įrašytas: 2015.10.31-00:35:36 »
o tai nereikia benzui/dujom laidu/zvakiu keist ? technikinis vel papildomi vargai, gal ir nedideli, bet ... tiesa darbe kas turi dujas tai istisos diskusijos, kaip ka paprogramuot/sildyt kiek laiko/kad geriau kurtus ka daryt/kokia programa ir laida naudot/kokius windowsus kokia programa palaiko ir dar galima visa diena tobulint tas dujas :) dar ir del to pigumo ... viena karta su pilnu baku nuvaziuoja 400km kita karta 300. vel svarstymai kas cia netaip... o dyzelis - na isedai ir arba uzsikure arba ne. kiek isipylei tiek ir nuvaziuosi ir menesi ir kitais metais. del dyzelio kokybes irgi nereikia burt kas kokybiskesni pardavineja - pili koks papuole. dar jei koks ukininkas pasitaiko tai isvis gerai. gali ir i backa prisipilt jei yra galimybe, duju taip paprastai neisiplsi. problema pagrinde tik akumas. na su juo "nepahalturinsi" jei nori sest ir nespeliojas vaziuot. cia jei ziuret i patikimuma o ne piguma. dar pigiau yra i 1.1l varikli isidet dujas jei jau i piguma ziuret :) i dyzeli vistik ziuriu kaip i gana patikima praktiska dalyka o ne kaip religija/piguma ar siaip "navarota".
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3097 Įrašytas: 2015.10.31-00:42:54 »
O taip, pirkit kuo mažesnio tūrio benzininiu varikliu automobilius. Nes mažas tūris reiškia kad mažai benzino valgys. Va mano kasdien eksploatuojama Renault Clio 2006m 1.2 benzinas, tiktai 10 litrų vartoja...
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

kurmis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 437
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3098 Įrašytas: 2015.10.31-07:24:22 »
tapkini as dabar supratau ka reiskia Tavo nicas kai parasei kuro sanaudas
Mano parašas...

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3099 Įrašytas: 2015.10.31-07:40:38 »
tapkini as dabar supratau ka reiskia Tavo nicas kai parasei kuro sanaudas

norėtum. Buvo eksperimentai atlikti važiuojant absoliučiai ramiai iki 50 km/h, penCinyko režimu - tada tiktai 9 litrai šimtui km, bet tokiu režimu važinėtis tai atsiprašau - nei troleibuso apvažiuot nebegalima, kuris 45kmh važiuoja.
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3100 Įrašytas: 2015.10.31-07:46:39 »
o tai nereikia benzui/dujom laidu/zvakiu keist ? technikinis vel papildomi vargai, gal ir nedideli, bet ... tiesa darbe kas turi dujas tai istisos diskusijos, kaip ka paprogramuot/sildyt kiek laiko/kad geriau kurtus ka daryt/kokia programa ir laida naudot/kokius windowsus kokia programa palaiko ir dar galima visa diena tobulint tas dujas :) dar ir del to pigumo ... viena karta su pilnu baku nuvaziuoja 400km kita karta 300. vel svarstymai kas cia netaip... o dyzelis - na isedai ir arba uzsikure arba ne. kiek isipylei tiek ir nuvaziuosi ir menesi ir kitais metais. del dyzelio kokybes irgi nereikia burt kas kokybiskesni pardavineja - pili koks papuole. dar jei koks ukininkas pasitaiko tai isvis gerai. gali ir i backa prisipilt jei yra galimybe, duju taip paprastai neisiplsi. problema pagrinde tik akumas. na su juo "nepahalturinsi" jei nori sest ir nespeliojas vaziuot. cia jei ziuret i patikimuma o ne piguma. dar pigiau yra i 1.1l varikli isidet dujas jei jau i piguma ziuret :) i dyzeli vistik ziuriu kaip i gana patikima praktiska dalyka o ne kaip religija/piguma ar siaip "navarota".
Jau mašinos su laidais neturėjau kokius šešis metus ir nelabai jau sutinku, žvakes keist gal procentaliai ir tankiau keist reikia bet kai žvakių keitimo intervalas 80k km. Tai pasikeist prie 70k neproblema, bet kaip suprantu tavo xebra tokia pati kaip ir tu, bile nesamone parašyt, man mašina reikalinga pasiekt tašką B ir paskui sugryžti i tašką A,
Dujas statyt turi tas kas supranta, o apie programinima tai jau tikrai nei tau nei tavo xebrai nepatikėčiau, ar panašiems nes apie kuro sudegimo principa nelabai raukiat
O už TA sumokėt papildomus 15 € kas du metus kai nuvažiuoji 50k km
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Saulius18

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 500
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3101 Įrašytas: 2015.10.31-07:59:38 »
Renkantis naujesnes mašinas šito klausimo dyzelis ar benzinas jau kaip ir nebelieka.Jei kalbam apie ekonomija.
Mano parašas...

laisve

  • Svečias
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3102 Įrašytas: 2015.10.31-08:16:20 »
Smagiai pasigincijome  :friday:
Kas daug vazineja aisku apsimoka bezdalai.
Man pravaziuojanciam per metus 10k kilometru nelabai
O ir ant saliarkos neskaiciuoju ir nesiruosiu taupyt,man px kad 9 l vidutines sanaudos ir taip jau 6 metai  :super:
Butu dizelinis BMW varijantas koks 4,0 bi turbo ir toki imciau  8)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3103 Įrašytas: 2015.10.31-08:21:03 »
Renkantis naujesnes mašinas šito klausimo dyzelis ar benzinas jau kaip ir nebelieka.Jei kalbam apie ekonomija.
Iš ko taip nusprendei, jai kalbėtum dyzelis ar hibridas ir lygintum kilovatus tada taip , žmonija sumastė kaip pasisavint visas turimas kcal dizelio, sumažino trintį motore, nebekaista (reik webastos) dar viena bėda dizelio turėtojams, tiesa alternatyvos yra jau pakaitinimo žvakės šlangoj, elektriniai šildytuvai pečiukuose,
Taip salerka pigu dinamiška, lyginant sanaudas ir  kw viskas smagu,
Bet aš kai mėgstu pasikrapšyt pats, o nevaryt pas šūdarankius, tai salerkoi viskas suodina visur, teko viena folca čiupint kur nebuvo salono filtro tai po stogu ir visur  kitur juoda net baisu pagalvot kiek visko prisiuosto
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #3104 Įrašytas: 2015.10.31-08:35:08 »
Brolis mano pirko V70 prieš gal 10metų, 2-3 metų senumo. 2,4benzas, pasistatė dujas, tai per tą laiką įsuko apie 300kkm. Apie dujų įrangą negirdėjau, kad būtų skundesis. O mašinose jis neraukia visiškai, viską jam servisuose tvarko. Paskutinius kokius 5 metus kasdien po mažiausiai 150km važiuoja ir jokių bėdų. Mano mintis ta, kad apsimoka pirkt apynaują ir dėt dujas, o po to sukt km. Arba nupirkt jau su dujų įranga :).
O kad mažo litražo mažai kuro ryja, čia senas bredas. Kai kurios galbūt, bet benziną rinkčiaus nuo 2L į viršų :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal