Forum > Forumo, Puslapio Darbas

"Karma"

(1/48) > >>

Burbulas:
Manyčiau, kad galim po truputėli padiskutuot šiuo klausimu. Nauja forumo funkcija taip sakant  :azn:.
Kai diskutavom "senajame" forume buvo mintis, kad ta "karmos" funkcija išryškins plepius (pasisakančius ne į temą ir pan.) ir paryškins dalyvius pasakančius kažką vertingo :). Pirmoji praktika parodė, kad tai ne visai taip veikia kaip sumanyta.... aš asmeniškai nieko doro dar nespėjau parašyt, bet jau turiu kelis "pliusus". Kita medalio pusė - kai kurie dalyviai, per tas pačias kelias dienas, spėjo "uždirbti" vos ne 20 minusiukų  :( kaip visa tai vertinti? Ir kaip tai turėtų veikti (o gal ir neveikti) ateityje - tokiu klausimu ir siūlau Jums pasisakyti šioje temoje  :beer:

P.S. Jei suformuluosime bent kelis šios funkcijos veikimo algoritmus - galėsim čia pat paskelbti balsavimą ir priimti daugumai tinkamą variantą.

grandis:
vat už sita genialia žinute (tema)  pakėliau tavo karma  :punk:

autostop:
cia kalba eina apie mano -20 manau. tai visi kas kazkada, turi ar turejo kazkokiu asmeniskumu,kas kazkada nepatiko kas buvo,kazkada nepritarta ju nuomonei ir nebijota to pasakyt viesai pasakyta,ir dar viena priezastis kurios neminesiu,nes tie zmones tikrai ja zino ir prasidetu cia vel diskusijos apie ora. tai tuos minusus delioja "is lempos" nes per tas pora dienu mano nebuvo parasyta nieko.
mano nuomone sitas balsavimas yra visiska nesamone,kaip vaiku zaidimas facebook su tais patinka nepatinka. dabar visi susede ir drasiai minusus delioja visiskai be pagrindo,be priezasties,nes nerodo kas ta minusa uzdejo,todel visi labai drasus.nesureiksminu tu minusu visiskai taip kad galit suvaiketi dar labiau ir delioti toliau.

AirMegejas:
Mano nuomone, rimtas forumas, nereikia jokių +/-, ne vaikų darželis. Kas yra rimti ir kas pasisako ne į temą čia paaiškėja jau paskaičius kokią savaitę ar mažiau. Dar vienas niuansas, +/- galima dėt kas valandą, kaip supratau, tai užminusuot vartotoją galima vienam asmeniui ir visiškai nepagrįstai. Nepatiks pvz dėdė žalias kažkam, prisiregistruos ir dėlios savaitę laiko minusus nesustojant (ir neaišku tada, vieno čia žmogaus darbas ar visi prieš jį nusistatę). Kaip bebūtų, matyt prie savęs krūvą minusų nėra malonu, ir tai neperauklės vartotojo keistis, juolab jis net nesuprantu už ką gauna (greičiausiai).

Burbulas:

--- Citata iš: autostop25  2012.02.07-18:03:09 ---....

--- Baigti citatą ---
Nebūtinai apie tave... šiaip kalbėjau abstrakčiai. Tamsta, kaip "suinteresuotas" asmuo, galėtum pateik kažkokius pasiūlymus ale "būtų teisingiau daryt taip ir taip".  Dabar tik "tulžies išliejimas"....  kur pasiūlymai  :)?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją