+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 150
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 145
Total: 145

Autorius Tema: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)  (Skaityta 2460011 kartus)

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8821 Įrašytas: 2013.06.30-20:50:31 »
:lol:
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8823 Įrašytas: 2013.07.07-11:58:14 »
Siek tiek rimciau,is "vyresniuju broliu" gyvenimo  8) ...
   http://www.youtube.com/watch?v=SPttggytsOs#at=559   :dance: !!!
 Ko gero daugelis vyresnio amziaus forumieciu prisimena tuos laikus,kai mokemes ir visa tai pas mus pradejo atsirasti  ::) !
O cia pasakaite  :azn: ,vietoj "Labanaktuko"  :funny: !!! Aisku,be cenzuros  :type: , >:( ....
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cWZKkva0m4I#at=80
...  ;D ;D ;D ...
« Paskutinį kartą keitė: 2013.07.07-12:39:09 sukūrė komandoras1 »
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

ivan

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 401
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8824 Įrašytas: 2013.07.07-19:25:11 »
luosino zmones tokius trenerius dabar i kaleijima uzdaro ar nors vienas taip treniruotas pakilo  :type:
CheyTac M200

Saulius18

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 500
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8825 Įrašytas: 2013.07.07-20:14:04 »
Vyru ne gimstama o tampama
"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, bl, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko." - Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai!!!
Mano parašas...

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8826 Įrašytas: 2013.07.07-20:18:10 »
Vyru ne gimstama o tampama
"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, bl, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko." - Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai!!!

Cia kogero rasoma gryna tiesa,siais laikais susirast normalia panele manau labai sunku.
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

Saulius18

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 500
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8827 Įrašytas: 2013.07.07-20:25:34 »
Vaikinui patiko mergina, jis priėjo prie jos ir prisipažino savo jausmuose, ta klausia:
- Turi 3 mersus?
- Ne.
- O dviejų aukštų vilą?
- Ne.
Vaikinas nusiminęs eina pas tėvą ir prašo patarimo. Tėvas sako:
- Nu ką aš galiu pasakyti. Parduosi bentlį, nupirksi 3 mersus, bet griauti tris aukštus dėl bobos, sūneli, tai nerimta.



Mergina kviečia draugą
– Ateik vakare į mano namus, pernakvosi, gerai pašėlsim!
– O tėtis su mama leis?
– Ne, su mama tikrai neleis, su manim miegosi…



Sulaikytas jaunuolis. Policininkas sako:
- Viskas, ką pasakysite, bus panaudota prieš jus teisme.
Jaunuolis:
- Nuoga merga...



- Tėtė, o kodėl mamai nuolat skauda galvą?..
- Todėl, kad aš namo parnešu mažai pinigų.
- O kodėl tu namo parneši mažai pinigų?
- Nes dalis tų pinigų lieka pas tetas, kurioms nieko neskauda.
« Paskutinį kartą keitė: 2013.07.10-15:28:42 sukūrė Saulius18 »
Mano parašas...

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

MPSnaiper88

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1233
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8831 Įrašytas: 2013.07.18-13:49:10 »
http://acidcow.com/video/48333-car_explosion_on_the_road.html Nejuokinga, bet pamatyt įdomu. Kaip suprataqu, dujų balionai, pabaigoj matosi, kaip keli išlekia.
Baikal MP512ap + Walther 6x42, B3-2, beveik Hatsan 55s

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

MPSnaiper88

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1233
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Baikal MP512ap + Walther 6x42, B3-2, beveik Hatsan 55s

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Humoras,Paveiksleliai ir kiti linksmi dalykeliai (Tik tai, kas juokinga)
« Atsakymas #8834 Įrašytas: 2013.07.21-18:02:47 »
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal