+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: KevinHok
New This Month: 6
New This Week: 3
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182065
Total Topics: 5331
Most Online Today: 37
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 15
Total: 17

Autorius Tema: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato  (Skaityta 44877 kartus)

Mariaks

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 720
  • Karma: +14/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2016.01.26-08:28:41 »
Kad Lietuvos HFT cempionata rengtu visi trys klubai,manau, teisinga mintis.Kiekvienas klubas turi savitu  niuansu ir taktiku trasu irengime,kitos vietos,daugiau dalyviu-didesne konkurencija.Tai tikrai gali buti salygos ,kurios aiskiai parodys ,kas yra vertas Lietuvos HFT cempiono  vardo ir aukstesnes vietos reitingu lenteleje.
Kiekvienas klubas  rengia  ir savo cempionata.Tai šventa.Gal tik reikia atsisakyti vieno etapo paaukojant ji" bendram labui".
Visi sauliai gales rinktis  kur kam dalyvauti ir uz ka kovoti.
Smagu matyti varzybose nauju veidu.Kartas  nuo karto ju vis atsiranda.Taciau si sporto saka nera labai populiarinama visuomeneje.Daugiau UŽDARO TIPO "technikos ,akies taiklumo ir nervines itampos lygio pasitikrinimas" .
Gal reiktu truputi daugiau kazkur rodyti ka mes veikiame ,kaip galima susirasti idomu hobi ir   smagiai leisti laisvalaiki.Kazkas aisku yra populiarinama,bet gal nepakankamai.Skelbti kur  ir kada vyksta varzybos .Pvz spaudoje,internete.Kur tai butu efektingiau reikia pagalvoti ir sugalvoti. Kiekvienam klubui reiktu nepagaileti  keleto euru ir sio sporto agitacijai.Tegul atvaziuoja zmones pasiziureti.Kazka tikrai sužaves tas virstancios kil-zonos garsas  ;) .

HFT-JEGA.
 

« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.26-08:32:55 sukūrė Mariaks »

hamas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 459
  • Karma: +17/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2016.01.26-11:50:10 »
nesupykit jai kam nepatiks mano nuomone del LFTSA bet as skaitau kad jie turi pilna teise ir i HFT . mes per savo varzybose irgi darom FT ir del to ikisiol nebuvo jokio priekaisto . as skaitau kad pirmine musu visu klubu uzduotis suvieniti bendramincius  , pritraukt i si sporta kiek galima daugiau jaunimo,ir siekti kuo geresniu sportiniu rezultatu ir netik Lietuvoj bet ir dalivaujant kitu saliu renginiose.o tapti per metus triskart cempionu toj pacioj rungtij tai truputi juokinga. na o ambicijos tai jas del bendro tikslo galima ir perzenkti kaip bebutu tikslas tai visu vienas - sportas.
GSK as pilnai suprantu tavo pasakima (Manau idėja negera, ...... ) negera delto kad pas mus varzybose tokio tipo sautuvai kaip tavo saudo PCP kategorijoj paga UKHFTA reikalavimus o kitu klubu cempionatuose prie RECOILING bet jai mes norim daryt rimta atitinkanti visus reikalavimus cempionata tai mes turim laikytis ir taisykliu, ojas rasem nemes o tie kuriuos mes atstovaujam..
Mano parašas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2016.01.26-13:40:49 »
Viskas gerai ir grazu, bet FT klubo pirma uzduotis ir pagal istatus ir pagal logika, propaguoti FT , o paskui visa kita. 
T.y. hft turetu bijoti, kad sudomins/pervilios i FT, bet kadangi to nera ir FT sauliu nedaugeja daug metu, tai ir burbu.  Ir jei ka pirmoi zinutei parasiau: tai mano nuomone ir ji niekam neprivaloma, bet vel viskas verciama aplink ....
Ir rasiau: 2016 metu lietuvos hft cempionato seimininke organizatorius RSSA ir ka nori ir kaip nori taip daro, ko cia kipisha keliat ? :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2016.01.27-10:54:07 »
Niu va visi aprimo isake dauk graziu zodziu apie populiarinima , kad reikia graziai gyvent daugiau saudyt ir t.t. , bet sakydami, "gal per dauk varzybu, gal nesidubliuojam" ir t.t.  visi nutyli viena dalyka. Pinigus ! :)  . 
Imam is paprasto airganerio puses, jam kuo daugiau varzybu tuo geriau, cia faktas.
Paziurekit is organizatoriu puses, gal kam ir atrodo, kad pvz. AlphaGSM parase atvaziuokit ir jis turi dziauktis, kad kazkas atvaziavo, patikekit jis pries varzybas bent viena diena prasikniso nuo ryto iki vakaro (jei manot, kad tai nekainuoja bent jau zmonos burbejimo, klystat), pries tai investaves kurva laiko ir pingu inventoriaus gaminimui ir dar paskui turi sumoketi uz patalpas, elektra ir kitus mokescius.
Logiskai mastant jam turetu but gerai, kad daugiau vaziuoja pas ji, logiskai mastant pas ji daugiau vaziuos jei bus maziau varzybu nes kas savaite islekiant is namu, bobos uzpjaus bet ka :) (niu Lii pasiseke, bet daugiau tokiu ner), bet taip pat dabar AlphaGsm turi linkcioti ir pritarti, kad butu daugiau varzybu , nes kiti ji visi pasmerks, kad jis maiso, nepopuliarina ir t.t.  Patikekit, tu pinigeliu uztenka duok dieve mokesciams sumoket ir dar damest turi.
 Uz tai dabar cia visi nori daryti cempionatus, kad tik solidziau ir graziau IR padeda stumti visa reikala i prieki, viskas gerai rinka, komercija ir t.t. airganeriai atsirinks.
Manau, kad niekas nespriestaraus, kad komercijos yra ir tai nera blogai, visi norim geresniu salygu, dovanu ir t.t. , o siais laikais nemokamas suris tik pelekautuose :)

Bet sita visa sistema airganeriu entuziastu yra bloga, bloga tuo, kad ji niekur neveda, tu airganeriu kiek buvo pries 10 metu (tada gal net daugiau, bet nurasykim emigracijai)  tiek dabar ir yra, t.y. keli pastovus ir nauji ateina pasitrina keleta metu ir dinksta.  Va ir gaunasi, noras kazka daryt yra, norisi gerai padaryt, o dauk varzybu ir gerai (kai kam) ir blogai (kai kam) ir gaunasi tampymasis.
Vienu zodziu visi roziniai ir pukuoti ir tuo paciu gina savo interesus, ne mes tokie, gyvenimas toksai :)
Nesu revoliuciju megejas ir ju nedarysiu, bet , kad ka pakeist , kad butu visiems gerai, reikia zinoti ka keisti.  Musu pasaulyje nieko isradineti praktiskia nereikia, viskas israsta iki musu.  I vokiecius reikia paziuret, gal kas galetu nepatinget sistema aparasyt ?

A dabar pamastymui ir jei atsakysit i klausima KODEL taip yra, manau dauk kas paaiskes.
PVZ.  gruodzio gale visada buna Kauno miesto cempionatas (10metru taikinys nr8) , remiamas kauno miesto savivaldybes ir t.t.  . Ar kas nors girdejot apie tai?  na ten nuostatai, kas gali dalyvaut kada vyks taisykles ir t.t.  , ar kas nors matet kur rezultatus ? . Galiu is kart pasakyt nebuvo ir nera sios informacijos internete, nei pries varzybas ne po (bent jau as neradau), kodel taip yra man neidomu, jei kam idomu galiu duot atsakingo savivaldybes darbuotuojo kontaktus.
Va dabar noreciau isgirsti pamastymus (butu malonu ipac is klubu vadovu  (nors ltfs tikrai nesulauksim ..)) kodel i toki rengini visada susirenka ~30 zmoniu, juk tai entuziastu airganeriu vidurkis, su reklama ir tupciojimu apie kiekviena nauja zmogu, kuris 99% (klausimas kodel irgi lieka) paskui kazkur dinksta.

Tikrai manau problema aktuali ir butu idomu isgirst visu suinteresuotu nuomones  :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2016.01.27-11:01:03 sukūrė zalias7 »

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2016.01.27-11:36:32 »
Pritariu Zaliam dėl bereikalingo uragano kėlimo.
Apgailestauju Hamai kad peršamas asmeniškumas, bet aš kalbu apie organizavimą.

Deja pasikartosiu ir tai yra mano nuomonė išsakyta susirinkime:
Aš esu tai kad RSSA organizuotų LT čempionatą 2016 ir linkiu visokeriopos sėkmes tame.
2015 organizatorius buvo Orinukas.
2016 lai būna RSSA, nematau tame problemos, juk atsakomybė jiems. Ir dėl varžybų dubliavimo pas mus tik viena data "prikalta", dabar pats laikas derintis be žaibų.
2017 tegu LTFSA imasi, jei neišsakys noro, imsimės mes- Orinukas.

Ir tvarkomės draugiškai.

Idealus variantas yra Lietuvos HFT asociacija, bet tam reikia daugiau idėjinio ryžto nei asmeninių ambicijų.
Aš už Dariaus išsakytas mintis aukščiau.
Viliuosi subręsime tam.
teisingas PPP

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2016.01.27-12:04:03 »
Nieko ji nepakeis ta Lietuvos HFT asociacija kol nera galvos t.y. pasaulines HFT sajungos/federacijos.
Va lietuviams ikurt tokia reiktu, tikrai nauda ir lietuvai butu, bent pasaulio hft'shnikai zinotu apie marijos zeme :).

Bet gryztam prie saknu, GSK mano klausimu kokia minti turi ? :)

salle

  • Svečias
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2016.01.27-21:57:49 »
Tai kas tiems hft'shnikam maiso ar draudzia kur dalyvaut, kam perverst viska vel. 
Mane domina morline puse, zmones ideda darba usiregistruodami/stodami ir dedami pinigus  i tarptautines organizacijas, o cia sast ir viskas. 
As dar karta pasikartosiu, manau mes pagalvosim apie dovanele lietuvos field target asociacijai uz hunting field target propagavima, uz tai jiems didelis dekui, zmones skiria laika , demesi ir jegas tai cia tik dekot lieka  :beer:

Sneka eina tik apie pavadinima, Salle kaip manai kitais metais orinukas gali daryt Lietuvos FT/HFT cempionata ?

Sveiki, Marijau, galvoju kaip čia tau atsakius į pirmą žinutės dalį  :-\  Daug čia man neaiškių sakinių, ka reiškia  "kam perverst viska vel." , "o cia sast ir viskas.", ? Nesuprantu esmės. Tegul ir būna taip kaip parašei. Gal tą rebusą išspręs kas norės.
Antroji dalis manau skirta ne man, yra aukščiau sėdinčių ir jie priims sprendimus pasikalbėję su jumis. Mano balsas patariamasis  :beer:


zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2016.01.27-22:27:38 »
Ten buvo "pamastymai" apie tavo zinute (apacioje)
t.y. as snekejau aplamai apie ft , o tu man pasakoji, kad hft'shnikai nori dalyvauti kazkur dalyvaut....
Tai ir sakau, nereikia isverst mano zodziu, as gi niekur jiems nedraudziu dalyvaut :)
Ne as zinau, kad pas mane problema su aiskiu minciu destymu, tai jei ka sorius :)

Nors mane labiau domintu pamastymai apie mano ilga rasliava :)
http://www.airguns.lt/index.php?topic=8851.msg224819#msg224819

Marijau, turėjom vieną Leniną, Staliną, Hitlerį... buvo viena "auklė" nesitarė su niekuo. Kas iš to gavosi?
Aš kalbu apie naujoviškas "aukles", apie tokias, kurios moka tartis ir išeidamos iš namų raktą viena kitai palieka ir žino kur paskambinti jeigu reikia pagalbos. Dabar pasaulis keičiasi, turim keistis visi ir aš, ir tu, ir kiti.
Tai visa bėda, kad tu FTšnikas (nesupyk) ir nesupranti prie ko LFTSA. Tai žinok, kad ir ten yra HFTšniku (kelis paminėsiu gal prisiminsi Jurijus "Xatabyčius", Audrius "Burbulas" ir t.t.). Žinok, jie irgi nori sudalyvauti mūsų renginiuose ir galbūt kokį etapą HFT paruošti. Tai va  :beer:
Aš visai rimtai.
Domėkimės vieni kitais, matykim vieni kitus, būkim matomi vieni kitiems.
Štai visi atsakymai į tavo klausimus.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2016.01.28-09:06:46 »
Visi tyli, bandau nurasyt, kad i mano klausiam kodel i niekur neskelbiamas 10metru varzybas susirenka tiek pat zmoniu kaip i musu.  Gerai bandom toliau, kaip atrodytu keista, bet europoje saudytoju rojus yra vokietijoje. pvz.

rusiskai, tai paaiskinsiu jaunimui, raso mergina Olga (Fencer) is rusijos, šaulė kuri nutekejo vokietija. Man teko su ja dar ir Morsko trasa prait poroje ir su jos vyru (irgi saudantis) lietuviskos ruginukes paragaut (paskui per vokiecius dar karta perdaviau , o kita karta Olga dave man velniu ir uzdraude Bogdanui gert lietuviska ruginuke, ech... tos moterys ... :) ) , bet kokiu atveju jei kas neaisku galima pasiklaust ir visi ft'shnikai kurie vaziuodavo i Morsko ja puikiai zino.

Tai va tema buvo ta pati apie "populiarinima" ir kaip tai vyksta rusijoje, ten pas juos "kirminu" zymiai daugiau nei pas mus, tai nenagrinesim (bet panasumu daug poziuryje), juolabiau Lietuvos istatymu pagrindas buvo nurasytas nuo vokieciu is ten pas mus ir 7.5J, tai ir ziurekim vokiecius.
Pirmos foto:
http://forum.guns.ru/forummessage/16/1251305.html
Kaip matot pagyvenusiu zmoniu minia, visi jie renkasi i varzybas saudyti nuo atramos (berods nuo 56 metu) (dar papildomu nuorodu yra su foto, kad butu aiskiau)
Ne kiekvienas gali patekt, reikia atsaudyti kvalifikacini minimuma kitur.  Taip pat temoi aprasyta klubu veikla  is kur pajamos, istatymai ir t.t. kam idomu paskaitys, as tik kai kuriuos faktus.

То же ФТ в Германии, родилось всего 13 лет назад. Когда я приехала сюда, шесть лет назад, было только 3 клуба, а сейчас уже с десяток или больше. Германия второй раз провела у себя Чемпионат мира (без господдержки), сборная Германии по ФТ участвует во всех Чемпионатах мира, хотя поездки в Южную Африку и Новую Зеландию не самые дешевые, да еще и с двухнедельным проживанием на месте(без господдержки). В клубы приходит и молодежь и старики, приходят целые семьи.

FT vokietijoje gime pries 13 metu (rasyta 2013), kada Olia nuvaziavo pries 6 metus, buvo visoje vokietijoje tik 3 klubai, dabar virs desimt (i metus po 1 atsiranda), vokietijos rinktine dalyvauja visuose pasaulio cempionatuose ...  i kluba eina jaunimas, senukai ir visos seimos.

Dar pvz. dortumndo tik vienam  rajone keletas tiru ir t.t.

Apie klubus  tai cia klubams gal idomiau, man idomiau kodel vokietijoje zmones  pradeja saudyt nuo vaikystes baigia gilioje senatveje.  O pas mus ateina paciam zydejima ir po keliu metu dinksta. 
Yra kokiu pamastymu ? :)

hamas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 459
  • Karma: +17/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2016.01.28-14:17:44 »
Ačiū vyrai už išreikštą pasitikėjimą. RSŠA mielai apsiims daryti 2016 m. oficialų Lietuvos HFT čempionatą.
Ačiū už bendradarbiavimą.
Mano parašas...

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2016.01.28-21:56:43 »
Na pas vokiečius kiekvienam didesniam miestelyje po kelis kokybiškus baseinus, sporto sales, stadionus, į tą chorą įsipaišo ir tirai ir dar nežinia kas :) Kai nebereikia galvoti apie maistą ir patogų gyvenimą pradeda reikėti pramogų- o kur paklausa ten ir pasiūla. Nemanau kad po karo praėjus 20 metų ten su sportine infrastruktūra viskas buvo taip gerai kaip dabar. Kai/jei pas mus bus tokio patogumo pragyvenimas irgi atsiras tam masinė paklausa, o su ja ir pasiūla. O šiaip tai pradžia optimistinė tai yra- Kaunas ir truputį už jo link Vilniaus :) kalasi potencialūs daigai...
Mano paršas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2016.01.28-22:36:23 »
AShas skaitei ta tema ? ru kerti ? as ne tai norejau pasakyt, as gi aiskiai paklausiau, kodel vokietijoje zmones saudo nuo mazo iki diediuku, o pas mus pabande dinksta po keliu metu ?

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2016.01.28-23:05:51 »
AShas skaitei ta tema ? ru kerti ? as ne tai norejau pasakyt, as gi aiskiai paklausiau, kodel vokietijoje zmones saudo nuo mazo iki diediuku, o pas mus pabande dinksta po keliu metu ?

Zalias, nustok parint tautą,
O tai užduodi klausimą, kad eilinio alkoholio "kalorijų" neužtektu tau į jį atsakyt...

Tema juk ne globali, o apie 2016 LT hft čiampą.
RSSA vadas sakė jog imsis šio čiampo organizavimo, mums lieka mėgėjiškų ar Orinuko taurės/čiampo organizavimo džiaugsmas.
Taigi tema kaip ir išsemta, tik dar grafiką suderint.

teisingas PPP

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2016.01.28-23:09:57 »
Blyn as globaliskai, a jus i smulkmenas :) 

Ok, kada prie kokios bonkos globalines problemas paspresim :)  , aciu, kad eziukais neuzmetet :)

Kiek suprantu hft cempionato datu nieks nederins , kol ltfsa neapspres savo, teks laukt visiems :)

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2016.01.28-23:54:39 »
zalias7, dar kartą paskaityk- vokiečiai daaugo kad jiem reikia daug ir visokių pramogų ir tų pramogų reikia ne tik mažiems bet ir dideliems :) mes irgi daaugsim
Mano paršas...

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal