+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1328
Latest: Robertquibe
New This Month: 27
New This Week: 25
New Today: 20
Stats
Total Posts: 182029
Total Topics: 5325
Most Online Today: 193
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 138
Total: 138

Autorius Tema: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato  (Skaityta 44800 kartus)

gitasas

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 494
  • Karma: +11/-2
    • Žiūrėti profilį
Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Įrašytas: 2016.01.25-16:21:13 »
Po žaliakalnio varžybų Hamas pasiūlė idėją dėl HFT lietuvos čempionato. Idėja tokia, kad HFT Lietuvos čempionatą sudarys 4 varžybos, vienas įsakaitines varžybas daro Orinukas, vienas įskaitines varžybas daro RSSA ir vienas įskaitines varžybas daro LFTSA. Ketvirtą finalinį etapą daro visi trys klubai bendrą. Kaip gerbiamieji kolegos jums tokia idėja? Jei kažo nepaminėjau Hamai mane papildyk.  :beer: Draugiškų varžybų kiekvienas klubas gali daryti kiek nori :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.25-16:24:57 sukūrė gitasas »
You can run, but you'll just die tired

laisve

  • Svečias
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016.01.25-16:53:23 »
Puiki ideja  :super:

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2016.01.25-16:54:59 »
nu pagaliau... :beer:
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

hamas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 459
  • Karma: +17/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2016.01.25-17:27:44 »
paminejai viska. iskaitinei etapai turi atitikti ukhfta taisykles o norintys sudalivaut cempionate turi sudalivaut visiose keturiose etapuose.
Mano parašas...

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 951
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2016.01.25-18:42:42 »
Po žaliakalnio varžybų Hamas pasiūlė idėją dėl HFT lietuvos čempionato. Idėja tokia, kad HFT Lietuvos čempionatą sudarys 4 varžybos, vienas įsakaitines varžybas daro Orinukas, vienas įskaitines varžybas daro RSSA ir vienas įskaitines varžybas daro LFTSA. Ketvirtą finalinį etapą daro visi trys klubai bendrą. Kaip gerbiamieji kolegos jums tokia idėja? Jei kažo nepaminėjau Hamai mane papildyk.  :beer: Draugiškų varžybų kiekvienas klubas gali daryti kiek nori :)

Taigi sutarėme dėl šių metų čempionato po varžybų susitikę  :type:
teisingas PPP

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2016.01.25-20:07:26 »
Man kaip FT'shnikui kyla klausimas , prie ko LFTSA ?  Orinukas ir RSSA ukhfta nariai, viskas aisku, bet Field target ir HFT cempionatas prie ko ? .   Kad nesklistu vel kokiu pletku kaip: "zalia7 uzdraude hft varzybas lietuvoje"  (tas pats kas paskyt zalia7 uzdaude futbolo rungtynes lietuvoje...) . 
As negaliu nurodyt ltfsa , kokias rungtis daryti ir kaip hft klubo atstovui manau netgi reikia skatinti ir padeti visiems kas nori propaguot hft, bet kaip ft'shnikui man noretusi, kad ltfsa koncentruotusi i tai kam buvo sukurta asociacija ir i ta kas parasyta istatuose t.y. i FT.  Nes kai FT cempionate HFT sauliai skaiciumi lenkia FT , sutikit kazkas cia ne taip :)

Todel mano nuomone FT asociacija ir Lietuvos HFT Cempionatas visai ne prie ko.
P.S. tai tik mano nuomone ir niekam neprivaloma ....

gitasas

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 494
  • Karma: +11/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2016.01.25-20:11:54 »
taip GSK sutarem, bet manau 1 karta nuvaziuosim i bet kuri lietuvos krasta norint tapti cempionu. Manau ideja gera. Be to reikia gyventi draugiskai :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.25-20:13:56 sukūrė gitasas »
You can run, but you'll just die tired

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2016.01.25-20:27:33 »
Vaziuot reikia ne del kasko, o del airganeriu, as tik is moralines puses. Su tokiu poziuriu davai orinukas darom lietuvos krepsinio cepionata ir kas neatvaziuos ne taps lietuvos krepsinio cempionu. Tai skamba apsurdiskai ? o kodel kitaip neskamba ? :)

Niu dzin, sutaret su rssa viskas tvarkoje, kadangi du klubai atsovauja hft lietuvoje (lauksim kol istos LFTSA) , o siais metais uz Lietuvos HFT cempionata atsako RSSA , tai tegu jie ir tvarkosi.

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 951
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2016.01.25-20:49:43 »
taip GSK sutarem, bet manau 1 karta nuvaziuosim i bet kuri lietuvos krasta norint tapti cempionu. Manau ideja gera. Be to reikia gyventi draugiskai :)

Manau idėja negera, o planas sutartas.
Bet tu pas mus atsakingas už HFT, o kas aš toks kad pagalius tau į ratus kišt.

Aš tik savo nuomonę turiu.
teisingas PPP

gitasas

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 494
  • Karma: +11/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2016.01.25-21:48:39 »
tam ir yra sukurta tema diskusijom. jei negerai nedarom siulom kitas idejas :)
You can run, but you'll just die tired

salle

  • Svečias
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2016.01.25-23:38:51 »
Sveiki, bendraminčiai. Esu giliai HFT šnikas ir to tikriausiai niekas nepaneigs. Nemoku šaudyt nei siluetų nei BR ir tai rodo mano rezultatai. Smagu pabendrauti su visų klubų nariais ir norėtūsi, kad visi draugiškai padarytumėme ką nors bendro. Pavyzdžiui vienintelį Lietuvos HFT čempionatą. Kaip matau padaryta gera pradžia. Liko nedaug, užmiršti nesutarimus ir asmenines ambicijas. Peržengę savo ego, tada tapsime tik stipresni.
Dabar, šiek tiek apie čempionus. Labai nenormalu kai kiekvienas klubas tais pačiais metais daro Lietuvos čempionatą. Tada tapęs klubo čempionu, tampi ir Lietuvos čempionu :D . Jokioje sporto šakoje taip nebūna. Lietuvos čempionatas turi būti vienas ir čempionas turi būti vienas (savo kategorijose) ir tai padaryti turi būti sunku. Todėl siūlomas variantas klubų susitarimu yra geras. Sportininkas - šaulys turi ne tik taikliai šaudyti, bet ir peržengti savo moralinius įsitikinimus, psichologinius spaudimus ir kitokius nepatogumus (kelionę į kito klubo rengiamą Lietuvos čempionato etapą ir t.t.).
Taip galvoju, vedamas sportinio intereso ir dėl airgunerių.


Vaziuot reikia ne del kasko, o del airganeriu, as tik is moralines puses. Su tokiu poziuriu davai orinukas darom lietuvos krepsinio cepionata ir kas neatvaziuos ne taps lietuvos krepsinio cempionu. Tai skamba apsurdiskai ? o kodel kitaip neskamba ? :)

Niu dzin, sutaret su rssa viskas tvarkoje, kadangi du klubai atsovauja hft lietuvoje (lauksim kol istos LFTSA) , o siais metais uz Lietuvos HFT cempionata atsako RSSA , tai tegu jie ir tvarkosi.

Marijau, manau tu klysti. Visi mes važiuojam dėl kažko. Dėl seniai matytų draugų, dėl bendravimo, dėl nuotaikos, dėl įdomumo, patirties, prizo, siurprizo ir t.t.  :beer:  Esi klubo vadovas, turėtum žiūrėti lanksčiau.

taip GSK sutarem, bet manau 1 karta nuvaziuosim i bet kuri lietuvos krasta norint tapti cempionu. Manau ideja gera. Be to reikia gyventi draugiskai :)

Manau idėja negera, o planas sutartas.
Bet tu pas mus atsakingas už HFT, o kas aš toks kad pagalius tau į ratus kišt.

Aš tik savo nuomonę turiu.

GSK keistai kalbi  :-\ . Nelabai suprantu ką nori tuo pasakyti. Tai apie pirmą žinutės dalį. Antra dalis žinutėje man labiau suprantamesnė  ;) .

Tai va, labai nebarkit, mėgstu parašinėti  :-[ .

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2016.01.25-23:47:11 »
Salle  graziai sneki apie atsakomybe, o kokia atsakomybe kai dauk aukliu, todel siemet seiminkas rssa ji ir muzika uzsako. 
Jei ka primenu man didelio skirtumo nera kaip vyks lietuvos hft cempionatas, as snekejau tik kaip ft'shnikas ir nesuprantu prie ko ltfsa. Daiugiau klausimu pas mane ner :)

salle

  • Svečias
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2016.01.26-00:08:15 »
Salle  graziai sneki apie atsakomybe, o kokia atsakomybe kai dauk aukliu, todel siemet seiminkas rssa ji ir muzika uzsako. 
Jei ka primenu man didelio skirtumo nera kaip vyks lietuvos hft cempionatas, as snekejau tik kaip ft'shnikas ir nesuprantu prie ko ltfsa. Daiugiau klausimu pas mane ner :)

Marijau, turėjom vieną Leniną, Staliną, Hitlerį... buvo viena "auklė" nesitarė su niekuo. Kas iš to gavosi?
Aš kalbu apie naujoviškas "aukles", apie tokias, kurios moka tartis ir išeidamos iš namų raktą viena kitai palieka ir žino kur paskambinti jeigu reikia pagalbos. Dabar pasaulis keičiasi, turim keistis visi ir aš, ir tu, ir kiti.
Tai visa bėda, kad tu FTšnikas (nesupyk) ir nesupranti prie ko LFTSA. Tai žinok, kad ir ten yra HFTšniku (kelis paminėsiu gal prisiminsi Jurijus "Xatabyčius", Audrius "Burbulas" ir t.t.). Žinok, jie irgi nori sudalyvauti mūsų renginiuose ir galbūt kokį etapą HFT paruošti. Tai va  :beer:
Aš visai rimtai.
Domėkimės vieni kitais, matykim vieni kitus, būkim matomi vieni kitiems.
Štai visi atsakymai į tavo klausimus.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2016.01.26-07:47:46 »
Tai kas tiems hft'shnikam maiso ar draudzia kur dalyvaut, kam perverst viska vel. 
Mane domina morline puse, zmones ideda darba usiregistruodami/stodami ir dedami pinigus  i tarptautines organizacijas, o cia sast ir viskas. 
As dar karta pasikartosiu, manau mes pagalvosim apie dovanele lietuvos field target asociacijai uz hunting field target propagavima, uz tai jiems didelis dekui, zmones skiria laika , demesi ir jegas tai cia tik dekot lieka  :beer:

Sneka eina tik apie pavadinima, Salle kaip manai kitais metais orinukas gali daryt Lietuvos FT/HFT cempionata ?

darius3x

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 468
  • Karma: +14/-1
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2016.01.26-08:16:28 »
Taip Sauliau, sutinku su Tavimi, jokioje sporto šakoje taip nebūna. Kaip ir kitose sporto šakose, reiktų įkurti LHFTA- asociaciją, į kurią įeitų visi klubai lygiomis teisėmis, kuri rūpintųsi Lietuvos čempionato rengimu, bendromis taisyklėmis, finansavimu respublikiniu lygiu, sporto šakos viešinimu   ir t. t. Asociacijos valdybą sudarytų visų klubų atstovai, proporcingai HFTešnikų skaičiui. Visose sporto šakose taip yra ir mes nieko naujo nesugalvosim. Tai nebūtinai turi įvykti šįmet, gal kitąmet, gal po dviejų metų, bet reikia eiti link to.  Šįmet galime startuoti su Žydrūno variantu.

Berods tai ir siūlė Gytis marijampoliečiams per kažkurias jungtines, kurti klubų sąjungą, bet liko nesuprastas ir nuo to prasidėjo visi nesutarimai.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.26-09:01:50 sukūrė darius3x »
CZ 200S MTC 3-12x44

 

+-Naujausi įrašai

Братва, стоп-стоп! Ты что, еще не на нашем веб-сайте? Тебе что, 50 лет ждать? Вы by ZacharyEloms
Šiandien 00:04:11

Duobinis keltuvas perku. by valakas
2024.03.28-17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

Powered by EzPortal