Forum > Airsoftas

Ten kur pigiau

<< < (4/4)

Aragon:
vienintelis cyma 028 ak 47 tas normalus visi kiti sh vienasuviai ir pan o ta ak pigiau gali nusipirkt airsoftas.lt parduotuvei susitares su pardaveju ir tai akciju buna visokiu

vaidas12:
Idedu kolegu pasisakyma apie sia parduotuve: Jei tau iki 18m tiks ginklas ir is 'Orinuko'.
Jei nori zaisti airsofta - naujas kinietiskas ginklas kainuoja nuo ~600Lt.
Zmones stebuklu nebuna. Nauji ginklai uz 300Lt kuriu komplekte ir akiniai ir lazerinis taikiklis ir dar BB'sai dovanu, saudo 20m, ju gearboxai is plastmases.
T.y. zaislai vaikams. Koks ju patvarumas - spreskit patys.
Ar dalyvautum kalnu dviraciu varzybose su plastmasiniu triratuku ish zaislu parduotuves? Taip jis vaziuos, tik koks bus rezultatas ir ar jis baigs trasa?
ir dar: popieriniai zaislai vienam savaitgaliui i skarbonke pasaudyti...
ir dar: Orinuke pirkau ginklus nieko gero puse ginklu kuriuos turiu atsiranda greit defektai...
plius ap***** kaip reikalas. Pardave man naudota jau ginkla su sugadinta dezute ir neveikiancia apkaba kaip taip galima tik piz**** duot jam..
ir dar konkreciai apie CYMA 028: visuomet buvo plastikinis korpusas
tai ,kad cia ne vien mano bloga nuomone apie sia parduotuve
Ps.Galaktikas jei tau ta parduotuve tokia gera ir tokie superiniai ginklai tai tu ir pirk is ten , saudyk sau i sveikata tas skarbonkes tik buk zmogus nekisk to s... kitiems

Galaktikas:
na iš dalies jūs esate teisūs bet jei perki tik šiaip aš nesakau kad ten į kokias varžybas aš pirkau tik šeip su draugais nakti po gramo pasišaudyti. tau tikriause siunčiant subyrėjo nes tas žmogus atsakyngai žiūri. nes kiek pirkau tai jokio defekto M14 metus turėjau jokių nusiskundimų.

rofllt:

--- Citata iš: vaidas12  2013.03.13-08:59:18 ---Idedu kolegu pasisakyma apie sia parduotuve:
......

--- Baigti citatą ---

Visur gali broko pasitaikyti, draugui per savaitę pagedo ginklas už 1800 Lt, man pačiam kadaise kitą dieną po pirkimo sugedo kalašas brangus iš "rimtos" ir didelės parduotuvės.
Jei pasitaiko broko, pakeičiu ar grąžinu pinigus ir visi lieka patenkinti. Kad kažkas ten kažkur rašinėja apie apgavystes - reikia tiesiai aiškintis, o ne forumuose skųstis, įtartinai atrodo ir niekam iš to nėra naudos. Jau yra buvęs atvejis, kai forume paklausiau žmogaus konkrečiai kas nutiko, o jis šiaip pasirodo nuogirdas tiesiog rašė, tai ištrynė postą savo noru.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją