+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 3
Guests: 31
Total: 34

Autorius Tema: Renkuosi šautuvą...PCP?  (Skaityta 15952 kartus)

ttm

  • Svečias
Renkuosi šautuvą...PCP?
« Įrašytas: 2008.11.30-04:42:42 »
Sveiki!Nusprendziau isigyti orini sautuva.Nuejau i Siauliu "Vollit".Pardavejai apibere mane informacija ir pasiule keleta variantu.Gal ir geri tie variantai,tik,kad nelabai lipo jie prie manes.O be to,man pasirode,kad nelabai realistiska isigyti pakankamai geros kokybes ginkla uz 500lt(kitokiu turbut neturejo).Nors gal as ir klystu.Galvoju pasidomesiu labiau kas ir kaip...jau geros trys dienos,kaip tuo ir uzsiimu nenueidamas nuo pc.Jusu foruma ko gero jau busiu visa perskaites ;)Susidariau nuomone,kad optimaliausias variantas man butu Gamo CFX sautuvas.Perziurejau skelbimu skyriu ir buvau nustebintas gan nemazu parduodamu CFX kiekiu.Dar kazkas lyg ir uzsimine,jog jie darosi nebepopuliarus,taciau jei spyruokliniai nebepopuliarus,tai kas tuomet populiarus-PCP???...Bachuriukuj vel parkes prasidejo...Aisku,kad PCP taiklumo atzvilgiu geresni uz spyruoklinius.Bet PCP reikalingas balionas arba pompa,o tai reiskia,kad jau nebebusi toks "nepriklausomas",plius visi tie dalykai kainuos papildomai lt ir ivertinus ir taip pakankamai didele PCP ginklu kaina,galima nebeisipaisyti i biudzeta(mano atzvilgiu 1000-2500lt).Kokia butu jusu nuomone ieskant optimaliausio varianto-geras spyruoklinis CFX vs vidutines klases PCP CZ 200 vs geras PCP FX Typhoon ar T12.
 Jei kas turite konkreciu pasiulymu su kainomis,prasome  pm.
 Tiesa,beveik uzmirsau.Varzybose nedalyvausiu.Sautuvas reikalingas sportui ir "pest control" sodyboje,nuosalioje vietoje.Galingumo noreciau kiek imanoma didesnio,nes buna apsilanko sunu valkataujanciu ir t.t. tai maza kas.Laukiu pasiulymu ir patarimu.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.15-20:32:07 sukūrė xatabyc »

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2008.11.30-11:58:52 »
jei nesportuosi-imk gatava qb,balionus ir pildymo stotele.i 2000 lietuvisku tilpsi.
Mano parašas...

Alguzas

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2008.11.30-12:21:16 »
Sportui ir smurtui nelabai derinasi,sportui geriau 4.5 ir apie 16J.,plesrunams baidyt-5.5 ir kuo daugiau J.
Del PPP populiarumo,tai labai jaucias progresas pas airgunerius,visi uzsinorejo PCP.Taiklumu PPP mazai kuom nusileidzia,tik darbo reikia idet daugiau,pats saudymas sudetingesnis,bet uztat ismokus taikliai saudyt su PPP,PCP atrodys kaip zaislas.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2008.11.30-12:44:39 »
na su ppp visada daugiau problemu - tai spyruokle nusedo ir ner kur jos gaut, tai manzetas nudilo ir irgi ner kur gaut. aisku cia kaip kuriam sautuvui. beto ir atatranka. o pcp - is esmes niekas nesidevi. vamzdi pravalei ir toliau saudai :) vienintele problema gaut oro. beto is pradziu brangiau jis kainuos, bet poto jokiu investiciju.
jei kokius pacukus ar varnas baidyt tai 4.5 tikrai uztenka. 5.5 jau rimtesnei veiklai. beto 5.5 ppp jau reikalas nekoks. tokiu atveju tik pcp.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2008.11.30-13:06:29 »

Citata
berazumijus rašė:
na su ppp visada daugiau problemu - tai spyruokle nusedo ir ner kur jos gaut, tai manzetas nudilo ir irgi ner kur gaut. aisku cia kaip kuriam sautuvui. beto ir atatranka. o pcp - is esmes niekas nesidevi. vamzdi pravalei ir toliau saudai :) vienintele problema gaut oro. beto is pradziu brangiau jis kainuos, bet poto jokiu investiciju.
jei kokius pacukus ar varnas baidyt tai 4.5 tikrai uztenka. 5.5 jau rimtesnei veiklai. beto 5.5 ppp jau reikalas nekoks. tokiu atveju tik pcp.




jo jo, jokiu problemu... tai klapanas leist pradejo, tai uzpildymo voztuvas siuksle pasigavo, tai klapano stokas nelaiko, tai oro neina gaut (nieks nenori pilt i senus balionus) o ir baliona visur tampykis... Vienu zodziu su PCP vien geris..
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

aurs

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 638
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2008.11.30-16:32:59 »
aš irgi kažkaip nuo kiniečio iškart prie pcp peršokau... 8)

ttm

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2008.11.30-16:53:23 »
...Labai teisingas pasirinkimas,pirkti pirma sautuva PCP sistemos...

Cia kaip ironija suprasti?Ar kaip?Manau,kad geriau iskart gera daikta isigyti,juolab,kad ne vienai dienai pirkinys,be to tai tp nera vienkartine uzgaida...tikrai norisi normalaus sautuvo.
PPP ar PCP - gali buti naujos begalines diskusijos priezastis,panasiai kaip guma ar (hidro)pneumatika povandenineje zukleje.Sprendimas paprastas-isigijau ir toki ir toki:)daba jie pas mane ant sienos kabo,Ne tas lygis ant LT vandenu man su jais;)Nu ,bet ne i tema as cia...

Matikas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1211
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
    • HFT Mildot
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2008.11.30-17:33:26 »
Ne, rimtai, geriau pradėt nuo PCP, nei mėtytis.
Mano vardas Μαριυσ (graikiškai)

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2008.11.30-17:43:00 »
 as ir tokia nostalgija turiu... norejau gero sautuveko... jamiau cfx.. as pats dar perklisas jam. :-[  taciau PCP su mano sugebejimais butu mazesne kruvele(bent taip galvoju). todel ir gailiuosi, kad ne PCP turiu.
jei yra galimybe jamk ir toki ir toki.. abu, manau, turi savu pliusu ir minusu ,taciau PPP dulketu ilgiau ant sienos.
CFX

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2008.11.30-18:14:33 »
na jo pcp yra blogis ... leidzia visos tarpines viska reikia remontuot. ziurint ka turi. pas mane padetas jau ne 1 menuo ne kas leidzia ne ka. ir bet kada paemes galiu saudyt. ir isskyrus kad dapust oro daugiau nera ten kam gest. na nebent zaidies ka nors eksperimentuoji. beje tie brangus firminiai ne visada pasiteisina. padaryti pagal ta teorija - kam daryt paprastai jei galima sudetingai :) va tada ir pucia per visus galus. asmeniskai tai uzsiknisau su kinieciu uz 150lt su kuriuo ir tebesiknisu pastoviai. tai tas tai anas negerai. o su pcp jei nenori ka nors pakeist tai pamirsau kaip isardyt :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

ttm

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008.11.30-20:37:58 »
pradedu apsispresti...PPP atkrenta,liko tik PCP.Daba tik koki???

4leks4ndr4s

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008.11.30-20:45:08 »
su cfx isaudziau desimtimis tukstanciu :) ava dabar su pcp viena dezute 1250 sov. ir dar po truputi kitokiu :( tay vel pyldyt tay gumyte nuejio tai plato nera tay galia reguliuoji ai pasiilgau cfx'o netgi galvojiu veliau nusipirkt dar viena sautuveka bet aspyruoklini :)

4leks4ndr4s

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008.11.30-20:50:46 »
vat del tos pacios priezasties pardaviau cfx saudyt pradejio beveik kaip norejau ,  paskiau atsirado kiti norai :)
dbar mane pcp ir zavi ir nervuoja :) nervuoja tas pyldymas reguliavimas (jei sportinis tai tayp , davedei palikai ramybei sieki max is saves), o cia pramogai pasidarei 320 papleshkinai sumazinai vel prisaudyt vel reguliuok, keisk spyruokle itt

zaltys

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 382
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008.11.30-21:13:54 »

Citata
4leks4ndr4s rašė:
dbar mane pcp ir zavi ir nervuoja :) nervuoja tas pyldymas reguliavimas (jei sportinis tai tayp , davedei palikai ramybei sieki max is saves), o cia pramogai pasidarei 320 papleshkinai sumazinai vel prisaudyt vel reguliuok, keisk spyruokle itt


Kad mažiau gadint nervus, įsigyk antra PCP:azn:
Mano parašas...

4leks4ndr4s

  • Svečias
Re: Renkuosi sautuva...PCP?
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2008.11.30-21:28:26 »
tay kad sportiniui dar ner lesu :) o kitokio nereikia :) gal pavyks ir sita kaip nors sustyguot :( kol neturejau crono save kaltinau optika adaba viska kaltinu

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal