+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1320
Latest: DonaldAdalo
New This Month: 19
New This Week: 17
New Today: 16
Stats
Total Posts: 182028
Total Topics: 5324
Most Online Today: 241
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 134
Total: 135

Autorius Tema: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai  (Skaityta 1162115 kartus)

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4065 Įrašytas: 2018.03.29-15:26:35 »
Tai suprasčiau jei jie norėtų kokio nors logiško sprendimo. O dabar noras yra kad va mes jamam vieną kambarį,jums duodam vieną kambarį ir visa kita bendra erdvė.
 Nu nesipaišo man niekaip toks padalinimas. Ir teisiškai nėra normalu. Jei dalinti per pusę,tai per pusę,kad kiekvienas turėtų konkrečiai savo apibrėžtą pusę namo ir galėtų ten tvarkytis. Mano tėvas netgi sutiko paimti prastesnę namo pusę,kuriai nelieka įėjimo į namą. Nebėda,padarysim.
 Aš nuvažiavęs pailsėti anei biškio nenoriu bėgioti paskui savo vaikus "bendroje erdvėje" ir žiūrėti,kad nenuverstų jų pasistatytos gėlės,nepaimtų jų šakutės virtuvėje bei eiti ginčytis kas vakare bendrame salione žiūrės kurį kanalą per bendrą teliką. Telikas juk irgi bendra nuosavybė. Tiesa,pradingo jis,bet sakė nuo drėgmės saugo pas save namie pasidėję.
 Kažkokia teisminė praktika turi būti šituo klausimu.
 Kas liečia kaimyną,tai aiškinsiuos ar negalima viso sklypo pastumti tą pusantro metro į jūros pusę. Iš priekio ir iš galo valstybinė žemė ir ji visada liks valstybinė.
 Aš visame tame reikale dabar dalyvauju atstovaudamas savo tėvą, bet realiai labiau sesę. Pas ją  gerokai silpnesni nervai. Neturės ji kantrybės kariauti. Tiesiog noras yra,kad gautų sau viską sutvarkyta. O ir man nauda. Turėsiu kur nuvažiuoti vasarą pailsėti su šeima.
 Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 P.S. Tėvo brolis skambino tėvui prieš porą mėnesių ir maldavo,kad sesei užrašytų savo dalį testamentu po savo mirties. Nes "paskui pradės čia šeimininkauti atvažiavus". Tai faktas,kad tėvas užrašys sesei yra slepiamas,nes bus daug triukšmo.
P.P.S. Sausio pradžioje nuvažiavau asmeniškai. Tėvo brolis aprodė kas planuose: va tuos medžius rausim, čia pasodinsim  naujų, čia bus aikštelė mašinoms, kaminus nugriausim,stogą pakeisim, tu padarysi va lentynas į tą kampą. Pečių nugriausim. Na,principe, aš čia šefas,o jūs džiaukitės kad leisiu kartais užsukti į svečius.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.03.29-15:34:56 sukūrė mazas »
Mano parašas...

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4066 Įrašytas: 2018.03.29-16:04:21 »
  Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 
aš iš karto supratau apie ką kalba sukasi...  ::)
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1961
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4067 Įrašytas: 2018.03.29-17:23:47 »
Sklypo kitaip dalinti ir negalejo,nes namas negali stovet ant dvieju sklypu.
Kaskaip tau reiketu prikalbint giminaiti geruoju,bo islos tik advokatai...
Tada pirmiausiai reiks daryt namo dalinimo i du namus projekta.Kainuos nepigiai.Ir tik tada daryt sklypo dalinima.
Net ir atskyrus nama ir sklypa i du atskirus vienetus,tvarkytis kaip nori neiseis.Kiekvienam pirstelejimui,reik kaimynu sutikimo...
Kai giminaitis planuoja pertvarkymus-rekonstrukcijas,tam reikes tavo sutikimo...
Todel abiem broliams uzsispyrus,priaisit aklaviete.Namas neatiteks niekam.Nes manau joks teismas negali ipareigoti,padaryt du namus is vieno.
P.S. Dede gyvena uz sesiu km,o namas netoli juros.Turbut galvoja nuomoti poilsiautojams.Bet tau uzsispyrus,to negales daryti.Nes tame gali buti tik ten registruoti zmones.
Vargu ar nores kas poilsiauti name,is kurio pristai buvusius pilsiautojus,nakty policija isprase lauk  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018.03.29-17:44:17 sukūrė sadlave »
100% BALTAS

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4068 Įrašytas: 2018.03.29-20:52:56 »
  Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 
aš iš karto supratau apie ką kalba sukasi...  ::)

Namelio nebėr,gamtosauga nukėlė. Valdiškoje žemėje buvo. Teks tau ieškotis kitos vietos poilsiui  :)
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4069 Įrašytas: 2018.03.29-21:32:37 »
į jūros pusę
:)))) tai nuo to ir reikėjo pradėti, kad trobelė prie jūros, už tai ir tokios aistros. Tu gali aiškinti tam broliui prieš, t.y. jis sako darys tą ir aną, Tu sakai ne, taip nedarysi, nes pvz. Tau taip nepatinka ir netinka. Ana pusė nenori kalbėtis ir kaip suprantu jau tvarkosi pagal save :).
Sunku kažką bepatarti, panašu kad konflikto nebus išvengta ir viskas baigsis su teisininkų įsikišimu. Manau noriai sutiks atstovauti abi puses  ;D
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4070 Įrašytas: 2018.03.29-21:34:41 »
Ne į temą, bet LT pajūryje nepoilsiavau jau keli metai: renkuosi LV, arba aktyviau pakeliauju su šeima savaitę po tam tikrą LT regioną.
O ten buvo ramu, jūra arti, Basankė toli  :)
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4071 Įrašytas: 2018.03.29-21:52:35 »
Ne į temą, bet LT pajūryje nepoilsiavau jau keli metai: renkuosi LV, arba aktyviau pakeliauju su šeima savaitę po tam tikrą LT regioną.
O ten buvo ramu, jūra arti, Basankė toli  :)
Jūra ir dar Basankė ? Ooooo gardus kasnelis teisininkams :))))
Ne į temą, bet prie Baltijos mes su šeima taip pat renkamės tik LV pajūrį, jokių būmčikų, platus, didelis, prižiūrėtas pajūris.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4072 Įrašytas: 2018.03.29-21:59:06 »
:)))) tai nuo to ir reikėjo pradėti, kad trobelė prie jūros, už tai ir tokios aistros. Tu gali aiškinti tam broliui prieš, t.y. jis sako darys tą ir aną, Tu sakai ne, taip nedarysi, nes pvz. Tau taip nepatinka ir netinka. Ana pusė nenori kalbėtis ir kaip suprantu jau tvarkosi pagal save :).
Sunku kažką bepatarti, panašu kad konflikto nebus išvengta ir viskas baigsis su teisininkų įsikišimu. Manau noriai sutiks atstovauti abi puses  ;D
[/quote]

 Įgaliojimą turiu tik sutvarkyti geodeziniui ir panašiems reikalams...
Tėvas minkštas. Nusileidžia... juk brolis...  Užrašys mano sesei, pirstelti negalės savo pusėj be sesės leidimo  ;D
 Teisininkai neuždirbs. Mums per akis kaip poilsiavietė nors ir 20 ateinančių metų. Kitai pusei biški problema. Panašu,kad bus įšaldytas konfliktas,kol nepaklius į rankas vaikams ir jie draugiškai parduos bendru sutarimu. Nes realiai kitokių galimybių ten tiesiog nėra.

J2: basankė toli. 6km. Laukiniai palūdimiai Nemirsetoje. Žmonių minimaliai. Jokių parduotuvių,jokio triukšmo. Geras privažiavimas iki jūros,nemokama stovėjimo aikštelė. Paskutiniais metais poilsiautojų daugėja,bet vistiek gali prigulti prie jūros ir turėti tuščią 50 metrų iki kitų poilsiautojų. Užaugęs aš ten. Anksčiau gyvos.dvasios ten nebūdavo apart pasieniečių bokšto.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.03.29-22:03:29 sukūrė mazas »
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4073 Įrašytas: 2018.03.29-22:07:59 »
Tėvas minkštas. Nusileidžia... juk brolis...  Užrašys mano sesei, pirstelti negalės savo pusėj be sesės leidimo  ;D
 Teisininkai neuždirbs. Mums per akis kaip poilsiavietė nors ir 20 ateinančių metų. Kitai pusei biški problema. Panašu,kad bus įšaldytas konfliktas,kol nepaklius į rankas vaikams ir jie draugiškai parduos bendru sutarimu. Nes realiai kitokių galimybių ten tiesiog nėra.
Va va turiu ir aš artimoje aplinkoje panašų atvejį. Vienas lipa ant galvos, kitas nusileidžia. Graudu žiūrėti, sakau duokit aš pasikalbėsiu, ai ne nereikia, kam čia pyktis, brolis gi. O brolis tuo tarpų užlenkęs pagal save daro viską.
Broliai, vadinasi vienodi, abiems po lygiai ir viso gero. Parduodat, išsidalinat 50/50 ir ate  ;D
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4074 Įrašytas: 2018.03.29-22:19:24 »
Iš principo parduotų mūsų pusė. Nors ir skaudančia širdimi. Antri namai tiek man tiek sesei.Abu ten praleidę visas atostogas ir ankstyvus metus iki mokyklos.Visi jau įsikūrę kitur. Tėvo brolis kategiriškai prieš pardavimą. Tai pardavimo opcija atsiras tik atsiradus sekančiam paveldėtojui.
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4075 Įrašytas: 2018.03.30-07:18:59 »
Iš principo parduotų mūsų pusė. Nors ir skaudančia širdimi. Antri namai tiek man tiek sesei.Abu ten praleidę visas atostogas ir ankstyvus metus iki mokyklos.Visi jau įsikūrę kitur. Tėvo brolis kategiriškai prieš pardavimą. Tai pardavimo opcija atsiras tik atsiradus sekančiam paveldėtojui.
Sentimentai.... :)
Aš visą vaikystę praleidęs Kaišiadorių rajone (žalio valdose :)) ir dabar yra sena trobelė, nieko ypatingo, bet parduoti nesinori...vėlgi sentimentai, prisiminimai  ::)
Tėvo brolis kaip suprantu reguliuoja ten eismą, visi kiti lieka stebėtojais, kad išvengti konflikto. Bet konfliktas jau yra, o atsakomų priemonių nėra. Ką reiškia jis prieš pardavimą ? O tas kitas kaimynas ne prieš ? Koks kieno reikalas, ką Tu nori daryti su savo turtu ? Įleiskit kokius gyventojus į savo pusę (nebūtinai asocialus) ir žiūrėk gal tas brolis kitaip galvoti pradės  ;D
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4076 Įrašytas: 2018.03.30-07:30:57 »
Kad galėtum parduoti reikia turėti savo pusę oficialiai sitvarkytą. O tai nevisai įmanoma. Įleisti irgi nieoo negalima į bendrą turtą. Susitvarkysim po truputi. Manęs pardavimas neliečia,man geriau,kad vasarnamis stovėtų,Palangos nepernešu ;D
 Dar pas Palangos vandenis su įgaliojimu nulėksiu. Vykdomas projektėlis kanalizacijos pajungimui į namą,reikia pasirūpinti,kad atšaka ateitų per sklypo centrą. Nes šiuo momentu ji planuojama atvesti į kitą sklypo pusę tiesiai prie tualeto. Reikia draustis ateičiai,kad špygos neatkištų vamzdyno atkasimui ir pasijungimui kitai pusei arba,kad ratais aplink namą nereiktų vamzdynų vedžiotis. Projektėlis apmokamas per pusę. Tik tvarko vėlgi ana pusė ir neaišku ar mano tėvas ir jo pinigų pusė ten išvis figūruoja  popieriuose.
Mano parašas...

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 951
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4077 Įrašytas: 2018.03.30-14:07:41 »
Kad galėtum parduoti reikia turėti savo pusę oficialiai sitvarkytą. O tai nevisai įmanoma. Įleisti irgi nieoo negalima į bendrą turtą. Susitvarkysim po truputi. Manęs pardavimas neliečia,man geriau,kad vasarnamis stovėtų,Palangos nepernešu ;D
 Dar pas Palangos vandenis su įgaliojimu nulėksiu. Vykdomas projektėlis kanalizacijos pajungimui į namą,reikia pasirūpinti,kad atšaka ateitų per sklypo centrą. Nes šiuo momentu ji planuojama atvesti į kitą sklypo pusę tiesiai prie tualeto. Reikia draustis ateičiai,kad špygos neatkištų vamzdyno atkasimui ir pasijungimui kitai pusei arba,kad ratais aplink namą nereiktų vamzdynų vedžiotis. Projektėlis apmokamas per pusę. Tik tvarko vėlgi ana pusė ir neaišku ar mano tėvas ir jo pinigų pusė ten išvis figūruoja  popieriuose.

O kodėl tu (tavo tavo pusė) PRIVALO leisti tiesti komunikacijas bendrame skype į bendrą pastatą ???
Štai tau ir atsakas dėdės diktatūrai  8)
teisingas PPP

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4078 Įrašytas: 2018.03.30-22:09:22 »
Tėvas žodžio žmogus. Pasakė,kad sutinka-reiškia taip bus,net jei ir supras,kad gal ne visai gerai pažadėjo.  Šitoj vietoj aš bejėgis :)
Mano parašas...

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Atsakymas #4079 Įrašytas: 2018.04.07-08:19:14 »
Kaip vadinasi tokio tipo jungtis? https://m.ebay.com/itm/HCO-Spartan-GoCam-6V-External-Power-Cable-Adapter-Solar-Panel-Battery-Trail-Cam-/360952560455?_mwBanner=1
 Vakar kažkaip daėjo,kad 8 duraseliai kameroje veikia pora mėnesių už 8 eurus,o 6v 12ah akumas musiau biški ilgiau už 13 eurų :)
 Iki pakraunamų nedaėjau. Bet su akumu ir pigiau biškutį.
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Duobinis keltuvas perku. by valakas
Šiandien 17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

CZ200S PCP by darius3x
2024.02.24-17:24:20

Powered by EzPortal