+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 60
Total: 60

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 182763 kartus)

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #225 Įrašytas: 2015.05.26-19:33:42 »
o armija ir kariuomenė kuo skiriasi?  :beer: 
CFX

Tserber

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 62
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #226 Įrašytas: 2015.05.26-19:39:14 »
Tuom, kad armijos Lietuvoje nera.

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #227 Įrašytas: 2015.05.26-22:08:44 »
Jeigu neklystu, tai armija yra karinis darinys turintis tam tikrą galvų skaičių ir struktūrą, ir LT to fiziškai būti negali. O kariuomenė yra tiesiog kitoks ginkluotųjų pajėgų apibūdinimas, sinonimas.
Aišku aš galiu būti neteisus.
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #228 Įrašytas: 2015.05.26-22:37:58 »
Cia kad nekiltu papildomu diskusiju paminesiu,jog replikuoju i powermotors teiginius  :)
Aš visada išklausau ar perskaitau kitų nuomonę, o poste parašiau dauguma atvejų ir apie senelius nieko nesakau. Būtų keista, jei nuosavų senelių negerbtum ir jiems nepadėtum.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #229 Įrašytas: 2015.05.26-22:52:31 »
powermotors: tai gal dar istarsi ta legendine fraze "visas blogis is vakaru" ?
Aš važiuoju atostogauti į vakarus, be to Žiguli nevairuoju :)
Sakykim taip, buvo savi niuansai prie sovietų, dabar savi prie europos, bet pripažinsiu, kad dabar jaučiuosi geriau.
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #230 Įrašytas: 2015.05.27-08:36:01 »
ir kuo tas geriau ? man tai jokio skirtumo, tik toks sutapimas, kad prie sovietu gerokai daugiau uzdirbdavau. bet del to politine santvarka buvo nei prie ko.
p.s. tevyne dabar mum - plati europa o ne lietuva jei ka, lietuva tik tame tarpe. pasius i kokia rumunija cigonus gint ir turesi vaziuot. is esmes jokio skirtumo kuris sojuzas tik pavadinimai pasikeite.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #231 Įrašytas: 2015.05.27-08:42:34 »
Parodyk man pirštu, kur šioje temoje Ygrikai (suprantu ir pats save jiems prisiskiri) pademonstravo  gebėjimą toleruoti ir priimti kitokią nuomonę.
Kas turėtų parodyti daugiau pagarbos ir dėmesio ir įsiklausyti į kito nuomonę: senelis ar anūkas, studentas ar profesorius, pulkininkas ar eilinis, Pinigas ar Jonas, tėvas ar sūnus, gyvenimo matęs ar dar jį tik pradedantis...? Taip galime tęsti iki begalybės. Va čia ir skiriamės- nėra elementarios pagarbos vyresniam, yra tik "Aš". "Aš", "Aš žinau, Aš nusimanau, jusų mastymas pasenęs, tarybiniai, okupantų pakalikai ir t.t." Labai jau išaukštinama ta asmenybės laisvė, virš visko. Taip ir gaunasi- kiti lopai, o AŠ, AŠ, kaip SAULĖ! Nėra jokių autoritetų yra AŠ!
Prie ko santvarka?  Tarybiniais laikais nereikėjo gerbti vyresnį? (beje, aš visiškai prieš tą santvarką ir džiaugiuosi, kad pavyko Lietuvai jos atsikratyti).  Ir apskritai, baikit naudoti tą ideologijos argumentą, geriau sakykit- myžu į lovą. Suprasim, užjausim.
 Nuo mažens maniau, kad vyresnis žmogus, nepriklausomai nuo jo išsilavinimo, pareigų, dirbamo darbo yra vertesnis pagarbos, vien dėl to, kad jis matė daugiau gyvenimo.


X karta nesugeba kitos nuomones priimt. cia jau nieko nepadarysi nes toki mastymo modeli  formavo nuo mazu dienu , pradedant spaliukais ir negincijamom leninistinem tiesom. Kaip ir isitikinimas kad as tarnavau tevynei (nesvarbu kuriai) ir dabar esu didelis  Lietuvos patriotas ,nors realiai tai tarnavau okupantui. Nieks tos mastysenos nepakeis, bet Y karta tuo ir pranasesne -gali toleruoti betkokia nuomone. Todel Storas ,tu kaip Y kartos atstovas , privalai  nepykt    ;)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #232 Įrašytas: 2015.05.27-09:07:00 »
Parodyk man pirštu, kur šioje temoje Ygrikai (suprantu ir pats save jiems prisiskiri) pademonstravo  gebėjimą toleruoti ir priimti kitokią nuomonę.
Kas turėtų parodyti daugiau pagarbos ir dėmesio ir įsiklausyti į kito nuomonę: senelis ar anūkas, studentas ar profesorius, pulkininkas ar eilinis, Pinigas ar Jonas, tėvas ar sūnus, gyvenimo matęs ar dar jį tik pradedantis...? Taip galime tęsti iki begalybės. Va čia ir skiriamės- nėra elementarios pagarbos vyresniam, yra tik "Aš". "Aš", "Aš žinau, Aš nusimanau, jusų mastymas pasenęs, tarybiniai, okupantų pakalikai ir t.t." Labai jau išaukštinama ta asmenybės laisvė, virš visko. Taip ir gaunasi- kiti lopai, o AŠ, AŠ, kaip SAULĖ! Nėra jokių autoritetų yra AŠ!
Prie ko santvarka?  Tarybiniais laikais nereikėjo gerbti vyresnį? (beje, aš visiškai prieš tą santvarką ir džiaugiuosi, kad pavyko Lietuvai jos atsikratyti).  Ir apskritai, baikit naudoti tą ideologijos argumentą, geriau sakykit- myžu į lovą. Suprasim, užjausim.
 Nuo mažens maniau, kad vyresnis žmogus, nepriklausomai nuo jo išsilavinimo, pareigų, dirbamo darbo yra vertesnis pagarbos, vien dėl to, kad jis matė daugiau gyvenimo.
 :beer:
Kepant saslus sekmadieni kaiminelis pasiguode kad gavo saukima,sakau tai valio,o jis man jei rusas ateitu as sako pats pirmas prie ju prisideciau,tai sakau o as tave kaip parsa ant tos pievos ir paskersciau ir dar vienas kaimynas man pritare -tai nutilo....o jam tik 25 metukai.Dar sako kad mano karta tarybiniai  :o

smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #233 Įrašytas: 2015.05.27-09:31:07 »
ir kuo tas geriau ? man tai jokio skirtumo, tik toks sutapimas, kad prie sovietu gerokai daugiau uzdirbdavau. bet del to politine santvarka buvo nei prie ko.
p.s. tevyne dabar mum - plati europa o ne lietuva jei ka, lietuva tik tame tarpe. pasius i kokia rumunija cigonus gint ir turesi vaziuot. is esmes jokio skirtumo kuris sojuzas tik pavadinimai pasikeite.
Ne viskas pinigais skaičiuojama. Sovietų režime gan nedaug prisiminimų, bet tiksliai pamenu, kad sovietinę ideologiją grūdo į galvas. Be tuo pačiu grūdo ir atsakomybę, pagarbą, kitus teigiamus dalykus. Sakydavo neumeeš-naučim, nechočeš-zastavim.
Dabar gi demokratija, bet jau visiškai priešinga ideologija kemšama per media, imk paskolą, nes be paskolos tu loxas, imk-vartok, pirk, vaivorykštinę vėliavėlę į rankas dar įgrūda ir t.t. Jaunimui ypač pažiūrėkit kaip sutvertos visokios cocacola reklamos, niekuo nesirūpink, imk paskolą, tūsinkis, tu juk esi laisvas žmogus.....
Taigi kur geriau ar yra ar buvo, čia jau kiekvienam spręsti. Kadangi priklausai EU, tai be abejo, jei reikės, važiuosi ginti bet ką. Tokios sojūzo sąlygos. Nenori važiuoti ginti kitų, nereikėjo stoti į sojūzo gretas.
P.S. Audrius tiesiog tobulai iliustruoja mano nuomonę  :beer:
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #234 Įrašytas: 2015.05.27-09:36:39 »
Kepant saslus sekmadieni kaiminelis pasiguode kad gavo saukima,sakau tai valio,o jis man jei rusas ateitu as sako pats pirmas prie ju prisideciau,tai sakau o as tave kaip parsa ant tos pievos ir paskersciau ir dar vienas kaimynas man pritare -tai nutilo....o jam tik 25 metukai.Dar sako kad mano karta tarybiniai  :o
Nes nėra autoritetų, kitaip tariant kito nuomonė nesvarbi, kaip Audrius ir paminėjo, esu tik AŠ. Bestuburis tas Tavo kaimynas, apgailėtinas ...
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #235 Įrašytas: 2015.05.27-10:23:33 »
Parodyk man pirštu, kur šioje temoje Ygrikai (suprantu ir pats save jiems prisiskiri) pademonstravo  gebėjimą toleruoti ir priimti kitokią nuomonę.
Kas turėtų parodyti daugiau pagarbos ir dėmesio ir įsiklausyti į kito nuomonę: senelis ar anūkas, studentas ar profesorius, pulkininkas ar eilinis, Pinigas ar Jonas, tėvas ar sūnus, gyvenimo matęs ar dar jį tik pradedantis...? Taip galime tęsti iki begalybės. Va čia ir skiriamės- nėra elementarios pagarbos vyresniam, yra tik "Aš". "Aš", "Aš žinau, Aš nusimanau, jusų mastymas pasenęs, tarybiniai, okupantų pakalikai ir t.t." Labai jau išaukštinama ta asmenybės laisvė, virš visko. Taip ir gaunasi- kiti lopai, o AŠ, AŠ, kaip SAULĖ! Nėra jokių autoritetų yra AŠ!
Prie ko santvarka?  Tarybiniais laikais nereikėjo gerbti vyresnį? (beje, aš visiškai prieš tą santvarką ir džiaugiuosi, kad pavyko Lietuvai jos atsikratyti).  Ir apskritai, baikit naudoti tą ideologijos argumentą, geriau sakykit- myžu į lovą. Suprasim, užjausim.
 Nuo mažens maniau, kad vyresnis žmogus, nepriklausomai nuo jo išsilavinimo, pareigų, dirbamo darbo yra vertesnis pagarbos, vien dėl to, kad jis matė daugiau gyvenimo.


X karta nesugeba kitos nuomones priimt. cia jau nieko nepadarysi nes toki mastymo modeli  formavo nuo mazu dienu , pradedant spaliukais ir negincijamom leninistinem tiesom. Kaip ir isitikinimas kad as tarnavau tevynei (nesvarbu kuriai) ir dabar esu didelis  Lietuvos patriotas ,nors realiai tai tarnavau okupantui. Nieks tos mastysenos nepakeis, bet Y karta tuo ir pranasesne -gali toleruoti betkokia nuomone. Todel Storas ,tu kaip Y kartos atstovas , privalai  nepykt    ;)
A priskiriu save prie x, nes esu aukletas sovietiskai -  prievarta. O x netolerancija  akyvaizdi, skaiciuojant pazertus  abipusius ''epitetus '' sitoj temoj.
Klausi kas turėtų parodyti daugiau pagarbos senelis ar anūkas, studentas ar profesorius, pulkininkas ar eilinis, Pinigas ar Jonas.
 Manau pagarba asmeniui turi but abipuse,vienoda, nepriklausomai nuo amziaus ar soc.padeties. Kaip asmenybes visi zmones lygus ir nesvarbu ar tau 3metai ar 63, stalius tu ar profesorius.o pagarba kaip sociapatui  reik uzsitarnaut, amzius cia ne prie ko. Ar reikia laikyti autoritetu  pvz  teva  kiauras dienas pliumpianti alu ir spaudanti tv pultelio mygtukus, ir paskutini karta dirbusi  CCP kolukyje n metu atgal ?
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #236 Įrašytas: 2015.05.27-10:48:20 »
Pala, pala, nebėk tu prie geriančio kolūkiečio ir nefantazuok. Aš kalbu apie šią diskusiją ir jos dalyvius.
Vadinasi 22 metų amžiaus vaikinas, atvirai dedantis ant Tėvynės, demonstruojantis aiškią nepagarbą PAREIGAI yra jau užsitarnavęs pagarbos? Atleisk, nesuprantu aš Tavo mąstymo.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #237 Įrašytas: 2015.05.27-11:22:31 »
GREIT VISI TRENIRUOTIS !!!

O tai bus gėda per varžybas. Vistiek pilstot čia iš tuščio i kiaura

Nėra vienybės, ir nebus kol taip mastysit

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #238 Įrašytas: 2015.05.27-11:29:20 »
Tos vienybes niekad ir nebuvo ir nebus, visi mes skirtingi ir  tame idomumas, juk butu visi vienodi butu neidomu gyvent :)

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #239 Įrašytas: 2015.05.27-12:38:26 »
Ne apie ta vienybe Marijai aš rašau. Danai ,Lenkai,Vokiečiai,Anglai ir t.t. taip pat skirtingi,bet jie eina vienas už kita,uz bendra gerove,o ne priešingai kaip pas mus kiekvienas už save,o kai pradeda ruda svilti tada bloga aplinka kaltina

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal