+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: MarcusFashy
New This Month: 6
New This Week: 5
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 35
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 50
Total: 50

Autorius Tema: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai  (Skaityta 58225 kartus)

unikorn

  • Svečias
Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Įrašytas: 2012.08.23-22:00:45 »
Sveiki,
Jau antra vasara pas mane tvarkingai guli Weihrauch HW97K su optiniu taikikliu Leapers 6-24x50
Pagalvojau, kad neverta laikyti, jei nešaudau. Taigi, apsisprendžiau parduoti, kad ir labai šautuvėko gaila :)
Norėčiau parduoti visą komplektėlį iš karto. Turbūt daugelis sutiksite, kad sudėtis aukščiau vidutinės arba geriausios kokybės.

Prekės pavadinimas:Weihrauch HW97K
Kiekis:1
Pageidaujama kaina:1700
Kontaktinis telefonas: per PM
Miestas:vilnius

Komplektas susideda iš:
1) Pneumatinis šautuvas Weihrauch HW97K, kalibras 4.5mm (0.177")
2) Atsarginių originalių dalių šautuvui: rebokšlis (rus. mažetas), tarpinės, spyruoklės (8 ir 16 J)
3) Papildomų metalinių žiedų tiuningui (nepanaudojau)
4) Šautuvo priežiūros priedų: veltiniai ir antgalis vamzdžio vidaus valymui
5) Optikos laikiklis (monoblokas) Hawke HM6146 25mm (1") High
6) atsarginių optikos laikiklių, 25mm (1") High (aliuminiai)
7) Optinio taikiklio Leapers SCP-6245AOMD LTS 6-24x50, su pašvietimu
8) Šaudymo maišo (be užpildo)
9) Šoviniai: 1 dėžutė Predator Polymag premium hunting (aukštos kokybės) ir 5 dėžutės JSB Exact Diabolo (carefully selected), 0.510 g.
10) Dėžė (lagaminas) šautuvui. Plastikinis su paminkštinimu.

Yra visi dokumentai. Įranga prižiūrėta, mylėta, saugota. Būklė puiki. Rūdžių nėra. Šūvio jėga pastovi. Taiklumas puikus.

Apžiūrėti galima Vilniuje.

Geram pirkėjui pridėsiu sėdmaišį (kamofležinį) ir duosiu garantiją.
Plačiau galiu papasakoti telefonu. Skambinti galima bet kuriuo metu.
Išanksto pervedus, galiu siųsti į kitą miestą. Į kai kuriuos miestus važinėju dažnai.

1700 Lt










« Paskutinį kartą keitė: 2012.09.23-22:06:32 sukūrė FOX »

edmundasl

  • Svečias
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012.09.24-13:12:04 »
papasakosiu istorija apie sita pouli, vardu Girius Merkys, kuris parduoda.  skambinu pasiteirauti del ginklo ir galutines kainos. pasiuliau savo kaina (uzbegant uz akiu pasakysiu, kad siuliau 1600). sako iki pietu reikia pagalvoti. ok, galvok. laukiu kelias dienas kol susigalvos. sugalvojo, kad gali parduoti uz mano siuloma kaina, tik savaitgali parsives ji is kazkur. sakau ok, turesi, duok saskaita, pravedu pinigus ir laukiu sautuvelio. vakar dave saskaita, pravedziau pinigus. siandien skambina is autobusu stoties ir sako. klausyk, atsirado dar viena pirkejas, siulo 1750 (pinigai jau pardavejo kiseneje). sako jei damestai dar koki 100, parduociau tikrai tau, o dabar, nori dar vienas pirkejas apziureti ir jei nepirks, uzvesiu i stoti ir issiusiu. sakau daryk kaip nori. pravesk atgal pinigus ir zaiskit jus su tuo nauju pirkeju. as tokiu zaidimu nezaidziu. jei susitariau, reiskias susitariau. teko dar sms pasirasineti. pinigus grazino, kaip pats issireiske, bent saziningas esa.
zodziu toliau nuo tokiu pardaveju, kurie dar niekaip nesuauga. nuo keiksmu susilaikysiu dar kol kas, bet labai jau norisi iskeikti
« Paskutinį kartą keitė: 2012.09.24-16:21:37 sukūrė EdmundasL »

xatabyc

  • Svečias
Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012.09.24-19:55:11 »
Tema kuriama tam, kad "išryškinti" nepatikimus, problematiškus pardavėjus/pirkėjus. Forume labai retai pasitaiko tokių atvejų, bet būna išlenda "netyčiukai". Padėkime kitiems neužlipti ant grėblių, kurių nepavyko išvengti patiems. Tema neturi virsti kaltinimų mėtymo aikštele, apsiribokite keliais argumentuotais komentarais. Tai nėra juodas sąrašas į kurį patekęs forumo dalyvis pasmerkiamas kaip sukčius. Tema turi rekomendacinį pobūdį. Siūloma atkreipti dėmesį į jau įvykusius problematiškus/nesėkmingus pirkimus/pardavimus, numatyti papildomas priemones sėkmingam sandėriui užtikrinti.

FOX

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2763
  • Karma: +11/-2
  • Я
    • Žiūrėti profilį
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012.09.24-20:41:38 »
na pasakisiu pas mane buvo tokia situacija,radau as pigiai daikta,skambinu pardavejui,jisai atsako uzstatas ant ranku 300lt sakau duosiu daugiau,jisai man atsake negaliu nes sutariau su zmogum,ikalbejau saip ar taip,bet jisai man pasake kai buna ant ranku avansas ji reikia grazinti dvigubai,as sutikau man tiko kaina,daviau ant 300 daugiua ir ant virsaus 100 jam,jisai taip ir padare,zmogui atidave avansa dvigubai ir atsiprase,tokiu aisku mazai zmoniu,bet nedarom tragedijos,nera pas mus daug tokiu kad tema kurti,tiesiog reikia pasimokiti,as pasimokiau kada dariau uzsakyma,idejo linka o kada atejo laikas apmoketi pasake kad jisai persigalvojo ir kad as pries uzsakidamas turejau juo atsiklausti ar jisai tikrai pirks,vat ir tokiu buna
Kas saudo tas galu gale kazkur pataiko(FOX)

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012.09.24-21:10:27 »
na pasakisiu pas mane buvo tokia situacija,radau as pigiai daikta,skambinu pardavejui,jisai atsako uzstatas ant ranku 300lt sakau duosiu daugiau,jisai man atsake negaliu nes sutariau su zmogum,ikalbejau saip ar taip,bet jisai man pasake kai buna ant ranku avansas ji reikia grazinti dvigubai,as sutikau man tiko kaina,daviau ant 300 daugiua ir ant virsaus 100 jam,jisai taip ir padare,zmogui atidave avansa dvigubai ir atsiprase,tokiu aisku mazai zmoniu,bet nedarom tragedijos,nera pas mus daug tokiu kad tema kurti,tiesiog reikia pasimokiti,as pasimokiau kada dariau uzsakyma,idejo linka o kada atejo laikas apmoketi pasake kad jisai persigalvojo ir kad as pries uzsakidamas turejau juo atsiklausti ar jisai tikrai pirks,vat ir tokiu buna
Labai gerai, kad Edmundas paviešino istoriją  :beer:
Kuo toliau, tuo normalių žmogelių mažėja, o šitas atvejis tik tai dar kartą patvirtina. Jei visa sutarta suma jau buvo pardavėjo sąskaitoje, tai sandėris formaliai kaip ir įvykęs. Be to pinigai pinigais, yra dar susitarimas, bet pats susiduriu su tuo dažnai, kad žodis šiais laikais nieko nebereiškia. Šiandien sutarėm, paspaudėm dešinę, ryt jau viskas pamiršta  :tdown:. Įvyko kas įvyko, pardavėjas tiesiog norėjo pasipinigauti jau po susitarimo ir pinigėlių gavimo į sąskaitą. Reik tikėtis, kad tas šimtas ar kiek ten litų daugiau stipriai pagerino jo finansinę padėtį  :funny:
Jei su žmogum sutarei kainą, vadinas siūloma kaina tinkama, pinigėliai gauti, apie jokius daugiau kitus pirkėjus nebegali būti kalbos. Aš Edmundo vietoje būčiau pasielgęs lygiai taip pat, gražink šaibas ir eik n*x. Zlastis ima nuo tokių gudručių .
Anksčiau siūliau naujokams riboti skelbimus, arba padaryti juos mokamais  :azn:. Airguns.lt sąskaita papilnėtų. Kol neturi kokių šimto postų "stažo", nesudalyvavę nė vienose varžybose, nėr čia ko dėliot skelbimus, paskui tokie nuotykiai ir gaunasi. Susimokam kokius simbolinius 50lt  :lol: ir prašom skelbtis į sveikatą  :D
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Monce

  • Svečias
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012.09.25-02:11:06 »
Hm.. kaip tai automatizuot ant greicio nesumastau, kas usiims stebet ir kontroliuot ? :)
Tiesiog, kad "Pardavimu" skiltyje temas galetu kurti tik zmones turintys atitinkama statusa/lygi ar pagal ka jus zadat leist... Tuomet nereiktu niekam stebet ir kontroliuot, o jei tai per sudetinga (nors nemanau) tuomet tiesiog moderatoriai uzmate "nelegalia" tema ja istrina...

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012.09.25-08:12:37 »
ka jus cia vejus snekat apie kazkokius mokesciu rinkimus uz skelbimus naujokam.dar 50lt.forumas nemokamas,gera cia sau reklama padarysit "padauges nariu",o cia zmogus ka noredamas daikta parduot db tures gal prasedet metus i varzybas vaziuot su visais atsibuciuot. nera cia ko pervedinet tokias sumas ir kazko laukti. ne uz 10 litu perki.perki sautuva uz pusantros stukos + tai vaziuok i vieta arba paprasyk pazystamo is forumo kas salia gyvena paims,tada bus ramu.dar dziaukis kad ragu visiskai neimontavo.jei prisiemei tokias salygas tai prisiemei ir rizika,ne pirmas ir ne paskutinis kartas,taip buvo ir bus. pasiule daugiau tam ir pardave,juk tu jam nei draugas nei brolis nei kolega.pirkejas ziuri kaip nupirkt pigiau pardavejas kaip brangiau parduot ir viskas. suprantama apmaudas kad nepavyko nupirkti kaip buvo kalbeta,nu ir ka db padarysi. jei kazkokiu pretenziju yra tai gaudyk ji ir kalbekis.
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: HW97K + Leapers 6-24x50 + daug priedų(Parduota)
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012.09.25-09:51:48 »
Tame ir bėda, kad tarp mūsų yra žmonių, kurie mano, kad laikytis duoto žodžio nereikia- "kitas pasiūlė daugiau.." O susitarimas? Jį galima susikišti į užpakalį!  Svarbiausia yra LITAI ir kiti piniginiai vienetai! Nėra nei garbės, nei savigarbos supratimo.
Atleiskite, bet aš taip besielgenčių ir tokį elgesį toleruojančių, gerbti nepajėgiu.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Rimas54

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 693
  • Karma: +15/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012.10.20-09:42:02 »
  JAV  nupirkta  optika   -[  Ordered: 1   Shipped: 1
SM-RS-6-21x44-441056   Simmons .44 MAG 6-21x44 Side Parallax Adjustment Target Turrets Riflescope, Mil Dot   $143.99]
 ir pavogta  paste - atsidure musu forumiecio rankose.Sakosi ,kad  ,is sunaus pazystamo nupirko  optika ir prie jos prideta monobloka bkl   -
[Your order has shipped. (Order#: 14035 placed on 06/19/2012)]

 Islindo mano daiktai ,kai parasiau zinute forume ,kad noriu pakeisti bkl ziedus i monobloka su pasvirimu.
Pavardes dabartinio komplektuko  savininko  del etikos sumetimu neskelbsiu .Zmogus,jau ne piemuo, nupirko is vagiu daiktus ,gal ir  nezinodamas ,kad jie vogti-taciau  dabar zino  ,ir prisideda prie vagiu dangstymo.
Kam siulys panasius daiktus pirkti-paprasykite ir daiktu isigijimo popieriu.[ isaiskejus vogimo atvejui policija negrazins jums pinigu ,nei daiktu] 
Su Pagarba,-Rimas is Sanciu

xatabyc

  • Svečias
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012.10.20-12:34:24 »
Rimai siulau Jums sukonkretinti Jusu informacija, patvirtinti dokumentais, nr., susirasinejimais, kad jau is pirmos zinutes butu viskas aisku ir nekiltu abejoniu, kad taip ir ivyko. Kitiems gi siulau susilaikyti nuo beprasmiu komentaru ir malku metymu i ugni.
Prasau kalbeti faktais o ne teorines tikimybes isvedziojimais.
Sau pasilieku teise be perspejimo trinti tokias zinutes.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.10.20-12:37:25 sukūrė xatabyc »

Rimas54

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 693
  • Karma: +15/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2012.10.20-20:58:26 »
birzelio menesi paprasiau dukros ,gyvenancios JAV ,nupirkti optika Simmons,ir bkl laikikli

 Tokios optikos neturi niekas LT., net ir tarp rusijos airguneriu neturi[prasiau patarimo ar verta pirkti simmonsa  rusu forume 16 puslapyje apie FWB-auma mano susirasinejimas yra]
 Optika isiunte 06 27 ,[ turiu  siuntinio us muitines numeri].Po triju dienu  siuntinys perskraidintas per Atlanta-ir info amerikos pastas neteike..
 
« Paskutinį kartą keitė: 2012.10.26-17:32:41 sukūrė Rimas54 »
Su Pagarba,-Rimas is Sanciu

Rimas54

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 693
  • Karma: +15/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2012.10.21-15:10:22 »
...Linas nupirko optika is skelbiu lt. skelbimo.Dave man duomenis pardavejo,kuris jam pardave daiktus.Laikikli bkl su nuolydziu -atsiunte man -dekui Roel,-turesiu nors si daikta is dovanos,skirtos gimtadieniui.Ar pavyks isaiskinti vagi pavogusi daiktus is pasto-bus matyt.Dar neapsisprendziau i kokias  tarnybas kreiptis.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.10.28-17:49:54 sukūrė Rimas54 »
Su Pagarba,-Rimas is Sanciu

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2012.10.22-09:37:12 »
Nu jo , vienu zodziu risam sita tema, Rimai rasyk pareiskima i policija, kitaip gaunasi nesamone.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2012.10.23-01:27:48 »
Mano manymu irgi reikia duot darbo policijai. O per "as del to nenubiednesiu" kiti ir gyvena. Cia jau turetu but principo reikalas. Ir kaltu tegu iesko policija, uz tai jie gauna alga ir tai ju darbas. Ir bent jau mano nuomone jokiu atleidimu samoningai nusikaltusiam. Pats esu mates tas krokodilo asaras.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2012.10.28-21:59:52 »
<<...Linas nupirko optika is skelbiu lt. skelbimo.Dave man duomenis pardavejo,kuris jam pardave daiktus.Laikikli bkl su nuolydziu -atsiunte man -dekui Roel,-turesiu nors si daikta is dovanos,skirtos gimtadieniui.Ar pavyks isaiskinti vagi pavogusi daiktus is pasto-bus matyt.Dar neapsisprendziau i kokias  tarnybas kreiptis.
Keisti žinutę
« Paskutinį kartą keitė: Šiandien 17:49:54 nuo Rimas54 » >>

Perkeliu į pabaigą, kad būtų matyti, nes ne visi ieškos temos viduryje šios istorijos pabaigos.
Su pagarba visiems,

Ryklys

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal