+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182056
Total Topics: 5329
Most Online Today: 34
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 21
Total: 23

Autorius Tema: E cigaretes  (Skaityta 309743 kartus)

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #750 Įrašytas: 2018.01.23-22:15:08 »
Jei kam kiltų noras pakeist cigaretes į IQOS, kreipkitės-bus kodas  50 proc. nuolaidai.  :)

Apie IQOS: https://www.iqos.lt/apie-iqos.html

As suprantu kad man isplautos smegenys (pats issiploviau), bet labai juokingai skamba kai pardavimu vadybininkai mane bando itikint jog ten niekas nedega, bet istraukus heetsa matosi svilesio zymes :D Priedo smarvele- namie (uzdaroje patalpoje nepanaudosi),kaina kosmine (viena cigarete 17 itraukimu) ir zinoma kas smagiausia- remkime philip morrisa, nes juk jie gali isleisti 10 milijonu euru vien tik Lietuvoje sio produkto reklamai, kai labiau pazengusios salyse (pvz UK) Iqos net geriausi pardavejai nesugeba isiulyti- kodel? Nes net valdzia skatina garinima o ne cigareciu vartojima :) Just sayin...


Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #751 Įrašytas: 2018.01.24-08:42:01 »
Jei kam kiltų noras pakeist cigaretes į IQOS, kreipkitės-bus kodas  50 proc. nuolaidai.  :)

Apie IQOS: https://www.iqos.lt/apie-iqos.html

As suprantu kad man isplautos smegenys (pats issiploviau), bet labai juokingai skamba kai pardavimu vadybininkai mane bando itikint jog ten niekas nedega, bet istraukus heetsa matosi svilesio zymes :D Priedo smarvele- namie (uzdaroje patalpoje nepanaudosi),kaina kosmine (viena cigarete 17 itraukimu) ir zinoma kas smagiausia- remkime philip morrisa, nes juk jie gali isleisti 10 milijonu euru vien tik Lietuvoje sio produkto reklamai, kai labiau pazengusios salyse (pvz UK) Iqos net geriausi pardavejai nesugeba isiulyti- kodel? Nes net valdzia skatina garinima o ne cigareciu vartojima :) Just sayin...

Na, kad kaitinama medžiaga keičia savo struktūrą, tai jau fizika, nieko nepadarysi, jei nekeistų-nebūtų ir produkto. Pelenų, kaip kad degimo produkto nėra.  Bet kokiu atveju kvapas , kad ir neilgą laiką aišku,  yra, bet nei rūbai nei baldai ar užuolaidos neprisigeria kaip kad  cigarečių dūmo smarvės, mašinoje niekas nepasakys, kad prirūkyta.  Heets pakelio kaina tokia pat, kaip pigesnių cigarečių ir tų 17 patraukimų arba 6 min. kaitinimo tikrai užtenka, kai kada užtrunka net ilgiau nei rūkant cigaretę, čia jau nuo siurblio priklauso :) . Pirkdamas bet kokį produktą remi jo gamintoją, o jo pavadinimas ar Coca-Cola ar Neste ar Philips morris man asmeniškai skirtumo nesudaro, nepavydžiu jiems aš tų milijonų. Svarbu ne ISIS, karbauskis ar veryga, tada visai mesčiau tą reikalą. O iš kur čia informacija, kad labiau pažengusiose šalyse Iqos niekas neperka? Prašom-atstovybių žemėlapis https://www.pmi.com/smoke-free-products/iqos-our-tobacco-heating-system , kuriame tarp kita ko ir UK, todėl tikrai nemanau, kad jie visur tuščiai sėdi. Nesu aš Iqos platintojas, tiesiog atrūkęs cigaretes beveik 20 metų ir perėjęs prie IQOS galiu pasakyt, kad plaučiai labai greitai palengvėjimą pajuto, todėl tikrai nesigailiu. Asmeniškai man elektroninė cigaretė nepatiko dėl paties garo traukimo proceso, kaip kad orą pro šiaudelį trauktum, o heets traukimo principas kaip ir paprastos cigaretės. Dėl to kas sveikiau ar elektroninės cigaretės ar Iqos ginčytis negaliu, bent jau straipsnių, kad  Iqos žalingiau už paprastas cigaretes nemačiau, ko nepasakysi apie elektronines. Na bet, kaip sakant "skrodimas parodys" :inno:
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #752 Įrašytas: 2018.01.24-10:15:39 »
na sukure produkta ir tiek. prie jo ir visi pricindalai uz kosmines kainas. apie sveikuma nereikia kalbet, bet kad maziau kenkia nei gryni primirkyto sikpopieriaus dumai, tai ir logikska butu.
tiesa nepamirskim kad cia lietuva o ne anglija, cia valdziai ne zmones rupi o savo pinigines. o kokia to mirkalo chemine sudetis, kazkaip niekur nerasoma. manau nedaug ka skiriasi nuo paprastos cigaretes, gal net dar daugiau primirkyta.
o jei sukas milijonai, tai jie viska ir nusprendzia. bet uz tokias kainas greiciau jau kontrabanda trauks nei ta iqosa. tiesa pats bandziau - nu nei sis nei tas. nei rukai nei veipini.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #753 Įrašytas: 2018.06.02-22:06:11 »
Sveiki!

Noreciau pasidalinti savo nauju projektu - www.vapeanimal.com . Lietuviska e-cigareciu ir ju priedu parduotuve Lietuvoje :) Kadangi airgun'eriai yra mano megstamiausia bendruomene, nors ir daugumos is jusu nemaciau ilga laika, taciau noreciau pristatyti jums skirta neribota 15% nuolaida viskam, nesvarbu uz kokia suma ar ka pirksite :) Nuolaidos kodas "airguns" panaudokite atsiskaitydami, arba galite uzsukti i viena is parduotuviu (kolkas yra 2) Kaune ir Palangoje, pasakysite airguns ir jums pritaikys jusu nuolaida :) Visada kvieciu apsilankyti ir isbandyti skonius pries juos isigyjant  :beer:

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #754 Įrašytas: 2018.06.04-08:57:41 »
palyginus su fasttech.com tai ne parduotuve o maaaazas lariokas. vien pas mus tokiu parduotuviu gal 3 yra ir nei 1 neturi elementaraus glicerino ar PG. netgi be nikotino. o cia nupirk pigiau-parduoktrigubai brangiau, zinai ant kiekvieno kampo pilna. uz 10ml moket kaip uz 2 buteliukus 100ml bazes :) jumoristas :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #755 Įrašytas: 2018.06.04-11:36:24 »
Berazumijau, "palyginus su fasttech.com..." varpa su pirstu lygini- nueisi, pasibandysi pas fasttech? Sneki kaip is menulio nukrites  :-\ Jei neisgali nusipirkt skyscio duok zinot - atsiusiu dovanu pasibandyt  :beer:

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #756 Įrašytas: 2018.06.04-16:45:41 »
Berazumijau, "palyginus su fasttech.com..." varpa su pirstu lygini- nueisi, pasibandysi pas fasttech? Sneki kaip is menulio nukrites  :-\ Jei neisgali nusipirkt skyscio duok zinot - atsiusiu dovanu pasibandyt  :beer:
nu ka isgaliu ka ne - ne tau sprest. bet tokias sumas permoket uz glicerino buteliuka proto reikia turet.
ir isvis dirbt veikejas geriau eitu durniu neieskojas :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #757 Įrašytas: 2018.06.05-14:35:34 »
Berazumijau, "palyginus su fasttech.com..." varpa su pirstu lygini- nueisi, pasibandysi pas fasttech? Sneki kaip is menulio nukrites  :-\ Jei neisgali nusipirkt skyscio duok zinot - atsiusiu dovanu pasibandyt  :beer:
nu ka isgaliu ka ne - ne tau sprest. bet tokias sumas permoket uz glicerino buteliuka proto reikia turet.
ir isvis dirbt veikejas geriau eitu durniu neieskojas :)

"mano nuomone yra asmenine ir ji gali buti neteisinga"- nepyk, nepastebejau sito  ;D Kai zmones klaus kodel Lietuvos ekonomika nekyla o leidziasi bent jau zinosiu i kuria puse juos nukreipti  :-X Durniu man ieskot nereikia, dazniausiai jie patys prikimba kol dirbu savo darba  8)

MPSnaiper88

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1233
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #758 Įrašytas: 2018.09.01-10:30:22 »
Sveiki, nusipirkau AEGIS 100w modą, taippat gavosi už neblogą kainą prigriebt kelis perrenkamus kaitiklius. Gal kas nepatingėtų atsakyt į kelis klausimus kurie patyrusiem gali pasirodyt "tupi"? Iki dabar naudojau smok vape pen plus, su gatavom galvutėm, tai ten viskas elementaru, o čia net nelabai gaudaus ką an modo reiškia tie rėžimai pover, tc-tcr, pypass pvc. Kuris kaitiklis iš nupirktų tinkamesnis pradžiai (rankos nėr visai tiesios). Jei kas nepatingės atsakyt, būsiu dėkingas.
https://ibb.co/nQ0YVK
Baikal MP512ap + Walther 6x42, B3-2, beveik Hatsan 55s

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #759 Įrašytas: 2018.09.04-17:47:46 »
Sveiki, nusipirkau AEGIS 100w modą, taippat gavosi už neblogą kainą prigriebt kelis perrenkamus kaitiklius. Gal kas nepatingėtų atsakyt į kelis klausimus kurie patyrusiem gali pasirodyt "tupi"? Iki dabar naudojau smok vape pen plus, su gatavom galvutėm, tai ten viskas elementaru, o čia net nelabai gaudaus ką an modo reiškia tie rėžimai pover, tc-tcr, pypass pvc. Kuris kaitiklis iš nupirktų tinkamesnis pradžiai (rankos nėr visai tiesios). Jei kas nepatingės atsakyt, būsiu dėkingas.
https://ibb.co/nQ0YVK

Parasyk PM kas domina- visus tuos bandes, galesiu pabandyt pagelbet/parekomenduot kuri kaip naudot :)

defected

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • Digital Star
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #760 Įrašytas: 2018.09.05-10:51:15 »
Sveiki, aš rūkiau cigaretes 17 metu. Paskui mečiau ir perėjau ant elektroninių. Sveikata bendra prasme pagerėjo, dingo kosulys. Bet atsirado dusulys ir širdies kažkokie negalavimai. Tad mečiau ir e-cigaretę. Jau penki mėnesiai nevartoju nikotino :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: E cigaretes
« Atsakymas #761 Įrašytas: 2018.09.09-11:18:21 »
Sveiki, aš rūkiau cigaretes 17 metu. Paskui mečiau ir perėjau ant elektroninių. Sveikata bendra prasme pagerėjo, dingo kosulys. Bet atsirado dusulys ir širdies kažkokie negalavimai. Tad mečiau ir e-cigaretę. Jau penki mėnesiai nevartoju nikotino :)
galejo but ir alergine reakcija ir per stipri koncentracija, daug kas meta ir kava su kofeinu gert :) Ne tu pirmas negali traukt elektriniu. O elektrine mest kur kas paprasciau nei iprasta. Nuo viso brudo organizmas jau atprates o priklausomybe nikotinui gal net mazesne nei priklausomybe nuo teliko :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Klisas
Šiandien 11:11:05

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal