+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 54
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 36
Total: 37

Autorius Tema: Crosman  (Skaityta 29491 kartus)

jokas

  • Svečias
Crosman
« Įrašytas: 2009.03.05-01:10:15 »
Sveiki, renkuosi pirmaji orini sautuva. Perskaiciau daug ivairiausiu forumu. Pasirode keista, kad labai mazai info apie Crosman gaminius (phantom, quest ir kt.) Gamo kaip suprantu dominuoja del to, kad vilniaus ginklai juos prie nusipirkimo dar "za odno" ir patiuninguoja, t.y. grazina gamyklinius atstatymus (ne visai legalu sakyciau). Sitas pasirinkimas manes nedomina, nes neketinu rinktis sios kompanijos sautuvo tik del distributoriaus "papildomo serviso". Vis delto - Crosman - verta demesio firma? Nzn, pvz phantom modeliukas.
Prasyciau apseiti be tu durnu "socialiniu" ir "profu" pasisakymu (jei negali moket 1000lt, tai ir sautuvo nepirk) arba (imk PCP - vo cia tai daiktas, nes kitas - sudas). Nebrangaus bet kokybisko daikto noriu, nes niekada nesu saudes ir nesu tikras ar man tai bus idomu po poros menesiu.
Aciu

BenjaminN

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 605
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009.03.05-05:46:19 »
AR-2078A

Hablicelis

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009.03.05-09:47:00 »
Jokai, sutik, norėti nebrangaus ir kokybiško - šiek tiek paradoksalu. Biudžetinį PCP tikrai galima įsigyti, bet jei širdį traukia spyruoklės, geriau pirkt tai, ko norisi. Po kažkiek laiko tie norai pasikeis pasikeitus poreikiui.
Aš pats pradėjau nuo Crosman 2100 Classic. Puikus ginklas, gera kaina, padorus taiklumas. Tiesa, tai buvo prieš kokius 12 metų, nežinau kaip jų kokybė dabar.

jokas

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009.03.05-10:12:57 »
pigu ir kokybiska - manau imanoma...  pradedantiems vairuoti nebutina sesti i emke ar koki mercedes G.  Galima pradeti ir nuo corolla :)

400lt salyginai pigu... yra ir po 160lt...  Yra ir brangesniu... Kazkaip iskart i cfx ar benjamin klase nebutina sokt.  Nors gal reik iskart imt Steyr  :D

Hablicelis

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009.03.05-10:54:26 »
Pigu, kokybiška, veikia. Išsirink du patikusius. Jei pagal esamus kriterijus, pasiraitok rankogalius, nusipirk dremelį ir dildžių komplektą (tai jau dar vienas šimtas litų su sąlyga, kad vienkartinių dildžių nepirksi), paruošk namiškius psichologiškai ir nusimatyk ateinančių 3 mėnesių vakarus su dilde rankose.
Ir nesivaipyk su steyeriais, aš šaudau qb, irgi pirkau "pigų ir kokybišką". Mariokas dabar siūlo po 1000 Lt, nes atmušė nagus ir gali daryti serijinę, man savikaina gavosi bemaž dviguba. Čia prie pačių kilniausių norų ir fakto, kad rankos ne visiškai iš subinės auga.
Už 400 litų rasi pigų. Gal net ir kokybišką. Kažin tik ar veikiantį.
O tada jau linksmoji dalis, spyruoklės, manžetai, stūmuokliai perepuskai, užsipūskai ir užsipiskai, kai sėdi visas tepaluotas ir galvoji kaip čia sutramdyt emocijas ir nesudaužyt visko velniop. 20 litų šen, 40 litų ten, įpusėjęs suprasi, kai jau išleidai tiek, už kiek buvo galima dairytis į geresnį ir aukštesnės klasės gaminį ir tai bus dar tik pusė kelio. :)
Tame irgi nemažai žavesio ir daugelis renkasi šį kelią tikslingai (aš irgi tame tarpe). Visgi jei galvoji išleist nedaug, gaut kokybišką, imt ir šaudyti, realybė gali būt kitokia. Jei žinai, kad leisi vakarus su dilde ir atsuktuvu rankoj - viskas gerai, jei ne - gali būt nemaloniai nustebintas ir nusivilti oriniais ginklais.
Yra ir kitas galimas scenarijus: nusipirksi gerą ir kokybišką, o tada nurijęs kartėlį, padėsi tą gerą ir kokybišką garaže rūdims suėst.
Na, o Corrola - gražus palyginimas, tik dabar tu ne corrolos ieškai, o Fiat - pigaus ir kokybiško.
Perskaityk:
http://www.airguns.lt/cgi-bin/index.cgi?action=forum&board=naujoku&op=displaysticky&num=452
Aš tikrai linkiu kuo geriausios kloties, neskubėk su sprendimu, geriausiai tai palauk iki draugiškų varžybų, atvažiuok į jas, apžiūrėsi įrankius, pabendrausi su šeimininkais, pamatysi, kas svarbu, o kas ne taip. Mano galva 400 litų, yra gerokai per mažai, kad gaut kokybišką, bet čia kaip kam.

jokas

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009.03.05-22:53:00 »
Ka gi, aciu uz pasisakymus bei patarimus. Nzn klaidingas zingsnis, ar ne - pasiemiau Crosman Phantom: gana sunkus, plastikinis, 5.5 kalibro, susilpnintas amerikietiskojo phantom variantas. Siandien neblogai padirbejom: issaudyta apie 650 kulipku (2 komplektai umarex su plokscia galva, ir beveik dezute Crosman kulipku su paastrinta galva). Kadangi nebuvo kur - saudem patalpoje, is kokiu 5-7 metru. Is tokio atstumo ir prisaudem. Kadangi sautuvas naujas, dar nieko negaliu apie pasakyt: viskas veikia, lupa normaliai (draugas pasiprase pyksteleti i ji per kariska miline. Miline praejo kiaurai su buku sovinuku, ir pramuse skura iki kraujo), susireguliavus taikikli, is 5-7 metru skaldem dektukus, smilkalus, gabalini cukru ir viska, ka tik galejom prikabinti ant musu medinio taikinio-dezes :). Dabar noretusi pabandyti pasaudyti is kokiu 20-25 metru. Kol kas viskas tenkina, bet juk dazniausiai ir buna pirma diena isigijus daikta :)  Jei patiks ir toliau, planuoju pralaukt 4 men garantijos ir nusipjaut arba nusipirkt gamyklini trumpa stumokli, nes sitas yra labai ilgas, sautuvas uzsitaiso sulenkus vamzdi 90 laipsniu kampu, tuo tarpu tikras fantomas lenkiasi iki galo....   kol kas ispudziu tiek...

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009.03.05-22:57:10 »
puikus pavyzdys kai zmones nesupranta ka orinukas gali.kita karta gal paprasys,kad su kokiu gh1250 i ji pyksteltu:D:D:D
Citata
jokas rašė:
(draugas pasiprase pyksteleti i ji per kariska miline. Miline praejo kiaurai su buku sovinuku, ir pramuse skura iki kraujo),
Mano parašas...

junior

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 253
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009.03.05-22:57:11 »
Sveikinu, taciau 99% atveju pries saudant is naujo sautuvo reiktu ji "iskonservuot" ir tinkamai sutept kad nebutu dyzeliavimo - kitaip greit teks pirkt nauja manzeta. Beje labai protingai pasielget kad vienas sove kitam i subine - MOLODCY!
:evil1::evil1::evil1::evil1: kai pakeisi stumuokli - nesauk i drauga nes rizikuoji ji nusaut.
Mano parašas...

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009.03.05-22:57:33 »

Citata
jokas rašė:
... lupa normaliai (draugas pasiprase pyksteleti i ji per kariska miline. Miline praejo kiaurai su buku sovinuku, ir pramuse skura iki kraujo...



maniau tik bukaprociai ciukciai nepersaunams liemenes bando saudydami viens i kita is kalasnikovo... pasirodo tautieciai neka toliau pazenge protiniais gabumais...
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009.03.05-23:01:54 »
nu orai po biski syla is 20-25m galesit megint kiek i plika subine per triusikus sulenda :D ne nu genijai. byvis su teslagalviu tiek neprimastytu :lol:
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

jokas

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009.03.05-23:10:04 »
ko gero skaitot ir isivaizduojat girtus gezus saudancius vienas i kita.... nors matyt ir as pagalvociau..   :)  viskas is tiesu daug nekalciau: zmogus atsistojo pasivilkes storais rubais, ir buvo uzsidejes tikra stora ziemini rusiska sineli, miline. Is tiesu ne galia buvo matuojama: pra,mus ar ne...  daugiau del prikolo, senu biciuliu kompanijoje...   buvo daug juoko, kai jis pasoko kaip kiskis ir pradejo rekt:  bl... kaip skauda :)

siaip del to sutepimo: pirmieji koks 100 suviu, tik issovus iseidavo tarsi dumelis, kai pirkau sovinius paklausiau, kas tai... sake del tepalu...  Ar reiktu vis delto ardyt ir tepti?  jei taip su kuom?   aciu


junior

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 253
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009.03.05-23:15:51 »
Kaip sutept rasi sitame forume. Del saudymo i kita zmogu - tai visi  i d i o t a i.
Citata
jokas rašė:
ko gero skaitot ir isivaizduojat girtus gezus saudancius vienas i kita.... viskas is tiesu daug nekalciau: zmogus atsistojo pasivilkes storais rubais, ir buvo uzsidejes tikra stora ziemini rusiska sineli, miline. Is tiesu ne galia buvo matuojama: pra,mus ar ne...  daugiau del prikolo, senu biciuliu kompanijoje...

siaip del to sutepimo: pirmieji koks 100 suviu, tik issovus iseidavo tarsi dumelis, kai pirkau sovinius paklausiau, kas tai... sake del tepalu...  Ar reiktu vis delto ardyt ir tepti?  jei taip su kuom?   aciu
Mano parašas...

Burundukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 581
  • Karma: +1/-0
  • Emigrantas
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009.03.05-23:21:30 »
ne tept o isvalyt pirma reik viska
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

jokas

  • Svečias
Re: Crosman
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009.03.05-23:23:41 »
del saudymo i zmones pritariu - idiotai, del "saugaus" saudymo prisirengus ir noro isbandyt, neivertinant orinuko galimybiu - manau jau kitas klausimas...

junior

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 253
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Crosman
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009.03.05-23:28:19 »
Uzkliutu dyzelis ant to suvio, galetu viskas baigtis daug liudniau. Aisku tu dar tikriausiai nezinai kas yra "dyzelio efektas", bet ir keista kad 28m vyryskis (pagal profilio info) negali ivertint uzkonservuoto 5.5 kalibro orinuko galimybiu... na man truksta zodziu...
Citata
jokas rašė:
del saudymo i zmones pritariu - idiotai, del "saugaus" saudymo prisirengus ir noro isbandyt, neivertinant orinuko galimybiu - manau jau kitas klausimas...
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal