+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: solar_gxMn
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 493
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 92
Total: 92

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1302973 kartus)

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2235 Įrašytas: 2014.06.03-08:56:25 »
kol 1,9TDI buvo nauji ir brangūs gaminiai visi verkė, kad kuro kokybei jautrūs ir pildavo tik degalinėse (iš mano aplinkos). Dabar kažkaip atpigo šrote dalys, pila kas kaip kur, daug skundų neteko girdėti  ;D
QB79 7,4J

tapkinis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1410
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2236 Įrašytas: 2014.06.03-09:21:03 »
Pas mane 1Z variklis audinėj, 1.9tdi (tokie bent į audines ėjo iki 1994m) tai teko susidurt tik su žymiu galios sumažėjimu prisipylus neaišku ko. Visos tos bėdos dingo nuvažiavus ir užpylus normalaus dyzelino degalinėj.
Artūras Morgana, 2015 09 13: "Siandien airguneriai su dideliu liudesiu pranesa, kad is musu tarpo pasitrauke UZKIETEJES SPYRUOKLISTAS. Geras zmogus buvo, spyga taukuota"

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2237 Įrašytas: 2014.06.03-20:00:35 »
Na jei ka tai pas mane vento. bet tai tas pats Sh  :D Paprasta viskas ten. tik vat rudyja jos baisiai.
Del laidu pravedimo. tai praduri toj pagrindinej slangoj skylute ir su kokia viela prasitempi pora laiduku.. Turetu buti ir papildomu guminiu "zaglushkiu" toje vietoje. tai galima ir ten prakist.. PAs save bloka net nepamenu kur idejau. kad ten vietos visur pilna. Kazkur prie sviesu jungiklio arba virs saugilkiu bloko....
kiek pamenu  reliu ir kontaktu blokas po vairu virs pedalu lyg budavo kur isikerti valdymus, ten ir praeini po kapotu kartu su bendra syna. Taigi iki bardacioko tolokai centralei. Vietos yra tarp radijos ir kelmo
ir apie sita vieta masciau, bet kazkaip ta bendra syna labai jau superhermetizuota. gal pro ja ir reiks brautis. is saugikliu man daug ir nereikia.
p.s. ka gero blogo aplamai apie sita modeli galit papasakot ? 1.9tdi berods. kuro kokybei labai jautrus ?
« Paskutinį kartą keitė: 2014.06.04-16:36:23 sukūrė Genijus »
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2238 Įrašytas: 2014.06.03-20:59:01 »
na plastmases nuardziau tai jau tikrai ten vietos pilna. dar net vokiska sim kortele radau, bet po tiek metu jau nebeveikiancia :D a del kokybes klausiu ar galima aliejum skiest ar verta paabejot. nors sadlave ar dar kas lyg ir su naujesniu varikliu skiesdavo... is isvaizdos tas variklis ne ka skiriasi ir nuo mano senuko buvusio. dar vienas neiaskumas - per vag kabeli tai kazkaip labai jau nenoriai jungias. lyg ir rodo varikli, serijinius nr, bet daugiau praktiskai nieko. o gal ir is tikruju daugiau nieko nera :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2239 Įrašytas: 2014.06.03-21:14:48 »
Per kabeli šitas variklis rodo kiekviena nusiperdima, nuo egr iki turbos slegio milibarais. Oro matuokles rodmenis, rpm viską viska. Su juo pasijunges kompa gali zaist kaip su zilitonu. Pakeistk tepalus ir filtrus tepalo ir oro, ir kad visi skysciai vietoj butu, šlangos ne kiauros. Tie varikliai praktiškai amžini, nieko jie nebijo, galima pilti bet ką, nors ir atrabotke. Geros ekonomiškos, nekomfortiškos paprastos ir ilgaamžės mašinos. Japonų bmw ir dar kokiu masinu savininkai nepradėkit fleimo, kiekvienam sava masina  :beer:
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2240 Įrašytas: 2014.06.03-23:26:42 »
tepalai ir visa kita svieziai pakeisti ir ant matuokles kaip katik is parduotuves. dirba viskas graziai. komforto aisku ne fantanai, bet man ne dideles sofos su vairu ir bariuku o masinos reikejo.
tai ka as netaip darau su tuo kabeliu ? 2 variantus turiu - 1 kazkoks paprastas tik konverteris o kitas dar ir savo proca vidui turi. tai tas su procu dar bent kazka rodo, o tas paprastas isvis timeout ir tiek. nors rodo kad pajungta ir viskas ok. koki softa imt ? meginau vagcom 409, vagcom 10 isvis neina i kalbas su manim. del to kad negalima leist updeitintis per ineta irgi zinau is karcios patirties :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2241 Įrašytas: 2014.06.04-11:42:26 »
draugas tokiu varikliu dafiga aliejaus sudegino, problemų nekilo. Tik pas jį buvo įdėta aliejaus įranga, kad galėtų ir užsivesti, kurį laiką važinėjo grynu filtruotu aliejum :)
QB79 7,4J

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2242 Įrašytas: 2014.06.04-13:12:24 »
draugas tokiu varikliu dafiga aliejaus sudegino, problemų nekilo. Tik pas jį buvo įdėta aliejaus įranga, kad galėtų ir užsivesti, kurį laiką važinėjo grynu filtruotu aliejum :)
o kas per filtras ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2243 Įrašytas: 2014.06.04-16:42:56 »
Na kaip supratau tai tiesiog atidirbta alieju reiktu prakosti nuo visokiu ceburieku  :) . O masinoje reikalingas sildytuvas. Elektrinis+nuo ausinimo skyscio. Cia as apie vaziavima ant gryno aliejaus.

draugas tokiu varikliu dafiga aliejaus sudegino, problemų nekilo. Tik pas jį buvo įdėta aliejaus įranga, kad galėtų ir užsivesti, kurį laiką važinėjo grynu filtruotu aliejum :)
o kas per filtras ?
« Paskutinį kartą keitė: 2014.06.04-18:22:59 sukūrė Genijus »
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

hamas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 459
  • Karma: +17/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2244 Įrašytas: 2014.06.04-16:58:59 »
na norint naudot atidyrbta alieju ji reik centrafuguot poto praleist per stambaus,ir smulkaus valimo filtrus nenaudojan jokio pasyldimo i kura galima maisyt iki 15-18% aliejaus . vokiecei taip ir gamina biokura .tik naudoja nenaudota alieju. teko tokiu vazinet auto argonomika siektiek suprasteja bet vaziuoji . na o arbuzas ( draugelis) i savo transformeri pila vasara per puse. jis ji suka centrafugoi padarytoi is rusiskos skalbinkes, poto pila per dazymo filtrus ir skiedze kura . kai pravazioja tai bulkutem kvepe  ;D vazioja jau keli metai beproblemu
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2245 Įrašytas: 2014.06.04-22:36:47 »
na as daugiau domiuos ne atidirbtu. su atidirbtu yra siek tiek darbo. su senuoju tai siltu metu laiku vazinejau kazkur apie 90% aliejaus ir jokiu pablogejimu. sakau gal tik naujesnis variklis ka nors gali subludyt.
prie to pacio klausimas visiem - ijungus degima, parodo klaidos koda in 02 (kiek dabar esu rades tai tepalu keitimas kas 15000km, nesiresetina aprasytom priemonem, bet tepalai nauji), ir pradeda kazkas cikseti kuro siurblyj. kas per velniava ? ten per jungti ateina 3 laidai, vienas kiek supratau bendras + ar - 1 - kuro voztuvas, o kitas ta fignia kuri ciksi gana garsiai. bet viskas kurias viskas vaziuoja. kai variklis veikia nesuprasi ciksi ar ne...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2246 Įrašytas: 2014.06.05-20:26:56 »
DEl spidometro nelabai pamenu. Bet atrodo reikia laikyti nuspaudus "nunulinimo" mygtuka ir tris kartus ijungti degima. Tada isijungia kazkoks serviso riezimas.. Tada lyg su laikrodzio mygtukais keciasi riezimai.  PAnasiai ieinama ir i servis 1 servis 2 meniu. Ten galima kilometrus nusistatyt kada ispejima ismest... Tik net nezinau gal geriau koki pakaitinima atsijungti nes nelabai sveika taip su zvakem zaisti...

Del siurblio nezinau. bet jei normaliai viskas tai tegu ten jis tiksi... :)

1. Switch ignition ON.
2. Press and hold odometer reset button below speedometer.
3. Switch ignition OFF and release odometer reset button. OEL will now
display.
4. Press and hold the lower digital clock set button or the analog clock set
button until five dashes (-----) appear in display.
5. If necessary, pree odometer reset button to proceed to the IN 01 display
(15,000 mile maintenence) and reset using the clock button.
6. If necessary, repeat procedure to reset IN 02 (30,000 mile maintenence)
display.
7. To end reset mode: switch ignition ON; when display IN 01 appears, switch
ignition OFF.
« Paskutinį kartą keitė: 2014.06.05-20:31:24 sukūrė Genijus »
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

edmundasl

  • Svečias
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2247 Įrašytas: 2014.06.05-21:20:01 »
berazumi> jop tararai, isygyk vagcoma ir galesi savo tautovezio elektrine dali skersti.
aliejus kiek domejausi, labai gerai draugauja su senais motorais (dieselis ir buvo kurtas augalines kilmes riebalams). su naujesniais gali buti prastai. i astra savo su elektriniu siurbliu nedrysau pilti, nors i tokias pat su mechaniniu pildavo ir nieko.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2248 Įrašytas: 2014.06.06-01:44:46 »
vagcomus net 2 turiu, nei vienas padoriai kazkodel neveikia. ta mandresni pilnai perprogramavau pagal rusu instrukcijas ir failus ir vistiek pss... raso kad per daug klaidu dirbant. nors kartais tu klaidu sumazeja.
o del tu servisiniu klaidu, tai vagcomas irgi nuresetino, tik susikeike kad eepromas masinoj blogas. lyg ir sutvarke, bet dabar rodo IN00.
tas ciksejimas kaip ir savaime praejo. bejungdamas signalizacija buvau pamirses kazkoki davikli/klapana pajungt, tai gal del to kol viskas susistovejo.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2249 Įrašytas: 2014.06.15-20:17:05 »
Jonavoi radau "kietus meistriukus" kurie nutekino priekinius stabdziu diskus ir sugebejo nepriversti ratu. ko pasekoje po 40km rata laike tik 1 varstas. O,vaziuojant jausmas lyg plaktuku dauzytu masina.... moralas paciam sau pasitikrint del saves su raktu bent ar varstai priversti...

uzvakar turejau laiko daugiau tai kaip kaskada domejaus del kuro rodykles kad atsiradus paklaida apie 16l. pasirodo priejimas prie jos ytin paprastas isardzius paaiskejo kad ji tiesiog luzusi. visa elektronine dalis veika ir veikia puikiai tik luzo plastikas kuris tikrai tvirtas yra... mistika,bet pataisoma :) Dabar liko isvazineti dizeli ir issivalyti bako filtra nuo brudu. gal kas zino ar tu filtru yra pirkti? :)

Prie to pacio,kas gali pasakyt kur issifruot vin koda?

P.s. kas forume dejo skelbima kad gali yvairiu detaliu gauti? reikia suzinot MB w210 2001m 2.2. cdi amortizatoriu kainas :)
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal