+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Glenntikwat
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 564
Total: 564

Autorius Tema: Studijos  (Skaityta 19516 kartus)

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2012.01.04-20:20:26 »

Citata
tapkinis rašė:
Aš telekomunikacijas KTU studijuoju, trečias kursas... kaip nors gal net ir baigsiu.

:o! Wow!Vieni studentai ;D!!!Kodel kaip nors :-[?Sakyciau,kad nenoretum optiniu kabeliu tiest :'(!? Pabaiges magistraturon ;),nepajusi pora metu praleks vel ir tada gal rimciau kas papuls ar pasikeis i gera puse aplamai pas mus :inno:,jei neateis pasaulio pabaiga,kaip pranasaujama :azn:...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

Guntis

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 147
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2012.01.04-21:17:40 »
jei neklystu pasaulio pabaiga jau turejo ivykti, jei jos nebuvo tai reiskia gyvensim :lol: stebina kiek cia bestudijuojanciu zmoniu :beer: is visu komentaru susidariau tokia nuomone kad neisgeres nesuprasi, atsiprasau , neistojes nezinosi :D vel keistai skamba taciau pagalvojus kaip tu gali zinoti sau "skirta' profesija kai gyvenimiskos patirties nera daug. aisku yra tu, kurie zino ko tiksliai nori , bet siu zmoniu vienetai. jauciu taip ir bus su manim, kad galutinai apsipresiu likus nedaug laiko :evil1: gerai bent tai kad aki patrauke keletas studiju.;)
MP 512 su ns 4-12x42

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2012.01.04-21:18:15 »
Ai kad aš ir pats nežinau kuom noriu būt, va tame ir bėda. Nežinojau kai stojau, nežinau ir dabar. Kabelius tiesti ne itin viliojanti perspektyva :)

Apie magistrantūrą kažkaip nelabai galvoju, man atrodo bakalaurą baigsiu ir užteks man.
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

Guntis

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 147
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2012.01.04-21:20:21 »
bet su tavo balais, kur rasei praktiskai butum  betkur istojes:)
MP 512 su ns 4-12x42

Lukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 556
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2012.01.04-21:45:24 »
Kartais tas atrodo 100proc. žinai kur nori stoti nevisada pasiteisina. Aš pvz žinojau nuo 7klasės, kad stosiu į architektūrą. Na ir ką, neįstojau. Įstojau į inžinerinę architektūrą. Pirmam kurse iš viso labai nemėgau, paskui pripratau, jau lyg normaliai. Reikia susigyventi, priprasti prie ritmo ir pan.

Mokslai mokykloje ir mokslai uni. labai skiriasi. Bent jau pas mane grupėje daug pvz. kai mokykloje buvo proto bokštai, o uni. nieko neįkerta. Čia tokia sakyčiau nauja pradžia, kur kaip pradėsi nusiteikęs taip ir seksis.

Dėl tų kirvių, kad išmoko mąstyti ir pan. tai nereikia čia pagražinti. Atrodo, kad tie seni "pirdžiai" yra kažkuom tai geresni žmonės už studentus. Kartais paprasto žmogiškumo, mandagumo trūksta, nekalbant mokslo tema.
O kai atsakymą per egzaminą galima parašyti tik vienaip- žodis iš žodžio, taip kaip jis padiktavo.. Ką žinau, paskui ir reikėjo 5 kartus laikyti egzaminą :inno:
RWS

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2012.01.04-22:17:09 »
Taip, būčiau įstojęs ten, kur noriu. Bėda tik ta, kad nežinau, kur noriu.

Kirviai tuom ir yra kirviai, kad reikalauja nerealių dalykų :( jei nors vienas simbolis tavo parašytame tekste neatitinka to, kas yra knygoje - eini perrašyti... Taip aš tuos 7 kartus ir laikiau matieką. Buvau ir gerai išsprendęs kartą bet kažkas dėstytuvui tiesiog nepatiko, nuėjau kitą kartą, parašiau LYGIAI tą patį ir jau tiko.
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

sportbatis

  • Svečias
Re: Studijos
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2012.01.04-22:18:54 »
o kaip mechanikos inzinerija? kazkada planavau i statybos inzinerija, pamaciau, kad perspektyvu mazai, mastau apie mechanikos inzinerija (studijuosiu neakyvaizdziai). yra gal studijuojanciusia srity?

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2012.01.04-22:35:10 »
Citata
sportbatis rašė:
o kaip mechanikos inzinerija? kazkada planavau i statybos inzinerija, pamaciau, kad perspektyvu mazai, mastau apie mechanikos inzinerija (studijuosiu neakyvaizdziai). yra gal studijuojanciusia srity?


Kaip jau sakiau pirmi kursai iš tuščio į kiaurą (matematika, fizika - mechanika, kinematika dinamika ir t.t, tada atskiri moduliai statikos, kinematikos, dinamikos) vėliau daug elektros ir elektronikos, atsparumo, mašinų ir mechanizmų teorijos, mašinų elementų, gamybos paruošimo ir įrenginių, mašinų gamybos technologijos, įrankiai, moderniosios technologijos, kompiuterinis projektavimas, KETVIRTAM KURSE TEISĖ .  

Sausa teorija ir tiek. Dėl neakivaizdžių studijų tai pasakysiu tiek - nėra lengva, o netgi labai sunku, nes pirmais metais nežinosi specifikos. Vėliau žinoma prasilauži.
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2012.01.04-22:48:00 »
Citata
tapkinis rašė:toks dėdė pavarde Rimas :) vienas iš rimčiausių kirvių kuriuos man teko sutikt...

Zmogus-masina :azn:...Sunus taip apibudino ;D!Sako,kietesnio matematiko gal ir nebera pasaulyje :type:!Ir reiklaus :inno:...Ta dalyka as irgi patyriau savo laiku :azn:,bet zmones skirtingi-mane ede,ir as nepaleisiu.spausiu kiek galiu ;D!...Ne,ne visi taip neprotingai elgiasi,kiti nors ir kirviais vadinami,bet stengiasi ismokyti,o ne issi....ti :(...Girdi,as uz tave virsesnis >:(!Yra KTU ir tokiu,kurie pasitaria su studentais,atsizvelgia i ju pageidavimus ir t.t.,bet vienas kitas :beer:...Kaip ir visur-ju mazuma :beer:...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

sportbatis

  • Svečias
Re: Studijos
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2012.01.04-22:53:35 »

Citata
jawistas rašė:
sportbatis rašė:
o kaip mechanikos inzinerija? kazkada planavau i statybos inzinerija, pamaciau, kad perspektyvu mazai, mastau apie mechanikos inzinerija (studijuosiu neakyvaizdziai). yra gal studijuojanciusia srity?
kodel neakyvaizdziai yra sunkiau? kiek teke is draugu girdet, lengviau pasibaigti neakyvaizdiai.

kaip suprast teise? kuo cia susijusi mechanika su teise?
Kaip jau sakiau pirmi kursai iš tuščio į kiaurą (matematika, fizika - mechanika, kinematika dinamika ir t.t, tada atskiri moduliai statikos, kinematikos, dinamikos) vėliau daug elektros ir elektronikos, atsparumo, mašinų ir mechanizmų teorijos, mašinų elementų, gamybos paruošimo ir įrenginių, mašinų gamybos technologijos, įrankiai, moderniosios technologijos, kompiuterinis projektavimas, KETVIRTAM KURSE TEISĖ .  

Sausa teorija ir tiek. Dėl neakivaizdžių studijų tai pasakysiu tiek - nėra lengva, o netgi labai sunku, nes pirmais metais nežinosi specifikos. Vėliau žinoma prasilauži.

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Re: Studijos
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2012.01.04-23:42:36 »

Citata
sportbatis rašė:
o kaip mechanikos inzinerija? kazkada planavau i statybos inzinerija, pamaciau, kad perspektyvu mazai, mastau apie mechanikos inzinerija (studijuosiu neakyvaizdziai). yra gal studijuojanciusia srity?


mano mamka 2011 metais baige zemkei mechanikos inzinerija kaskas su maisto pramone net nesigilinau. sake gera profesija bet is 40 zmoniu baige dviese :D (neakivaizdininku) kitais metais ir as meginsiu pas juos laime :)
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2012.01.05-00:01:49 »
Nu ketvirtam kurse mechanikos inžinieriui įdeda mokytis teisę, tiesiog. Gali būtį todėl sunkiau, kad vieni dėstytojai leidžia praslyst, kiti rūrija smarkiai, todėl per dalį gali praeit, o ant vieno  užsirausi, o neakivaizdžiai mokydamasis nežinai kas kaip vyksta. Matai, tu net pats nepastebi, kaip užsukai save, kad neakivaizdžiai lengviau - jei nori lengviau, kam tada išvis reikia ??? Aš čia draugiškai. Tas pavadinimas mechanikos inžinerija skamba gražiai, bet mechanikos ten... Pasakysiu kiek ten mechanikos: Pirmamkurse fizikos skyrius "mechanika", toliau trečiam kurse mašinų ir mechanizmų teorija, ketvirtam kurse kompiuterinis projektavimas: pramoninio roboto projektavimas (praktiškai galvoje) nei jis realus, nei pagal tavo projektą pagamintas jis veiktų nei ką. Daugumoi viskas vyksta pagal sistemą - dėstytojui reikia išdėstyti ir jis išdėsto.
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2012.01.05-21:12:24 »

Citata
jawistas rašė:...nei pagal tavo projektą pagamintas jis veiktų nei ką...

O gal :)!? Gal naujos kartos PPP ar PCP suprojektuos :inno:!?...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

prosali

  • Svečias
Re: Studijos
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2012.01.05-23:04:08 »
Man 35m įstojau į KVK Klaipėdoje, elektros ir automatikos įrengimai, dabar antrame kurse, neakivaizdinis. Galiu pasakyti pagal save, kad geriausia mokintis kai jau turi darbą. Aišku man susiklostė taip aplinkybės, kad aš gavau darbą nepagal savo specialybę, dar esu baigęs profkę stalius-dailidė, taigi įsidarbinau į firmą kuri aptarnauja liftus. Dirbant sugalvojau studijuoti, studijuoju tą ką dirbu :). Griebia gana neblogai, pirmame kurse buvo bendrų dalykų, matematika, kalbos,fizika bet antram kurse jau prasidėjo paskaitos kurios susijusios su specialybe. Pilnai suprantu jaunus žmones kuriems reikia apsispręsti kuom būti, 19 metų tikrai nežinojau kuom noriu būti. Nors jau buvau baigęs profkę.

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Studijos
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2012.01.06-00:14:16 »

Citata
tapkinis rašė:

Erzina kad kai kurių visiškai nereikalingų dalykų dėstytojai laiko save karaliais, pvz vadybos - tas fakultetas aplamai naikinamas, o čia dar telekomunikacininkus moko tokio dalyko :) mes ir be to turim ką veikti.


Vadyba dar niekis, mus geodezininkus teises moke ir dar rasydavom atsiskaitymus is BK (baudziamasis kodeksas) va cia tai jau lygis kad reikejo zinoti kiek nepilnametcio tevai  gaus baudos jei jis triuksmaus neblaivus viesoje vietoje :D
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal