+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1322
Latest: DavidFem
New This Month: 21
New This Week: 19
New Today: 16
Stats
Total Posts: 182028
Total Topics: 5324
Most Online Today: 241
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 180
Total: 182

Autorius Tema: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai  (Skaityta 244175 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #510 Įrašytas: 2014.03.04-14:28:40 »
3 lietuviai 5 partijos. Demokratija = Anarchija   ;D
"Aristotelis anarchija vadino žmonių nenorą paklusti valdžiai bei dėl to kylančią betvarkę."

Žmonės neretai klysta: demokratiją suvokdami kaip anarchiją. Ir atvirkščiai. Ar ne?  Forume anarchija? O bus demokratija, kai visi kalbės tik tai ką reikia ir reikiamoje temoje? :)

Pritariu Rimui.


Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #511 Įrašytas: 2014.03.04-17:29:18 »
Nu va ir nepriversit galvot taip kaip jus  :D ;D. Ir konfliktas tuscioje vietoje  :D o forumas tai AIRGUNS  :). Tai is ko kyla nesusipratimai ir konfliktai nekaltam forume? :).
Na as cia su humoro doze, bet ar nesuteikia tai minciu pamastymam.........
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #512 Įrašytas: 2014.03.04-19:25:33 »
Audriau viska teisingai sakai, bet man ir del Andriaus gaila, del tokio sh.. praradom zmogu. Nors cia gal tik pretekstas buvo, as nzn, vienu zodziu kaip kolektyvas nuspres taip ir bus. Kad ir kaip noretusi 100% visiems niekada nebus gerai :(
nemyli taves gamoplayeris? :)

nervuotas labai zmogus tas gamoplayeris, pastaba jam padariau del kaskurios zinutes, tai labai nepatenkintas buvo, pridejo va man karmu :)  paskui pradejo gryst jo emeilai (usidejas buvo ant temos, kas paraso, jam pranesimas i emeila, o tema dar tokia akyvi...), kaskas ten su pasto dezute, tiksliai nepamenu, gal perpildyta buvo, vienu zodziu atmeta jo emeila, man i logus. As jam sakau susitvarkyk emeila, a jis man

Citata
tai jus mane palikit pats pirmas prikibot,atsikniskit kaip atsiprasant isrypelis pats pradejot savo erezijas skleisti
Go AWAY DUDE
Teko ustildyt, bet jis paskui per karma pradejo bendraut (nedurnas blin :) ) teko ir ta atjunkt jam. Pabus dar savaite kita ir ijunksim.

Principe tas karmas galeciau prasitrint, bet sakiau jau as gi ne merga, kad noreciau visiems patik, tegu buna, taip jau diktatura kaltina :(

Del demokratijos :) Tai rinkimuose pvz. seimo gi irgi 100% niekad nebalsuoja, ateina ~30% ir isrenka valdzia visiems, taip ir pas mus balsavimas. Jei kas zino kita kelia kuris visiems tiktu, su malonumu isklausyciau .

Rimas54 viska teisingai sakai, bet ka padaryt, kad visiems butu gerai, as nzn.  Del vaizdo galiu atjunkt, profailo salinimo funkcija, tada niekas "neisitrins" , bet ar tai pakeis esme ?
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.04-19:27:35 sukūrė zalias7 »

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #513 Įrašytas: 2014.03.04-19:30:26 »
najo, ltsr buva geriau :P
ten už jus viską nuspęsdavo, očia reikia balsuoti, tvarkyti ir atsakyti už tvarką
bjauru...  ;D
Mano paršas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #514 Įrašytas: 2014.03.04-19:37:38 »
najo, ltsr buva geriau :P
ten už jus viską nuspęsdavo, očia reikia balsuoti, tvarkyti ir atsakyti už tvarką
bjauru...  ;D

Hm.. tikiuosi neirasei mane i ltsr gerbeju sarasa ? .  Jei irasei, tai klysti, kodel neaiskinsiu, vel prasides politika, galesim kur varzybose pasipasakot :)

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #515 Įrašytas: 2014.03.04-19:52:50 »
Vyresne karta gal ipratusi buti cenzuruojama,bet kai kuriems is jaunesnes kartos jau iprastas dalykas kaip zodzio laisve.Ta tema cia ne prie ko,bent jau man esme,kad kazkas nusprendzia,kad as negaliu diskutuoti viena ar kita tema.Jei kazkur tai draudziama,tai dalykas paprastas-eini ten kur nedraudzia. Jau vien toks balsavimas nebuvo logiskas.nubalsavo liaudis,kad nenori diskutuoti tokia tema,tai tegul to ir nedaro.o dabar 18 liko laimingi ir 14 ar kiek ten nelaimingi.Tik kazkodel man atrodo kad kompromisas buvo paprastas-neik I nepatinkancia tema ir nediskutuok.
  yra toks pusiau padveses forumas kaip Nardyk.LT kur reguliariai skirtingu pakraipu narai pempemis matavosi ir bet kurio naujoko klausimas daznai issivystydavo I "grandu" musi. Daeita buvo iki to,kad norintys padeti zmones tiesiog rasydavo privacias zinutes ir atsakydavo I klausimus,kad nekelti triuksmo.Naujokai ir nustojo net klausti,nes mate kuom tai baigiasi.Siai dienai forumo grandai issibegiojo po skirtingus forumus ir rezultate kruva pusiau gyvu forumu.Tikrai sito nelinkiu Airguns.lt
Mano parašas...

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #516 Įrašytas: 2014.03.04-20:04:13 »
Del balsavimu tai bent butu galima issiusti visiems nariams po privacia zinute ar emaila,kad visi zinotu kad toks vyksta.Emaila tikrinu kasdien,apie PM pranesimus gaunu,tai jei buciau suinteresuotas prabalsuoti,prisijungciau.Tai gal kazkiek praskaidrintu pati balsavimo procesa.
Mano parašas...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #517 Įrašytas: 2014.03.04-20:11:13 »
Del balsavimu tai bent butu galima issiusti visiems nariams po privacia zinute ar emaila,kad visi zinotu kad toks vyksta.Emaila tikrinu kasdien,apie PM pranesimus gaunu,tai jei buciau suinteresuotas prabalsuoti,prisijungciau.Tai gal kazkiek praskaidrintu pati balsavimo procesa.
Dar ir i foruma uzsukt reiktu. Na suprantu nepatenkinti, ne taip kvaila liaudis nubalsavo, bet yra kaip yra ir reiktu rast stiprybes susitaikyt su rezultatu.
 Gal baigiam cia pust burbula del tos politikos. Ar tam mes cia renkames, ar tam sukurtas forumas? Atsikvosekit............
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #518 Įrašytas: 2014.03.04-20:16:19 »
Va kai paklausai tai visi teisingai ir protingai sako, bet rezultatas kaskodel .....

Zodzio laisve skamba graziai, bet ji gi irgi turi apribojimus, negali pvz. ant zmogaus pilt pamazgu, negali izeidinet, amerikoi pvz. negali pasakyt, kad mesa negera net jei tavo vaikas mire nuo koli uskrestos mesos ir t.t. Tai kaip ir gaunasi ne pilna ta zodzio laisve.  Pilna zodzio laisve man rodos vadinas anarchija :)  . Mazas, ka darytum budamas airguns.lt administratorium, sioje situacijoje. 
P.S. emeilus ar zinutes visiems aisku galim butu isiust apie balsavima, BET patikek paskui buna irgi piktu zmoniu, kad trugdom su tokiom nesamonem ..

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #519 Įrašytas: 2014.03.04-21:03:57 »
Sunkus klausimas :- :-[ as sakyciau,kad del sventos ramybes atrakinti ta tema ir tegul diskutuoja kas nori.Visgi dabar yra precedentas,kad kiekvienas gali uzsiprasyti balsavima del nepatinkancios temos ir ja uzrakinti. Ateiciai siulyciau itvirtinti taisyklese,kad temos rakinamos ar trinamos tik jei neatitinka forumo taisykliu,o ne todel,kad kazkam nepatinka.Zodzio laisve negali perlipti istatymo normu ir kulturingo bendravimo taisykliu.Istatymai nuo to apdraudzia.Na garbes ir orumo izeidimas ir panasiai.Kulturingas bendravimas bent jau man yra savaime suprantamas dalykas.Del balsavimu,tai ju tiek ir tebuna,bet tie kam nepatinka gauti pora emailu per metus turetu tureti galimybe ju atsisakyti.Na varnele kaip ir del issokanciu PM ar panasiai.
 P.S. Tikiuosi Andrius supras,kad isejo ant karstuju nesulaukes kol problema issipres ir sugrys jei sprendimas jam atrodys tinkamas :)
 
Mano parašas...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #520 Įrašytas: 2014.03.04-21:27:29 »
Negrazu santazuot  :)
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #521 Įrašytas: 2014.03.04-21:44:35 »
 "Na suprantu nepatenkinti, ne taip kvaila liaudis nubalsavo, bet yra kaip yra ir reiktu rast stiprybes susitaikyt su rezultatu. "
Ką tu kalbi? Tai susitaikė Andrius. Patenkintas? Gal forume turėtų pasilikti tik "visiški bendraminčiai"? :)

Pasikartosiu- jeigu tema neaktuali, tuoj nusės į praeitį ir niekas jos nebeprisimins. Kokio velnio blokuoti? Kam tas jėgos demonstravimas? Neįdomu- neskaitai, nepasisakai ir viskas.  Negi tie, kurie rašė imtų persekioti nerašančius? Pvz.: negi aš rašyčiau: "ėėė, Ikarai, davai, sakyk kaip tau atrodo, o dar geriau- pritark man!!"

Ar surengsite balsavimus dėl visų man nepatinkančių temų uždarymo?  Juokauju- nežinau tokių temų.

Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #522 Įrašytas: 2014.03.04-21:51:20 »
Audriau nemanai kad issigimsta forumas. Is Airguns tapsim politine tribuna. As cia atejau tikrai ne politikuot. Tam yra kitu vietu.
 Sutikciau jei atskirt ta tema galima butu ir uzdet varnele kad jos akyse nematyti. Kas nori purvais pasimetyt lai rasinejasi, bet ne po Airguns veliava. Bet bus kaip ir dabar. Susiries dvi politikieriu puses ir metysis narystem. Politika toks s..... kad ivaro azarta net nepajauti. Emocijos pradeda imti virsu.
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #523 Įrašytas: 2014.03.04-22:43:21 »
Atleisk, bet nemanau. Jeigu kalbame apie tokį įsigimimą, kad  airguns forume rašome ne tik apie orinukus, tada taip- forumas įsigimė. Bet jis tokiu būdu įsigimė vos ne nuo pradžių, kai atsirado "Vieta parūkymui". Ir kiek ten temų įvairiausių, kurių aš niekad net neatvėriau, neskaičiau, nes man neįdomu kas ten rašoma. Ir man neskauda, kad jas kažkas sukūrė, kad jose kažkas diskutuoja, sutaria ar pykstasi. Bet neabejoju, kad perskaitęs atrasčiau  temų, vertesnių griežtos moderatoriaus reakcijos.

Purvais mėtosi...  Kur ten tie purvai? Vieni palaiko vakarus, kiti rusų veiksmus Ukrainoje- ir kas? Gal bijom, kad rusai paskaitys šiame forume ir už jiems neįtinkančius komentarus išsiųs į sibirą? :) Taigi lietuviškai nemoka:)

Andrius "mėtėsi naryste" ne dėl to, kad aktyvus politikierius, o dėl temos dusinimo. Ar klystu?

Politikavimas, politikavimas... Nori pasakyti, kad apsiribokime šriubukais, faskėmis ir mandžetais, o  visuomeniniais klausimais patylėkim? Vėlgi pasikartosiu- publika mūsų marga, rastume tarp mūsų ne tik vidurinę baigusių, bet net ir technikumą. Ir pasakyk dabar tokiam, diplomuotam- "tu neturėk nuomonės apie tą, šitą ir aną".

Pasakysiu rimtai- ta tema LR įstatymų, nepažeidė, nesantaikos ar diskriminacijos nekurstė ir netgi nepažeidė šio forumo taisyklių (juk sukurtas specialus skyrelis "Medituojam", skirtas nusikalbėjimui apie bile ką, kas nepažeidžia įstatymų). Va štai čia, kaip tu Ikarai sakai, ir paėmė emocijos viršų,  nes tema buvo uždusyta ne teisiniu, o emociniu pagrindu.

Atsiprašau už nuomonę. Bet atleiskite- aš ją turiu. Kol galiu, išsakau.  Su visomis temomis ir pasisakymais moderatoriai gali elgtis kaip tinkami.



Audriau nemanai kad issigimsta forumas. Is Airguns tapsim politine tribuna. As cia atejau tikrai ne politikuot. Tam yra kitu vietu.
 Sutikciau jei atskirt ta tema galima butu ir uzdet varnele kad jos akyse nematyti. Kas nori purvais pasimetyt lai rasinejasi, bet ne po Airguns veliava. Bet bus kaip ir dabar. Susiries dvi politikieriu puses ir metysis narystem. Politika toks s..... kad ivaro azarta net nepajauti. Emocijos pradeda imti virsu.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #524 Įrašytas: 2014.03.04-22:53:19 »
butent, kad politika ir yra toks dalykas, kad uzverda aistros visai neitema. nor is kitos puses - na tegu jie ten kazkas ir pjaunas iki negalejimo. pazymiu kaip skaityta ir rami galva.
gal ir visai neblogai butu tokia galimybe - pazymet temas, kuriu isvis nenori sarase matyt. pvz skelbimuose kruvos jau nebereiksmingu temu, kitam dar kazkas neaktualu. bet, kad butu galimybe ir ta blokuojamu sarasa pasiredaguot. bet cia jau paprogramuot tektu kazkam... ir moderatoriams gal maziau trint tektu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Duobinis keltuvas perku. by valakas
Šiandien 17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

CZ200S PCP by darius3x
2024.02.24-17:24:20

Powered by EzPortal