+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1326
Latest: Spameris
New This Month: 25
New This Week: 23
New Today: 5
Stats
Total Posts: 182024
Total Topics: 5322
Most Online Today: 266
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 236
Total: 236

Autorius Tema: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai  (Skaityta 244224 kartus)

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #525 Įrašytas: 2014.03.04-23:10:23 »
jei cia tokios aistros verda gal vertetu padaryt kompromisa. sukurt grupe politikieriu, meditacijose su galimybe uzsirakint.Asmeniskai man tokios temos jokiu teigiamu emociju nesukelia ir kasdien issokanciu kaip neskaitytu tikrai nenoriu matyt. uzejes i foruma apie orinukus. Berazumijau, programint daug nereik, jau ir dabar yra tokia galimybe , esu uzsirakines kelias temas ;)beda ta kad leidzia ignoruoti tik visa pogrupi-meditacijas. Siulau sukurt pogrupi Politika realigija kuri butu galima uzsirakint.Jei jis gyvuos ir suteiks kazkam dziaugsmo valio! jei merdes, po kurio laiko panaikint
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #526 Įrašytas: 2014.03.05-01:03:53 »
Nu prie ko cia politika.Esme cenzuroje nepriklausomai nuo to kokia tema cenzuruojama.Forume as jau 6 metai,2 menesiai ir 3 dienos ir tokiu dalyku pasitaike Dar nebuvo.Bent jau nepamenu,nors atmintimi nesiskundziu.Pykciu ir karstu diskusiju buvo ir ne karta.Issividuriuodavo liaudis,pravalydavo temas ir vel viskas gerai.O sikart kazkodel kitaip...
Visgi niekaip nesuprantu kodel sunku paimti ir neskaityti temu kurios nepatinka  :-X Man va tema apie buozes visai nepatinka.Nu neidomu ir viskas.Gal pagal viska tureciau reikalauti,kad ji butu uzrakinta,NES negaliu pakesti kai zalojamas vargsas medis? Na priezasciu prigalvoti galima netingint :azn: na bet nereikalausiu, neskaitau ir tiek.Ir net netrukdo,kad ant jos vis mirksi kad yra nauju zinuciu ;D
Mano parašas...

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #527 Įrašytas: 2014.03.05-08:59:26 »
nu tiekto  ne politika pavadinkim kitaip pvz ''Aistros, pasimatavimai'' ir ten  perkelinet visa gruza ir neigiamas emocjas is kitu temu su galimybe uzsirakint. Dar gerai butu kad ta tema butu matoma tik registruotiems forumieciams. Taip gerai butu?
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #528 Įrašytas: 2014.03.05-09:37:51 »
nu tiekto  ne politika pavadinkim kitaip pvz ''Aistros, pasimatavimai'' ir ten  perkelinet visa gruza ir neigiamas emocjas is kitu temu su galimybe uzsirakint. Dar gerai butu kad ta tema butu matoma tik registruotiems forumieciams. Taip gerai butu?
Super mintis  :liuks:
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #529 Įrašytas: 2014.03.05-10:01:54 »
Atleiskit.. Kaip čia geriau išsireiškus, kad neįžeiščiau..  Pasižiūrėkit objektyviai, ar gi tai ne emocijos- kiek pastangų, kad tik kažkur užgrūsti, paslėpti temas? Nuo ko? Oponentai, jūs ką - rožiniai ir pūkuoti ir jūsų švelnias natūras labai žeidžia ir kenkia jautriai psichikai pokalbiai visuomeninias klausimais? Jums prasideda migrena vien nuo to, kad pamatote temos pavdinimą? Sukat galvą kaip toliau diskriminuoti- dėti ten, paslėpti taip... Kiek intelektualių pastangų.  Kad jau taip eina, tai dar ir aš patarsiu- pavadinkit skyrelį "Čia renkasi tik debilai, pridurkai, kurie politikuoja. Normaliems putioviems bachūrams čia nevieta." ir tegu ten pridurkai matuojasi ...

Forume buvo pademonstruotas prorusiškas demokratijos suvokimas. Maždaug, liaudis nubalsavo, vadinasi tema turi būti uždusinta. Tema man nebuvo superaktuali ir gyvybiškai reikalinga, bet dėl to, kas vyko toliau, kaip matot, nebesugebu liežuvio už dantų sulaikyti.  Aš tame balsavime nedalyvavau. (Man atrodo tikrai, na, galima patikrinti). Balsavimas dėl diskriminacinių dalykų (taip pat ir neteisėtų, amoralių ir t.t.)  pats savaime yra ydingas ir žemina mane. TAi prorusiška demokratija, kurios apraiškų mes sočiai žinome (pvz.: Lietuvą okupavus įvyko "teisėti" rinkimai ir išrinkta komunistų valdžia pasiprašė priimama į Tarybų sąjungą) Oj, vėl papolitikavau- šiuo momentu, keletas jautrių airguns šaulių apalpo. Vandens ir amoniako!
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.05-11:28:29 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #530 Įrašytas: 2014.03.05-10:13:05 »
Visu pirma tai beprasmis Vargas,nes tokia tema numirs.taip pat bent jau as asmeniskai nenoriu priklausyti kazkokiam uzdaram bureliuI ir buti isstumtas is bendruomenes vien uz Nora diskutuoti viena ar kita tema.Tokiu pasleptu temu jau buvo ir anksciau,tik jos buvo slepiamos del kitu sumetimu.
 Tegul liaudis sprendzia kaip nori.As savo nuomone jau issakiau ir nebeturiu ko pridurti.
Mano parašas...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #531 Įrašytas: 2014.03.05-10:19:12 »
Juk balsavimas buvo. Kodel kyla aistros? Gal ir todel atsirado toks pasiulymas tiem kas nori islieti neigiamas emocijas...... Kaip kompromisas.
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #532 Įrašytas: 2014.03.05-10:29:15 »
Ką ir norėjau pasakyti- siūloma sukurti raupsuotųjų skyrelį, kur lankysis tik neputiovi, vien tam, kad nedrumstų ramybės jautriosioms ir tyrosioms sieloms.

Kaip meistriškai apverčiama.. Kažkas dusina, o kažkas apie tai kalba. Ir tas kalbantis, taip išeina, kelia aistras ir lieja neigiamas emocijas. NEKALBĖKIM ir nebus problemos?
Kažkaip nyku ant dūšios.. Matyt ir aš tuo superjautrumu užsikrėčiau.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #533 Įrašytas: 2014.03.05-10:30:50 »
nieko nesiulau uzgrust, tiesiog tegul buna atskira tema . Ir tai netaikoma tik politiniams gincams, ir kitose temose ne karta buvo emocianaliu gincu kurie perauga i nepagarbias replikas(ant greito prisiminiau sportininku gincus)Buna gi visiem, susikaipia ant krutines juodas debesis, norisi issisakyti issilieti ir tai daroma netinkamose temose.Gal ir pats aktyviai reiksciaus tokioj temoj. O kodel Audriau kliuna toks pasiulymas nesuprantu. Apmaudu kad stovedamas ant virtualios backos ribota auditorija turesi, ir forumietis tures galimybe pats nuspresti jam matyt tai ar ne?AR cia jau sudirbo  principai kazkokie.
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #534 Įrašytas: 2014.03.05-10:39:21 »
Atleisk, ar pačiam nejuokinga: "meditacijose" sukursi "dar labiau meditacijų" skyrelį?

Man reikia bačkos ir viešumo?  Visa tai galėjo ir gali būti išsakyta per privačias žinutes. Bet ar tada nelaikysi asmeniniu įžeidimu? Kita vertus, aš savo minčių nesigėdinu. Deja, toks jau esu- kas nepatinka, tiesiai ir išsakau.  Kam visas tas "slaptinimas" ir atribojimas? Juk žmogus pamato- va, tema kur Audrius š... mala- neatsiverčiu ir neskaitau.  Na, juokinga, kad pats žinojimas, kad egzistuoja tema, kur Audrius š... mala, jautriam forumo praeiviui  taip  stipriai pakenks:) Taigi visi žinos, kad va skyrelis, jame  pliurpia niekus visokie...
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.05-12:02:47 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #535 Įrašytas: 2014.03.05-10:44:36 »
Atleiskit.. Kaip čia geriau išsireiškus, kad neįžeiščiau..  Pasižiūrėkit objektyviai, ar gi tai ne emocijos- kiek pastangų, kad tik kažkur užgrūsti, paslėpti temas? Nuo ko? Oponentai, jūs ką - rožiniai ir pūkuoti ir jūsų švelnias natūras labai žeidžia ir kenkia jautriai psichikai pokalbiai visuomeninias klausimais? Jums prasideda migrena vien nuo to, kad pamatote temos pavdinimą? Sukat galvą kaip toliau diskriminuoti- dėti ten, paslėpti taip... Kiek intelektualių pastangų.  Kad jau taip eina, tai dar ir aš patarsiu- pavadinkit skyrelį "Čia renkasi tik debilai, pridurkai, kurie politikuoja. Normaliems putioviems bachūrams čia nevieta." ir tegu ten pridurkai matuojasi ...

Forume buvo pademonstruotas prorusiškas demokratijos suvokimas. Maždaug, liaudis nubalsavo, vadinasi tema turi būti uždusinta. Tema man nebuvo superaktuali ir gyvybiškai reikalinga, bet dėl to, kas vyko toliau, kaip matot, nebesugebu liežuvio už dantų sulaikyti.  Aš tame balsavime nedalyvavau. (Man atrodo tikrai, na, galima patikrinti). Balsavimas dėl diskriminacinių dalykų (taip pat ir neteisėtų, amoralių ir t.t.)  pats savaime yra ydingas ir žemina mane. TAi prorusiška demokratija, kurios apraiškų mes sočiai žinome (pvz.: Lietuvą okupavus įvyko "teisėti" rinkimai ir išrinkta komunistų valdžia pasiprašė priimama į Tarybų sąjungą) Oj, vėl papolitikavau- šiuo momentu, keletas jautrių airguns šaulių apaplpo. Vandens ir amoniako!
:thup1:
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

Evaldas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 728
  • Karma: +19/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #536 Įrašytas: 2014.03.05-10:55:56 »
Balsavimas? Iš 1,5 tūkst. forumo dalyvių pasireiškė apie 50 žmonių, t.y. ~ 3%. Sakykit ką norit, bet net Seime atitinkamai 4 žmonės ( ~3%) gali nebent nuspręst kada laikas eiti pietaut, o ne naujus draudimus įvest likusiems kolegoms.

Peršasi mintis, jog balsavimas nors ir įvyko, bet nepavyko.

Aplamai keistas balsavimas. Daugmaž norim naujų draudimų? Atomazga, 3 nori, kad likę 2 nepolitikuotų, nes tai kelia jiems nemalonias emocijas.

Nors uždūsintoje Ukrainos temoje aktyviai nedalyvau, bet esu prieš naujus draudimus meditacijų srityje, kol tai neprasilenkia su įstatymais. Man idomu, atsidarau, paskaitau. Neidomu, kitiem netrukdau medituot.

Tiems, kas sako, jog ne politikuot susirinkom, aplamai, daug ko nesusirinkom daryti apie ką yra medituojama. Pvz. samagono gamybos tema, kad ir prasilenkia su įstatymais, bet matyt tie kas ne politikuot susirinko, susirinko  :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.05-11:04:30 sukūrė Evaldas »
Tram pam pam

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #537 Įrašytas: 2014.03.05-12:23:48 »
Evaldai, nesusikalbam.taigi ta ir siulau palikt viska tik tvarkingai perkelt i tam skirta tema,aisku jei tai nera izeidinejimai, kurie apibrezti jau egzistuojanciose taisyklese.Ar norit per visas temas skleist demagogijas ?
 Prie ko cia palaikom ukraina ir gincai kur buvo geriau gyvent mum...Palaikom ukraina bet kalbam apie savo subines pilnuma ir sauguma.Geda butu man jei koks ukrainietis paskaitytu ta tema ieskodamas uzuojautos.Ir net ne politikavimas cia -tai tik niekingas lietuvoisko egocentrizmo demonstravimas.Gera ar bloga valdzia priklauso nuo to ar mano saldytuvas  pilnas siuo metu ar ne, ane?  Ir nevarymim dievo i medi turim labai tolerantiska admina. Toj temoj buta ir konkreciu uzgauliojimu  uz kuriuos  budamas admin  vietoj deciau bana nesusimastydamas , o pasikartojus  ismesciau von.
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Evaldas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 728
  • Karma: +19/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #538 Įrašytas: 2014.03.05-13:12:55 »
Aš siūlau nieko nekeisti. Dabar mes iš pavieno įvykio burbulą pūčiame. Bandome pataisyti tai, kas nesugedę. 

Andrius ir prosali matyt iš dalies dėl to ir paliko forumą (tikekimės laikinai), jog negalėjo laisvai pasisakyti, buitiškai šnekant buvo "užčiaupti". O dabar jūs norite tai (cenzūrą) paversti norma arba kaip AudriusGSM siūlo, padaryt atskirą kambarėlį politikuojantiems, lyg tai būtų kažkoks tabu.

Politika nėra mano hobis, bet domiuosi mane supančiu pasauliu. Kodėl? Todėl kaip kad sakydavo viena mano dėstytoja "Domėkites viskuo, nes poto parodys per Klausimėlį".

Pramogai :P
Klausimėlis I Ką žinote apie VANDENILĮ I TOP6
Tram pam pam

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: Darbo sutrikimai ir siaip kas blogai
« Atsakymas #539 Įrašytas: 2014.03.05-13:32:48 »
Evaldai, nu netikiu kad tai nera uzsakomieji pasisakymai. Bet tokiais rimtais veidais suvaidink tu man  ;D ;D ;D
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

 

+-Naujausi įrašai

Kova su kenkėjais by Spameris
Šiandien 14:45:14

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

CZ200S PCP by darius3x
2024.02.24-17:24:20

Elektrotechnika by Klisas
2024.02.20-17:33:37

Powered by EzPortal