+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1311
Latest: migSeamp
New This Month: 7
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 46
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 31
Total: 32

Autorius Tema: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01  (Skaityta 11073 kartus)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2013.12.26-19:11:52 »
Pritariu  įstatymo projektui.
Pas mus kaip visada.. Įstatymai rašomi protingiems žmonėms, protingam taikymui. Tačiau visada atsiranda nepatenkintų, kurie pradeda liguistai fantazuoti ir kurti pseudosituacijas, kur neva įstatymas labai blogai veiks, tiesiog kenks žmonėms.
Ir pastoviai yra žmonių, kurie nuolat jaučia grėsmę, todėl puola gintis, dar net nepuolami. "Niekas tau nepadės, tik tu pats.."

Su šv. Kalėdomis! Viskas bus gerai, nesuvaržys įstatymai jūsų prigimtinių teisių, to ir linkiu!
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2013.12.26-20:06:33 »
J Ka neatsimeni koks kipisas buvo ,kaip ta istatyma iskele ir isdulkino simtus tukstanciu emigrantu tukstantinem baudom, liepe susimoket uz tai kuo nesinaudojo. Db aria 10metu uzsieni zmogus,uzsidirba zemes lopui ,nameliui, gryzta i tevyne, ir tik pyst! Mokesciu inspekcija iskur pas tave tas turtas atsirado jei tu cia nedirbi ,davai susimokek uz viska,uz ta turta jei jis nepagrystas,o jei parindi kad uzdirbai uzsieni,susimokek uz tai ka uzdirbai ir ivezei pinigus i lietuva. Tai cia tas pats.

Cia kada taip buvo? Buvo galima deklaruoti isvykima atgaline data be jokiu problemu ir nekainavo nei cento  :) o del sito istatymo nei nematau jokiu problemu.Mielai susimokesiu ir ta draudima jei reikes ir dziaugsiuos,kad keliuose sutiksiu maziau "lavonu"  ;)
Mano parašas...

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 826
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2013.12.26-20:15:04 »
man tokie istatymu pakeitimai asocijuiojasi su tvarka kurios mus dar truksta,viskas cia gerai su tuo reikalu.
AA

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2013.12.27-13:07:23 »
mazai dar tos tvarkos ... ar ne rusijoj tik uzdraude kazkokio tai senumo masinu importa ? perekupai tik stradalino ... o tas technikinis kad ir kas metus butu, manau netokia jau didele suma uz ji lyginant kiek i baka supili. o jei triperis toks suluzes, kad pries kiekviena technikini reikia servise paklok tiek, kiek jis beturi vertes tai jau paties problemos...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2013.12.27-18:23:44 »
Sorius,nedaskaiciau iki galo.Draust irgi pasirodo reikes.
Tokiu atveju istatymas su***  kruva ir pilieciu prievartavimas.
As pries.
Nors ir angluose panasiai ira.Tik ten nuimt nuo iskaitos masina ar moca,uztrunka 5 minutes onlaine.Atgal masina pasistato ant iskaitos,automatiskai,kai tik nusiperki draudima arba pereini technikine.
100% BALTAS

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2013.12.27-19:07:10 »
nu pas mus irgi taip galima. tik uztrunka ne 5min bent jau kolkas. panasi man situacija yra buvus kai ilgai nevaziavau. nu ir nieko neatsitiko. i technikini be technikinio nuvaziavau (pagal taisykles iseitu brangiau nei gal sumoket bauda) apsidraudziau ir toliau vazineju.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Gudis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1564
  • Karma: +10/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2013.12.27-19:30:55 »
Nesamoniu kampelis. Pvz man 70 ir as pensininkas. Masina techniskai tvarkinga, niekam net klausimu nekyla del technines bukles, bet ziema as nevazineju. Kam man draustis visiem metam? ! Lieku normaliu zmogum net jei i baznycia nuvaziuoju sekmadieniais . Kas cia blogo ?  Ir taip pensijos mazos , o cia paskutinius pinigus nulups is studentu ir pensininku. Ir dar, senas lauzas gali but tvarkingesnis negu 5 metu masina . Pazistu ne viena kuriai ar kuriam stabdziai vos veikia, o jie visvien vaziuoja . Ne nuo to galo pradeda baust. Kaip visada.
HW 97 K / CFX / Steyr LG 110 FT su NS 10X50-60 Diamond ir naujasis HW 75

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2013.12.27-20:28:41 »
...Ne nuo to galo pradeda baust. Kaip visada....
Butent.Kentes pats labiausiai pazeidziamas tautos sluoksnis...
.... pasistato ant iskaitos,automatiskai,kai tik nusiperki draudima arba pereini technikine....
Pas mus kazin ar taip bus!? Nuimsi nuo iskaitos,grazinsi numerius....Registruosi is naujo-vel kruva pinigu moketi teks....Ne tie Seime sedi,kas galva turi tam reikalui!
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2013.12.27-21:47:50 »
Pritariu  įstatymo projektui.
Pas mus kaip visada.. Įstatymai rašomi protingiems žmonėms, protingam taikymui. Tačiau visada atsiranda nepatenkintų, kurie pradeda liguistai fantazuoti ir kurti pseudosituacijas, kur neva įstatymas labai blogai veiks, tiesiog kenks žmonėms.
Ir pastoviai yra žmonių, kurie nuolat jaučia grėsmę, todėl puola gintis, dar net nepuolami. "Niekas tau nepadės, tik tu pats.."

Su šv. Kalėdomis! Viskas bus gerai, nesuvaržys įstatymai jūsų prigimtinių teisių, to ir linkiu!

Nesutinku su tavim, ka daryti tiem kurie,pvz senoviniu automobiliu gerbejams,kuriu garbinamas automobilis stovi restauracijos stadijoj 2-3m.As turiu labai sena motocikla,kuris nezinau kada isvaziuos i trasa.Uzstoju tuos kiuriu ira mazuma http://www.oldtimers.lt/ kaip ir musu airguneriu.
Dzuku tankai nerudzija

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2013.12.27-23:07:51 »
tai o ka ? istatymas zada konfiskuot ta automobili restauracijoj ar ka ? kiek zinau laikyk tu ji garaze nors ir visa likusi gyenima ir niekas nieko moket nepraso. gal tik nereikia lia lia. ir gal jau tie senoviniu auto gerbejai uz paskutini duonos kasni tuos automobilius restauruoja ? kiek vnt ju lietuvoje yra ? yra zmoniu kuriem isvis nieko nereiktu uz nieka moket tai vistiek rastu del ko zirzt, kad brangu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2013.12.28-00:11:03 »
tai o ka ? istatymas zada konfiskuot ta automobili restauracijoj ar ka ? kiek zinau laikyk tu ji garaze nors ir visa likusi gyenima ir niekas nieko moket nepraso. gal tik nereikia lia lia. ir gal jau tie senoviniu auto gerbejai uz paskutini duonos kasni tuos automobilius restauruoja ? kiek vnt ju lietuvoje yra ? yra zmoniu kuriem isvis nieko nereiktu uz nieka moket tai vistiek rastu del ko zirzt, kad brangu.


Sakai niekam nieko moket nereikes,bet mano turta,mano motocikla isregistruoja,jis digsta nuo zemes pavirsiaus,o kaip vagystes atveju? kaip irodyti kad isvis ji turejai? jo kaina dvigubai didesne negu naujo motociklo.
Mano turtas mano nuosavybe,niekas neturi teises sepresti kaip man su savo turtu elgtis.
Galiu pasakyti tiek,kad cia ira giliai paslepta mintis,sis istatymas kai kam atnes daug naudos.Beviltiska kaskam,kaskur rasyti peticijas,mes bejiegiai galit but ramus.
Dzuku tankai nerudzija

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2013.12.28-09:53:20 »
Sakyciau,tegu daug griezciau baudzia tuos,kurie vazineja be TA ir be draudimo,tuos kurie uz litukus "praleidzia" pazistamu masinas per TA su trukumais....Kam trukdo pvz. garaze stovintis auto be TA ir draudimo,bet kurio sugedes variklis ar pan..!? Pats kiekviena diena vien darban pravaziuoju 36km,tad teko ne viena geru metu A3,A4 ar A6 ir panasias i sias(dyzeliai) matyti,kad trukteleje is vietos ant asfalto palieka tiek suodziu,kad nors su siupeliu kabink! Jie vaziavo ir,manau,vazines....Tarp kitko,daznai pastebiu,kad Keliu patruliai pavaziuoja is paskos-pagal numerius tuoj viska suseka ir ateik cia,jei reikia! Tad sitos problemos sprendziamos ir,jei baustu daug griezciau,greitai tokiu sumazetu ir tuoj nebeliktu....
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

Stabas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2013.12.28-10:46:18 »
Turi tas istatymas ir pliusu ir minusu. kolkas privalumu matau daugiau nei trukumu. gal kiek terminus reiketu pakoreguot, gal netgi iki 12 menesiu pailgint. manau eilini syki uzlenke i krastutinumus
Hooah

hadas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 901
  • Karma: +5/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2013.12.28-11:00:28 »
Viskas čia aišku. Yra suinteresuotos grupės : draudikai ir TA, nesugebančios paimt visų "babkių".
Tvarka turi būt, bet pas mus kaip visada viskas daroma "atbulom rankom". Jei 50% lėšų nuo surinktų baudų patektų į policijos biudžetą, vargiai ar matytume tokią situaciją keliuose. Būtų ir kompai visuose ekipažuose, ir duomenų bazės tvarkingos, ir pagal numerį galėtų matyt visą info apie automobilį. O dabar tokių ekipažų minimumas, skambint į centrus ir aiškintis tingi. Paprasčiausiai užtektų nufilmuot, kad būtų data, laikas ir GPS duomenys, ir siunti pranešimą apie baudą savininkui.
 O prie ko čia žmonės, kurie nevažinėja kurį laiką, arba ilgiau remontuoja auto, niekaip nesuprantu.
Power paragliding. Apco Force, Sky100

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Peticija Dėl TA-techninės apžiūros ir draudimo pakeitimų nuo 2014-07-01
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2013.12.28-14:34:26 »
tai o ka ? istatymas zada konfiskuot ta automobili restauracijoj ar ka ? kiek zinau laikyk tu ji garaze nors ir visa likusi gyenima ir niekas nieko moket nepraso. gal tik nereikia lia lia. ir gal jau tie senoviniu auto gerbejai uz paskutini duonos kasni tuos automobilius restauruoja ? kiek vnt ju lietuvoje yra ? yra zmoniu kuriem isvis nieko nereiktu uz nieka moket tai vistiek rastu del ko zirzt, kad brangu.


Sakai niekam nieko moket nereikes,bet mano turta,mano motocikla isregistruoja,jis digsta nuo zemes pavirsiaus,o kaip vagystes atveju? kaip irodyti kad isvis ji turejai? jo kaina dvigubai didesne negu naujo motociklo.
Mano turtas mano nuosavybe,niekas neturi teises sepresti kaip man su savo turtu elgtis.
Galiu pasakyti tiek,kad cia ira giliai paslepta mintis,sis istatymas kai kam atnes daug naudos.Beviltiska kaskam,kaskur rasyti peticijas,mes bejiegiai galit but ramus.
na tai tokiu atveju reiktu ir sportinius dviracius registruot :) ne ka pigiau kainuojantys. o siaip tai tam ir yra draudimas ir nuo vagysciu ir nuo gamtos stichiju. draudimo kompanija uzfiksuos buvimo fakta ir padengs nuostolius jei ka. ar ant tiek zmones buki ? nors ... kiek teko girdet - oj buciau zinojas oj buciau apsidraudes ... kas do mastymas - isregistruos tai viskas - dingo :) gerai butu kad taip butu ir is kiemu seni triperiai vaziuojantys karta i metus pradingtu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal