+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 64
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 38
Total: 38

Apklausa

Ką darom su ankstesniais karmos "taškais" (Balsuojam iki 2012.02.13 21.00)

Ištrinti
23 (46%)
Palikti
27 (54%)

Viso balsavusių narių: 40

Autorius Tema: "Karma"  (Skaityta 96240 kartus)

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #120 Įrašytas: 2012.02.14-17:21:25 »
aaaa tada nekas kad nematysim..
bent 4 minusuotojus pamaciau. is vieno nesitikejau visiskai neiasku nei kodel nei uz ka.o kiti tai kaip ir maniau uz komercija.

Visgi ydomiai tu :) kam čia kalbėt ką tu sužinojai, iš ko tikėjaisi ar nesitikėjai. Imk parašyk tiem žmonėm ir paklausk, jei tau taip ant sąžinės negera. Juk tai nauja aplinka ir tikiu kad buvo tokių kurie tiesiog spaudė ir nė negalvojo :) spaudinėjau ir aš viską tik va karmos nebuvo užkliuvus. Jei būtų būčiau spaudęs.
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #121 Įrašytas: 2012.02.14-17:42:22 »
nu paspausti netycia galima viena karta,o ne kiekvienam nariui po netyciuka uzvaryt,as man atrodo buvau kazkam paspaudes ant minuso pirma diena kai norejau pasiziuret kas cia yra ir pas ta zmogu vienas minusas dabar,maniau kad paspaudus prasys kazka irasyti dar ar patvirtinti ta balsa bet ten iskart uzskaite.bet kai tas vienas kartas pasikartoja 3-7 kartus is to pacio zmogaus.nors tu su juo nei kalbejai apie kazka nei pazysti.buvo ir tas su kuriuo ant akiu gerai sutarei atrodo ne karta ranka spaude,o va ziurek kas istikro:)
nei liudna nei linksma tik dabar zinosim cio kak i paciom.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.14-17:47:04 sukūrė autostop25 »
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

darius3x

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 468
  • Karma: +14/-1
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #122 Įrašytas: 2012.02.14-18:02:55 »
aaaa tada nekas kad nematysim..
bent 4 minusuotojus pamaciau. is vieno nesitikejau visiskai neiasku nei kodel nei uz ka.o kiti tai kaip ir maniau uz komercija.
Tai tu to vieno, is kurio nesitikejai,  kur uz kampo palauk:) Berods zadejai  nesiaiskinti karmos reikalu viesai, o dabar pradedi is to tikejaisi, is ano nesitikejai:) Kazkaip atrodo, kad tik tau vienam ta karma ir teberupi:)
CZ 200S MTC 3-12x44

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #123 Įrašytas: 2012.02.14-18:08:26 »
tai su tais zmonem viesai nesiaiskinti,tai to ir nedarysiu:)o siaip apie bendra vaizda tai gal galima,kaip cia kam buvo,ne man vienam juk smalsu:)
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #124 Įrašytas: 2012.02.14-20:51:13 »
tai su tais zmonem viesai nesiaiskinti,tai to ir nedarysiu:)o siaip apie bendra vaizda tai gal galima,kaip cia kam buvo,ne man vienam juk smalsu:)
Ko tu taip pergyveni del tos karmos turi daug + na ir - dar daugiau,bet tame yra ir savu pliusu-patekai i abu top penketukus :super:...cia be pykcio ar pavydo
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.14-20:52:51 sukūrė elmaras »
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

edmundasl

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #125 Įrašytas: 2012.02.14-22:18:01 »
kaip mazas vaikas, kuriam saldaine ateme. kas antra zinute jo.
ne be reikalo matomai tikrai tie -42 ar kiek ten sudeti

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #126 Įrašytas: 2012.02.15-00:15:37 »
perskaiciau ,viskas labai valio,dabar karma matai kas kaip,tebunie tai bus sielos veidrodis ,nes kekvienas zmogus buna susidares apie save nuomone ir pripazinkim nors ir jauciam kad esam neteisus nenorim to pripazint ,dabar kai zinosim uz ka gavom + ar - galesim daryt isvadas ,o ne speliot kas ir uz ka. manau KARMA tam ir skirta kad suzinot apie save o ne apie kitus.
autostop25,stebies kad gavai minusu nuo tau nepazystamu,pakanka paskaityt sioj temoj  kurioj sugebi pakeist savo nuomone kelis kartus,prirasyt daugiausiai zinuciu ir visiems teigti kad tau KARMA nerupi, plius kazkokios uzuominos aiskintis ,ka aiskintis kai dabar padeda zmogus tau minusa ir pliusa ir paraso del ko padejo tai gaves zmogus turi aiskintis pats su savim savo veiksmus ar pasisakymus o ne stengtis pakeis kitam nuomone
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-00:18:51 sukūrė jonas_m »

b.rycka

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 794
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #127 Įrašytas: 2012.02.15-00:34:55 »
mano nuomone,karma tai pas budistus ;) (neturiu nieko pries budisma,netgi manau,kad tai vienintelis teisyngas tikejimas)

o pas airgunerius,nemates nei vienam forume tokiu naujoviu ir manau turetu buti Reitingas ar kazkas panasaus,gavai medali,gauni +(pvz. uz pirma vieta 3,uz antra 2,uz trecia 1)naujokam butu,aiskiau kas geriausiai saudo ir kas tik siaip forume laika uzmusineja ;)

P.S. atsirastu airguneriams stimulas dalyvauti varzybose ir iskovoti prizines vietas,o ne sedeti forume ir rasineti bevertes zinutes.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-00:57:42 sukūrė brycka »
Steyr LG 100 FT+NSD 10-50x60
Anschütz LG 380+VO Sagittarius 10-40x56

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #128 Įrašytas: 2012.02.15-02:14:41 »
Pats ziuriu i "karma" labai pagarbiai ir atsakingai.Atsargiai studijuoju veikimo principa ,kad prireikus nepadaryt klaidos.
Labai idomu skaityt komentarus,Autostop,o nusiskundimus del neaiskiu xx minusu,bet....pagal pliusu skaiciu jis yra 2 vietoj autoritetas forume.  :-\

Saurimas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 134
  • Karma: +0/-0
  • To Hell and Back
    • Žiūrėti profilį
    • www.streetfire.lt
Re: "Karma"
« Atsakymas #129 Įrašytas: 2012.02.15-03:28:32 »
balsavimas baiges.ziurim ka turim :)

Lieki nulinčiuotas.
Ginkis, kol ginklą turi...

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #130 Įrašytas: 2012.02.15-08:18:23 »
tai vat dabar matysim kas padejo ir pliusu 10 ,ka per valentinke sveikint  :-* ,nes gali prisiregistruot kitu vardu ir pasikoreguot karma  :clap:,
brycka,kas kaip saudo ir ar tuo domisi tam yra varzybu reitingai,pagal medaliuis duot taskus nesamone,kiti jei tik darbais prisideda o pataikit neina ,pavizdziu sadlave prizu nepasakyciau kad labai butu daug pas ji bet zmogus dusioj tikras airguneris,tai juos nurasyt?
dabar viskas labai gerai ,nebeprisigalvokit  :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-08:22:37 sukūrė jonas_m »

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #131 Įrašytas: 2012.02.15-08:59:49 »
perskaiciau ,viskas labai valio,dabar karma matai kas kaip,tebunie tai bus sielos veidrodis ,nes kekvienas zmogus buna susidares apie save nuomone ir pripazinkim nors ir jauciam kad esam neteisus nenorim to pripazint ,dabar kai zinosim uz ka gavom + ar - galesim daryt isvadas ,o ne speliot kas ir uz ka. manau KARMA tam ir skirta kad suzinot apie save o ne apie kitus.
autostop25,stebies kad gavai minusu nuo tau nepazystamu,pakanka paskaityt sioj temoj  kurioj sugebi pakeist savo nuomone kelis kartus,prirasyt daugiausiai zinuciu ir visiems teigti kad tau KARMA nerupi, plius kazkokios uzuominos aiskintis ,ka aiskintis kai dabar padeda zmogus tau minusa ir pliusa ir paraso del ko padejo tai gaves zmogus turi aiskintis pats su savim savo veiksmus ar pasisakymus o ne stengtis pakeis kitam nuomone
antra karta to paties nerasysiu.
jei as sugebu pakeisti nuomone kelis kartus per trumpa laika.tai kas cia per zmogus jei jo nuomone kaitaliojasi  pastoviai.cia jau ne mano problema.uz ka gavu minusus tuos kuriuos dar rodo.tai tu labai nustebtum jei parodyciau tas temas ir is kokiu zmoniu  gavau didziaja dali . tie minusai pasikartojantys,ir visiskai uz nieka.ir cia kaikas dar bande aiskint man i pm kad pries tave neturiu nieko blogo tikrai,bet mano nuomone kitokia situo poziuriu ,tai rukyk minusa. tai tokiam zmogui neturiu tiesiog ka atsakyti.
ir nebevaidinkit dievo avineliu  ar sventuju,o manes nestatykit i demono vieta.
tie kurie man padejo minusa pagristai tai nieko pries neturiu.
gavau minusu is veikeju uz skelbima,kazkam nepatiko mano duslintuvo antgaliai arba nepatiko mano hatsanas nu ir davai susirinkau tuos minusus. tai kokia cia isvada as tureciau padaryti ,kur cia pagrindas tam minusui?taip ir likau nesuprates.tokiu minusu kruva.

tai tu manes cia nebandyk itikinti kad cia as esu blogietis #1,o as taves nebandysiu itikinti kad esu gerietis ir tave myliu.

nes cia atrodo taip yra isijungiat pc ivedad www.autostop25.lt nu ir davai vaziuojam,kokios naujienos,kas cia ka ant ko pasake ,parase,ar visiem patiko tai ka pasake,nepatiko tai davai minusuojam. ar tu cia saudyt atejai ar cia apie mano gyvenima istorijas kurti. pamirsk tu ta autostop,jei nepatinka tai ignoruok.
 
o tie kas sudejo pliusus tai manau uz tai kad nebijau pasakyti tai ka galvoju ir nesivadovauju bandos jausmu.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-09:03:31 sukūrė autostop25 »
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #132 Įrašytas: 2012.02.15-09:52:47 »
zinute perskaitei ar tik nukopijavai.jei perskaitei tai nesupratai kad mano nuomone kaip Algirdas ir rase Karma bus sielos veidrodis ,ir is kitu zmoniu gauti pliusai ar minusai atspindes tavo elgesi airguneriu visuomeneje,jei tau bus lengviau tai pavadinkin Airguneriu bandoje kuri domisi leisk priminti saudymu oriniais ginklais ,ir leisk priminti jie rengia bandu atsiprasau sauliu varzybas ,kai kurie nedgi dalyvauja jose,ne vien tik pliurpia forume :dance:
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-20:40:21 sukūrė jonas_m »

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #133 Įrašytas: 2012.02.15-09:58:07 »
zinute perskaitei ar tik nukopijavai.jei perskaitei tai nesupratai kad mano nuomone kaip Algirdas ir rase Karma bus sielos veidrodis ,ir is kitu zmoniu gauti pliusai ar minusai atspindes tavo elgei airguneriu visuomeneje,jei tau bus lengviau tai pavadinkin Airguneriu bandoje kuri domisi leisk poriminti saudymu oriniais ginklais ,ir leisk priminti jie rengia bandu atsiprasau sauliu varzybas ,kai kurie nedgi dalyvauja jose,ne vien tik pliurpia forume :dance:
nu tik nereikia cia paie tuos sielu veidrodzius,kaip poetu burelyje kokia :D perdaug cia sureiksmini ta virtualu gyvenima.
tu viska isvertei apie tas bandas,ir dabar bandai pasakyti kad as uzvariau ant visu zmoniu cia sedinciu kad jie gyvuliai.
as tai domiuosi situo saudymu,o tu domiesi tuo ka pasake parase autostop25  ::) ir toliau ieskai kabliuku kad vistiek tu butum teisus.
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #134 Įrašytas: 2012.02.15-12:04:06 »
Oi triedžiaaat, oi steeniiit, visose temose... Nu nesutarsit jūs, jau čia ir arkliui aišku! Tai pademonstruokit kuris nors vyriškumą, kitaip tariant surimtėkit (tik prašau manęs nevadinti didžiausiu vyru ir rimtuoliu). Aš iš šono žiūriu, labai jau kvailai atrodo. Yra tie minusai, nu yra, ką čia be prilaižysi. Kaip daugelis pasakytų - arba eikit dirbt, arba treniruotis!  :rifle:
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal