+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182056
Total Topics: 5329
Most Online Today: 34
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 21
Total: 22

Autorius Tema: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu  (Skaityta 67150 kartus)

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #180 Įrašytas: 2010.11.18-13:57:43 »
Tika per M-1plius zinias sake, kad prieme grieztesnes salygas dujiniams ir negalingiems ginklams isigijimo salygas.
Tikriausiai tie negalingieni ir bus pneumatika.
Mano parašas...

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #181 Įrašytas: 2010.11.18-14:20:08 »
Citata
Modesto333 rašė:
...Tikriausiai tie negalingieni ir bus pneumatika.

Na kam gąsdini žmones??? Ir dar tokiu svarbiu mums klausimu....
"5 straipsnis. C kategorijos ginklai

C kategorijai priskiriami:
......

8) šaunamieji ginklai, kurie atitinka kitų kategorijų kriterijus, tačiau joms nepriskiriami dėl nedidelės nukaunamosios galios, ir kurių sviedinio kinetinė energija yra nuo 2,5 J iki 7,5 J."
Apie flobertus čia - perkeliavo į C kat. :azn:

Hel59

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 177
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #182 Įrašytas: 2010.12.01-20:58:40 »
  Šiandien šaudyklai girdėjau pokalbius kad prezidente gali (kad turi galia tai aišku, bet lig tai ir nepatenkinta) vetuoti ginklų įstatima. Tai gal kreiptis į Jos Ekscelencija kol nevelu.Argumentų gi yra?    
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #183 Įrašytas: 2010.12.03-00:55:23 »
vetuot tai gali. graziai laiska parasius gal ir vetuotu. tiesiog gal truksta seime zmogaus kuris normaliai paaiskintu norimus pakeitimus, o tai grys tas pats istatymas tolimesniam svarstymui, tai nusites dar metus ir vel viskas is pradziu. asmeniskai as tai perskaites tuos pakeitimus supratau kad nieko esminio tik dar biski daugiau nesamoniu. butu galima akcentuot i atsakomybes didinima o ne galimybe isigyt ar galingumo ribojima iki 7j. paieskot kokios statistikos kiek su kokiais ginklais ivykdoma rimtu nusikaltimu ir panasiai. nemuskit jei nusipezu eilini karta ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #184 Įrašytas: 2010.12.03-08:45:50 »
LFTSA valdybos ir šios pataisos rengimo iniciatyvinės grupės nuomonė yra, kad prezidentei šiuo klausimu mes nerašysime.

Dainius J

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 143
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #185 Įrašytas: 2010.12.03-11:15:50 »
Pozicija aiški. Gal žinote kas konkrečiai užkliuvo Prezidentei?
"Sėkmė yra gebėjimas pereiti nuo vienos nesėkmės prie kitos neprarandant entuziazmo."
Vinstonas Čerčilis

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #186 Įrašytas: 2010.12.03-11:47:11 »
Citata
Burbulas rašė:
LFTSA valdybos ir šios pataisos rengimo iniciatyvinės grupės nuomonė yra, kad prezidentei šiuo klausimu mes nerašysime.

Gerai ir taip varžybose dalyvaut tryse.
Keistas požiūris, jei jau "katilas verda" kodėl reikia nuleist rankas.
Man dzin - aš dėl kitų.

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #187 Įrašytas: 2010.12.03-12:27:37 »
Prie ko čia dalyvių skaičius? Ar tai mano ar ko nors iš LFTSA  ar kieno nors iš mūsų kaltė, kad tokie įstatymai?
Mano pozicija - varžybose dalyvavau ir dalyvausiu, visose kur galėsiu... o kas norės prisijungs. Draugiškose dalyvausiu su 7,5J. LFTSA varžybose jei jos bus organizuojamos šaudykloje šaudysiu su 16J.
Kas liečia rankų nuleidimą - ką tu Autuk žinai apie tai? Kas daroma, kas padaryta ir kas planuojama padaryt? Kokia nauda iš to, kad dabar kreipsimės i Prezidente?
Jei tau atrodo, kad kažką ji gali pakeist - kodėl tamstai neparašius jai http://www.president.lt/lt/laiskas_prezidentui2.html
Mūsų nuomone, kad tai dabar nieko nepakeis... tokia jau mūsų "keista" pozicija.

Citata
Dainius J rašė:
Pozicija aiški. Gal žinote kas konkrečiai užkliuvo Prezidentei?

Aš asmeniškai išvis nežinau ar kas jai užkliuvo. Tai girdėjau tik gandų pavidalu.
Radau tik tiek
71 straipsnis
Respublikos Prezidentas Seimo priimtą įstatymą ne vėliau kaip per dešimt dienų po įteikimo arba pasirašo ir oficialiai paskelbia, arba motyvuotai grąžina Seimui pakartotinai svarstyti.
Jeigu nurodytu laiku Seimo priimto įstatymo Respublikos Prezidentas negrąžina ir nepasirašo, toks įstatymas įsigalioja po to, kai jį pasirašo ir oficialiai paskelbia Seimo Pirmininkas.
http://www3.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Įstatymas įteiktas Prezidentui pasirašyti 2010-11-24

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #188 Įrašytas: 2010.12.03-15:03:50 »
Citata
Burbulas rašė:
Prie ko čia dalyvių skaičius? Ar tai mano ar ko nors iš LFTSA  ar kieno nors iš mūsų kaltė, kad tokie įstatymai?

Nieko ir nekaltinu, jei taip pasirodė, atsiprašau.
Citata
Mano pozicija - varžybose dalyvavau ir dalyvausiu, visose kur galėsiu... o kas norės prisijungs. Draugiškose dalyvausiu su 7,5J. LFTSA varžybose jei jos bus organizuojamos šaudykloje šaudysiu su 16J.

Kortas tau į rankas. Ir te padeda tau Dievas.
Citata
Kas liečia rankų nuleidimą - ką tu Autuk žinai apie tai? Kas daroma, kas padaryta ir kas planuojama padaryt?

Apie "rankų nuleidimą" absoliučiai, tai žinau labai daug. O konkrečiu atveju, nežinau nieko ir, manau, Jūs nematote jokios butinybės, kad žinočiau daugiau.
Citata
Kokia nauda iš to, kad dabar kreipsimės i Prezidente?

Sužinotumėte jei kreiptumėtės, o dabar, taip išeina, nesužinosit.
Citata
Jei tau atrodo, kad kažką ji gali pakeist - kodėl tamstai neparašius jai http://www.president.lt/lt/laiskas_prezidentui2.html

Jaučiu, teks:P
Citata
Mūsų nuomone, kad tai dabar nieko nepakeis... tokia jau mūsų "keista" pozicija.....

Uch keistuoliai.

Žiūriu, jau ne pirmą kartą į kritiką, pastebėjimus, ir šiaip sarkazmą Jūs reaguojate labai jau jautriai.
O pareikšti savo nuomonės, kad ir kokia forma, man neuždraus niekas.

Šį kartą man ne dzin - aš dėl kitų.
Man dzin - aš dėl kitų.

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #189 Įrašytas: 2010.12.03-15:35:24 »
"Jūs" - tai kas? aš asmeniškai? (ta prasme į mane taip kreipiesi) ar čia apie LFTSA?

Jei LFTSA tai noriu pastebėti, kad tai aš asmeniškai čia taip reaguoju .. ne LFTSA. Ir reaguoju taip dėl to, kad apart kritikos, sarkazmo, juokelių ir nekonstruktyvių nuomonių ale "aš manau" ir t.t. nieko iš daugumos mūsų bendruomenės nesulaukiau... jokios pagalbos/veiksmų... išskyrus kelis asmenis. Iš kitos pusės ar verta ko nors tikėtis - turbūt ne, dar neprispyrė reikalas.

Paskutiniu metu norisi spjaut į visą šį reikalą, tuo labiau, kad man asmeniškai tų pakeitimų nafik nereikia, o tie kam tai aktualu ir turėtų imtis kažkokių veiksmų, deja, bet tik šneka.

P.S.Dėl informavimo - tikiuosi supranti, kad neviską galiu rašyt viešai, nes yra įpainioti įvairaus lygio pareigūnai ir politikai.

Nieko nenorėjau įžeist savo pasisakymais, jei taip atsitiko - atsiprašau, bet yra kaip yra.


autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #190 Įrašytas: 2010.12.03-15:56:15 »
Citata
Burbulas rašė:
"Jūs" - tai kas? aš asmeniškai? (ta prasme į mane taip kreipiesi) ar čia apie LFTSA?

Jei LFTSA tai noriu pastebėti, kad tai aš asmeniškai čia taip reaguoju .. ne LFTSA. Ir reaguoju taip dėl to, kad apart kritikos, sarkazmo, juokelių ir nekonstruktyvių nuomonių ale "aš manau" ir t.t. nieko iš daugumos mūsų bendruomenės nesulaukiau... jokios pagalbos/veiksmų... išskyrus kelis asmenis. Iš kitos pusės ar verta ko nors tikėtis - turbūt ne, dar neprispyrė reikalas.

Paskutiniu metu norisi spjaut į visą šį reikalą, tuo labiau, kad man asmeniškai tų pakeitimų nafik nereikia, o tie kam tai aktualu ir turėtų imtis kažkokių veiksmų, deja, bet tik šneka.

P.S.Dėl informavimo - tikiuosi supranti, kad neviską galiu rašyt viešai, nes yra įpainioti įvairaus lygio pareigūnai ir politikai.

Nieko nenorėjau įžeist savo pasisakymais, jei taip atsitiko - atsiprašau, bet yra kaip yra.


Tai kad parašei trečiuoju asmeniu, tai taip ir kreipiausi.
Andriau, į tave, tai žinau kaip kreiptis.;)


O kokios pagalbos tikėjotės ar prašėt, aš tai atsimenu tik tai, kad buvo prašymas padėt suformuluot kreipimąsi.

Suprantu, čia daugumoj skirta man, ir susimąsčiau: nu tikrai, apart "lojimo" ant profsąjungos nieko nepadariau.
Man dzin - aš dėl kitų.

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #191 Įrašytas: 2010.12.03-16:35:36 »
Pagalba paprasta - reikia iniciatyvos regionuose. Tikslas - kad kuo daugiau seimo narių susipažintų su mūsų sportu ir mūsų problemomis dėl varžybų organizavimo (čia kalbu apskritai apie ft/hft varžybas, ne vien tik LFTSA). Vistik pagrindinė jėga lemianti šio įstatymo pakeitimą yra seimas.
Aš jau rašiau, kad reikia kalbėti su savo seimo nariais. Nuėjus į susitikimą nusinešt prašymą pasirašytą jūsų bendraminčių su problemos išdėstymu Suprantu, kad parašyt kažką nėra lengva - pasinaudokite tezėmis iš čia jau publikuoto LFTSA rašto. Įšbraukit/papildykite savomis mintimis, adresuokit konkrečiam seimo nariui, nusineškit nuotraukų iš varžybų ir tiesiog paprastai pasišnekėkite. Tai išspręstų pagrindinę problemą - informacijos vakuumą šiuo klausimu tautos išrinktųjų tarpe. Tuomet per eilinį svarstymą seimo posėdyje ar komiteto svarstymuose atsiras ir kitų nuomonių, o ne vien tyla kaip buvo dabar.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #192 Įrašytas: 2010.12.04-01:53:50 »
burbulas - siulai apeit visas esamu partiju atstovybes ir ten aiskint apie orinukus ? ten tokios kalbos atrodytu ar galima vaikui zaist su zazigalke ar geriau su degtukais. i orinukus niekas neziuri kaip i ginklus aplamai. nebent kaip i chuliganizmo iranki. zinoma sveikintina kad ta tema buvo meginama klibint. o kas gavos ? flobertas 7j gavos c kategorijos ginklu. nebutu niekas klibines tai ir butu po senovei. jei dar paklibint tai supirks chronografus visiem policininkam ir ... kazin ar tai bus geriau. o ar yra buve kazkokiu problemu varzybose ar saudai su 7 ar su 40 ? na nebent organizatoriai del taikiniu keikdavos. tokios problemos seime niekam nerupi kaip jau minejau. bitik kazk pakeist ir apsimest ka dirba. o 1 ar 2 zmogai ten nieko nepakeis. praneskit dar visam seimui apie varzybas tai ten policija su chronografais stoves pakeliui.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Baltas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #193 Įrašytas: 2010.12.04-02:53:46 »
Truputi pateikiu informacijos www.arsenalas.org puslapyje: Nusikaltimai susije su ginklais. Informacija patalpinta nariu susipazinimui su esama situacija. Galima teigti, pasinaudojant sia informacija, kad saunamieji ginklai maziau pavojingi uz automobili ;D.
Galima butu ir daugiau pateikti informacijos, jei nieks uz tai :evil1:...
Klausimas ji kam nors aktuali ir idomi?
 
Citata
berazumijus rašė:
....akcentuot i atsakomybes didinima o ne galimybe isigyt ar galingumo ribojima iki 7j. paieskot kokios statistikos kiek su kokiais ginklais ivykdoma rimtu nusikaltimu ir panasiai...
:evil1:

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #194 Įrašytas: 2010.12.04-10:08:52 »
kadangi prasideda eilinės......
Tema rakinu

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Klisas
Šiandien 11:11:05

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal