+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 34
Total: 36

Autorius Tema: Metalo Detektoriai  (Skaityta 38926 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2014.03.07-00:27:48 »
Pagal ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą, radus ginklą ar šaudmenų, net negali jų liesti - privalai iškart skambinti į policiją. Jei paimsi ir nuneši - gausi pylos, kad pažeidei įstatymą.  :type: Va tęp va. Sakau gi - čia jums ne Amerika.
isivaizduoju kas tada butu siuo atveju ... tai ne tik tavo sandeliuke o dar ir pas draugus kratas padarytu. o ir is kur zinot ar tai ginklas ar kopija ar vamzdelis koks nuo seno moskviciaus ? taip iseitu radus bet koki daikta ir jei nezinai kas tai, pirmiausiai turi kviest policija ? :) taigis taigis ... siaip dabar policija panasiai ir turi "darbo" tik kitais klausimais.

Ko jūs keliat bangas? Nei ką žinot nei ką bandėt. Bile paniurnėt.

Draugai nusipirko butą, ardė spintą, rado kelis šimtus šovinių.
Atvažiavo pareigūnai, surašė kažkokius popierius ir išsivežė. End of story. Jokių tampymų ar nervų gadinimų.

Paskui jeigu rasti šaudmenys/ginklai nėra dalyvavę nelegalioj veikloj galima juos atsiimti turint leidimą ginklui. Dalis surašomų popierių tam ir reikalingi  :type:

pries kiek cia metu tai buvo ? kalba eina apie 2012-2013. tarybiniais laikais turbut senus sovinius saujoj nunesus i policija dar gautum velniu kad nesioji cia visoki slamsta. siais laikais kaip sventam raste parasyta - gimsti jau su nuodeme :) o jei dar kuo nors uzsiimineji o ne tik darbas-namai-lova tai esi ptencialus nusikaltelis.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2014.03.07-09:36:43 »
2013 metų antroj pusėj, Vilniuje.

Šoviniai amžina atiilsi buvusio buto šeimininkės vyro, tarybinių laikų palikimas.
Kartu buvo vestuvinis žiedas ir medalionas, pastarieji grįžo pas pardavėją. :super:

Kaip buvo seniau nežinau. Bet tai neturėtų būti aktualu sprendžiant ką daryti radus daiktus šiai dienai.  ::)
QB79 7,4J

Irmantas11

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2016.04.05-15:22:43 »
Kalba ir diskusija pliekiasi apie kasinėjimą KPD zonose arba privačiuose sklypuose/savuose sklypuose. O kaip dėl ne relikvijų,senovinių monetų ar kitokį kultūrinį paveldą turinčių daiktų paieškos?
Situacija: vakarais,niekam netrukdydamas kasinėčiau Palangos paplūdimį ieškodamas raktų,mob. telefonų,eurinių monetų ir t.t. rastus daiktus fotografuočiau ir įkurčiau lost/found puslapiuką,kur žmonės atpažinę savo daiktus (aišku ne šiuolaikines eurines monetas) galėtų atsiimti. Ar yra draudžiama kasinėti paplūdimį naudojant MD? Ačiū už atsakymą.

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2016.04.05-20:30:05 »
Paveldas yra viskas kas po zeme.
Galima jai ieskai daiktu kuruos tu pametei,jai nori smulkaus paaiskinimo kreipkis i foruma www.kablys.com
« Paskutinį kartą keitė: 2016.04.05-20:33:19 sukūrė arcius78 »
Dzuku tankai nerudzija

vovocka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 724
  • Karma: +5/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2016.04.07-10:00:10 »
Kalba ir diskusija pliekiasi apie kasinėjimą KPD zonose arba privačiuose sklypuose/savuose sklypuose. O kaip dėl ne relikvijų,senovinių monetų ar kitokį kultūrinį paveldą turinčių daiktų paieškos?
Situacija: vakarais,niekam netrukdydamas kasinėčiau Palangos paplūdimį ieškodamas raktų,mob. telefonų,eurinių monetų ir t.t. rastus daiktus fotografuočiau ir įkurčiau lost/found puslapiuką,kur žmonės atpažinę savo daiktus (aišku ne šiuolaikines eurines monetas) galėtų atsiimti. Ar yra draudžiama kasinėti paplūdimį naudojant MD? Ačiū už atsakymą.

Užeik į http://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-search. Pasirink Palanga, pasididink paplūdimį. Tuomet kiek aukščiau esančiame meniu "Sluoksnių valdymas" sudėk visus paukščiukus ir mėgaukis rezultatu - paplūdimys patenka į apsaugos nuo fizinio poveikio pozonį (violetinė spalva). Nemanau, kad ten legalu kasinėti. :D :D :D. Teoriškai:

Saugomam objektui ar vietovei nustatoma žmogaus veiklos neigiamą poveikį švelninanti tarpinė apsaugos zona. Ši zona gali turėti vieną arba abu šiuos skirtingo apsaugos ir naudojimo režimo pozonius:

1) apsaugos nuo fizinio poveikio pozonį – už kultūros paveldo objekto teritorijos esantys žemės sklypai ar jų dalys su ten esančiais kitais nekilnojamaisiais daiktais, taip pat miško ir vandens plotai, kuriems taikomi šio įstatymo ir kitų teisės aktų reikalavimai, draudžiantys šiame pozonyje veiklą, galinčią fiziškai pakenkti kultūros paveldo objekto vertingosioms savybėms;


Pimpis žino, kaip koks KPD inspektorius interpretuos tavo kasinėjimus - švystels įspėjimą ar baudą ir aiškinkis teisme... :/ O šiai, jei nori diskutuoti apie metalo ieškiklius ir paieškas, siūlau užsiregistruoti kablys.com forume.
HW97k NikkoStirling PLATINUM 6-24x56 IR Nighteater

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2016.04.07-13:21:32 »
o čia nereik kasinėti, užtenka retu sietu sijoti. aka valau šiukšles
QB79 7,4J

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2016.08.11-23:03:11 »
Pakelsiu tema, o antro pasaulinio karo laiku, musiu likuciai cia kulturines vertybes ar ne ?

Radau cia netoli namu vokiska desatini (pasirodo retas) salma su kulkos skyle, zinojau, kad mano gyvenamoj vietoj, vokieciai 1944 metais laikesi > 10 dienu ir aplink to nemaza liudijimu, pvz. mano baravyku vietoj kruva apkasu. 
Biski paknisus pasirodo sis musis biski patyrinetas ir labai idomu http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=Fal%C5%A1irmj%C4%97geriai_Kai%C5%A1iadori%C5%B3_rajone , viskas vyko praktiskai mano kieme.
Salma nunesiu i kaisiadoriu muzieju, bet siaip idomu tokius dalykus galima pvz. per skelbimus pardavinet  :-\

DeGrigo

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 94
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2016.08.14-00:29:14 »
Nu ir kam visas vertybes I muzieju? Pasilik arba parduok, bet tiems nenesk, jie net aciu nepasakys, poto dar juoduoju archiologu apkaltins. Neprasidek su jais.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2016.08.15-09:01:51 »
a ka pas mane darys ? parnesiau, padejau tai boba numete lauke po lietum. O cia zmones renka info apraso, stengiasi.   
Ten jei skaitet straipsni, parasyta "E. Kuckailis spėja, kad Mackūnuose buvo įkurtas bataliono štabas"  manau zinau kur buvo, salia mano trobos mano miske yra buvusio didelio bunkerio/blindazo vieta.  Manau Witzigas rezidavo salia mano trobos, budu idomu, kad pakapstytu makslininkai, pats neturiu laiko ir kantrybes :)

Ir kodel mane turetu kuo apkaltint, va neseniai sernai iskniso aprudijusi cinka su soviniais, itariu kazkokie mokomieji apspaustais galais vietoj kulku, tai iskvieciau policija isveze ir jokiu problemu....
« Paskutinį kartą keitė: 2016.08.15-09:08:40 sukūrė zalias7 »

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2016.08.15-12:16:51 »
Nu Žalias tu rimtai rizikuoji kad užgriūtų pas tave senienų megėjai... pvz aš  :azn:
teisingas PPP

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2016.08.15-14:19:28 »
Tai jis ir laukia. Miskai netvarkyti, darzas nekastas. Kas pades jei ne jus  ;D
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2016.08.15-14:36:40 »
tai geriau, kad putu dirvoj ? siaip as net nekasinejau pavirsiui viskas metosi, pvz. sodyboj kur tik like pamatai , nuo vokiskos dujokaukes toks apvalus bakelis ir matyt ankstesniu gyventoju perdarytas uogom rinkt su rankenele is vielos, bet jau prapuves, tai i metalo lauza ..

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2016.08.16-12:40:31 »
Pakelsiu tema, o antro pasaulinio karo laiku, musiu likuciai cia kulturines vertybes ar ne ?

Radau cia netoli namu vokiska desatini (pasirodo retas) salma su kulkos skyle, zinojau, kad mano gyvenamoj vietoj, vokieciai 1944 metais laikesi > 10 dienu ir aplink to nemaza liudijimu, pvz. mano baravyku vietoj kruva apkasu. 
Biski paknisus pasirodo sis musis biski patyrinetas ir labai idomu http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=Fal%C5%A1irmj%C4%97geriai_Kai%C5%A1iadori%C5%B3_rajone , viskas vyko praktiskai mano kieme.
Salma nunesiu i kaisiadoriu muzieju, bet siaip idomu tokius dalykus galima pvz. per skelbimus pardavinet  :-\

Vokiski salmai geram stovi nuo 100eur,persauti ar su istrigusia kulka verte dideja.
Butu gerai foto ?
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=&_osacat=35286&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xgerman+helmet.TRS0&_nkw=german+helmet&_sacat=35286:)
« Paskutinį kartą keitė: 2016.08.16-13:00:53 sukūrė arcius78 »
Dzuku tankai nerudzija

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2016.08.16-16:23:37 »
kaskas panasaus i sita, kulka neistrigus ti skyle http://www.ebay.com/itm/WWII-GERMAN-HELMET-M40-/182245180011?hash=item2a6ea8c26b:g:tQ8AAOSw2GlXEOQk
 
Tik cia desantiniku tai gal ir buciauka gaves, bet jau
nunesiau i muzieju kaisiadoriu, padekojo sake israsys koki tai "diploma" :)  ir zadejo atvaziuot i vieta paziuret .

informacijos rinkejas http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=Fal%C5%A1irmj%C4%97geriai_Kai%C5%A1iadori%C5%B3_rajone   Kuckailis. pasirodo irgi kaisiadoriu rajone gyvena, tai jei atvaziuos manau ekskursija turesiu gera ir nebus gaila tu 100 euru :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Metalo Detektoriai
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2016.08.20-19:43:34 »
Penktadieni buvo atvaziave is kaisiadoriu muziejaus, atveze man rasta, kad per daviau salma :)
Buvo ir Kuckaitis, perlekem su metalo ieskikliu per kelis apkasus, stebuklingo nieko neradom, bet GSK kaip senoves megejui dovanele turiu :)   . Labai idomu tik supratau, kad reikia dauk laiko ir pastangu, gal  isejas i pensija ir as isigysiu metalo ieskikli ir pakapstysiu  ;D

Sendien vaziuoju i meista , tik isledu i misko keliuka stovi policija, blyn spejau dirza uzsisekt (miskas gi, kam  ..) , na nieko pravaziavau, gryztu po kurio laiko stovi masina "Isminuotuojai" paziuriu miske dumu ...  Matyt kazka susprogdino, ten kaip tik medziu vetra priverte tai darbininkai tvarke ir kazka rado.  Va kokioj idomioj vietoj gyvenu  :P
« Paskutinį kartą keitė: 2016.08.20-19:46:08 sukūrė zalias7 »

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal