+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182055
Total Topics: 5329
Most Online Today: 23
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 24
Total: 25

Autorius Tema: RTI Arms  (Skaityta 21316 kartus)

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
RTI Arms
« Įrašytas: 2015.12.24-21:40:31 »
Su šventėmis visus!

Ir tuo pačiu šiek tiek naujienų. Nepaisant švenčiu, teko pabendraut su rojal.si ne itin šventiniais (ne dėl jų kaltės) klausimais, ir besiplepant paviršiun iškilo įdomi naujiena, netrukus papulsianti į rinką.

Kol kas tik tiek info ir tik angliškai, neturiu laiko versti ir toliau su jais plepėtis, šventės :)
Ta opcija kabint aukšto spaudimo rezervuarą prie diržo ir jungt jį armuota šlanga su šautuvu truputi nemalonius šiurpuliukus varo... Šito kūrinio paskirtis kol kas man ne itin aiški, išskyrus tai, jog vienu metu su FX Impact'u buvo gimdoma. Tik gimdytojai kiti :)
 

Citata
Getting back to the image I sent you... Obviously you have not looked it the image close enough. It is not a FX made rifle. It is a new manufacturer with a similar concept to the Impact. Retail price will be 900-1000 eur.

It has a nice feature where you put the bottle of the rifle and put it on your waist. You then connect the bottle with a high pressure hose to the rifle's connection which is located in the back of the rifle.
It will have interchangeable calibers as well.

Looking good to be honest.

The concept was actually designed before Impact came out publically, so it just sort of happened to be similar. We got a hand sketch before impact. The company is called RTI Arms and this will be their first product. Name of the rifle has not been placed yet, so suggestions are welcomed ;)

More info will be soon available. Feel free to share it.

« Paskutinį kartą keitė: 2015.12.24-21:53:59 sukūrė Drunk »

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2015.12.25-00:31:32 »
o kur cia ta slanga ? cia gi paintbolinis balionas su paintboliniu reduktorium. ir painbole nieko naujo jungt baliona per slanga. kai dar jaunas ir neismanantis buvau, pats per slanga buvau pajunges. veikia. 4.5 kalibre apie 16j su kokiais 60-70bar manau isgaunama. (tada dar neturejau kuo tiksliai matuot) turiu ir ilga slanga specialiai paintbolui skirta. koki 100bar ji turetu atlaikyt, nors tiek ir nereikia - po reduktoriaus turi apie 40-50bar, jei jis nederintas. praktine nauda prie dirzo nesiotis baliona su slanga man pasirode labai jau nepraktiska. ta slanga ne tokia jau lanksti kaip gali pasirodyt ir gana rimtai trukdytu saudymo procesui. o piesinuke parodytai konstrukcijai dadet slanga uztenka nusipirkt paprasta paintbolini prailgintoja. pilnas jebajus ir placioji kinija.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2015.12.25-00:46:58 »
Berazumijau, pažiūrėk čia į tvarinį pirma šitojo pasaulį išvydusį: http://www.fxairguns.com/rifle/inpact/

Ir suprasi, kodėl man šiurpuliukai nemalonūs per kūną. Čia chebra ne želatinu, o švinu šaudyt ruošiasi (atkreipk dėmesį į apkabą). Ir balione apgyvendint ne 50 barų, o visą 200-300 ketina.

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015.12.25-01:08:51 »
Ir kas čia negerai  :-X
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015.12.25-01:18:33 »
Asmeniškai man - maskatuojančios šlangos idėja tarp dauk barų turinčio burbuliuko ir šautuvo. Pveiksliuke to nėra, reikia tekstą skaityt.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2015.12.25-03:33:16 »
Berazumijau, pažiūrėk čia į tvarinį pirma šitojo pasaulį išvydusį: http://www.fxairguns.com/rifle/inpact/

Ir suprasi, kodėl man šiurpuliukai nemalonūs per kūną. Čia chebra ne želatinu, o švinu šaudyt ruošiasi (atkreipk dėmesį į apkabą). Ir balione apgyvendint ne 50 barų, o visą 200-300 ketina.
na tvarinys kaip tvarinys ... marijos zemej irgi panasiu buvo. apie zelatina niekas ir nesneka. balione ir taip 200bar gyvena nuo senu laiku. bet ant jo uzsuktas reduktorius. po jo gyvena tik 50-60bar. su 80bar jau tikrai nemazai galima isgaut arkliu su teisingu kalibru. kas cia tokio ypatingo niekaip nesuprantu ir is kur tie siurpuliukai ? kad slangoj apie 100bar ?  yra tu slangu kur ir 200 ir daugiau atlaiko. tik pasikartosiu nepatogu jos. busi kaip terminatorius :)
p.s. matomai nepastebejai tarp baliono su 200bar ir sautuvo reduktoriaus. per slanga niekada neis 200bar is baliono.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2015.12.25-14:57:39 »
Kur ta šlanga ?
Parodykit  :o
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2015.12.25-15:43:53 »
na ir as jos nematau. tik galimybe ja pajungt...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2015.12.25-17:00:50 »
 (po jo gyvena tik 50-60bar. su 80bar jau tikrai nemazai galima isgaut arkliu su teisingu kalibru.)


Su 80bar tik asilu kaimene gali isgauti  :) Balti arkliai prasideda nuo 125bar  :) 
Dzuku tankai nerudzija

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2015.12.25-17:41:41 »
na aisku skonio ir poreikiu reikalas :) man tai 16 uztenka ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2015.12.25-19:56:29 »
p.s. matomai nepastebejai tarp baliono su 200bar ir sautuvo reduktoriaus. per slanga niekada neis 200bar is baliono.

Na aš matyt neteisingai paraidžiui supratau tekste: "You then connect the bottle with a high pressure hose to the rifle's connection which is located in the back of the rifle.". Išeitų, kad šlangutė statosi nė į tą pačią vietą kur paveiksliuke balionas prisuktas, o kažkur iš šautuvo galo, o ten jokių reduktorių nesimato, tad gautųsi "priamotokas"... Bet kuriuo atveju nesu stiprus techninėje srityje ir 3D modelius man sunku teisingai interpretuot :)

Šiaip konsepcija turėt "vieną šautuvą viskam" įdomi, bet sunkiai realizuojama. Įdomu bus foto/video ir testų rezultatus pamatyt. Kol kas chebra atsargiai potencialių naudotojų feedbacką renka kaip supratau.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2015.12.25-20:36:35 »
Jiem reiktu paskubet gamyboj su esama auditorija,nes tokie fjuciurisai traukia tik airgunerius kazkur esant ties viduriu airgunerio kelio.leliukes virs į drugelius ir basta auditorijai...
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2015.12.25-20:54:27 »
Amerikėj žiūriu lėliukių su didele perkamąja galia netrūksta, matyt ten taiko :)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2015.12.25-22:30:22 »
Labai švelniai išsireišiu
Iš nuotrukų ir filmukų šitas šautuvas saugesnis nei dviračio pompa
O eilinis nesusipratėlis kele bangas. intepretuodamas supistas savo anglų kalbos neišmanymo supratybes.
Gerų visiems švenčių
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2015.12.25-23:59:13 »
p.s. matomai nepastebejai tarp baliono su 200bar ir sautuvo reduktoriaus. per slanga niekada neis 200bar is baliono.

Na aš matyt neteisingai paraidžiui supratau tekste: "You then connect the bottle with a high pressure hose to the rifle's connection which is located in the back of the rifle.". Išeitų, kad šlangutė statosi nė į tą pačią vietą kur paveiksliuke balionas prisuktas, o kažkur iš šautuvo galo, o ten jokių reduktorių nesimato, tad gautųsi "priamotokas"... Bet kuriuo atveju nesu stiprus techninėje srityje ir 3D modelius man sunku teisingai interpretuot :)

Šiaip konsepcija turėt "vieną šautuvą viskam" įdomi, bet sunkiai realizuojama. Įdomu bus foto/video ir testų rezultatus pamatyt. Kol kas chebra atsargiai potencialių naudotojų feedbacką renka kaip supratau.
drunk, gal tu is tiesu biski drunk ? :) tik nepyk:) siaip tai parodei 2 biski skirtingas sautuvu konstrukcijas - pirmam piesinuke su paintboliniu balionu ir reduktorium, o kur www ten klasikine konstrukcija. beto reduktorius gali (bet neprivalo) but baliono viduj, nesigilinau kaip konkreciai _sitam_ variante, bet yra ir tokiu ir berods fx darbo. abi jos jau senai padarytos ir nieko cia naujo aplamai nera. na nauja gal marijos zemej - uz tokias sumas neaiskiu konstrukciju pirkt nedaug kas gali sau leist, o jei gali tai pinigu nemeto. o beto amerikonija ir siaip toli. kas del slangutes - taip, ja techniskai be jokiu problemu galima pajungt is sautuvo galo, priekio, sono, ir nors virs optikos. fantazijos reikalas :) o kad reduktoriaus nesimato, tai nereiskia kad jo nera. o ir visai plonos slangutes 400bar darbinio buna. tiesa su tokia tysotis tas pats kas ant plienines vielos sautuva prisirist. bet cia jau reikia brezinius nagrinet. pavartyk talks.guns.ru, isvis nervus susigadinsi beziuredamas :D ir nereikia pamirst, kad labai daug puikiai atrodanciu reklamose  konstrukciju praktikoj neveikia. neveikia turiu galvoj netinka praktiniam naudojimui.
beto universalaus sautuvo kolkas dar turbut nesukure. univeralus tai turetu but daug maz su reguliuojamu galingumu nuo 7 iki +-80j ir nuo 4.5 iki 9mm kalibro su tokia pat kruva visuose parametruose kombinacijose :) universali  kolkas tik buoze. na ir tai dar padrozt pagal asmeninius poreikius daznai reikia, arba prisitaikyt prie to kas yra.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.14-19:03:49

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal