+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1312
Latest: Pechi_eopi
New This Month: 8
New This Week: 3
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182064
Total Topics: 5330
Most Online Today: 64
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 51
Total: 52

Autorius Tema: Patarkite del Naujo pcp  (Skaityta 19685 kartus)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2023.11.14-05:39:15 »
Kas cia neaisku - muzzle energy yra kulkeles pradine energija tik palikus vamzdi. Butent tai chronium ir matuojama, nes tada kulkeles greitis didziausias ir toliau tik mazeja.
Iki čia beveik aišku.
Ar tikrai chronius matuoja būtent energiją?

Anksčiau man atrodė, kad chronografas matuoja greitį.

Citata
Tai rodiklis pagal kuri skaiciuojama galia.
Čia jau nelabai aišku.
Padėkite, prašau, suskaičiuoti galią. Kulka 0,5g, 170 m/s. Ginklas - spyruoklinis, jei tai svarbu. Kokia jo galia?
Turiu ir dar vieną - ten 0,2g, 140 m/s, PCP. Kokia jo galia?

Citata

Todel varzybose ir neleidzia reguliuoti ginklo, kuris didina kulkeles greiti/galia.
Mano galva tai vienas ir tas pats  :)
Jei ginklas nedidina kulkelės greičio / galios, tada jį reguliuoti galima?
Kaip man sužinoti - didina mano ginklas kulkelės greitį / galią, ar nedidina?

Jei teisingai suprantu, pagal jūsų galvą, greitis = galia?
Turiu automobilį, kuris sveria 1500 kg ir gali važiuoti 100 km/h. Kokia jo variklio galia? 100 AG ar 100 kW?
Dokumentuose lyg ir mažesnė galia įrašyta, o jis ir greičiau važiuoti gali...

Jei aš su dviračiu (kartu apie 100 kg) važiuoju 20 km/h - kokia mano galia? 20 AG ar 20 kW?
O jei bėgu - 80kg, 15 km/h - kokia tuomet mano galia?
Kažkodėl man atrodo, kad 15 arklių turi daugiau galios, ne aš...

Palyginimui - arklys sveria 200...500 kg ir gali bėgti 30+ km/h, generuodamas 1 AG.
Kai traukia plūgą - greitis apie 4 km/h, o arklio galių - tiek pat, apie 1 AG.
« Paskutinį kartą keitė: 2023.11.14-06:22:04 sukūrė liova »

Klisas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2023.11.14-10:49:57 »
...
Jei teisingai suprantu, pagal jūsų galvą, greitis = galia?
Turiu automobilį, kuris sveria 1500 kg ir gali važiuoti 100 km/h. Kokia jo variklio galia? 100 AG ar 100 kW?
Dokumentuose lyg ir mažesnė galia įrašyta, o jis ir greičiau važiuoti gali...
.....

Ok, fizikiniu poziuriu greitis, galia, energija, beabejo, yra skirtingi dalykai, taciau buitiniu poziuriu man tai nesvarbu 😊 Man uztenka suprasti, kad, tarkim, padidinus slegi reduktoriuje (tarkim) kulkeles greitis nuo to padides. Kadangi padides greitis (teisingai pastebeta – chronius matuoja ji, suklydau rasydamas), vadinasi kulkele tures ir daugiau energijos, kas reiks kad ir ginklas ja issove su didesne galia. Ir todel varzybose to daryt neleidzia. Kaip ir aisku :D
Itariu, tamsta esate isigilines I sia tema ir tuoj mane pataisytumete keliose vietose, nes as tikrai ne fizikas ir galiu klysti. Jei pataisysite – puiku, jei ne – irgi gerai. Bet kuriuo atveju as nesigilinsiu I sia tema ir nelysiu I diskusija, tiesiog isreiskiau savo nuomone. Peace 😊

Klisas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2023.11.14-11:15:16 »
HW100 - taip
HW110 - ne, ne ir dar karta ne
bet pasirode pakankamai sunkus (3.9 - 3.6 kg be optikos) Čia jie yra per lengvi sportui turėsi sunkinti. Sportui PCP normalus svoris ne mažiau 4,5kg ir į viršų kiek pakeli. Pas mus visi naudoja tarp 5-6kg. Spyruoklės dar sunkesnės.
nedaug oro telpa, kas duoda tik apie 40 suviu 40 šūvių FAC prie 30J. Prie sportinių džiaulių apie 100 šūvių
Patiko Air Arms HFT500 - bet irgi sunkokas, beto - viensuvis. Man nesiderina su moderniu daiktu.. ech kaip žmonėm plauna smegenis marketingas net graudu žiūrėti. Visi patys moderniausi sportiniai ginklai yra tik VIENAŠŪVIAI. Beje su būgneliu bus tikras hemarojus FT ar HFT, nes pagal taisykles pernešant šautuvą būgnelis negali būti šautuve. Atšaudžius takelį turėsi kiekvieną kartą išiminėti. Būgnelį galima laikyti pranašumu nebent siluetuose, bet yra niuansų su tais visais būgneliais, buna kad jie gadina kulkas ir dėl to didėja šautuvo sklaida, žodžiu maarketingo makaronų modernumas išlenda per kitą galą, kaip ir visose kitose srityse  ;D Beje jei šiandien man reikėtų rinktis naują PCP su šiandienine mano patirtim ir mane ribotų finansai tai mano pasirinkimas būtų būtent HFT500.
Vistik nesutikciau su tamsta, kad apkaba - tai "marketinginiai makaronai". Mano galva tai ziauriai patogus dalykas, palengvinantis optikos prisaudyma ir suteikiantis dziaugsmo pramoginiams pasisaudymams. Taip, varzybu metu yra patogu vienasuvis, taciau juk nesaudome vien varzybose? Turbut didziaja laiko dali veiksmas vyksta kieme, saudykloje ir pan. Taip ir prazilt galima su tuo vienu sovinuku zaidziant :D Aisku, cia kiekvieno poziurio reikalas, as parasiau asmenine nuomone :)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2023.11.14-11:24:10 »
[...] Man uztenka suprasti, kad, tarkim, padidinus slegi reduktoriuje (tarkim) kulkeles greitis nuo to padides. [...]
Kaip būsimam PCP'istui, pasidalinsiu slapta informacija.
Senais laikais, kai reduktoriniai PCP būdavo labai reti, visi tik ir kalbėdavo apie kažkokį mistinį "Plato".
Ten, kur tas "Plato" - slėgiui rezervuare krentant, kulkos greitis beveik neisikeisdavo.
Įžangoje prieš "Plato"  viskas būdavo dar įdomiau - slėgiui krentant, greitis didėdavo.

Kažkas panašaus ir su spyruokliniais šautuvais būdavo - 0,5 kg stūmoklio pasunkintojas + spyruoklė nuo vikšrinio traktoriaus važiuoklės oi ne visada leisdavo pasiekti 500 m/s su 1 cm @ 50 m sklaida...

Citata
Peace
:thup1:  Yep!
« Paskutinį kartą keitė: 2023.11.14-11:27:43 sukūrė liova »

Aidas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 309
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2023.11.14-13:23:57 »
Vistik nesutikciau su tamsta, kad apkaba - tai "marketinginiai makaronai". Mano galva tai ziauriai patogus dalykas, palengvinantis optikos prisaudyma
Ok nesiruošiu ginčytis ir įrodinėti, kad žemė nėra čemodano formos  ;D Tik kaip apkaba gali palengvinti optikos prišaudymą  :o sorry nesuprantu. Prišaudymui su PCP pakanka vieno šūvio (tiems kas žino savo optiką ir moka ja naudotis) Tiems kas suka bokštelius "na ura" iš akies  nieko neskaičiuojant i tą pusę, pakanka 3-4 šūvių. Ir viskas  :dance: 

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2023.11.14-13:53:01 »
[...] Tik kaip apkaba gali palengvinti optikos prišaudymą  :o sorry nesuprantu. [...]
Elementariai. Kai nesi tikras, ar padarei gerą šūvį, ar nurovei, ar vėjo gūsis, ar kitokia kulka, ar reduktorius, ar optika, ar akį kreivai pridėjai, ar dar kas - iš vienos stabilios padėties tiesiog ramiai sau maigai nuleistuką ir po truputį matai, kaip formuojasi pataikymų grupė.
Šaudant po vieną, labai daug tarpinių judesių atlikti reikia. Daug treniruojantis ir mokant šaudyti tai nėra problema, bet kai šaulys dar nejaučia šautuvo, nėra atidirbęs judesių - tuomet apkaba atrodo kaip išganymas.
Čia gal labiau psichologinis dalykas, bet bent jau aš per jį praėjau.

Man optikos prišaudymui reikia kelių dienų ir maždaug dėžutės. Čia ne vienam taškui, o lentelei.
Su mažiau - kokybiškai gaunasi ne visada, kažkaip neužtikrintai jaučiuosi, rezultatai ant popieriaus tą tik patvirtina.
Tai irgi gal labiau psichologinis dalykas, nei techninis. Techniškai tokiam šūvių kiekiui nematau objektyvių priežasčių.
Žvelgiant iš statistinės pusės - man tai kažkiek panašu į MTBF:
https://www.sunpower-uk.com/glossary/what-is-mtbf/
Y ašyje - nepataikymo procentas, X - šūvių skaičius.

Jei į varžybų galą užtikrintai jauti, kur šauna šautuvas, ir tai nepasikeitė nuo vakar bei užvakar - vadinasi, optika buvo prišaudyta gerai :)
« Paskutinį kartą keitė: 2023.11.14-14:23:11 sukūrė liova »

paularta

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 790
  • Karma: +9/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2023.11.14-14:23:18 »
man svieziai uzdetai optikai irgi reikia laiko prisaudymuj ,,,,bet svarbiau ja lygiai uzdeti vamzdzio atzvilgiu...del to saudau ir i 10,   ir i 30 metru o po to toliau pakol paguldau teisingai i laikyklius kad neiseitu is vertikalo i sonus....O tik  TADA jau lieka baikos
« Paskutinį kartą keitė: 2023.11.14-14:25:15 sukūrė paularta »
Ataman M2R SE  .Feinwerkbau LP 100.

Aidas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 309
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2023.11.14-14:29:38 »
[...] Tik kaip apkaba gali palengvinti optikos prišaudymą  :o sorry nesuprantu. [...]
Elementariai. Kai nesi tikras, ar padarei gerą šūvį, ar nurovei, ar vėjo gūsis, ar kitokia kulka, ar reduktorius, ar optika, ar akį kreivai pridėjai, ar dar kas - iš vienos stabilios padėties tiesiog ramiai sau maigai nuleistuką ir po truputį matai, kaip formuojasi pataikymų grupė.
Šaudant po vieną, labai daug tarpinių judesių atlikti reikia. Daug treniruojantis ir mokant šaudyti tai nėra problema, bet kai šaulys dar nejaučia šautuvo, nėra atidirbęs judesių - tuomet apkaba atrodo kaip išganymas.
Čia gal labiau psichologinis dalykas, bet bent jau aš per jį praėjau.

Man optikos prišaudymui reikia kelių dienų ir maždaug dėžutės. Čia ne vienam taškui, o lentelei.
Su mažiau - kokybiškai gaunasi ne visada, kažkaip neužtikrintai jaučiuosi, rezultatai ant popieriaus tą tik patvirtina.
Tai irgi gal labiau psichologinis dalykas, nei techninis. Techniškai tokiam šūvių kiekiui nematau objektyvių priežasčių.

Hmm tada aš nieko nesuprantu.  :-[  Bet jei tiek kintamųjų negali sukontroliuot tai ir prišaudyti nesigaus. Nes pakeitus apkabą ir vėl viskas iš naujo  :-\ .
Kas liečia lentelės sudarymą, niekada nedariau tai šaudymo būdu. Šaudymo būdu tik pasitikrinu ar teisingai ChairGun suskaičiavo ir jei duomenis į programą susivedi teisingai tai korekcijų praktiškai jokių nereikia, bent jau HFT to pilnai pakanka bazinei lentelei. Po to vsisi temperatūriniai shiftai čia jau atskira kalba. FT nežinau, ten gal kiek sudėtingiau. BR-ui ten iš viso prisišaudinėji vos ne po kiekvienos eilutės, kartais ir dažniau  ;D

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2023.11.14-15:47:43 »
Kad viskas atsistotų tiesiai, man reikia arba FWB su pilnai reguliuojamu (arba custom) optikos tvirtinimu, arba custom buožės.
O kai viskas - semi custom - viskas stovi truputį kreivai, bet man maždaug patogiai. Tai yra geriau, nei tiesiai, bet nepatogiai.

Rezultatas - neturiu tokių argumentų Chairgunui, kad atitiktų mano setup'ą mane tenkinančių paklaidų ribose.
Šautuvas - spyruoklinis - ne visada veikia būtent taip, kaip aš norėčiau.
Manau, jis gali - tik aš dar neišmokau jo tinkamai paprašyti.
Pastaruoju metu ir laiko tam nerandu.

Išvaryti visą apkabą per kelias sekundes yra tiesiog smagu. Žinau, bandžiau ir dar bandysiu :)
Legalus būdas mėgautis full-auto ne šaudykloje ir ne kompe yra airsoftas :)
« Paskutinį kartą keitė: 2023.11.14-15:53:00 sukūrė liova »

Klisas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2023.12.25-12:40:49 »
Sveiki, su sventem visus!
tesiu pcp saunyko paieskas :) atmeciau daugybe variantu netinkamu sportui o tai kas liko biski nedraugiski kisensei :(
noriu profu paklaust ka manot apie 'Walther LG 400 Field Target wooden stock' 16 J versija?
Ar verta dairytis, ar geriau dasimest biski litu ir paimt steyr?
galvociau apie siluetus ir HFT

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2023.12.25-12:57:54 »
Jei zadi naudot optika, tai paziurek, ar ant Waltherio uzsides klasikiniu ismatavimu.
Ar nebus kaip, kad cia http://host-photo.com/?module=show&file_name=Clipboard01.jpg ?
« Paskutinį kartą keitė: 2023.12.25-13:00:19 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Aidas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 309
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2023.12.25-14:52:27 »
Sveiki, su sventem visus!
tesiu pcp saunyko paieskas :) atmeciau daugybe variantu netinkamu sportui o tai kas liko biski nedraugiski kisensei :(
noriu profu paklaust ka manot apie 'Walther LG 400 Field Target wooden stock' 16 J versija?
Ar verta dairytis, ar geriau dasimest biski litu ir paimt steyr?
galvociau apie siluetus ir HFT

Aš statyčiau ant Steyr. Ne dėl to kad jis geresnis, abu jie lygiaverčiai ir kaip rodo praktika Walther Europoj HFT rungtyje jau net populiaresnis už Steyr. Bet........ kiekvienas net ir topinis šautuvas turi didesnių ar mažesnių savų kaprizų. Kadangi pas mus Lietuvoj dominuoja Steyr-ai tai ir jų visi kaprizai yra žinomi ir tvarkomi nesunkiai. Deja Walther-ių Lietuvoj nėra ir jų kaprizai ir niuansai kaip su jais kovot nėra žinomi. Teks pačiam savo kailiu tai spręsti. Žinau tai, nes pats savo laiku, užlipau ant šito grėblio pasirinkdamas Anschutz-ą vietoj Steyr-o. Man prireikė  dviejų metų ir krūvos investicijų, kad priversti Anschutz-ą šaudyti taip kaip aš noriu ir dabar man tai pats geriausias šautuvas, bet šiandien kai jau turiu patirties ir jei man reikėtų rinktis sitemą iš naujo, tai mano pasirinkimas būtų Steyr.
Kaip pigesnę alternatyvą siūlyčiau apsavarstyti Air Arms HFT500 variantą. Tai paprastas (taip vadinamas "priamotokas" be jokių reguliatorių) patikimas ir puikiai save užsirekomendavęs HFT rungtyje šautuvas. Vienintelis dalykas ką reikia žinoti šaudant "priamotoku" tai jo plato ir kontroliuoti, kad varžybose visada liktum plato ribose. Daugiau jokių galvos skausmų.

Klisas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2023.12.25-17:02:49 »
Jei zadi naudot optika, tai paziurek, ar ant Waltherio uzsides klasikiniu ismatavimu.
Ar nebus kaip, kad cia http://host-photo.com/?module=show&file_name=Clipboard01.jpg ?
taip, sitas irgi turi tokia beda, bet ji nesunkiai issprendziama

Sveiki, su sventem visus!
tesiu pcp saunyko paieskas :) atmeciau daugybe variantu netinkamu sportui o tai kas liko biski nedraugiski kisensei :(
noriu profu paklaust ka manot apie 'Walther LG 400 Field Target wooden stock' 16 J versija?
Ar verta dairytis, ar geriau dasimest biski litu ir paimt steyr?
galvociau apie siluetus ir HFT

Aš statyčiau ant Steyr. Ne dėl to kad jis geresnis, abu jie lygiaverčiai ir kaip rodo praktika Walther Europoj HFT rungtyje jau net populiaresnis už Steyr. Bet........ kiekvienas net ir topinis šautuvas turi didesnių ar mažesnių savų kaprizų. Kadangi pas mus Lietuvoj dominuoja Steyr-ai tai ir jų visi kaprizai yra žinomi ir tvarkomi nesunkiai. Deja Walther-ių Lietuvoj nėra ir jų kaprizai ir niuansai kaip su jais kovot nėra žinomi. Teks pačiam savo kailiu tai spręsti. Žinau tai, nes pats savo laiku, užlipau ant šito grėblio pasirinkdamas Anschutz-ą vietoj Steyr-o. Man prireikė  dviejų metų ir krūvos investicijų, kad priversti Anschutz-ą šaudyti taip kaip aš noriu ir dabar man tai pats geriausias šautuvas, bet šiandien kai jau turiu patirties ir jei man reikėtų rinktis sitemą iš naujo, tai mano pasirinkimas būtų Steyr.
Kaip pigesnę alternatyvą siūlyčiau apsavarstyti Air Arms HFT500 variantą. Tai paprastas (taip vadinamas "priamotokas" be jokių reguliatorių) patikimas ir puikiai save užsirekomendavęs HFT rungtyje šautuvas. Vienintelis dalykas ką reikia žinoti šaudant "priamotoku" tai jo plato ir kontroliuoti, kad varžybose visada liktum plato ribose. Daugiau jokių galvos skausmų.

Supratau, aciu uz nuomone. HFT500 neisbraukiau is pretendentu, nors kiek ziurejau jutubej uzsienio varzybu irasu, sito saunyko net patys anglai nelabai renkasi, dazniau pasitaiko HFT900 ar XTI 50.
Idomumo delei, ka reikejo dadaryti jusu Anschutzui, kad pasiekt norima rezultata ir kas buvo blogai stockiniam variante?

Aidas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 309
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2023.12.25-20:26:16 »
Supratau, aciu uz nuomone. HFT500 neisbraukiau is pretendentu, nors kiek ziurejau jutubej uzsienio varzybu irasu, sito saunyko net patys anglai nelabai renkasi, dazniau pasitaiko HFT900 ar XTI 50.
Idomumo delei, ka reikejo dadaryti jusu Anschutzui, kad pasiekt norima rezultata ir kas buvo blogai stockiniam variante?
FTP900 ir XTi50 visai kitas kainų diapazonas. Už XTi50 kainą gali nupirkti du HFT500 ir dar pinigų liks  :-\. Beje FTP900 jau nebegaminamas, kaip tik jį ir pakeitė XTi50.
XTi50 dar labai šviežias tik šiemet pradėtas daugiau naudoti FT varžybose ir tik saloje, kitur dar jų nelabai ir matosi. Šiaip atrodo lyg ir visai neblogas daiktas, nors anglų forumuose jau lenda priekaištai nuleistukui, stabilizatoriui, peties atramai ir tt, vistik 3500 pinigų tai ir reikalavimai visai kitokie, nors kaip sakoma visiems neįtiksi.
Dėl Anuškos geriau klausti ko nereikėjo daryti, bus mažesnis sąrašas  :'( . Šiaip tai nemodifikuotas/neperdarytas liko tik nuleistukas   :'(  Nuleistukas pas Anschutz-ą tikrai geriausias ką teko čiupinėti  :dance: Visa bėda tame, kad šitie visi high endiniai šautuvai (Steyr, Walther, Anschutz, Pardini) yra gimę kaip 10m matchiniai šautuvai 7,5J. Ir vieni gamintojai (Steyr) į jų perdarymą į 16J pažiūrėjo atsakingai, o kiti (Anschutz) tik varnelę savo marketinginiuose makaronuose uždėjo. Vat tau ir atsakymas kodėl Steyr iš karto užėmė pasaulinio lyderio poziciją 16J segmente. Vėliau Walther supratę kur šuo pakastas pasitempė ir susitvarkė savo problemas nors ir ne visas, o Anschutz taip ir liko tiunerių mėgstamiausias kasnelis, nes pats ginklas iš esmės turi labai daug potencialo, deja gamykla tam potencialui išnaudoti nemato reikalo  >:(

Klisas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Patarkite del Naujo pcp
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2023.12.25-23:46:21 »
Supratau, aciu uz nuomone. HFT500 neisbraukiau is pretendentu, nors kiek ziurejau jutubej uzsienio varzybu irasu, sito saunyko net patys anglai nelabai renkasi, dazniau pasitaiko HFT900 ar XTI 50.
Idomumo delei, ka reikejo dadaryti jusu Anschutzui, kad pasiekt norima rezultata ir kas buvo blogai stockiniam variante?
FTP900 ir XTi50 visai kitas kainų diapazonas. Už XTi50 kainą gali nupirkti du HFT500 ir dar pinigų liks  :-\. Beje FTP900 jau nebegaminamas, kaip tik jį ir pakeitė XTi50.
XTi50 dar labai šviežias tik šiemet pradėtas daugiau naudoti FT varžybose ir tik saloje, kitur dar jų nelabai ir matosi. Šiaip atrodo lyg ir visai neblogas daiktas, nors anglų forumuose jau lenda priekaištai nuleistukui, stabilizatoriui, peties atramai ir tt, vistik 3500 pinigų tai ir reikalavimai visai kitokie, nors kaip sakoma visiems neįtiksi.
Dėl Anuškos geriau klausti ko nereikėjo daryti, bus mažesnis sąrašas  :'( . Šiaip tai nemodifikuotas/neperdarytas liko tik nuleistukas   :'(  Nuleistukas pas Anschutz-ą tikrai geriausias ką teko čiupinėti  :dance: Visa bėda tame, kad šitie visi high endiniai šautuvai (Steyr, Walther, Anschutz, Pardini) yra gimę kaip 10m matchiniai šautuvai 7,5J. Ir vieni gamintojai (Steyr) į jų perdarymą į 16J pažiūrėjo atsakingai, o kiti (Anschutz) tik varnelę savo marketinginiuose makaronuose uždėjo. Vat tau ir atsakymas kodėl Steyr iš karto užėmė pasaulinio lyderio poziciją 16J segmente. Vėliau Walther supratę kur šuo pakastas pasitempė ir susitvarkė savo problemas nors ir ne visas, o Anschutz taip ir liko tiunerių mėgstamiausias kasnelis, nes pats ginklas iš esmės turi labai daug potencialo, deja gamykla tam potencialui išnaudoti nemato reikalo  >:(
tai sakot, kad net ir  nusipirkes Steyr uz pora-trejeta tukstanteliu turesiu chimicint, kad taikliai saudytu? ar cia labiau tiuningas pritaikyt prie konkretaus saudytojo kuno specifikaciju? biski baisu pasidare :( tipo is dezes jis nekals i euro moneta is 50 metru?

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.04.22-10:21:41

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal