+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1322
Latest: DavidFem
New This Month: 21
New This Week: 19
New Today: 16
Stats
Total Posts: 182028
Total Topics: 5324
Most Online Today: 241
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 124
Total: 125

Autorius Tema: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis  (Skaityta 77896 kartus)

Baltas

  • Svečias
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011.03.30-23:20:10 »
Sveikiname isigijus bene pirmaji Europos ginklo pasa, turint neterminuota leidima :super:
Tikiuosi ir kiti kolegos bus drasesni einant siuo keliu ;)
Palinkejimas: kiekvienam airguneriui po Europos ginklo pasa! 8)
Citata
MtR rašė:
europos ginklo pasas jau rankose...
Detales veliau... Bet viskas paprastai ir lengvai...

MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011.03.31-01:20:47 »

Citata
Baltas rašė:
Sveikiname isigijus bene pirmaji Europos ginklo pasa, turint neterminuota leidima <...>


Deje.... Leidimas galioja iki 2016.03.30... Po to pratesiamas padarant nauja irasa dokumente.

Europos saunamojo ginklo leidimas, reikalingas tiems sauliams, kurie vyksta i tarptautines varzybas uz LR ribu.

Vykstant uz LR ribu i EU:
'isankstinis leidimas paprastai nera butinas keliaujant su C,D kategoriju ginklais, skirtais medzioklei, ar B,C,D kategoriju ginklais, skirtais sportui, jeigu vykstantis asmuo turi saunamojo ginklo leidima ir gali pagrysti savo keliones priezasti.' - israsas is leidimo.
Kitaip tariant - reikia kvietimo is organizatoriu.
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011.03.31-11:07:36 »

Citata
MtR rašė:
Europos saunamojo ginklo leidimas, reikalingas tiems sauliams, kurie vyksta i tarptautines varzybas uz LR ribu.


Tu pamirsai, kad yra dar vienkartiniai leidimai.
Imi kvietima organizatoriu, eini licenzijavimo skyriu, jei sporto organizacijos narys gauni nemokamai, fiziniam asmeniui 50lt.

MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011.03.31-11:17:14 »
sutinku: reikalingas, bet nebutinas... :)
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2011.04.04-12:31:07 »
Citata
MtR rašė:
jau turiu leidima perdirbti ginkla...

o man pasake, kad keisti ginklo technines charakteristikas negalima... . Sakau galima ir jau ne vienas yra pasikeites, aisku ne pats, ginklininkas tai daro ir israso pazyma, kuria pristatau jums o jus registruojate. Sako pasiskambinsiu i departamenta ir issiaiskinsiu, tu pirmas toks ir dave tel, nr pasiskambink veliau kada nors... . Nelabai noriai bendrauja, pirmadienis...
1959

junior

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 253
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2011.04.04-12:50:16 »
Koks miestas?

Citata
1959 rašė:
o man pasake, kad keisti ginklo technines charakteristikas negalima... . Sakau galima ir jau ne vienas yra pasikeites, aisku ne pats, ginklininkas tai daro ir israso pazyma, kuria pristatau jums o jus registruojate. Sako pasiskambinsiu i departamenta ir issiaiskinsiu, tu pirmas toks ir dave tel, nr pasiskambink veliau kada nors... . Nelabai noriai bendrauja, pirmadienis...
Mano parašas...

MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2011.04.04-15:18:00 »
Tiek VLN tiek PNVZ - jokiu problemu...
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2011.04.22-12:08:36 »
Pasedejus 2 valandas eileje dokumentu pavyko priduot. Pagal sias tendencijas dar pora valandu pasedet, kad gaut leidima perdaryt ir paskum dar pora valandu, kad uzregistruot... teisine valstybe...
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

MtR

  • LFTSA
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1082
  • Karma: +3/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2011.04.22-16:12:44 »
mes per mazai mokesciu mokame, kad uztektu pinigu nusamdyti pakankamam kiekiui valdininku, kurie aptarnautu LR pilieti;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
A koks skirtumas su kokiu sautuvu nepataikyti?

xatabyc

  • Svečias
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2011.04.22-16:54:58 »
Mano istorija:

Startas 2011-04-20 14.30 val.

Reikalingi dokumetai:
1)Vilniaus priklausomybės ligų centro pažyma.
2)Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pažyma (Algirdo g.31 Vilnius)
3) Poliklinikos psichikos sveikatos skyriaus pažyma.
Pabaiga 15.00 val.

Tą pačią akimirką keliauju į licenzijavimo skyrių, eilėje pora žmonių. Rašau prašymą, ruošiasi eit paskutinis prieš mane ir jam pareigūnas sako "sorry Mike" nespesim užpildyti dokumentų (laikas 16.15), atvažiuok 5dienį ir užrakino durys iš vidaus.

5dienis 2011-04-22
Nuvažiuoju į licenzijavimo skyriu 10.30 val. žmonių gal 10 eilėje, apsisuku ir grįžtu į darbą. Grįžtant iš darbo 13.50 aš vėl kertu pažįstamą slenkstį, eilėje pora žmonių, vienas iš jų mūsiškis
;D. Paduodu dokumentus pareigūnui, viskas ok, dar parodau asociacijos nario pažymėjimą, "...tai sportininkas?" aš "...bandau", atnešė pajamų orderį, sumokėjau 1,57lt ir dingsta nieko nepasakęs, sėdžiu, laukiu 10 min, 20 min, išeina, grįžta, išeina ir vėl grįžta, bet jau su lapuku panašiu į tą kuris laminuojamas. Nustebau, nepatikėjau, dar po kelių minučių prieina prie laminavimo aparato, nespėjau susigaudyt kaip leidimas buvo mano rankose. Santūriai padėkojau, o viduje šokinėju iš džiaugsmo "...kaip čia greitai viskas. Kiti juk laukia tiek dienų, o man per pusvalandį".

Grubiai viskas užtruko pusdenį nuo 0 iki leidimo. Tokia mano patirtis.

grafito

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1440
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
    • RSSA
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2011.04.22-17:23:23 »
nu va o as laukiau lygiai 30 dienu,bet gal delto ,kad prasymai buvo,dar ir koviniams ginklams,viska gavau ,dabar tik kursai liko:):beer:
Mano parašas...

Gudis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1564
  • Karma: +10/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2011.04.22-22:36:18 »
As nuejes ten pagalvojau kodel cia taip ilgai viskas. (Turiu omeny licenzijavimo skyriu). Siaip ne taip,pralaukes kokia valanda, ieinu i vidu ir ziuriu,kad ten nieko nevyksta !!! sedi trys zmones,kuriu niekas neaptarnauja . Pradedam snibzdetis vienas su kitu ,nors nesam pazistami, ir piktintis ,kadcia nesamones. Vel laukiu. Pradedu galvot ,kad zmonems darbas paskutinej vietoj gyvenime, kad jiems uz tai nieko nemoka ir kad jie visai nemato zmoniu ,kurie jiems moka atlyginimus sumokedami mokescius. Galu gale priejus pikta boba nieko neaiskina mane dominanciais klausimais. Kelia balsa ir laiko mus niekuom. Toks jausmas ,kad mes jiems maisom dirbt !!! Zodziu... buciau as koks seimunas tai visus is darbo ismesciau ! Isejau piktas,nepatenkintas ir suirzes.
Xatabyc, tau pasiseke. Reikejo paklaust bent zmogaus vardo. Gal ir mums bent kokia pagalba suteiktu... Nes labiau nekencenciu savo darba zmoniu dar nemaciau ...
HW 97 K / CFX / Steyr LG 110 FT su NS 10X50-60 Diamond ir naujasis HW 75

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 825
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2011.04.23-08:12:04 »
as tokiam kaime kaip kupiskis buciau susitvarkes per 3dienas.pirmadieni visus reikiamus popierus pridaviau,ketvirtadieni galejau gaut leidima,nestovint ten jokiose eilese.nemokejau ne cento,net uz laminavima nepaeme.bet kadangi aptarnaujanciam pareigunui istiko seimoj nelaime tai viska atsiemiau pirmadieni-pirmas rajone sportinis pneumatinis.  
AA

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2011.04.29-12:49:21 »
Žinot kodėl taip yra? Todėl, kad niekas tai darbuotojai nepadeda suprasti kokia jos paskirtis, vieta ir kaip ji privalo aptarnauti  besikreipiančius žmones.
Teisingi ir pilietiški tavo veiksmai: Pareiškimas raštu įstaigos vadovui, siunčiamas registruotu paštu. Turinys toks: tada ir tada lankiausi ten, laukiau tiek, mane aptarnavo grubiai, neatsakė į užduotus klausimus. Prašau imtis priemonių, kad ponia būtų (arba nebūtų) nubausta už netinkamą  elgesį ir kad tai nepasikartotų. Apie taikytas priemones prašau mane informuoti raštu.

Po galais, esame piliečiai, vykdantys savo pareigas, o ne kažkokie atmatos, trukdantys kažkam gerti kavą. Su mumis elgsis taip, kaip mes  tai leisim.
Pats irgi dirbu su žmonėmis ir tikiuosi , kad  apie mane taip nepasakytų.



Citata
Gudis rašė:
As nuejes ten pagalvojau kodel cia taip ilgai viskas. (Turiu omeny licenzijavimo skyriu). Siaip ne taip,pralaukes kokia valanda, ieinu i vidu ir ziuriu,kad ten nieko nevyksta !!! sedi trys zmones,kuriu niekas neaptarnauja . Pradedam snibzdetis vienas su kitu ,nors nesam pazistami, ir piktintis ,kadcia nesamones. Vel laukiu. Pradedu galvot ,kad zmonems darbas paskutinej vietoj gyvenime, kad jiems uz tai nieko nemoka ir kad jie visai nemato zmoniu ,kurie jiems moka atlyginimus sumokedami mokescius. Galu gale priejus pikta boba nieko neaiskina mane dominanciais klausimais. Kelia balsa ir laiko mus niekuom. Toks jausmas ,kad mes jiems maisom dirbt !!! Zodziu... buciau as koks seimunas tai visus is darbo ismesciau ! Isejau piktas,nepatenkintas ir suirzes.
Xatabyc, tau pasiseke. Reikejo paklaust bent zmogaus vardo. Gal ir mums bent kokia pagalba suteiktu... Nes labiau nekencenciu savo darba zmoniu dar nemaciau ...
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

kladia

  • Orinukas
  • Full Member
  • *
  • Įrašai: 179
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Leidimas C kategorijos Pneum. ginklui - Asmeninė patirtis
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2011.04.29-15:27:10 »
Citata
Gudis rašė:

Xatabyc, tau pasiseke. Reikejo paklaust bent zmogaus vardo. Gal ir mums bent kokia pagalba suteiktu... Nes labiau nekencenciu savo darba zmoniu dar nemaciau ...


Ta pareigune pagalbos suteikti negali, nes pati ni.....ja neišmano savo darbo. Xatabyc gali paliuditi, kad inai i mano klausima "kaip man ivežti ir iregistruoti pneuma virš 7,5J" atsake - pneumatika neregistruojama:evil1:. Kitas "protingas"pareigunas - Ruslanas (pavardes neminesiu) su kurio ta pareigune norejo pasitarti del mano užduoto klausimo, pakeltu tonu jai pareiske - "tu leidima išdavei, visa kita nemusu reikalas, tegul eina i departamenta".
Steyr LG110 +  4-18x44 FFP

 

+-Naujausi įrašai

Duobinis keltuvas perku. by valakas
Šiandien 17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

CZ200S PCP by darius3x
2024.02.24-17:24:20

Powered by EzPortal