+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 42
Total: 43

Autorius Tema: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai  (Skaityta 1165113 kartus)

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3345 Įrašytas: 2015.01.26-01:49:53 »
Gerbiamieji, šnabės mažiau ragaukit  :P nereiks ginčytis. Atsiminkite visam gyvenimui - abi ginčo pusės visada yra teisios.

Niekas neįvardija kodėl nenaudoja to giluminio grunto (skiestas lipalas realiai), o gal net ir nežino kodėl. Ar kad sutaupytų pinigų - nežinau. Gruntas+dažai+plastikinis langas yra peilis sveikatėlei, už tai to grunto vengia kur jo tikrai nereikia, sumažina sienų kvėpavimą, drėgmė nebeturi kur išeit, kondensatas, pelėsis ir visi grybai, slogos amžinos. Keistai atrodo kai baratės, ginčijatės ir argumentus pateikiat - "aš taip darau tiek ir tiek metu ir ok", "kambary dažiau be grunto - gerai gavosi", "Negruntavau - laiko". Pažiūrėkit iš šono  :type: Yra gi technologija šitų darbų aprašyta aiškiai, mokyklose to moko, tai yra du keliai, arba tu darai pagal ją arba tu darai savo metodu  :beer: Pas Lt meistrus dažniausiai viskas vyksta pagal save :) Atvažiuoja į Norge tokie meistrai ir oi tada pridaro :))))

Beje, aš už gruntavimą, kitaip tikrai chaltūra, o įrengęs būtų taip pat esu daugybę, todėl tikrai žinau, kad gruntavimas būtinas. Bet neketinu su niekuo ginčytis  :beer:

beje, nulisdu, jeigu taip pagal seką kaip pasakei, nugruntuoji pirmu sluoksniu, pataisai, užakrilini kampus ir dažai, kaip suprantu tas vyksta poros valandu eigoje - tai didžiausia haltura, nes kitą dieną visur kur uždažytas akrilas bus sutrukinėję per visą siūlę. Jei netiki pavažinėk po senus objektus :))))
« Paskutinį kartą keitė: 2015.01.26-01:54:32 sukūrė jawistas »
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Saulius18

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 500
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3346 Įrašytas: 2015.01.26-07:35:20 »
Gerbiamieji, šnabės mažiau ragaukit  :P nereiks ginčytis. Atsiminkite visam gyvenimui - abi ginčo pusės visada yra teisios.

Niekas neįvardija kodėl nenaudoja to giluminio grunto (skiestas lipalas realiai), o gal net ir nežino kodėl. Ar kad sutaupytų pinigų - nežinau. Gruntas+dažai+plastikinis langas yra peilis sveikatėlei, už tai to grunto vengia kur jo tikrai nereikia, sumažina sienų kvėpavimą, drėgmė nebeturi kur išeit, kondensatas, pelėsis ir visi grybai, slogos amžinos. Keistai atrodo kai baratės, ginčijatės ir argumentus pateikiat - "aš taip darau tiek ir tiek metu ir ok", "kambary dažiau be grunto - gerai gavosi", "Negruntavau - laiko". Pažiūrėkit iš šono  :type: Yra gi technologija šitų darbų aprašyta aiškiai, mokyklose to moko, tai yra du keliai, arba tu darai pagal ją arba tu darai savo metodu  :beer: Pas Lt meistrus dažniausiai viskas vyksta pagal save :) Atvažiuoja į Norge tokie meistrai ir oi tada pridaro :))))

Beje, aš už gruntavimą, kitaip tikrai chaltūra, o įrengęs būtų taip pat esu daugybę, todėl tikrai žinau, kad gruntavimas būtinas. Bet neketinu su niekuo ginčytis  :beer:

beje, nulisdu, jeigu taip pagal seką kaip pasakei, nugruntuoji pirmu sluoksniu, pataisai, užakrilini kampus ir dažai, kaip suprantu tas vyksta poros valandu eigoje - tai didžiausia haltura, nes kitą dieną visur kur uždažytas akrilas bus sutrukinėję per visą siūlę. Jei netiki pavažinėk po senus objektus :))))

O kaip jums atrodo vietoj grunto naudojami gruntiniai dažai?
Mano parašas...

vadimas

  • Svečias
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3347 Įrašytas: 2015.01.26-09:19:16 »
Kokie gruntinei dazai? Dulkes nuvalai ir dazai!
Jau 15 metu taip dirbu ir viska ira OK jokiu kliurmeku ir smoru. Ne zinau gal kokiam naujokui be patirties ir sunku butu daziti sienas be grunto, nes tas pirmas dažimas ira gan sudetingesnis be grunto. Bet kokybe ira žimei geresne.

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3348 Įrašytas: 2015.01.26-10:11:40 »
gruntiniai dažai (imho) tam, kad sunaudotum mažiau gerų dažų. Pvz siena plėmėta, nudažei gruntiniais baltais dažais sluoksnį ir jau nebesimatys spalvos netolygumo.
Šiaip kažkaip tas gruntas ne tiek daug kainuoja, tikrai nėra sunku juo ištepti paviršių prieš dažant r tapetuojant. Aš pas save net prieš tapetuodamas visas sienas kelis kartus nusigruntavau, kiek turėjom praktikos tada tapetai ne taip prikimba, plėčiant bebeik nenutrupa špaklius, bet aš ne profas, tik patirty tik mano ir tevuko būstus remontavom  :-X
QB79 7,4J

nulisdu

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 236
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3349 Įrašytas: 2015.01.26-16:39:11 »
Sakiau neberasysiu,bet :azn:
laisve-SORIUKAS :-[ tikrai nenorejau izeisti.jawistas-ne ,akrilui ir pataisymam duodu gerai isdziuti-del meistru Norgej kur matei nezinau ;D ,bet dirbau ir Norgej ir Sverigej ir pastaruoju metu dirbu Danijoj-tai vietiniam meistram iki lietuviu :-\ kaip peskom iki menulio (ypac apie danus galeciau 3 knygas anekdotu parasyt). Dainius K. masto lygiai taip pat kaip as-gruntiniai dažai  tam, kad sunaudotum mažiau gerų dažų.jawistas -aukso zodziai-Gruntas+dažai+plastikinis langas yra peilis sveikatėlei, už tai to grunto vengia kur jo tikrai nereikia, sumažina sienų kvėpavimą, drėgmė ir t.t kai rasei.Toi pacioj Norgej ar Svedijoj su Danija(jie ten ant ekologijos pamise) pasiziurek kuo praimeruoja-ar giluminiu ar gruntiniais dazais.
Mano parašas...

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3350 Įrašytas: 2015.01.27-10:43:43 »
pas mane viskas užsandarinta iki negalėjimo, bet labai nepakenčiu prikvėpuoto oro, tai dienoj prasivėdinam bent kokius 4 kartus  :D
Pelėsio, drėgmės nesimato nei kvapo. Tiesa drėgmės kartais būna virtuvėj, kažką verdant ar atidarius indaplovę, bet yra langas/gartraukis :)
QB79 7,4J

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3351 Įrašytas: 2015.01.27-11:00:13 »
Klausimas ne į temą, kuo skiriasi kontaktinis ir bekontaktis gruntas ir kada kurį naudoti ? Paskaičius etiketes, tiek vienas, tiek kitas naudojamas praktiškai ten pat ir taip pat.  :-X
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3352 Įrašytas: 2015.01.27-11:43:44 »
Tai bekontaktis kaip paprastas giluminis gruntas - baltas pienelis dažniaiusai, o kontaktinis yra toks tirštas skystis ir su daug stambių dalelių, kaip smėliukas, kai juo nugruntuoji ir sukietėja, paviršius būna labai grubus, gerai kimba plytelės, mozaikos ir viskas kas reikalauja gero sukibimo, pvz BETONAKONTAKT tokia rožinė košė, išdžiūna ir laba grubus paviršius gaunas kaip 60-80 švitrinis popierius. Būna baltas vandens pagrindu su užpildu, polistirolą su juo gruntuoja, dažytą tinką ir pan.
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3353 Įrašytas: 2015.01.27-23:04:37 »
varge tu mano, priminėt
uošvis kažkokio betonkontakto gruntu nudažė lubas, gavosi tokios gražios, baltos, sako net nedažiau  :type:
nu nusipirkau ir aš betonkontact grunto, nudažiau lubas  :-X :-X :-X :'( :'( :'( gavosi kažkokia makaliošė. rūžava!  :o :o :o
Bandau šveist, tai 100 ir smulkesnis popierius ne lubas šveičia, bet lubos popierių  :-X :-\  :funny: :funny:
Nu pravžiavau su 60 popieriuku kiek jėgų buvo, dar paglaisčiau porą kartų, dabar netikiu, kad tokį akemni užtepus lupos nutrupės net per drebėjimą žemės  ;D ;D ;D nebent su visu bloku  ::)
QB79 7,4J

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3354 Įrašytas: 2015.01.27-23:13:12 »
+
Prajuokinai vos ne iki pilvo skaudėjimo :lol:
Savo panašios patirties su gruntu taip gražiai nepasakoju
Mano paršas...

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3355 Įrašytas: 2015.01.27-23:38:35 »
o tu patikėk. nusipirkom butą su tarybų pradžioj darytu remontu, lubos buvo pirma plokštuma kurią ruošiau (o sienos ir šiaip tapetavosi), tai cackinau iki negalėjimo  ::) ::) ::)
špakliavau naktį su prožektorium rankoj, nes prožektorių pridėjus prie sienos matosi nelygumai geriau  :type: :type:
kai jau viskas buvo lygu  :clap: galvoju ok, dažom tuo gruntu  :-\ nu pas uošvį tikrai gražiai atrodo  ;D ;D
eikit visi peklon, bet pasijaučiau kaip tuose juokeliuose "in soviet russia"  :-\ :-\ :-\
https://www.google.com/search?q=in+soviet+russia+jokes&num=40&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=QwXIVIK2GoyBPamfgZgC&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1751&bih=983
ne popierius šveičia sieną, o siena popierių  8)
QB79 7,4J

nulisdu

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 236
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3356 Įrašytas: 2015.01.29-14:49:21 »
Sveiki,namuose darau ''marafetą"  ;D-norėčiau paklaust kiek galėtčiau prašyt  už tokius daikčiukus ? Namie mėtosi tai sakau gal kam parduočiau papigam.
 


Mano parašas...

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3357 Įrašytas: 2015.02.03-01:12:13 »
kaip pakeist,kas skaiciu klaviaturoi vietoi tasko detu kableli?
« Paskutinį kartą keitė: 2015.02.03-01:14:22 sukūrė Fedia »
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3358 Įrašytas: 2015.02.03-11:03:11 »
kaip pakeist,kas skaiciu klaviaturoi vietoi tasko detu kableli?

Neiasku kokie windowsai , bet ieskok start->control panel -> regional setings ir ten papildomi parametrai

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #3359 Įrašytas: 2015.02.03-11:37:54 »
aciu,radau. su pacia klaviatura pasikeite :)
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal