+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1307
Latest: sniegs
New This Month: 3
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 154
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 12
Total: 13

Autorius Tema: RTI Arms  (Skaityta 21341 kartus)

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2015.12.26-00:10:04 »
p.s. matomai nepastebejai tarp baliono su 200bar ir sautuvo reduktoriaus. per slanga niekada neis 200bar is baliono.

Na aš matyt neteisingai paraidžiui supratau tekste: "You then connect the bottle with a high pressure hose to the rifle's connection which is located in the back of the rifle.". Išeitų, kad šlangutė statosi nė į tą pačią vietą kur paveiksliuke balionas prisuktas, o kažkur iš šautuvo galo, o ten jokių reduktorių nesimato, tad gautųsi "priamotokas"... Bet kuriuo atveju nesu stiprus techninėje srityje ir 3D modelius man sunku teisingai interpretuot :)

Šiaip konsepcija turėt "vieną šautuvą viskam" įdomi, bet sunkiai realizuojama. Įdomu bus foto/video ir testų rezultatus pamatyt. Kol kas chebra atsargiai potencialių naudotojų feedbacką renka kaip supratau.
drunk, gal tu is tiesu biski drunk ? :) tik nepyk:) siaip tai parodei 2 biski skirtingas sautuvu konstrukcijas - pirmam piesinuke su paintboliniu balionu ir reduktorium, o kur www ten klasikine konstrukcija. beto reduktorius gali (bet neprivalo) but baliono viduj, nesigilinau kaip konkreciai _sitam_ variante, bet yra ir tokiu ir berods fx darbo. abi jos jau senai padarytos ir nieko cia naujo aplamai nera. na nauja gal marijos zemej - uz tokias sumas neaiskiu konstrukciju pirkt nedaug kas gali sau leist, o jei gali tai pinigu nemeto. o beto amerikonija ir siaip toli. kas del slangutes - taip, ja techniskai be jokiu problemu galima pajungt is sautuvo galo, priekio, sono, ir nors virs optikos. fantazijos reikalas :) o kad reduktoriaus nesimato, tai nereiskia kad jo nera. o ir visai plonos slangutes 400bar darbinio buna. tiesa su tokia tysotis tas pats kas ant plienines vielos sautuva prisirist. bet cia jau reikia brezinius nagrinet. pavartyk talks.guns.ru, isvis nervus susigadinsi beziuredamas :D ir nereikia pamirst, kad labai daug puikiai atrodanciu reklamose  konstrukciju praktikoj neveikia. neveikia turiu galvoj netinka praktiniam naudojimui.
beto universalaus sautuvo kolkas dar turbut nesukure. univeralus tai turetu but daug maz su reguliuojamu galingumu nuo 7 iki +-80j ir nuo 4.5 iki 9mm kalibro su tokia pat kruva visuose parametruose kombinacijose :) universali  kolkas tik buoze. na ir tai dar padrozt pagal asmeninius poreikius daznai reikia, arba prisitaikyt prie to kas yra.

Nu berazumijau po 100 nes matau is tavo raslevos kad tau 2,2promiles o man 3.3 ir nelabai supratau ka tu parasiai  :beer: :beer:
Dzuku tankai nerudzija

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2015.12.26-00:50:43 »
Taip berazumijau, aš šiandieną truputį /me :) Ačiū tau ir grandžiui - gražiai viską sureziumavote iki šios vietos ir išbraukėte keletą klausimų iš ilgo sąrašo :)

Šiuo atveju besiruošiančius prekiauti ir mane patį (grįnai profesinis azartas, nes dar nepasiekiau pusiaukelės ir pats tokio daigto neužsinorėjau) kamuoja du pagrindiniai klausimai, kuriuos pagavo ir jau šiek tiek užkabino AlphaGSM. Technologiniai niuansai domina tik tiek, kiek yra susiję su atsakymais: 1. Ką tokia konstrukcija įgali daryti gerai ir kam realiai tinkama? 2. Ką toks daiktas galėtų sudominti bei užnorinti jį įsigyti? Išeinant iš to, kad pastarieji galėtų vadovautis tik paveiksliukais, filmukais bei tuo, kas ir *kaip* po jais parašyta. Be abejonės, visaip interpretuodami savo anglų kalbos bei sukauptas kitų sričių žinias, kurios dažnai būna ribotos :)
« Paskutinį kartą keitė: 2015.12.26-01:05:18 sukūrė Drunk »

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2015.12.26-15:22:36 »
pats geriausias budas - bent jei ne paciam po varzybas pavazinet, tai bent perziuret nuotraukas kas su kuo kaip saudo. o jei suki galva apie galima prekyba tai oj ... pradziai pasidomek apie visus leidimus is policijos ... bent jau musu kaime yra 3 ginklu parduotuves ir nei vienoj is ju nera padoresnio pneumatinio sautuvo. kodel ? as manyciau todel, kad i skarbonkas vasara pasaudyt niekas nemokes daugiau 80-150eu, o jei kalba apie rimtesnius, tai ju niekas nepirks vagonais. o ir dauguma, kas rimtai tuo uzsiima, jau turi. be to ne tokia jau problema ir is uzsienio parsisiust. lietuviskas biznis su 200% antkainiu cia vel nepraeis. o jei is gamintojo i metus nupirksi 2 sautuvus jis tau 50% nuolaidos irgi neduos. ir niekas nepirks daikto uz 1000-2000eu apie kuri yra tik grazus reklaminis filmukas ir keli youtube irasai kaip saudo i skarbonkas. taigi ko gero paprasciausiai butu nusipirkt paciam, isnagrinet kas per daiktas ir jei viskas taip puikiai veikia (bent jau taippat gerai kaip esami kiti modeliai) tiketis parduot uz pigiau :) na geriausiu atveju kokius metus laukt potencialaus pirkejo.
siaip teoriskai tai visos konstrukcijos turetu veikt gerai. bet yra kruvos niuansu - atsargines dalys, ju keitimo daznumas, galimybe gaut, konstrukcijos remonto paprastumas. ir dar visa kruva ko tik gali sugalvot. su paplitusiais sautuvais nera problemu - jei ne pilnas internetas tai keli zmogai atsiras, kurie bent jau isardys/sudes ta sautuva be problemu. o cia kazkas naujo. ir labai abejociau, kad tas naujo ir brangaus kazkuo geriau uz koki fwb, criceta, cz, steyjeri... kuriem visko galima gaut neiseinant is namu tam paciam jevrosojuze.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Morgana

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 405
  • Karma: +7/-0
  • Semper Fidelis et Fortis
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2015.12.26-16:37:23 »
Bravo, berazumijau, welcome back  ;)
HW97k. Walther LGR.

gitasas

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 494
  • Karma: +11/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2015.12.26-23:49:06 »
reiketu itraukti i airgunerio kelia noras tapti biznierium su pneumatika :) ne viena aplanko tokios mintys kiek as cia foruma skaitau.  :D
You can run, but you'll just die tired

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2015.12.27-00:03:01 »
na dabartinis "airgunerio kelias" isverstas is rusu kalbos. reiktu dadet eurolietuvisku ypatumu :)
p.s. internete galima panagrinet ir turginiu teismu procesus kaip jie turguj stumde lenkiskus orinukus, aisku ne 7j galingumo ir kiek uz tai uzdirbo :) ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

laisve

  • Svečias
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2015.12.27-04:28:07 »
Kas cia per triperis?

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2015.12.28-23:04:24 »
Ponai, važiuojate į pievas. Pneumatiką aš perku tik tam, kad naudot ją pagal paskirtį. Patarimų kokią pneumatiką ir kokiam tikslui įsigyti man nereikia :)
Man tebuvo ir tebėra įdomi vienintelė tema, kurią jau išdėčiau aukščiau.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2015.12.29-11:44:33 »
suprask dabar ka gudras ko tu is tos pneumatikos nori :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2016.01.01-23:13:24 »
Atrašė, kad daigtas kurtas medžiotojams. Kad būtų lengvas po miškus tampytis. Gal fotkių ir video paduos.
O iš pneumatikos noriu to, ką padarė Airguns Technology. Cricket'o kūrėjas, pabėgęs ir įkūręs atskirą žvakių fabrikėlį. Matysim, ar neapsirikau.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.01-23:20:38 sukūrė Drunk »

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2016.01.01-23:31:15 »
medzioklei tai gal geriau reikia ziuret i 7 ar 9mm kalibra. ir pas rusus ir pas amerikonus jau senokai irgi nebenaujiena.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2016.01.01-23:42:38 »
6.35mm (0.25) manau protingumo riba pneumatikai. Toliau vien minusai su paraku lyginant.

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2016.01.01-23:55:43 »
Vaizduote turiu nebloga, bet niekaip neisikertu tokio orinuko paskirties.
Sportui netinka.O medžioklėj bent kiek universalaus šautuvo galingumas tukstančiais Džauliu skaičiuojamas, o ne dešimtim ar šimtais.Nekalbant jau apie pinigine išraiška vienam J lyginant su kokia .22lr bulka.
Pramogai irgi nestebuklas, oro daug ryja, triukšmo daug sukelia...
Nebent galiniam kieme prie barbekiu draugam parodyt, bet tai išore biasi,neišbaigta, atrodo kaip garaže ant kelienio per 30min surinktas is dalių pasitaikiusių po ranka.
Prašau apšviesti mane ką su juo konkrečiai galima nuveikti,gal aš kažko nežinau, nes dabar rasšiau toki miške, paspirčiau tik patikrint ar po juo grybai neauga.... :-\
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.02-09:42:19 sukūrė AlphaGSM »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2016.01.02-11:17:38 »
na jei ziuret i praktine puse o ne estetine, tai kodel gi ne, jei viskas tvirtai laikos. medzioklei vistiek netinka. j per mazai. taip kad tik idomumo delei tetinka tokios konstrukcijos.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: RTI Arms
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2016.01.02-11:38:09 »
Kodel medzioklej netinka?Paukstiniams ,zuikiams ,bebrams,stirnoms ir visiem kitiem smulkiems gyvunams manau tiks ir dar kaip
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal