+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1306
Latest: Pinupduzkit
New This Month: 2
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182058
Total Topics: 5329
Most Online Today: 96
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 39
Total: 41

Autorius Tema: Varžybos ežere  (Skaityta 21402 kartus)

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Varžybos ežere
« Įrašytas: 2007.08.08-10:24:11 »
Nuo Kačerginės FT "velkasi" nerealizuota idėja surengti šaudymą į vandenyje plaukiančius taikinius...
Ten vandens buvo mažai, bet ryte supratau, kad kolektyvą vanduo traukia (ir įtraukia ) ir su tuo teks susitaikyti...
:lol:
Iki vakar vakaro nežinojau nei kur nei kaip, bet vakar paaiškėjo vieta (vėl tarp Vilniaus ir Kauno :)  ) todėl pristatau tokią idėją.


Shot with CanoScan ]

galima inkaruoti taikinių linijos galus 2 ar stabiliau - 4 inkarais, bet jeigu kažkiek judės ir supsis ant bangų tik bus įdomiau.

Norėčiau FT taikinius pakeisti lengvesniais. Vistiek tai ne oficialios FT

tad ieškosiu kur pasigaminti iš 6 mm plieno vielos ("katankės")keletą apie 30-40 vnt amerikietiško "plinkerių" pavyzdžio rėmelių su plieno skrituliukais
gal turit kokių geresnių minčių?
FT taikiniai ant putų plokštės irgi plauktų, bet reikėtų lentučių tvirtinimui ir t.t.
Laikas pasiklysti...

Detomaso

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 380
  • Karma: +0/-1
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.08.08-10:34:46 »
viena mintis pas mane yra igyvendinta, taciau kliku nebus
Mano parašas...

Hunter13

  • Svečias
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.08.08-10:37:32 »
Mintys manau pakankamai aiskios... Dabar truputi apie tai, kodel tokios varzybos o ne standartines.....
Pirma: jos butu maksimaliai "pritrauktos" prie naturaliu salygu....(tai yra vandens pauksciu medziokle)
Antra: saudymas i taikinius ant vandens kaip diena nuo nakties skiriasi nuo saudymo i taikinius ant zemes (judantys taikiniai, vejo, bangavimo, vandens garavimo itaka ir t.t.)
Trecia: manau butu protinga saudyti pagal HFT taisykles, pagal jas ir taskus skaiciuoti.
Ketvirta: dar niekas to nedare :) ir tai yra idomu :))
Palaikau 101% !
Bus matyt, gal ir dar prizu vertingu isteigsim......:)))

Daktariukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 568
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.08.08-10:42:57 »
va cia tai geras,cia tai ideja,nebuciau net pagalvojes...??????
Gyvenime svarbiausia pralenkti ne kitus,o save patį.

shulcas

  • Svečias
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.08.08-10:54:16 »
Del saugumo: nuo vandens labai gerai rikosetuoja

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.08.08-11:03:29 »
Taip,ideja superrr.Belieka igyvendinti.O del rikosetavomo nuo vandens,tai reiktu isbandyti su monsoon,serija paleidai ir dairaisi arba slepiesi :)
Mano parašas...

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.08.08-11:10:51 »
Manau galima butu naudot ir standartinius FT taikinius su didelem killzonom. O tvirtint juos galima butu pavyzdziui prie europadeklu- tikrai neapsivers, tik reiktu gerai uzinkaruot. Tik manau, kad tokiose varzybose iskils viena beda- nutraukti/nusauti taikiniu pakelimo sniureliai. Taciau tai galima isprest darant pvz 30 takeliu po 2 taikinius ir po varzybu tiesiog eliminuot 'brokuotus' takelius is saraso.

Kitas dalykas. reik apsisprest del datos. Jei si men, tai vienintele reali data- rugpjucio 25-26d. Rugsejo pradzia atpuola del daugumai suprantamu priezasciu, o beto rugseji turetu ivykt iskaitines LFTSA varzybos
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Hunter13

  • Svečias
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.08.08-12:01:34 »
Na del taikiniu, tai ir ash manau, jog taikinius galim panaudot ir tuos kurie naudojami varzyboms krante.... Esme tvirtinimas...
Jei ant putplascio gabalo 0.5m/0.5m pritvirtint lento gabala, prie kurios bus pritvitrontas taikinys su kill zona, manau problemu neiskils.... Vienintelis klausimas kaip bus jei sniureli nusaus kas nors, bet Lii pasiulytas sprendimas manau isspres sita klausima.
Del rikoshetavimo. Viskas priklauso nuo kampo, kuriuo kulka atskrenda iki vandens. Jei kampas didelis - kulka nerikoshetuoja. Kitas sprendimas - uzdaryti ir kita kranta, kad niekam i galva neateitu vaikshciot kitoj pusej ezero.
Mano pasiulyto ezero plotis toj vietoj kur galvojam daryt varzybas nuo 75 iki 100 metru. Kita vertus uztvert problemu nebus, kadangi ezeras mano :))
Taip kad su saugumu taip pat problemos issprendziamos.... Tiesiog padaryt uztvaras ant ivaziavimu (bendroje sumoje 3 keliukai, suzymet takelius, bei kitoje ezero puseje nuo vandens i miska padaryt uztvaras, kas pestieji nelandziotu.... va ir viskas. Juo labiau, kad savaitgaliais tame ezero gale kur galvojame daryt varzybas zmoniu nebuna, nes poilsiui tinka tik kitas ezero krantas.
Kita vertus, jei kas nors issakys minti, jog bus nesaugu, turiu dar viena ezera mishkuose.... ten 1 zmogus per menesi prie jo atvaziuoja..... O ir gamta ten tikrai fantastine....
Tai tiek.
Nu buoze ash buoze.... nu i ka.... Kas kaip moka tas taip ir gyvena...

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.08.08-13:19:04 »
Ir dar beje, jei daryt tokias varzybas, tai pagal kokias taisykles? FT, HFT, hibridines?

Jei daryt pagal HFT, tai nemazai sauliu tures problemu su optikom (tame tarpe ir as) ;D:inno:
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.08.08-13:36:20 »
Turbūt pagal hibridines. Žmonių daug, pas visus technika skirtinga - tai dideli apribojimai vieniems labai trukdys, kitiems - nelabai. Manau, reikia sudaryti tokias salygas, kad kiekvienas galėtų save parodyti iš gerosios pusės.

Hunter13

  • Svečias
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.08.08-13:42:31 »
Na mano poziuris kaip visada bus netradicinis :)
Imant realia medziokle, niekas tau nenurodineja su kokiu didinimu turi saut i anti ar varna...
Kita vertus niekas nenurodineja ar naudot paralax ar ne....
Kitaip tariant mano siulomas variantas: hibridines taisykles, pagal kurias gali naudot paralax. Saulio poza - HFT, t.y. galima kunu remtis i atrama, jei ja randi.
Nes pradine mintis buvo surengt varzybas, kaip imanoma artimesnes tikrai medzioklei...
Na o tikroje medziokleje mieks negali tau nurodinet ar naudot paralax ar ne... O del pozos, tai galim trasa padaryt tokias, kas kitaip saut bus neimanoma...

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.08.08-14:13:03 »

O del pozos, tai galim trasa padaryt tokias, kas kitaip saut bus neimanoma... [/quote]


Kokis jis vistik bjaurus ;):lol::lol::inno:
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Hunter13

  • Svečias
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.08.08-15:44:41 »
Nu Lii patikek antis medziojant ish toookiu pozu kartais tenka saut.... pavyzdziui esi prie ezero, bet iki vandens negali prieit nes antys tavi uzmatys.... tai sauni iki vandens nedaejes kokiu 10 - 15 metru.... per sakas.... lapus... nendres... Viena kart net i medi isilipus ir viena ranka laikiausi uz sakos, o kita soviau (aisku ash ne kapitonas Tenkeshas, tai nepataikiau)....

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.08.08-17:19:22 »
As kaip visad uz ir padesiu kuo galiu :)

.
Taisykliu vistik reiktu kashkokiu, todel siulau HFT jos vistik tolerantishkiausios ir daugiau priartintos prie realiu salygu, nieks gi antis nesaudys reguliuodamas paralaxsa, jos paprasciausiai nuskirs per ta laika :)


Povilas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 561
  • Karma: +0/-0
  • Come crawling faster&&Obey your Master&&Your life burns faster&&Obey your Master
    • Žiūrėti profilį
Re: Varžybos ežere
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.08.08-19:25:10 »
uztersim vandeni shvinu :evil: Paskui Hunter13 valgys ezere sugauta zuvi, ir shvinas kaupsis pas jį organizme :super:
Highway To Hell!

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
Šiandien 12:58:51

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Powered by EzPortal