+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 83
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 54
Total: 54

Autorius Tema: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai  (Skaityta 1164818 kartus)

plikis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • 868645586 OMNI tinklas&&865770844 BITĖ tinklas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4050 Įrašytas: 2018.03.24-08:30:10 »
Laba diena, koks Lietuvoj veikiantis tel.? 911  ar 112. ant greitųjų surinkau 911, viską išklausė ir po 5-9 min gaisrinė a/m (3 a/m) atvyko. nemelagingas. o kitą dieną išgirdau kad, kad pagalbos telefonas 112
Norėjau kaip geriau- išėjo kaip visada......

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4051 Įrašytas: 2018.03.24-08:54:43 »
Laba diena, koks Lietuvoj veikiantis tel.? 911  ar 112. ant greitųjų surinkau 911, viską išklausė ir po 5-9 min gaisrinė a/m (3 a/m) atvyko. nemelagingas. o kitą dieną išgirdau kad, kad pagalbos telefonas 112
Du varijantai :
1.  susapnavai
2.  Amerikonam prisiskambinai
 :D ;D
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4052 Įrašytas: 2018.03.24-09:31:09 »
Laba diena, koks Lietuvoj veikiantis tel.? 911  ar 112. ant greitųjų surinkau 911, viską išklausė ir po 5-9 min gaisrinė a/m (3 a/m) atvyko. nemelagingas. o kitą dieną išgirdau kad, kad pagalbos telefonas 112
Du varijantai :
1.  susapnavai
2.  Amerikonam prisiskambinai
 :D ;D

https://www.15min.lt/m/id/as-manau/kodel-lietuvoje-veikia-pagalbos-numeris-911-jei-bpc-reklamuoja-112-516-423159
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4053 Įrašytas: 2018.03.24-10:47:24 »
Laba diena, koks Lietuvoj veikiantis tel.? 911  ar 112. ant greitųjų surinkau 911, viską išklausė ir po 5-9 min gaisrinė a/m (3 a/m) atvyko. nemelagingas. o kitą dieną išgirdau kad, kad pagalbos telefonas 112
Du varijantai :
1.  susapnavai
2.  Amerikonam prisiskambinai
 :D ;D
lietuvoj dar ir ne tokiu nesamoniu yra, taigi visai itiketina istorija :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4054 Įrašytas: 2018.03.25-20:38:16 »
911 veikia kaip ir 112. Esme kad uzrakintas tel leidzia skambinti abiem nr , ir i abu atsiliepia.... Tai kad atsargiai  :type:
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4055 Įrašytas: 2018.03.28-21:18:48 »
Biški pasiklydau. Atsiuntė geodezininkai sklypo planą. Sklypas dalinamas pusiau dviems paveldėtojams. Visus reikalus derina kitas sklypo dalininkas. Tėvas nesikišo. Plane kažkodėl nedalinama žemė po namu. Čia normalu ar nelabai? Pagalių iš anos pusės krūva buvo iki šiol,nepatinka man toks dalinimas :-[ Šiandien tėvas parašė įgaliojimą ant manęs-sako sutvarkyk kaip ten reikia.namas nėra padalintas per pusę. Kitas paveldėtojas nesutiko dalintis atsiimant palikimą. Dabar ateityje liko tik teismo galimybė.

 
Mano parašas...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4056 Įrašytas: 2018.03.28-21:29:06 »
Biški pasiklydau. Atsiuntė geodezininkai sklypo planą. Sklypas dalinamas pusiau dviems paveldėtojams. Visus reikalus derina kitas sklypo dalininkas. Tėvas nesikišo. Plane kažkodėl nedalinama žemė po namu. Čia normalu ar nelabai? Pagalių iš anos pusės krūva buvo iki šiol,nepatinka man toks dalinimas :-[ Šiandien tėvas parašė įgaliojimą ant manęs-sako sutvarkyk kaip ten reikia.namas nėra padalintas per pusę. Kitas paveldėtojas nesutiko dalintis atsiimant palikimą. Dabar ateityje liko tik teismo galimybė.

 
" Kitas paveldėtojas nesutiko dalintis atsiimant palikimą."
Kaip suprast? Ir ka ten tada dalinat jei nera ka dalinti?
Nuosavybe kieno?
Jei Tevukas nori padalinti dovanodamas tai jo valia ka ir kaip dalina, o jau jusu reikalas ar priimat dovana ar jos atsisakot.
Ar as ne taip supratau????
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4057 Įrašytas: 2018.03.28-21:37:16 »
Tėvas paveldėjo pusę turto ir savo tėvo lygiomis dalimis su savo broliu. Kai tik susitvarkys dokumentus perrašys savo dalį mano sesei. Pasiimant palikimą buvo galima pasidalinti kur kurio pusė sklypo bei pusė namo. Tėvo brolis nesutiko dalintis ir turtas liko bendras. T.y. du bendrasavininkai be konkretaus nurodymo kas.kuriam priklauso. Dabar daromas geodezinis. Dėl sklypo šiaip ne taip susitarė kur kurio pusė,bet įtariu geodezininkų paprašė,kad žemės po namu nedalintų,t.y. paliktų tą neapibrėžtumą,kad abiejų,bet neišskiriant kur kurio. Na veiksmas Nemirsetoje. Sklypo vertė yra šiūkia tokia. Tėvo brolis gyvena netoliese,tai darė viską kad tėvas nieko negautų. Net dukrą ir anūkę užregistravęs nežinant seneliams buvo. Gerai,kas senelis nusprendė parašyti testamentą...
Mano parašas...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4058 Įrašytas: 2018.03.28-21:53:32 »
Na tai kol gyvi tevai reikia susitvarkyti viska. Toks vaizdas kad laukia mirties ir tada viskas atsidurtu vienose rankose
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4059 Įrašytas: 2018.03.28-22:17:57 »
Senelis jau miręs. Dabar dalinasi tėvas su broliu lugiomis dalimis pagal testamentą. Sudėtinga ten. Kad jau įgaliojo mane už tėvą autvarkyti,tai dasiskaičiau,kad šitas geodezinis sklypo nepadalins... kaip ir atskirs puses,bet be atskirų kadastrinių numerių. Realiai bendrasavininkai ir pas save kiemo pusėj negalėsi pirstelt neatsiklausęs bendrasavininko  ;D Bus ten reikalų... Geodezininkai manes nemylės. Nes su mūsų puse buvo nulis derinimo. Va dabar galės perderinti visą planą. Tik toli man iki Palangos. Tuom ir naudojasi kita pusė. Daugmaž mes viską sutvarkysim,jūs tik parašiukus sudėliokit.
Mano parašas...

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4060 Įrašytas: 2018.03.29-07:32:07 »
Paveldeto turto dalybos, kad bendrasavininkai nesutaria - teisinis klausimas.
Issiaiskinkite tarp saves, galimai su teisininku pagalba - tikrai ne geodezininku kompetencija dalinti paveldeta turta.

Kaip supranu, viena puse savo siulyma jau pateike, jame namas islieka bendra nuosavybe. Kita puse gali sutikti arba nesutikti, pateikti savo variantus.

Logiskas variantas - abiems salims kartu apsilankyti pas protinga notara. Notarai su paveldejimo klausimais susiduria kas diena, tiktai pasiulys galimus variantus.

Musu bendruomeneje irgi esama teisininku - gal kas protingiau pakomentuos.

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4061 Įrašytas: 2018.03.29-08:53:15 »
Na pasiūlymo nepateikė,o paprašė geodezininko,kad taip nupieštų neinformavęs kito savininko apie tai. Geodezininko padėjėjas važiuodamas į Vilnių užbėgo bėgom labai skubėdamas, pasirašykit čia pasirašykit ten ir išlėkė. O paskui tėvams pradėjo kilti klausimai o kodėl ten taip ar anaip. Tėvas nori perrašyti mano sesei,tai norisi,kad būtų sutvarkyta tvarkingai.
 Pas notarą be šansų tartis. Jau bandyta. Idėja ten dabar tokia. Tegul būna bendra erdvė name ir gražiai dalinamės,bet jie ten šiltuoju sezonu gyvens,o mūsų pusė irgi galės gyventi tokiomis pačiomis sąlygomis. Tik tiek,kad jų gyvenamoji vieta 6 kilometrai nuo minimo sklypo ,o mūsų atveju 170 ir 250km. Tai užsukti pas kažką svečio teisėmis ir dar palydimi kreivais žvilgsniais visiškai nenorim. Idėja buvo padalinti namą per pusę ir pasidaryti atskirą įėjimą ir turėti vasarnamį ir ne tik. Bet kita pusė eina link to,kad nebūtų galima nieko daryti.
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4062 Įrašytas: 2018.03.29-09:49:07 »
Gal ne į temą...
Kaip sako mano draugas advokatas, nieko nėra geriau už besipešančius klientus kurie turi turto :). Abiejų pusių advokatai susiskambina, pasijuokia, raštus rašinėjasi (aišku ne už ačiū), o pusės tuo tarpu matuojasi "pas ką ilgesnis"  ;D
Bendra, vadinasi niekieno, čia iš gyvenimo. Arba atsidalinti labai aiškiai, arba viena iš pusių turiu nusipirkti kitą dalį, kuri priklauso kitam savininkui. Kitaip bardakas, pykčiai ir nesusipratimas, turiu artimoje aplinkoje gyvą pavyzdį.
Abi pusės turi sėstis ir tartis be jokių emocijų ir "matavimosi", kitu atveju nukentės visi, o advokatai pagyvens iš Jūsų kišenės.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4063 Įrašytas: 2018.03.29-12:11:43 »
Na jei viena pusė nori pasidalinti gražiai per pusę lygiomis dalimis ,kaip parašyta testamente,o kita pusė nesutinka,tai logiškai mąstant teismo išlaidas galima prisiteisinėti iš tos pusės,kuri kelia bangas ;D
 Skambinau geodezininkui. Po 10 minučių tėvui skambina brolis :D O aš tik pasiklausinėjau kas ten ir kaip ir bendru sutarimu su geodezininku sutariau,kad reikia susitikti ir realiai susėdus prie plano viską išsiaiškinti. Ten kur foto sklypas įstrižai nueina,tai čia tik dėl to,kad tokiu atveju sklypas užstoja pusę kaimyno įvažiavimo į kaimyno kiemą. Principe kaimynas turėtų paslinkti savo vartus pusantro metro į šoną.patraukti turi kur,tai dėl kaimyno komforto tikrai nedarysiu skerso sklypo juolab kai sklypo proporcijos išsikreipia ir namas nebesigauna sklypo centre.
 Nusipirkti mūsų pusę norėjo. Pasiūlė 7000 eurų. Kai tam gale parsidavinėja po 150000-200000 eurų :funny:
 Kalbėjau ir aš su tėvo broliu. Tai sako negi namą per pusę pjausim.juk negalima namo padalinti. Kiek aš žinau galima ir padalinama. Ypač kai namas turi pertvarą per namo vidurį. Vienoje pusėje lieka koridorius virtuvė vonia ir vienas kambarys,o kitoje pusėje du didesni kambariai. Pasidarai atskirą įėjimą ir valio. Bet jie taip nenori.
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4064 Įrašytas: 2018.03.29-13:36:28 »
Na jei viena pusė nori pasidalinti gražiai per pusę lygiomis dalimis ,kaip parašyta testamente,o kita pusė nesutinka,tai logiškai mąstant teismo išlaidas galima prisiteisinėti iš tos pusės,kuri kelia bangas ;D
 Skambinau geodezininkui. Po 10 minučių tėvui skambina brolis :D O aš tik pasiklausinėjau kas ten ir kaip ir bendru sutarimu su geodezininku sutariau,kad reikia susitikti ir realiai susėdus prie plano viską išsiaiškinti. Ten kur foto sklypas įstrižai nueina,tai čia tik dėl to,kad tokiu atveju sklypas užstoja pusę kaimyno įvažiavimo į kaimyno kiemą. Principe kaimynas turėtų paslinkti savo vartus pusantro metro į šoną.patraukti turi kur,tai dėl kaimyno komforto tikrai nedarysiu skerso sklypo juolab kai sklypo proporcijos išsikreipia ir namas nebesigauna sklypo centre.
 Nusipirkti mūsų pusę norėjo. Pasiūlė 7000 eurų. Kai tam gale parsidavinėja po 150000-200000 eurų :funny:
 Kalbėjau ir aš su tėvo broliu. Tai sako negi namą per pusę pjausim.juk negalima namo padalinti. Kiek aš žinau galima ir padalinama. Ypač kai namas turi pertvarą per namo vidurį. Vienoje pusėje lieka koridorius virtuvė vonia ir vienas kambarys,o kitoje pusėje du didesni kambariai. Pasidarai atskirą įėjimą ir valio. Bet jie taip nenori.
Tai konflikto pradžia jau yra, nes žaidime jau dalyvauja geodezininkas :). Nėra sėdama prie apskrito stalo deryboms, kalbama per tarpininkus, nes į akis pradžiai kaip ir nepatogu šokti, bet perlipus tą ribą bus atviru tekstu siunčiama na..., bl... ir pan.
Matai teisminėje praktikoje kartais su logika sunku. Anksčiau mano minėtas advokatas, man rodė foto, kuriame keturi kuolai kampuose, ant jų stogas, ant šono belekaip prisuktos kelios lentos, teismas tai pavadino "pastatu" :) ir čia visai rimtai. Čia per tv pagalbas ar 24h rodo, kas garsiau rėkia, tas atseit teisesnis, žiūrint ir juokinga ir graudu, geriau iki to nedaeiti.
Kas liečia kaimyną, jei jam teks patraukti įvažiavimą, tai dar vienas nedraugas garantuotas  ;D.
Jei finansiškai nesutariat, tai toks namo padalinimas per pusę būtų mažiausiai skausmingas Jūsų atveju. Riba per pusę namo, užsitveri tvorelę ir viso gero. Jie taip nenori čia ne argumentas, jie nenori taip, Tu nenori kitaip, turi būti rastas aukso vidurys ir tai nebūtinai bus taip, kaip nori viena ar kita pusė.
Palinkėčiau neįsivelti iki advokatų ir teismų, nes skaitliukas užsisuks kaip reikalas, o didžiausi laimėtojai bus teisininkai, o ne Jūs.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal