+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1321
Latest: turiskcromo
New This Month: 20
New This Week: 18
New Today: 15
Stats
Total Posts: 182028
Total Topics: 5324
Most Online Today: 241
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 3
Guests: 159
Total: 162

Autorius Tema: Parduodamas airguns.lt  (Skaityta 17625 kartus)

Kestukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 861
  • Karma: +9/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2018.09.16-17:24:53 »
Butu įdomu pamatyti sąrašą žmonių kurie reme finansiškai ir kokiom sumom, tos saudyklos įsigijimą. Darei toki sąrašą?
Visi tai darėme savanoriškai, bet ar visi nori matyti save šiame sąraše jei jis toks yra? Ir koks tikslas - pardavus reikalauti procentų nuo pardavimo?
Gal tada pradėkime nuo savęs?
Aš mokėjau nario mokestį nuo pat pradžių iki praeitų metų. Šie metai pirmieji kai nepervedžiau pinigų ir neprašiau pažymėjimo. Kai vaikai baigė mokyklą, pervedinėjau 2 procentus pajamų mokesčio ( vien už praeitus metus grubiai paskaičiavus tai 80 - 100 eurų, ankstesniais metais gal truputį mažiau) Sekančiais metais jau pagalvosiu kur juos palikt. Padėjau fiziškai ir įrankiais remontuojant šaudyklą, ir dar visokių smulkmenų, kurių tikrai neprisiminsiu.
Ir kažkaip niekad nekilo mintis abejoti, kad Žalias iš to darosi pinigus ar statosi namą.
Nemalonu ir skaudu skaityti apie pardavimą, bet pilnai suprantu, kad geriau parduoti, nei leisti forumui savaime numirt.
Aš pretenzijų neturiu.   ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2018.09.16-17:41:00 sukūrė Ikaras »
Daryk ką reikia ir bus kaip bus...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2018.09.16-17:41:46 »
Butu įdomu pamatyti sąrašą žmonių kurie reme finansiškai ir kokiom sumom, tos saudyklos įsigijimą. Darei toki sąrašą?
Visi tai darėme savanoriškai, bet ar visi nori matyti save šiame sąraše jei jis toks yra? Ir koks tikslas - pardavus reikalauti procentų nuo pardavimo?
Gal tada pradėkime nuo savęs?
Aš mokėjau nario mokestį nuo pat pradžių iki praeitų metų. Šie metai pirmieji kai nepervedžiau pinigų ir neprašiau pažymėjimo. Kai vaikai baigė mokyklą, pervedinėjau 2 procentus pajamų mokesčio ( vien už praeitus metus grubiai paskaičiavus tai 80 - 100 eurų, ankstesniais metais gal truputį mažiau) Sekančiais metais jau pagalvosiu kur juos palikt. Padėjau fiziškai ir įrankiais remontuojant šaudyklą, ir dar visokių smulkmenų, kurių tikrai neprisiminsiu.
Ir kažkaip niekad nekilo mintis abejoti, kad Žalias iš to darosi pinigus ar statosi namą.
Nemalonu ir skaudu skaityti apie pardavimą, bet pilnai suprantu, kad geriau parduoti, nei leisti forumui savaime numirt.
Aš pretenzijų neturiu.   ;)
Kodel esi toks sventai isitikines kad forumas numirs savaime. Jei nezudysit tai ir nemirs. O dabar cia panasu kad tai daroma.
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Kestukas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 861
  • Karma: +9/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2018.09.16-18:21:21 »
Tikrai nesu nei šventas nei tuo įsitikinęs.  :-[
Tiesiog tai yra mano nuomonė.
Daryk ką reikia ir bus kaip bus...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2018.09.16-20:20:49 »
Inge kas tu toks ir kodel  kad as tau dabar turiu viska mest ir daryt ataskaitas ? . Ir atsargiau, nes dabar as as neturiu laiko kuopt po taves, lengviau uztildyt ...

Visiems kitiems, kolektyvas as gi sakau planuoju isvaziuot is marijos zemes, norejau perduot orinuka t.y. saudykla+airguns.lt i geras rankas, su audriais lyk sutarem, bet paskui jiems pasirode, kad , kad tai finansiskai neapsimoka.
kadangi man saudykla svarbiau ir as ja bandau islaikyt (uzdaryt lengviausia) , kol sustumdysiu cia su rajono valdzia ir tatjana. jei iseis viskas kaip planuojama, saudykla liks, tatjnaa treniruos vaikus, gaus alga is rajono, o airganeriai gales naudotis kaip naudojosi kam reikia ir aktualu.
Kol kas apie saudykla sneka neina ir visi jusu darbai lieka ir uzkaitomi.
Yra du skirtingi dalykia airguns.lt ir saudykla, saudykla galit pamirst, viskas kol kas lieka kaip buvo.

airguns.lt derinam sutartis ir bus parduota (pinigai ikris i orinuko kasa ir bus skirti einamosiom islaidom), nes as laiko neturiu uziimt ir kol kas man tik nervus gadina :)
P.S. nuoma saudyklos kainuoja ~100 eu, ten keliais eurais sviruoja +- del elektros.

paularta

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 790
  • Karma: +9/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2018.09.17-08:15:58 »
Audriau  ,mano nuomone , nors as ten nieko neremiau, kad del melkaskiu tai Zalias nieko blogo nepadare.....Kokia saudykla be parakiniu ginklu....ir dar  kaip pramoga,,,,teko po varzybu pasaudyti is 50 m  is ju-visai idomu buvo prisiminti jaunus  Dosaafo laikus.Visai idomu  vietoj orinuko paimti i rankas kartais  stipresni ginkla.As cia pilnai uz Zalio sprendima.O  kas lecia visu-kitu jusu reikalu tai jau  ne mano reikalas ir ne man spresti.Man  Zalias kaip zmogus patiko    bet pastebejau kad su jo labai sunkiai eina bendrauti ,juokauti su jo negali aplamai  nes jis ta juoka nelabai priima.
  .As  manau jei toliau tokiam rezime jus visi cia su jo kariausite tai susipyksite  visam laikuj  ir nieko gero  is to neiseis....Jo sekiai gal irgi visai geri del saudyklos islikimo tik apie juos jis labai jau aiskina  ir sprendzia savo sunkia  vadovaujancia arba diktuojancia

forma su savo sunkiu bendravimo  temperamentu,Vat gaunasi kazkaip taip
« Paskutinį kartą keitė: 2018.09.17-17:24:29 sukūrė paularta »
Ataman M2R SE  .Feinwerkbau LP 100.

inge

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 146
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2018.09.17-14:44:05 »
Inge kas tu toks ir kodel  kad as tau dabar turiu viska mest ir daryt ataskaitas ? . Ir atsargiau, nes dabar as as neturiu laiko kuopt po taves, lengviau uztildyt ...
Glusius tu zaliukas
Visiems kitiems, kolektyvas as gi sakau planuoju isvaziuot is marijos zemes, norejau perduot orinuka t.y. saudykla+airguns.lt i geras rankas, su audriais lyk sutarem, bet paskui jiems pasirode, kad , kad tai finansiskai neapsimoka.
kadangi man saudykla svarbiau ir as ja bandau islaikyt (uzdaryt lengviausia) , kol sustumdysiu cia su rajono valdzia ir tatjana. jei iseis viskas kaip planuojama, saudykla liks, tatjnaa treniruos vaikus, gaus alga is rajono, o airganeriai gales naudotis kaip naudojosi kam reikia ir aktualu.
Kol kas apie saudykla sneka neina ir visi jusu darbai lieka ir uzkaitomi.
Yra du skirtingi dalykia airguns.lt ir saudykla, saudykla galit pamirst, viskas kol kas lieka kaip buvo.

airguns.lt derinam sutartis ir bus parduota (pinigai ikris i orinuko kasa ir bus skirti einamosiom islaidom), nes as laiko neturiu uziimt ir kol kas man tik nervus gadina :)
P.S. nuoma saudyklos kainuoja ~100 eu, ten keliais eurais sviruoja +- del elektros.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2018.09.17-16:11:11 »
Inge tu baik trolint, kam mane cituot,  visi gali paskaityt ka as rasiau ir be tavo citatu, arba konkreciai atsakai i klausima, arba nepraleidi geros progos patylet, man ne iki taves, as taves nepazystu nemates  ir ne psichologas, kad sprest tavo problemas su zmona, su tavim viskas.

Audriau pilkasis kardinolas ne as, o tu viska derinau su kitu Audrium, yra emeilai jei ka, bet kazkodel aiskintis turiu su tavim  :-\
Ginkline buvo reikalinga saudyklai, kad butu kaip saudykla ji ir generuoja pajamas, jei ka.  Saudykla buvo reikalinga, kad airganeriai galetu LEGALIAI daryt varzybas , treniruotis ir t.t.
Tai du kaip lazda , du galai ir kitaip nera.

Tatjanos nekisk, ji  mokes uz nuoma nes vykdys ten veikla , tai airganeriam nereiktu moket uz saudyklos islaikyma , ka ir stengiuosi padaryti. Gal kaltas, kad niekad nenorejau/nenoriu daryt biznio is airganeriu, bet jau sorius uz tai, kad negaliu patenkint jusu finansiu ambiciju.

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1790
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2018.09.17-17:14:58 »
Tauriu paklausima. O tai "Orinukas" manai nesugebetu issilaikyti puslapio? Ar cia 500 euru tau jau tokia reiksminga suma? Visa tai kas yra surinkta metu metais yra neikainojamos zinios. Cia kaip biblioteka.
« Paskutinį kartą keitė: 2018.09.17-17:17:39 sukūrė Ikaras »
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2018.09.18-10:57:33 »
Ikaras ne apie sumas eina sneka, eina sneka, kad manes greit nebus (tikiuosi) ,  variantai tokiam reikalui ? viska mes uzdaryt bandyt kazkaip sustumdyt, kad veiktu .
Pasirinkau antra varinata, pries puse metu taremes, kad perims zmones  orinuka, saudykloj dirbs trenere, gaus alga is rajono ir rupinsis ja, airganeria ir rupinis ja, airguns rupinsis   airganeriai ir iseis neblogas tandemas,laukiau, laukiau sakau liepos vidury grysiu is atostogu perasinesim,. gryzau sakau perasinejam, sako ne nepasimoka finansiskai, sakau tai varzybas daret , ka nors is finansu ? ne nepasimoka. Aciu uz hostinga  airguns apmokejo, tada sakau man airguns kaip akmuo po kaklu, problemu dauk ir i minusa varo, tada paprase del ft iki rugsejo 1 palaukt. ok sakau, del ft pamokesiu uz nuoma saudyklos  is savo kisenes iki rugsejo, man gi saudykla aktualu. pigiau butu isparduot inventoriu ir uzdaryt, bet ne asilas vis klausau koks blogas :)

Alpha tu man pasakyk kur pas tave konkrecii problema, tema apie airguns.lt o tu apie kazkokias ginklines vis sneki, man sunku pagaut minti :)

P.S. visiems siulantiems parama didelis DEKUI, bet tai nelabai kuo pades,  situacija parasta, jei orinukui vadovaus pvz. kas is vilniaus tai saudykla zlugs, reikia vistike vietoj zmogaus, paruost, patvarkyt, varzta isukt ir t.t.  Auksciau aprasytas variantas man buvo idelus, bet jis nesisejo. Bandysim saudykla islaikyt, o airganeriai nors pasinaudos, nes atvirai pasakius is manes biznesmenas menkas , biznio is hobio nemoku daryt, o airganeriu per mazai ar aktyvumas per mazas , kad saudykla irnek ir palaikyt komfortiskai. Kol noras buvo, dauk pats dariau, bet dabar noras dinges, sorius  :'( 

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2018.09.18-11:53:57 »
Na , toliau aiškintis tą pati per tą pati beprasmiška,sprendimas padarytas. Geriau sakyk kas tas laimingasis, kam dabar reikės žiedą bučiuot.?
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

paularta

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 790
  • Karma: +9/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2018.09.18-12:05:20 »
Mariau,tu vis vazioji,vazioji bet niekaip neisvazioji,,,,,ar isitikines pats 100 procentu kad gausi ten darba ir bus taip kaip pats galvoji turetu buti./aisku jei nusiteikes vazioti dirbti,,,jei gyventi -tada kitas razkladas/.......Buna is dideliu svaiciojimu dazniausiai taip kad lieki  vietoj ir po to prisivires koses ,nelabai sugebi ka pakeisti.....Tai vienas is variantu kuriu  buvo atsitike ne vienam Su tais samdomais darbais taip ir buna 
.Visada buna gerai kada svajones issipildo bet  kartais pas mus  buna viskas atvirksciai.Manau cia reikia viska labai gerai apmastyti ir nuspresti.......nenuspausti gaiduko pakol nepagavai taikinio-ne man taves mokyti
« Paskutinį kartą keitė: 2018.09.18-12:11:27 sukūrė paularta »
Ataman M2R SE  .Feinwerkbau LP 100.

Audrius Tu

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 159
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
    • FieldTargetShop
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2018.09.18-12:42:45 »
Kad būtų aiškiau, žodis iš mano pusės.

Žalias jau senai mane kalbino perimti Orinuko, šaudyklos ir forumo vadovavimą.
Suprasdamas kiek tam reikia laiko bei jėgų - sutikti nenorėjau. Be to Vilnius - Kaišiadorys, nu nepribūsiu aš ten, kad tvarka būtų.
O kai situacija priėjo prie to, kad arba uždaroma arba imuosi aš - neliko nieko kito - sutikau.
Sutikau ir su mintimi, kad tai darysime kartu su Alfa, o Kaišiadoryse bus Tatjana.


Po to prasidėjo staigmenos:
"Pilkieji" nurodymai,
FT/HFT turtas neužgyventas, šaudykla alkana, o jos duris varsto kas netingi...
Pakalbėjus su Tatjana, vėl gi viskas išaiškėjo ne taip, kaip kalbėta.
Nebenorėjau net galvoti kas dar laukia.


Varžybų žmonėms reikia: kad surengti etapą, turim prašyti mokamos malonės iš Jono dėl vietos ir taikinių (ačiū jam), staliuką registracijai skolintis, taikstytis su svetimųjų kišimusi į organizavimo veiklą...
Pašaudyti pačiam net nėra kaip.


Prieš mėnesį man gimė sūnus.
 Yra ką veikti su dviem mažamečiais ir be aukščiau išvardintų reikalų.

Be to nuolatinė kova su nelaimingais žmonėmis, jų perkreipti veidai... politikos daugiau nei sporto.
Man to nereikia.

Reik tikėtis kad šis forumas nepateks į priešiškas rankas. Kad nebus nubrauktas didelis ir gerbtinas Žalio triūsas, bei ilgalaikė kova su komunizmu.

Show must go on!



SergoT

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Įrašai: 480
  • Karma: +16/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2018.10.23-12:19:59 »
Sveiki
Pasistengsiu trumpai. Pries keleta dienu pasikeite airguns savininkas. Juo tapo viena su manimi susijusi imone.
Kazkokiu pasikeitimu airguns darbe diegti neplanuojama. Airguns kaip buvo, taip ir liks forumu, susietu su Orinuku. Moderai ir adminai, jums butu didelis aciu, jeigu kaip ir anksciau priziuresite airguns. Mano kisimasis bus minimalus, arba jokio. (Geriau jokio :), nes tikrai neturiu daug laiko ir ziniu tam). Vienintelis pakeitimas bus skyriuje Varzybos:
Nebus apribojimu varzybu skelbimams visiems Lietuvos klubams ir ne tik. (aisku, varzybos, jeigu jos bus skelbiamos Lietuvos teritorijoje, turi nepriestarauti Lietuvos istatymams).
Jeigu kyla kazkokiu klausimu, klauskite. Galite i PM arba cia.
Aciu
p.s.
Kad butu maziau vietos visokioms interpretacijoms, as oficialiai esu Orinuko ir LFTSA narys.
Na ir dar: RSSA ir LFTSA vadai patvirtino, kad ju forumuose, kaip  tai buvo ir anksciau, nera apribojimu varzybu skelbimams (nesvarbu koks klubas)

« Paskutinį kartą keitė: 2018.10.23-17:15:34 sukūrė SergoT »
Mano parašas...

darius3x

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 468
  • Karma: +14/-1
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2018.10.23-12:50:40 »
Šaunu! Manau geros naujienos :super: Forumas papuolė į geras rankas.


Tai gal tuo pačiu nuimkit ir apribojimą skelbti kitų klubų pavadinimus. Nes  juokinga skaityti "oficialiai esu Orinuko ir kitas klubas narys"
CZ 200S MTC 3-12x44

paularta

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 790
  • Karma: +9/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parduodamas airguns.lt
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2018.10.23-13:43:06 »
 :super:
Ataman M2R SE  .Feinwerkbau LP 100.

 

+-Naujausi įrašai

Duobinis keltuvas perku. by valakas
Šiandien 17:44:49

Kova su kenkėjais by liova
2024.03.27-22:20:11

KalibrGun Cricket by Drag
2024.03.27-14:34:57

LFTSA Siluetų varžybos 2024-03-24 by SergoT
2024.03.24-22:26:54

Crosman 1377-2240-2260-2250, Hatsan AT-44-10 detales, modernizacija, РСР pompos by sampas
2024.03.19-12:13:49

Parduodu March X 8-80x56 by SergoT
2024.03.17-09:51:46

Panevėžys by www.vaidodazasvydis.lt
2024.03.16-23:11:55

Parduodu apynauja Optisan EVX 4-16x44i MH10 by Darenas
2024.03.15-10:04:10

Forumo taisyklės by liova
2024.03.02-19:40:36

CZ200S PCP by darius3x
2024.02.24-17:24:20

Powered by EzPortal