+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 64
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 64
Total: 66

Autorius Tema: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)  (Skaityta 16548 kartus)

Rimas54

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 693
  • Karma: +15/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2009.10.30-07:35:34 »
Kuo daugiau varzybu-tuo geriau.Mano manymu -starto mokesti butu galima atpiginti[krize,- jauciasi,tik man pensininkui].
PCP butina jungti  su PPP[nereiktu daryti atbulai ,kaip visam sviete].TACIAU-jeigu surinktu vienodai tasku PPP ir PCP-aukstesne vieta paskirti spyruoklems.Tai manyciau butu ,nors daline kompensacija spyruoklininkams.:beer:
Su Pagarba,-Rimas is Sanciu

SergoT

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 483
  • Karma: +16/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2009.10.30-11:12:34 »
Ok. daugiau nuomoniu nematau. todel
1.Paliksim kategorijas, laikinai, FT1,FT2,HFT1,HFT2(dauguma balsu, bet ateityje, as isitikines, bus tik dvi kategorijos FT ir HFT)
2.Apdovanosim tik pirmu vietu nugaletojus(arba medaliais arba tauremis)nuo antros vietos iki trecios-diplomais.
Mano parašas...

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2009.10.30-14:08:46 »
nors paskutiniu metu ir nedalyvauju varzybose, del kai kokiu priezasciu, bet man asmeniskai medaliai draugiskose nafig nereikalingi. kur juos det? namie vistiek nieks nemato, nebent antra puse, kuri i juos paziurejus dar ir pabamba - "kiek cia tam saudymui pinigu isleidai". o kad sveciams parodyt, tai nebuna jie jau tokie super ispudingi, kad butu itin kuo didziuotis (tuo nesiekiu sumenkint pastangu tu zmoniu, kurie jais rupinasi). o kainuoja visvien. ir kainuoja nemazai.
vietoj medaliu siulau forume nauja skilti prie varzybu - "nugaletoju panteonas". kuriame butu draugisku varzybu sarasas, su nugaletoju nuotraukomis ir nurodyta uzimta vieta. va cia bent jau pamatys zmones, kurie zino i ka ziuri ir ko tai verta.
o kategorijas siulau palikt taip, kaip yra dabar. bo man asmeniskai nusisikt, ka ten daro tas "visas pasaulis" su tom kategorijom. as matau, kad pas mus vyriska klase puikiai gyvuoja ir bent artimiausiu metu ismirt nezada. tai kam ja stumt i nelygia konkurencija vien del to, kad "visas pasaulis taip daro"?
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

SergoT

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 483
  • Karma: +16/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2009.10.30-14:37:29 »
gal galima apseiti be siu zodziu "nusisikt, apsisikt ir t.t."-galima paprasciau parasyti,tave ir taip visi suprastu.Aciu
Mano parašas...

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2009.10.30-14:39:23 »
jei butu imanoma, mielai apsieiciau.
nera uz ka.
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2009.10.30-17:39:03 »
Kol2nas cia tau ne alaus lariokas ar dar kokia snargline, prasyciau prisilaikyt normalios kalbos >:(

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2009.10.30-18:09:16 »
daar vienas nedavolnas... burkites i kruva.

visada normalios kalbos prisilaikau.
o kai galvoju, kad mano mintims isreikst reikia butent tos "nenormalios" kalbos, ja ir vartosiu.

P.S. istrint ta posta butu sesis kartus greiciau, negu cia plyšaut. jei jau taip blogai cia parasiau, kad sventos akys net skaityt negali.
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2009.10.30-18:30:13 »
Saudymo vienoj PPP&PCP kategorijoj pliusai ir minuai:
  • atsirastu didesne sveika konkurencija
  • maziau organizaciniu rupesciu del diplomu/medaliu
    [-] sumazetu motyvacija dalyvauti varzybose tiems sauliams, kurie naudoja nebrangia PPP pneumatika.

    Del medaliu - pilnai pritariu minciai duoti metali uz 1 vieta, ir diplomus uz 2 - 3 vietas.

    Ar PPP galima lyginti su PCP? Taip, kartais. Geri PPP saudo panasiai kaip PCP, ir ta PPP atatranka turbut nebuna esminis lemiamas veiksnys. Vis delto, pigesni ir maziau kokybiski PPP saudo ne taip taikliai.

Algirdas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 464
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2009.10.30-18:46:10 »
Tai apie medalius: atsisakykim, geriau padarykim pereinama taure viena - žiemos sezonui, jai nebusi geriausias perduosi geriausiam, :) ka manot apie tai.  :inno:
:|

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2009.10.30-18:55:11 »

Citata
Kol2nas rašė:
daar vienas nedavolnas... burkites i kruva.

visada normalios kalbos prisilaikau.
o kai galvoju, kad mano mintims isreikst reikia butent tos "nenormalios" kalbos, ja ir vartosiu.

P.S. istrint ta posta butu sesis kartus greiciau, negu cia plyšaut. jei jau taip blogai cia parasiau, kad sventos akys net skaityt negali.


man labai nepatinka valyt po to kai kas sh.ka, todel skaityk taisykles , nes kita kart net neperspesiu

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2009.10.30-19:04:14 »
nu va, puikus dvigubu standartu pavyzdys.
kai atviru tekstu parasau zodi, tai kyla davatku klegesys, o kai i ta zodi vietoj vienos raides idedamas taskutis, tai davatkos jau laimingos.

tai mazdaug gaunasi, kaip b*rka zmonems rodyt, tai yra negrazu, o va jau jei b*rka rodai viena pauta pridenges delnu, tai jau viskas labai gerai.

nebejuokinkit.


Citata
zalias7 rašė:

man labai nepatinka valyt po to kai kas sh.ka, todel skaityk taisykles , nes kita kart net neperspesiu
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

Algirdas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 464
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2009.10.30-19:39:00 »
Gal baigiam blevizgot, keiktis negrazu net ir su uždengtu delnu.

Tai apie medalius: atsisakykim, geriau padarykim pereinama taure viena, vienai kategorijai - žiemos sezonui, jai nebusi geriausias perduosi geriausiam, :) ir taip iki kol neatsibos, papildomai diplomai kurie nera tokie brangus.
:|

OJ

  • Svečias
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2009.10.30-19:42:19 »
 Na, mano nuomone medaliai ne prideda draugiskoms varziboms draugiskumo. Pereinamas prizas butu liuks! Jei diplomai brangus - galima po krizes triuksmu ir be ju apseiti.  Kazin ar rungtiniaujama draugiskose daugiau ar bendraujama, svarbiausia saudancius prie bendruomenes prijungti tsknt!

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2009.10.30-19:47:34 »
Gal geriau be pereinamos taures. Pvz., Quicker kazkada buvo nominuotas kaip geriausias saulys, o dabar varzybose nepasirodo. Tai tokiu atveju antstoli samdyt, kad taure isreikalautu?

Kol2nas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 641
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
    • GINKLAI.lt
Re: Varzybos Uzupio saudykloje(org.Klausimai)
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2009.10.30-19:58:50 »
su pereinamu prizu buna daug problemu, zinau pagal musu kulkinio saudymo klubo organizuojamas varzybas, nes ten viena toki priza turim, kuri perduodam karta per metus. o ka jau kalbet, jeigu ji reiketu perduoti kas menesi.
siek tiek auksciau buvau pasiules, mano galva, nebloga varianta, kaip ta prizu klausima galima butu spresti.  tai galetu buti diplomas, plius irasas i forume tam padaryta garbes lenta (hall of fame, ar kaip kaip jau kas sugalvotu).
pereinama priza aisku irgi galima turet, bet tai tikrai neturetu but dazniau nei karta per metus perduodamas prizas. jis galetu uzbaigti megeju cempionata, t.y. ji gautu metu gale didziausia reitinga turintis draugisku varzybu dalyvis.
bet visa tai siulau tik draugiskoms varzyboms, nes apie oficialias ir taip yra kam galvot, o ir vyksta jos pakankamai puikiai. sezonas neperkrautas, o trofejai, nezinau kaip atskiru etapu, bet metiniai, tai ispudingi.
bet ten ir mokestis, kaip visi zinom, ne 10lt.
panasaus lygio trofeju galetu turet ir megejiskos/draugiskos varzybos, bet nekeliant startinio mokescio ta, kogero, galima pasiekt tik supaprastinant tarpiniu etapu trofejus. kam is pricipo, kiek pastebejau, pritaria visi cia pasisakiusieji.
GINKLAI.LT - elektroninė parduotuvė
Visas prekes turime sandėlyje

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal