+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1333
Latest: Rafaelvioff
New This Month: 32
New This Week: 30
New Today: 13
Stats
Total Posts: 182030
Total Topics: 5326
Most Online Today: 193
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 169
Total: 170

Autorius Tema: Prekės persiuntimas is JAV  (Skaityta 11308 kartus)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Prekės persiuntimas is JAV
« Įrašytas: 2018.07.07-15:37:12 »
Persiuntimas iš JAV

Persiučiu pirkinį iš JAV parduotuvės Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.
Schema tokia:
1. Atsiunčiate man prekės internetinę nuoroda.
2. Užsakau (arba užsakote Jūs pats) prekę mano adresu JAV.
3. Teisingai perpakuoju ir persiunčiu prekę Jums USPS (United States Postal Service - nacionalinis JAV paštas) paštu.

Keletas pastabėlių:
Pagal pageidavimą, pirkinys prieš persiunčiant vizualiai patikrinamas, jei atrasta defektu - gražinamas atgal į parduotuve.
Tracking numeriukai pateikiami kiekvienam siuntimo etapui.
Nesiunčiama tai, ką siųsti akivaizdžiai nelegalu - nei Jums, nei man problemos nereikalingos.

Paslauga: $10 už pirkinį, kombinuotam siuntimui iš kelių pirkinių būtų pritaikoma atitinkama nuolaida.
Pašto kainininką galite rasti:
https://postcalc.usps.com/

Jei sudomino ir kilo klausimų, rašykite man tiesiai email:
jundar73@gmail.com
Darius
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

acernys

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2018.07.07-19:03:53 »
kilo tik vienas klausimuks,nahera?

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2018.07.07-21:14:00 »
O kur ismuitinimas?
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2018.07.08-05:55:51 »
O kur ismuitinimas?

Is savo praktikos galiu pasakyti, kad nekomercines siuntos, siunciamos nuo fizinio asmens-siuntejo - fiziniui asmeniui-gavejui muitinamos labai retai, tuo labiau, kad  daiktu verte nedeklaruojama, o pati siunta zymimas kaip dovana.

Siunciantis tiesiai is JAV parduotuves:
a) siunta zymima kaip komercine
b) siuntoje buna visos saskaitos ir deklaruojama verte.
c) siuntimas vykdomas kurjeriniu pastu (UPS, FeDex, DHL)

To pasekoje jos is karto patenka i muitines/muitines tarpininku rankas su visomis ismuitinimo pasekmemis.

Daiktu kainos JAV, ypac pritaikius akcijas ir nuolaidas, daznai yra zymiai mazesnes nei EU.
Tuo labiau, kad JAV siuntos, perkamos is kitos valstijos, nera apmokestinamos jokiais TAX (aka PVM) mokesciais.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.07.08-06:00:27 sukūrė jundar »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2018.07.08-05:56:48 »
kilo tik vienas klausimuks,nahera?

atsakymas i "nahera" - punktu auksciau.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2018.07.09-00:29:10 »
kai pridedi muita ir mutinines tarpininko kainas tai apsimoka siust na gal deimantus o ne akcijinius dzinsus po 1$ .... ar pasirasai atsedet amerikos kalejime uz ginklu daliu siuntima ? tada manau atsirastu uzsakymu :)
kiek kas is pazystamu ir asmeniskai esu siuntes is privaciu - 100% patenka i muitine ir turi irodyt kiek sumokejai.
taigis klausimas "nahera" lieka atviras.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2018.07.09-02:22:57 »
Labas, 100m... jei dar atsimeni mane...

Cituoju:
"Nesiunčiama tai, ką siųsti akivaizdžiai nelegalu - nei Jums, nei man problemos nereikalingos."

Su muitais - kaip jau rasiau - reikia moketi siusti.
Kita vertus, daiktu, kuriu pilna vietoje, juk niekas ir neuzsakineja.
Kita kartą ir pati kaina ne pirmoje vietoje, jei daikto tikrai reikia - ne viska juk senele Europa duoda ir parduoda. O siunciantis NE is parduotuves, vien ant siuntimo galima sutaupyti ne viena desimti EUR.

p.s. O orinuku detales jau irgi patapo nelegalios Lietuvoj?

kai pridedi muita ir mutinines tarpininko kainas tai apsimoka siust na gal deimantus o ne akcijinius dzinsus po 1$ .... ar pasirasai atsedet amerikos kalejime uz ginklu daliu siuntima ? tada manau atsirastu uzsakymu :)
kiek kas is pazystamu ir asmeniskai esu siuntes is privaciu - 100% patenka i muitine ir turi irodyt kiek sumokejai.
taigis klausimas "nahera" lieka atviras.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.07.09-06:35:37 sukūrė jundar »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2018.07.09-08:13:20 »
Kaip suprantu paslauga gali būti įdomi tokiu atveju, kai perkamas stambesnis daiktas/prekė, sakykim nuo 100eur + .
Jei aš perku vitaminus ar vaistus iš USA už ~20eur, tai tada tikrai nacher :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2018.07.09-09:40:12 »
USPS gi nuo muito neatleidzia ir nera 100proc. kad paeis toks variantas.Kadangi siunciu ir gaunu praktiskai kiekviena diena tai susidurt su muitine tenka pastoviai. Visai neseniai susiduriau su tikra Dovana siusta  giminaiciu  is USA, ten deklaruota kaip Gift ir 1$,  gavau is muitines pranesima kad reikia patikslinti verte ir pateikti isigijimo dokumetus. Atsakiau kad tai dovana is giminaiciu ir isigijimo dokumentu neturiu,buvo pasiulyta isigijimo dokumentu kopija gauti is giminaiciu. Praignoravus paskutini laiska buvo ispakuotas siuntinys ir verte kazkokiu mistiniu budu nustatyta pagal prekiu rinkos vidutine verte. Taip kad dovana nuo mokesciu neatleidzia.
Kitas variantas.Aukcione nupirkau keleta elektronikos prekiu uz labai pigiai.
Vidutine prekiu verte jau kinijos rinkoje buvo 3x.Laukiau pranesimo is muitines ir buvau pasirenges susimoketi mokescius nuo moketos sumos. Gavau laiska  kad  prekiu turinys neatitinka realios rinkos vertes, kad atsiuciau isigijimo dokumentus. Nusiuntus mokejimo kopija ir prekiu saskaitos kopija buvo paprasyta pateikti pardavejo kaip juridinio asmnes duomenis, kontaktus ir matyt toliau aiskinosi su juo.
Taip kad uzkeverzta ta pati siuntejo ir gavejo pavarde ir ale Dovana neatleidzia nuo muito ir pvm. Taip- siunciant paprastu pastu ir sumazinus verte sansai praslysti per muitine padideja, bet negarantuoja. Be to islindus detalems is sviesa galima ir po administracine ar net baudziama atsakomybe palysti uz mokesciu vengima, dokumentu klastojima ir pan.
Asmeniskai mane domintu optiniai taikikliai is JAV, jei zinai budu kaip galima butu bendradarbiaut kad man jokios rizikos neliktu tada laukiu pasiulymu. :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018.07.09-09:43:58 sukūrė Alpha »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2018.07.09-21:36:30 »
Kaip suprantu paslauga gali būti įdomi tokiu atveju, kai perkamas stambesnis daiktas/prekė, sakykim nuo 100eur + .
Jei aš perku vitaminus ar vaistus iš USA už ~20eur, tai tada tikrai nacher :)

Ne, tikrai neverta - nei parduotuveje, nei privaciai - pasto islaidos butu per dideles.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2018.07.09-21:48:31 »
To: Alpha
Nuo Lietuvos muitinės paranojos neapdraus niekas.
Tvarką as žinau, o ir kažkada pats dažnai siunčiausi daiktus is JAV, bet riziką laikiau pateisinama, nes tų daiktų norėjau, jų vietoje nebuvo, o ir šansas 50/50 jau duodavo realia galimybę sutaupyti. Bet to ir JAV parduotuvės ne visada siuncia daiktus internacionaliai. Siunčiausi per giminaičius, atlauždavau jiems "atkato" po $50 už siuntinį (net ne todėl, kad tiek prašė, o kad sekantį kartą neatsisakytų...). Vertė svyruodavo nuo 50 iki kelių tūkstančių (airguns optika, foto technika, foto objektyvai).
Jei pas tave yra giminaičiai, kurie geranoriškai tai daro - geresnio varianto vargu ar verta ieškoti.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2018.07.13-09:06:14 »
Deje tai ne rizika, o pirkdamas bet ka USA priskaiciuoji PVM ir muitines tarpininko paslaugas (min 20eu), galbut ir muita (sitas ne visada buna) ir gauni galutine kaina. Jei vis dar apsimoka (o kai kas apsimoka arba tiesiog europoj isvis to nera) tada ir siunti. Kuo ta tavo paslauga isskyrus tai, kad dar tau sumokesi geresne ir viskas eis per aplinkui ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2018.07.16-03:33:34 »
Deje tai ne rizika, o pirkdamas bet ka USA priskaiciuoji PVM ir muitines tarpininko paslaugas (min 20eu), galbut ir muita (sitas ne visada buna) ir gauni galutine kaina. Jei vis dar apsimoka (o kai kas apsimoka arba tiesiog europoj isvis to nera) tada ir siunti. Kuo ta tavo paslauga isskyrus tai, kad dar tau sumokesi geresne ir viskas eis per aplinkui ?

Uz "per aplinkui" yra visai kiti tarifai o jei tau atrodo, kad $10 yra labai didelis "uzdarbis", reiketu geriau pasidometi cionykstemis kainomis - cia vien perpakavimas, kai 5''x10'' vokas perpakavimui, jei pirkti parduotuveje, kainuoja ~$2, su visomis medziagomis gali atsistoti netoli $5. 
Ir taip - tai tik rizika, kaip jau sakiau. Tau tiesiog nepasiseke su tavo siuntomis - asmuo-asmuo siuntos yra tikrinamos kur kas reciau, nei 5/10 - tai ne spejimas, tai praktiskai asmeniskai patikrinta per 10 mano cia pragyventu metu.
Beje, nuo kada muitines tarpininkai uzsedo ant ne-kurjeriniu siuntu? Jei tu turi konkrecios informacijos - man paciam butu tai idomu ir naudinga suzinoti.
O siaip, nuo saves draugiskai, galeciau tiesiog pasakyti - jei tavo adresu siuntos yra piktybiskai atplesinejamos muitineje, jas pervertinant, tai gal vertetu keisti siuntejo varda/adresa arba savo gavimo varda/adresa.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1961
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2018.07.18-00:24:01 »
Malonu matyti Jundar ir dar maloniau,kad uzsijami labdara tautieciams  :beer:
Butinai pasinaudosiu,bo kartai moco detaliu prisireike,o vietiniu spikulentu sert nesinori  :-[
100% BALTAS

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2018.07.18-08:25:11 »
Kreipsiuos ir aš.yra pirkinukų ateičiai. Geriau žmogus žinantis kaip siųsti...
Turiu siuntinį JAV už 200 dolerių. Jau kaip ir dingęs,nebejudinu. Susisiekiau su klasioku. Sakau gali permesti siuntinį. Viskas ok. Paaiškinu. Perpakuoji,išimi saskaitas faktūras ir rašai mano adresą UK ir siunti paštu. Net kainą sužiūrėjau. Išsiuntė. Sumokėjo už beveik 2kg 100 žalių,nors buvsu sužiūrėjęs,ksd turi kainuoti iki 50.. Laukiu. Mėnuo laiko praeina ir gaunu laišką iš prekių pardavėjo. " jūsų siunta pasimetė,paštas negalėjo rasti gavėjo ir siuntėjo adreso. T.y. siuntinys net nepaliko JAV ir rado siuntėją,t.y. pardavėją pagal viduje buvusią saskaitą... Išsiuntė parduotvė  prekes mano klasiokui iš naujo. Tik jis niekaip nebeprisruošė man persiųsti. O po kelių priminimų palaidojau siuntinį ir tiek. Na jis net nesigilino eiti į paštą ir atsiimti pinigus už siuntinį,kurio niekur nenusiuntė,aš kaip ir neturėjau jokio noro mokėti  dar 100 žalių už papildomą siuntimą.
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

опубликовано здесь by Rafaelvioff
Šiandien 07:35:20

Братва, стоп-стоп! Ты что, еще не на нашем веб-сайте? Тебе что, 50 лет ждать? Вы by ZacharyEloms
Šiandien 00:04:11

Duobinis keltuvas perku. by valakas
2024.03.28-17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Powered by EzPortal