Forum > Medituojam

Kompai

(1/548) > >>

Povilas:
Kadangi cia absoliuciai visi forumieciai daugiau ar maziau susipazine su komp. technologijom, tai manau sita tema gali buti reikalinga.

O dabar prie reikalo :)
Pries pusmeti buvo pirktas Asus F3Jc laptopas http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3393&Review=Asus+F3Jc
Iskart po pirkimo pastebejau kad kartais jis taip ydomiai pastringa-sustingsta viskas 5-10sekundziu (jei tuo metu paleistas winampas,tai girdisi toks karkimas) po to vel viskas atsigauna kaip nieko nebuve. Pastaruoju metu tokie strigimai padaznejo, kas labai užp.... Per 10 metu darbo su kompu cia toks pirmas "įdomus" atvejis, budavo jei jau lūžta windouzai tai lūžta,o čia tiesiog nervina.

Tai va, klausimas butu toks. (gal kas nors esate susidure su panasiom anomalijom) Ar čia programine beda, ar kompo "geležis" brokuota? Gal perinstaliavus viska iš naujo padetu? Ble, nenoriu dar nešt į garantinį, nes esu patyres kaip BMS "specai" dirba - be menesio nieko nesitikek :(

Tadastoppp:
Man kažkas tai tokio buvo,kai buvau kietą diską sutrenkęs...na bet čia aš apie stacionarų PC..tai nootbukui kažin ar sutrenkt įmanoma...bet perrašiau windozę viskas susitvarkė..siūlyčiau tau tą patį padaryt (žinoma diską formatuot taip pat reikėtų):azn:

zalias7:
Povilas as tau koki 10 priezasciu galiu isvardint, nuo to bus lengviau ?

As asmenishkai ne extrasesnas per atsuma nemoku gydit :) . Reiktu , kad rankose pabuvotu :)

Povilas:
davai isvardink jei netigi :) paskui eliminacijos budu atsirinksiu gal :) Nu nejaugi ner taip buve kad pyst kompas ir sustingsta keliom sekundem,netgi kai CPU apkrautas tik keliais procentais...

berazumijus:
kompiuteriai netvarkomi nei per telefona nei per foruma nei per panasius dalykus :) cia panasiai mano masina barska ka daryt ? :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją