+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 43
Total: 44

Autorius Tema: Umarex 850 kovinio vožtuvo spyruokle ir kitka  (Skaityta 21092 kartus)

Burbulas

  • Svečias
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2009.12.23-09:11:41 »
Citata
Dariuss rašė:
Sveiki,turiu problema negaliu surinkt padorios kruvos.situacija tokia 30m kruva 40mm be moderatoriaus,su moderatorium 30m kruva 20mm ,kokia galetu buti tokio reiskinio priezastis?

Moderatorius ir pas mane sumazina kruva :) Jis tiesiog veikia kaip "striper'is" arba lietuviskai - oro srauto (einancio po kulkos)skleistuvas, isskleidejas ar nukirpejas :). Kita priezastis (jei moderis pakankamai sunkus) gali but, kad jis veikia kaip vamzdzio pasunkintojas - slopina vamzdzio vibracijas.
Ko gero bus oro perdozavimas pas tamsta :)

Dariuss

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 217
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2009.12.23-10:21:01 »
del perdozavimo tai net nezinau ka ir begalvot ,pagal skaiciavimus 9.5-10 cm3/J zinau kad galima siekt dar geresniu rezultatu bet jau neismastau kaip:),bet zmones saudo su 10 ir daugiau cm3/j ir pataiko kur reikia.Dar toks klausimelis faske originali is parduotuves ar gali but kad del jos gaunasi sejalka, o uzdejus moderi jos itaka darosi minimali ir rezultatas pagereja?
Beraštis,ott

Burbulas

  • Svečias
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2009.12.23-10:29:11 »
Citata
Dariuss rašė:
...Dar toks klausimelis faske originali is parduotuves ar gali but kad del jos gaunasi sejalka, o uzdejus moderi jos itaka darosi minimali ir rezultatas pagereja?

Nelabai suprantu to rysio - faske+moderis. Net nezinau kaip jie gali viens kita itakot :inno:
Jei perdozavimo nera lieka venas variantas- pabandyt uzdet svori ant vamzdzio galo. Galima paeksperimentuoti idedant svarelius tiesiai i moderi.

Hunter13

  • Svečias
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2009.12.23-10:36:04 »
Moderis mazina oro srauto kulkai i "subine" puciancio po to kai kulka ishlekia ish vamzdzio. Kitos ligos nera. Jei vamzdis originalus Umarex - nupoliruok tas vietas kur varztais atviru taikikliu ispausta. Naudosi 4.53 kulkas ir bus tau laime. Kitu variantu nera. Jau senai ishbandyta viskas. Kaip sakoma "viska jau iki musu pavoge". Ir nereiks ishradinet dviracio.

Dariuss

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 217
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2009.12.23-10:39:34 »
Del moderio ir faskes tai ta dalis kur maunasi ant vamzdzio galo yra tokio principo  http://talks.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/001172/thm/1172802.jpg  tai gaunasi lik ir namzdzio prailginimas todel faskes itaka turetu sumazeti bent as taip manau . Supratau aciu uz patarimus,tuomet dar vienas klausimas ka naudot poliravimui vamzdzio?(kokia pasta ar abraziva) ar uztektu pastos goj?nes ten jis tikrai perspaustas
Beraštis,ott

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2009.12.23-12:58:10 »
pagal tavo piesini, tas "vamzdzio prailginimas" ir yra visos tavo bedos. kai kulka iseina is vamzdzio, susidaro didelis slegis tarp kulkos ir moderio sienos, ten ja ir sumeto. kulka turetu iseit is karto i kuo platesne kamera, nes pirmas oro issipletimas vyksta 8-10mm nuo vamzdzio galo. jei naudosi sita moderi, kruvos nesurinksi:question:
Power paragliding. Apco Force, Sky100

Burbulas

  • Svečias
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2009.12.23-13:13:55 »
Tu Hadai idemiau paskaityk :) su siuo moderiu pas Dariu kaip tik ir gaunasi mazesne kruva (dvigubai !) nei be jo :)

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2009.12.24-10:19:16 »
blin, ne taip paskaiciau:P, bet man vistiek nepatinka ta siaura moderio dalis pro kuria ieina kulka pradzioj???
Power paragliding. Apco Force, Sky100

slexas13

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 267
  • Karma: +2/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2010.01.02-18:31:29 »
Kai šaudysi pasižiūrėk per optika,šaudyk į debesis ,pamatysi kaip kulka spyruokle padaro, padirbėk su kulkos greičiu, padidink, pamažink greiti ,ir mano manymu vamzdis vibruoja,kuo svoris didesnis ant vamzdžio galo tuo geriau šauna pagal tavo duomenis, dėk aštunke ir vargai pasibaiks.
Mano parašas...

Dariuss

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 217
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2010.01.02-22:01:52 »
dabar greitis 260km/h +-5 JSB sunkiom ,kiek bandziau keist greiti tai cia geriausias rezultatas dabar stovi "jankis" ,nelabai isivaizduoju kur ta astunke prikabint ?
gal koki patarima kas mestels;D
del spirales tai su kitom kulkelem toki reiskini pastebejau su JSB ar as nematau ar jis beveik nepastebimas
Beraštis,ott

Matikas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1211
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
    • HFT Mildot
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2011.05.21-14:24:02 »
Turiu klausima del ventiliaus. Pas mane ta "saske" i kuria remiasi pats voztuvas isisuka i pati ventilio korpusa ant sriegio ir ta sriegi sandarinu visokiom dujinem izoliacijom, sriegiu fiksatoriais, bet nelaiko- vandenyje leidzia burbuliukus beje jei i pati kaupikli nors gabaliukas izoliacijos islenda- suvio metu oras ji pagriebia, istempia ir traukia i perepuska, tada voztuvas ji priveria ir nebelaiko oro, arba sriegiu fiksatoriaus pribega i vidu, nu zodziu kamuojuosi jau 2 menesius.
Pagalvojau, kad reiks per nauja ta saske (ir voztuva atitinkamai) daryt. Galvoju pasiklaust ka jus galvotumet apie toki:

cia kaip ir maniskis esamas tik mano dabartinis ir uzsibaigia sriegiu, o cia kaip matot griovelis yra ir tas zalias manzetas (tamsiai melyna- atseit nematoma dalis- punktyras, ant paint paisiau), tai minetas manzetas liestusi su ventilio korpuso vidine sienele ir turetu laikyt. Tik situo atveju matomai voztuvo stokas bus ilgesnis ir ar negali jis man pradet kazkaip skersuotis? ar gali dar kazko nenumatyto atsirast? Beje, gal galit jus pasiulyt kazka gudriau?
Mano vardas Μαριυσ (graikiškai)

Dariuss

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 217
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2011.05.22-22:06:24 »
Jei problema tik sandarinimas ir nereikia keist nieko kito tai galima apsieit ir su originaliom detalem siektiek jas modernizuojant,viska galima padaryt namu salygom voztuvo lizde padarai grioveli ziedeliui  ir viskas,kad lengviau butu suprast imetu nuoroda
http://talks.guns.ru/forummisc/images?forum=30&topic=145350

Beraštis,ott

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2011.05.23-08:32:40 »
o "loctite" bandei naudot? jei  darysi kaip brezinyje, sumazinsi kovine kamera, originale ji ir taip maza
Power paragliding. Apco Force, Sky100

Matikas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1211
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
    • HFT Mildot
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2011.05.23-09:10:31 »
Kovine kamera pas mane prailginta tai negaila. Griovelis ziedeliui irgi nepades, nes pas mane ten 2 krastai nulyginti, kad atsukt butu galima (fiksatoriaus pripylus ir atsukant tas variantas su duobutem netinka, nes sukant jos pasidaro kaip kiausiniai ir isluzta). Taigi is tu krastu guma is virsaus nebus prispausta ir oras prapus pro ja. Fiksatoriu naudoju Permatex raudona. Jis pats vienas tai visai prastai laiko. Tai as jo uztepu ant sriegio, ant virsaus pavynioju dujines izoliacijos ir ant jos dar uztepu sito.
Locktite neteko naudoti. Kaip minejau, pas mane ten 2 krastai nudildyti tai ar nebutu kliutis locktitui? (su Permatex kaip tik pro juos stipriausiai pucia). Beje pas mane ant tos saskes sriegis darytas su peiliu tai jis kaip ir laisvesnis turbut jei lygintume su sriegpjove darytu (cia as taip speju, nelabai ismanau) tai irgi nepalengvina sandarinimo. Jei ka tai kombinuociau ji su dujine izoliacija - turetu but geriau vis tik, patarkite, koki pasirinkti(tik ne zalia, nes tada jei suges- visa ventiliu per nauja reiktu daryt)?
Mano vardas Μαριυσ (graikiškai)

Dariuss

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 217
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Umarex 850 Kovinio voztuvo spiruokle ir kitka
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2011.05.23-10:58:30 »
na jei betkokiu atveju tekinsi nauja voztuvo lizda tai man atrodo daryk varianta su guminiu ziedeliu ir vargo nematysi nereikes tept jokiu sandarikliu ir viniot juosteliu nes sndarinima atliks ziedelis  atsisukines lengvai ir skilutes(tos is virsaus kurios tau issimale)laikis be problemu,kuri laika pats naudojau toki varianta tikrai veikia ir galva neskauda kai nieko viniot ar tepliot nereikia
Beraštis,ott

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal