+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1333
Latest: Rafaelvioff
New This Month: 32
New This Week: 30
New Today: 12
Stats
Total Posts: 182030
Total Topics: 5326
Most Online Today: 205
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 200
Total: 201

Autorius Tema: Prekės persiuntimas is JAV  (Skaityta 11309 kartus)

Evaldas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 728
  • Karma: +19/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2018.07.18-19:57:20 »
http://shipzee.com/

Siunciausi, jokiu problemu, viskas kaip ant delno (kaina, trackingas), dar ir i namus pristato.

Nusiunti uzklausa, gauni galutine kaina iki duru, nepatinka, neperki. Lb patenkintas likau po poros pirkimu.
Tram pam pam

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2018.07.18-20:00:19 »
http://shipzee.com/

Siunciausi, jokiu problemu, viskas kaip ant delno (kaina, trackingas), dar ir i namus pristato.

Nusiunti uzklausa, gauni galutine kaina iki duru, nepatinka, neperki. Lb patenkintas likau po poros pirkimu.
Naudojuosi taipogi ju paslauga,saugu,paprasta.
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2018.07.19-02:19:19 »
Malonu matyti Jundar ir dar maloniau,kad uzsijami labdara tautieciams  :beer:
Butinai pasinaudosiu,bo kartai moco detaliu prisireike,o vietiniu spikulentu sert nesinori  :-[

Malonu, kad atsimeni mane  :dance: Tikrai labai malonu  :beer:
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2018.07.19-02:30:51 »
Kreipsiuos ir aš.yra pirkinukų ateičiai. Geriau žmogus žinantis kaip siųsti...
Turiu siuntinį JAV už 200 dolerių. Jau kaip ir dingęs,nebejudinu. Susisiekiau su klasioku. Sakau gali permesti siuntinį. Viskas ok. Paaiškinu. Perpakuoji,išimi saskaitas faktūras ir rašai mano adresą UK ir siunti paštu. Net kainą sužiūrėjau. Išsiuntė. Sumokėjo už beveik 2kg 100 žalių,nors buvsu sužiūrėjęs,ksd turi kainuoti iki 50.. Laukiu. Mėnuo laiko praeina ir gaunu laišką iš prekių pardavėjo. " jūsų siunta pasimetė,paštas negalėjo rasti gavėjo ir siuntėjo adreso. T.y. siuntinys net nepaliko JAV ir rado siuntėją,t.y. pardavėją pagal viduje buvusią saskaitą... Išsiuntė parduotvė  prekes mano klasiokui iš naujo. Tik jis niekaip nebeprisruošė man persiųsti. O po kelių priminimų palaidojau siuntinį ir tiek. Na jis net nesigilino eiti į paštą ir atsiimti pinigus už siuntinį,kurio niekur nenusiuntė,aš kaip ir neturėjau jokio noro mokėti  dar 100 žalių už papildomą siuntimą.

Apmaudu net man darosi beskaitant.
Su pastu turiu reikalu kasdien, 6 dienas per savaite nuo 2012m. Cionykstis pastas paprastai atidirba savo pinigus (zinoma, nepasitaiko visko), todel dar apmaudziau kai tos probklemos kyla ten, kur ju buti neturetu - del kreivarankio arba nesaziningo persiuntejo.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.07.19-06:33:10 sukūrė jundar »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2018.07.19-23:24:39 »
nezinau ka cia mes negerai darom, bet neturiu nei 1 pazystamo, o prekes pas mus gana specifines ir brangios, kai kurios dar tik nesenai usa armijos atiduotos i laisva prekyba, ir pazystamu tu nemazai, kad kam butu iskile problemu amerikoj ka nors nusipirkt. ir is parduotuviu ir is privaciu. ir DHL ir UPS ir netgi LP viska atidirba gerai... ir niekas jokias perekupais nesinaudoja. nebent cia eina kalba apie kazkokias nelegalias prekes. Na arba adreso uzrasyt nemoka... cia greiciau skyrelis "Kaip man nepasiseke is amerikos parsisiust deveta telefona" :) gal klaida tame, kad tos prekes mazos ir nepigios. Tiesa yra teke net pasirasinet kozkokius popierius, kad nenaudosiu karinej pramonej, atominiu jegainiu gamybai ir panasiai ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1961
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2018.07.20-00:20:45 »
Berazumiau,nematuok visko tik savo asmenine patirtim.
Nes visaip buna ...
Asmeniskai man,buvo vargo,kai prisireike keturacio starterio.Kaune yamaha uzsiprase 1200 Lt.
Amerikej radau nauja uz simta amerikonisku,bet siuncia tik vietiniams.
Gerai,kad tautietis ruoses skrist namo is amerikes.Tai jis man starteri parveze,o as jam uz paslauga BAMa atstygavau.
O butu teke spikulentui lietuvoj trigubai moket ...
100% BALTAS

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2018.07.20-09:48:41 »
nu siaip tokio dalyko pats siuntimas is usa nera pigus. nepriklausomai kas sius ar firma ar zmogus. gali but kad uz daikta brangiau kainuos.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1961
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2018.07.20-21:23:00 »
nu siaip tokio dalyko pats siuntimas is usa nera pigus. nepriklausomai kas sius ar firma ar zmogus. gali but kad uz daikta brangiau kainuos.
Vartyk kaip nori,bet kakakolos skarbonkes dydzio daigto siuntimas,tikrai nekainuoja 800 litu ...
O butent tiek as sutaupiau pirkdamas amerikonijoj  ;)
100% BALTAS

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2018.07.21-16:45:42 »
nu siaip tokio dalyko pats siuntimas is usa nera pigus. nepriklausomai kas sius ar firma ar zmogus. gali but kad uz daikta brangiau kainuos.
Vartyk kaip nori,bet kakakolos skarbonkes dydzio daigto siuntimas,tikrai nekainuoja 800 litu ...
O butent tiek as sutaupiau pirkdamas amerikonijoj  ;)

Nesusilaikysiu dar ir nuo saves nepridejes...
Draugui prireike specifinio kompiuterio. Sakau, gal pirk Europoj, tau ten ir kazkokia garantija vietine duos. Apziurejom - LT, aisku tokio daikto niekur neradom, radom pas vokiecius. Kaina - 960EUR + siuntimas. Suradau as jam JAV uz $330, su Rebate programa gavosi $290 + FREE vietinis siuntimas. Siuntimas i LT tada jam kainavo netoli $100. Jokiu papildomu mokesciu.
Galima vartyti kaip norint, bet vietine garantija 600EUR tikrai neverta :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018.07.21-16:47:17 sukūrė jundar »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2018.07.21-16:48:54 »
http://shipzee.com/

Siunciausi, jokiu problemu, viskas kaip ant delno (kaina, trackingas), dar ir i namus pristato.

Nusiunti uzklausa, gauni galutine kaina iki duru, nepatinka, neperki. Lb patenkintas likau po poros pirkimu.

Gal ir geras servisas... Norejau pats pameginti kaina suzinoti - nusiunciau nuoroda, 3-ia diena jokio atsakymo.
Gal snukis nepatiko?  :funny:
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2018.07.21-16:53:27 »
nezinau ka cia mes negerai darom, bet neturiu nei 1 pazystamo, o prekes pas mus gana specifines ir brangios, kai kurios dar tik nesenai usa armijos atiduotos i laisva prekyba, ir pazystamu tu nemazai, kad kam butu iskile problemu amerikoj ka nors nusipirkt. ir is parduotuviu ir is privaciu. ir DHL ir UPS ir netgi LP viska atidirba gerai... ir niekas jokias perekupais nesinaudoja. nebent cia eina kalba apie kazkokias nelegalias prekes. Na arba adreso uzrasyt nemoka... cia greiciau skyrelis "Kaip man nepasiseke is amerikos parsisiust deveta telefona" :) gal klaida tame, kad tos prekes mazos ir nepigios. Tiesa yra teke net pasirasinet kozkokius popierius, kad nenaudosiu karinej pramonej, atominiu jegainiu gamybai ir panasiai ...

Velgi, kalba eina NE apie tai, kaip dirba pastas, o apie tai, kad kai kurie daiktai net ir su visais mokesciais gaunasi pigiau.
O "visi mokesciai" - cia jau, velgi - ju gali ir nebuti.
Kas liecia USPS ir UPS - tai du skirtingi servisai - kaip jau minejau - nesu girdejes, kad USPS siuntas muitines tarpininkai apgule butu.
.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2044
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2018.07.21-23:42:26 »
Is mano patirties - siuntos iprastuoju pastu niekam neuzkliuna su gana didele tikimybe, tik kartais visai neatkeliauja.
Rimtai apdraustos ir trackinamos siuntos megsta apsilankyti pas muitines tarpininkus. Jie papraso isigijimo dokumentu...

Zodziu, tureti patikima zmogu kitoj balos pusej kartais buna labai naudinga - vien jau del to, kad tvarkingai irasyti specifini lietuviska adresa i online parduotuves sablona kartais buna labai sudetinga.

Pigus trackingas kartais rodo tokius dalykus, kad net neaisku, ka galvoti...
Siunciant ka nors neskubiai uz kelis eurus galima ir nesugilinti, bet kai kalba pasisuka apie 100+ e - nesinori visko prarasti del kokios nors zioplos klaidos...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2018.07.23-21:33:59 »
Siaip tai ta amerika keistenybiu salis, keista ir musu muitine. Amerikoj 1 parduotuve atsiunte ginklu detaliu, matomai per ziopluma ir nezinojima... kitos kategoriskai atsisake ta pati siusti. Kitas nepigus daiktas pirktas is zmogaus papuole i muitine ir teko sumoket. Tiesa tarpininkas buvo lietuvos pastas ir butent usps servisas. tai gana pigiai gavos, nes net nerado kam tiksliai priskirt ta preke :) bet kazkoki koda priskyre be muito o pvma kazkodel darase... kita karta is kinijos ne uz 100$ atejo kaip sau niekur per kazkoki kurjeri be jokiu popieriu ir muitu... dar kita karta per klaida deklaravau muitinei visai kita dalyka, net datos poto paziurejau nesusiejo o jiem tiko :) na cia kaip jau 10 kartu minejau - loterija o ne sistema.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

опубликовано здесь by Rafaelvioff
Šiandien 07:35:20

Братва, стоп-стоп! Ты что, еще не на нашем веб-сайте? Тебе что, 50 лет ждать? Вы by ZacharyEloms
Šiandien 00:04:11

Duobinis keltuvas perku. by valakas
2024.03.28-17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Powered by EzPortal